Witaj
Gość

Wątek: Serwer bez spiny DO C6  (Przeczytany 2100 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Serwer bez spiny DO C6
« dnia: Luty 10, 2017, 03:08:30 pm »
Siemanko!
Mniej więcej od miesiąca przymierzam się do powrotu do L2 i szukam serwera niestety bezskutecznie, czego dokładnie szukam:

- kronika do interlude z chęcią tych niższych
- low/mid raty do x15/20 powiedzmy, ale z naciskiem na low
- brak boxów (zaczynałem przygode z L2 bez nich i do tego chce wrócić)
- chciałbym pograć aktywnie supportem i szukam takiego serwa gdzie ludzie chętnie wezmą takiego do party/clanu i będzie do kogo się odezwać podczas grindu a nie, że wbijam na spota a tam nuk ma za sobą trzech zombie (stąd wziamnka o nonbox)
- community international
- serwer może być świeżutki albo już z 'historią' byleby online dopisywał i było z kim grać
- gram casualowo 4fun wiec nie zależy mi by jak najszybciej zrobić gear i latać po spotach w poszukiwaniu fragów, nie interesuje mnie wyścig szczurów tylko dobra atmosfera

Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi, domyślam się, że taki serwer to by była perła w morzu gówna, ale jeśli znacie serwer spełniający przynajmniej część tych wymagań to również za takowe info dziękuje.

PS. Wiem o ogg.re i ich C4 - wybieram się tam sprawdzić, ale boje się, że przez politykę admina serwer będzie biedny w online
PS2. Słyszałem o L2 Dawn, który wiem że spełnia część wymagań - ktoś ma pojęcie o aktualnej sytuacji serwera pod kątem tych w/w?

Pozdrawiam serdecznie

/edit: Mam pojęcie o Classicu, ale jeśli jest jakaś alternatywa dla Skeltha to chętnie jej spróbuje (anyway na Skelth boxują mocno i tak z tego co słyszałem)
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2017, 03:48:57 pm wysłana przez lawl »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Serwer bez spiny DO C6
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2017, 03:31:48 pm »
myślałeś, żeby zagrać na Skelth?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Serwer bez spiny DO C6
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2017, 09:06:35 pm »
nie interesuje mnie wyścig szczurów tylko dobra atmosfera

Myślę, że to może dyskwalifikować Skeltha.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: -1

Odp: Serwer bez spiny DO C6
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2017, 04:08:23 pm »
 There are many high cronicle servers. and many servers that allows dualbox . Our motivation is offer something different to players. you maybe should open your mind and try different stuff

4x http://lineage2-classic.net/index.php?act=about Zapraszamy.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer bez spiny DO C6
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2017, 02:49:40 pm »
There are many high cronicle servers. and many servers that allows dualbox . Our motivation is offer something different to players. you maybe should open your mind and try different stuff

4x http://lineage2-classic.net/index.php?act=about Zapraszamy.

I've checked it and this server is dead