Witaj
Gość

Wątek: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)  (Przeczytany 2274 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« dnia: Grudzień 27, 2017, 05:18:50 pm »
Cześć,

Jak to ktoś na forum napisał, jestem z pokolenia, które najwięcej czasu wolnego ma stojąc w korkach w drodze do lub z pracy. L2 odpalałem ostatnim razem z 10 lat temu i chciałbym zrobić małą wycieczkę w stare czasu  :) (pewnie wygospodaruję max. 1-2 godz dziennie )

Na forum bardzo często pada teza , że nie ma już dobrych prywatnych serwerów. Przeczytałem również, że plagą jest b. duża  planowana rotacja serwerów (t.j. serwery gasną tylko po to, żeby zaraz otworzyć się pod inną nazwą)

Z drugiej strony jest ich ogromna ilość i być może uchowało się coś na co warto zwrócić uwagę?

Kiedyś grałem kiedyś na takich serwerach jak l2extreme, l2dex wrath i szukam czegoś podobnego.

Wiem , że jest serwery classic - Skelth - brzmi to świetnie i jestem gotowy na abonament , ale niestety nie na grind x1

Z tego co widziałem l2dex nawet istnieje, ale w świetle tego co czytam tu na forum, nie wiem czego się spodziewać...

Jesteście w stanie coś polecić ? Czy może jednak sugerowalibyście próbę z Skelth ?

Pozdrowienia dla dziadków L2  :)


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2017, 05:24:31 pm »
Tylko i wyłacznie Skeleth! :) Teraz są bonusy dla nowych i lvl idzie szybko. Ja gram po 3h dziennie, a mam już na tyrku,sws,bd i wc 46 lvl, a gram od 6 dni. Poznałem sporo fajnych osób już na low lvl. Serwer daje rade i jest gwarantem, że będzie stał dłużej niż rok.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2017, 08:52:31 pm »
Tylko i wyłacznie Skeleth! :) Teraz są bonusy dla nowych i lvl idzie szybko. Ja gram po 3h dziennie, a mam już na tyrku,sws,bd i wc 46 lvl, a gram od 6 dni. Poznałem sporo fajnych osób już na low lvl. Serwer daje rade i jest gwarantem, że będzie stał dłużej niż rok.

Skelth
jak masz full zgrane cp tez opcja jest paargio, einhasad, gran kain (jak dolozysz troche dolarow)
rpg club na h5, ew. GOD ramona/Gamecoast jak znowu masz te (1.5k euro na wydanie)
ew. od czasu do czasu jakies midy na 2tyg


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2017, 03:39:57 pm »
Cześć,

Dzięki za pchnięcie w kierunku oficjalnego serwera - spróbuję :) Grind mnie trochę przeraża , ale może nie będzie tak źle. Zresztą jestem cierpliwy.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś sugestie co do prywatnych serwerów - chętnie przyjmę każdą :)



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2017, 07:37:28 pm »
Jeśli czekałeś  10 lat by po raz kolejny raz stworzyć postac to poczekaj jeszcze trochę za europejsko-polskim serwerem L2 EMI http://l2emi.eu/, na razie jest server BETA i server PVP ale do tego czasu możesz sobie poprzypominać co z czym się jadło i na otwarcie będziesz gotowy na ostrą farmę :P Sam mialem przerwe kolo 8 lat z L2 i wiem co czujesz, wrocilem miesiac temu ale czekam z ciekawoscia! pozdrawiam

/EDIT

Zapomnialem dodać, że jest to server partnerski z tym o to własnie forum.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2017, 10:25:13 am »
Jeśli czekałeś  10 lat by po raz kolejny raz stworzyć postac to poczekaj jeszcze trochę za europejsko-polskim serwerem L2 EMI http://l2emi.eu/, na razie jest server BETA i server PVP ale do tego czasu możesz sobie poprzypominać co z czym się jadło i na otwarcie będziesz gotowy na ostrą farmę :P Sam mialem przerwe kolo 8 lat z L2 i wiem co czujesz, wrocilem miesiac temu ale czekam z ciekawoscia! pozdrawiam

/EDIT

Zapomnialem dodać, że jest to server partnerski z tym o to własnie forum.

Przyglądam się temu projektowi - w sumie nie spieszy mi się nigdzie i kto wie - może się przeniosę. Na razie nie ma za wiele informacji na ten temat.

Czytałem ich forum i na razie brak jest jakichkolwiek szczegółów na temat planowanego startu. Kibicuję takim projektom i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Brak info może oznaczać, że ekipa skupia się na robocie. Swoją drogą orientujesz się ile osób nad tym pracuje ?

Brałem udział w podobnych projektach (prywatne serwery UO :D) i wiem ile to pracy. Wiem też, że uruchomienie serwera i stabilizacja to pikuś w porównaniu do późniejszego utrzymania - w przeciwieństwie to uruchomienia przypomina to monotonną pracę na helpdesku, za którą zwykle nikt Ci nie płaci. Trzeba mieć sporo samozaparcia i poczucie misji, żeby coś takiego wytrzymać... Chyba, że jesteś na studiach a ta robota przynosi Ci kasę na przysłowiową bułkę i piwo :)

Można gdzieś poczytać więcej o tym serwerze ? (tak jak pisałem , na forum jest b. niewiele )


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Serwer dla sentymentalnego - x10 do x20 (najlepiej C5, max Interlude)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2017, 05:10:22 pm »
Jeśli czekałeś  10 lat by po raz kolejny raz stworzyć postac to poczekaj jeszcze trochę za europejsko-polskim serwerem L2 EMI http://l2emi.eu/, na razie jest server BETA i server PVP ale do tego czasu możesz sobie poprzypominać co z czym się jadło i na otwarcie będziesz gotowy na ostrą farmę :P Sam mialem przerwe kolo 8 lat z L2 i wiem co czujesz, wrocilem miesiac temu ale czekam z ciekawoscia! pozdrawiam

/EDIT

Zapomnialem dodać, że jest to server partnerski z tym o to własnie forum.

Przyglądam się temu projektowi - w sumie nie spieszy mi się nigdzie i kto wie - może się przeniosę. Na razie nie ma za wiele informacji na ten temat.

Czytałem ich forum i na razie brak jest jakichkolwiek szczegółów na temat planowanego startu. Kibicuję takim projektom i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Brak info może oznaczać, że ekipa skupia się na robocie. Swoją drogą orientujesz się ile osób nad tym pracuje ?

Brałem udział w podobnych projektach (prywatne serwery UO :D) i wiem ile to pracy. Wiem też, że uruchomienie serwera i stabilizacja to pikuś w porównaniu do późniejszego utrzymania - w przeciwieństwie to uruchomienia przypomina to monotonną pracę na helpdesku, za którą zwykle nikt Ci nie płaci. Trzeba mieć sporo samozaparcia i poczucie misji, żeby coś takiego wytrzymać... Chyba, że jesteś na studiach a ta robota przynosi Ci kasę na przysłowiową bułkę i piwo :)

Można gdzieś poczytać więcej o tym serwerze ? (tak jak pisałem , na forum jest b. niewiele )

Nie ma za duzo info bo sa caly czas robione testy na BETA, im wiecej nas bedzie tam wchodzic i testowac tym szybciej to wystartuje, na stronie l2 emi jest forum dla obcokrajowcow, tutaj masz forum polskie https://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=431.0. Mozna podsuwac pomysly, dzieki temu pojdzie im to napewno sprawniej a co za tym idzie bedzie zrobiony pod nas graczy a nie wymysl adminow.