Witaj
Gość

Wątek: Expienie crafta  (Przeczytany 2451 razy)

  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Expienie crafta
« dnia: Marzec 20, 2018, 09:14:40 am »
Cześć, może temat był już gdzieś poruszany, ale ja nigdzie tego nie znalazłem. Mam krafta lvl 22 ... i chciałbym go pociągnąć do 40 ( żeby móc kraftować ssc oraz krystalizować itemy C, których nazbierałem w czasie expienia maina jakieś 5k w itemach ), i tu moje pytanie, dawno dawno temu pamiętam że jak się lvlowało nowego fightera to można było mu dać łuk C/D i leciało się z koksem, pytanie moje jak to wygląda przy takim krasnalu, jak dałbym mu Pole C albo blunta, czy jednak szybciej będzie expić z bluntem D ( mam jakiegos tarbara +6 ) ew. kupić pole D i robić aoe? ( mam pp52 ), chce też zrobić sws'a do mojego trio Tyrant, pp, bd. Za wszelkie sugestie jak najszybciej wbić 40 ( najlepiej kraft + future sws ) i konstruktywną krytykę dziękuje :), a może po prostu lepiej odpuścić lvlowanie kraftera i sws i po prostu expic dalej? ( mam tyranta 52 WTB BW Set ;), pp 52 i bd 50 ).


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2018, 10:11:39 am »
ja bym odpuscil robienie krafta, chyba ze typowo przy okazji i jako postac expiaca swsa (bo craft z puszka nie ma glupiego dpsu, a jesli beda w 2 w party to wyjdzie to na +) sws moze sie przydac potem, ale tez pytanie czy bedziesz oplacal tyle kont :)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2018, 11:28:31 am »
Opłacam 3 to czemu nie opłacać 4 ? :P A tak poważnie to po prostu się nad tym zastanawiam. Czy ten sws w moim setupie w ogóle jest potrzebny? Wiem, że grając deska trzeba mieć full support, ale czy grając tyrkiem jest sws niezbędny? nie ukrywam, że moim celem w grze jeszcze na długo jest solowanie ( ciężko szukać cp jak się gra 2h dziennie i to nie zawsze, a sama gra przez tyle lat na tyle mnie zauroczyła że nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy nie granie w nią ;) ), teraz prawdopodobnie będę expił na ev później pewnie eldery w ev ( chyba, ze lepsze jest toi? jak tak to gdzie? i czy tutaj bez sws'a też dam rade?, a następnie pewnie cata i mam nadzieję że tam też można solować ). Jeśli chodzi o crafta, to pewnie można trochę zaoszczędzić robiąc samemu ssc, których dużo potrzebuję, a w przypadku jeszcze sws'a ( bd bije na assist i sws też tak będzie, o ile będzie ), a z 5k kryształów które już na teraz mam w itemach trochę tych ssów zrobię, więc te parę dni żeby zrobić tego craft mogę poświęcić.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2018, 02:46:37 pm »
Czy na 35lvl ( Craft + "SWS" ) z PP ( 52 ) dam rade bic w CT? Drugie pytanie, czy lepiej używac Tarbara +6, czy jednak Broni C ( mam GP +3 Othel 6 i duale top C othel 6 ). Jak nie da rady to gdzie bic?, bo od 30 do 35 bilem na lizardach warriorach i grupkach tych lizardow ( tak przy okazji jedyny drop to rekawice briga :( ) i nawet niezle szlo ;), ale juz nie idzie :D


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2018, 03:17:01 pm »
Pamietaj ze z grade penalty nie dzialaja othelki. Wyjmij sobie othelke z fistow i wsadz w tarbara do 40 lvl i jako tako powinno w crumie isc. Ja jednak polecam na tym lvl jeszcze Ant Nest na Noble Antach na samym dole przy AQ, a na 40 przesiasc sie na crume i na lajcie juz klepac wszystko.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2018, 12:58:35 pm »
Poszedłem za twoja rada i exp leci jak ja p***dhole :D, wbiłem 1,5lvl na obu postaciach w 2h :P Jak dobrze pójdzie to 40 dobije jeszcze przed świętami, a potem wiadomo jedzenie jajek :P Dzięki wielkie :) A przy okazji zapytam, czy po 40 lepiej na tym krafcie używać GP czy jednak te duale? ( obie bronie będą miały othel 6, z tym ze GP jest +3 ), a druga z nich i tak trafi na SWS'a, przynajmniej do czasu aż zarobię na ( chyba kupie yakse )


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2018, 01:08:19 pm »
Chyba wyjdziepodobny dps i tak nie bedziesz miec pasywek :)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2018, 03:12:49 pm »
Chyba wyjdziepodobny dps i tak nie bedziesz miec pasywek :)

Duale maja wiekszy crit rate od fistow (bazowo o 20, z focusem z 25), a ze accuracy nie gra tu wiekszej roli to z dualami bedzie mial troche lepszy dps, mimo ze pata +3. Generalnie pozbyłbym sie tej paty na Twoim miejscu i kupil w to miejsce daggera dla SWSa (nawet Dark Screamer na SWSie powinien miec lepszy dps niz GP+3 bez othelek) i powinno zostac troche kasy zeby wladowac +3 w duale, ewentualnie szybciej Yaksa bedzie ;)

PS. Carter rodezwij sie na "iDholek w grze, tez zaczalem pare dni temu :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2018, 03:15:16 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2018, 03:35:03 pm »
Chyba wyjdziepodobny dps i tak nie bedziesz miec pasywek :)

... Generalnie pozbyłbym sie tej paty na Twoim miejscu i kupil w to miejsce daggera dla SWSa (nawet Dark Screamer na SWSie powinien miec lepszy dps niz GP+3 bez othelek) i powinno zostac troche kasy zeby wladowac +3 w duale, ewentualnie szybciej Yaksa bedzie ;) ...


Ja mam Tyranta na mainie :D sws'a robię do niego, wiec ciężko będzie sprzedać GP :P


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Expienie crafta
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2018, 03:51:01 pm »
Zawsze możesz potem kupić ode mnie moje +5 ^^