Witaj
Gość

Wątek: do startujących na Skelth w 2018  (Przeczytany 16374 razy)

  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 22, 2018, 12:48:09 am »
a taki necro dojechalby z dwoma boxami do high lvla czy im dalej tym wiekszy masochizm ^^?


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 22, 2018, 11:51:40 am »
a taki necro dojechalby z dwoma boxami do high lvla czy im dalej tym wiekszy masochizm ^^?


to chyba pytanie retoryczne na które i tak znasz odpowiedz :D raczej exp spada wraz z lvlem chyba, kupisz sobie jakiś uber "power lvl"


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 22, 2018, 02:16:39 pm »
tak, dojedzie z lvlem, ale bedziesz mial duze problemy z sp (areny) a necro raczej sporo tych skilli leveluje. Zakladajac 2 ladowarki, na tym cdlu powinno jakos isc, nie bedzie to jakis wymarzony exp, ale za to nekro odwdzieczy sie potem sila w pvp :) podstawa to sety +6 na ladowarki, wiadomo ze przydalby sie jakis buff od pp, albo dance od bd... ale z boxem ee+se i tak powinno isc niezle.
Nie jest to tyrek, ale na rus jest gosc ktory docisnal solo 77 nekrem, czesto go widzialem nawet w katach jak bil z duali+summon w party +healowal wiec jakos sie da, jesli tylko ktos lubi ta postac


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 22, 2018, 03:22:36 pm »
lubie i mam na koncie z swsem do teamu wla, myslalem zeby sws do 58 i potem relogac  na trainy necro, tylko czy nie posram sie tak z mp na swsie ? ;p

teraz cisne na 4 i wiecej nie bede tj. future wl, pp, ee, sws. jak cos z tego wywale to mocno to zuboży trainowanie 40+ ? albo co na jakim lvlu mogę zostawić żeby te trainy zoptymalizować. full plate seta +0 mam a bron z jaka bede latal to jakies poleaxe/ orcish glaive ( jak się uda to +++ ) z othelem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 04:10:00 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 22, 2018, 04:10:11 pm »
raczej nie dasz rady, jednak mp trzeba kiedys zregenerowac (chociaz moze akurat by starczalo na recharge many, w koncu to tylko 4songi) Ciezko powiedziec :P teotetycznie przy nekro mniej many byloby potrzebne do czyszczenia traina (jesli ustawisz go na dobrym makrze to jest automatyczny)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 22, 2018, 05:22:18 pm »
Znajdź CP i graj 1 kontem. Jak nie masz pojęcia co chcesz robić, kim grać to kup lub zrób sobie pp i warlock, przyda się zawsze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 05:37:40 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 22, 2018, 06:01:27 pm »
wiem ze chce robic aoe wlem i przy okazji przygotowac necro na gre post farmy. wl świetny największy fun grając nim miałem kiedyś na starym noobwarsie ale pewnych rzeczy nie przeskoczy , a skoro nie ma subclass to chce grać dual mainem wl/necro, reszta to dostosowanie setupu


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 22, 2018, 06:23:48 pm »
Jeśli chcesz grać WLem to potrzebujesz full support (bez healera w sumie). Inaczej nie ma sensu.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:29:24 pm »
Jeśli chcesz grać WLem to potrzebujesz full support (bez healera w sumie). Inaczej nie ma sensu.

łatwiej by było ogarnąć mini CP z aktywnym suportem na początku, a nie torturować sie z 5 boksami każdy normalny gracz w pt zrozumie, że main dd pierwszy będzie do ubrania niż "suport" ja sam zacząłem grać niedawno z koleżanką kot + Se i mamy nadzieje ze jakieś pt/CP po 40 lvlu się znajdzie a z boksow to tylko nad bd sie zastanawiam czy by nie kupić albo zrobić ewentualnie jakiegoś aktywnego znaleźć. 


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:06:09 pm »
Mam inne doświadczenia w tym temacie. Prędzej czy później zawsze ktoś sobie pójdzie bez słowa i zostajesz bez supportu z ręką w nocniku. Najwięksi farmerzy skeltha grają po 2-3 osoby jako całe party. Nie neguję, że nie ma fajnych CP na serwie, ale większość jednak jest nastawiona na szybki efekt i bardzo szybko się zniechęca przy braku oczekiwanych rezultatów, szczególnie support o dziwo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 08:08:42 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:27:31 pm »
ale co rozumiesz przez full support,  np. że do tego co ciągnę brakuje mi bd?  pow z pp + cc >=  cov ?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:38:56 pm »
Żeby grać sprawnie WL potrzebujesz SWS + BD + PP + EE + SE, do tego spoil. EE robi za healera + buffy (resist shock, clarity, ewentualnie ress), SE za ładowarkę (plus vamp i od następnego update AOE stigma). Można spróbować wywalić PP i SE i wziąć na ich miejsce WC, ale nie sądzę, żebyś wyrobił z maną. Mówimy o sprawnym expie, a nie o siedzeniu na dupie co 10 minut. Jeśli chcesz ograniczyć liczbę kont to robisz deskę+spoila+bd+sws+wc dla hardoców bez heala i ciśniesz DV do obsranej śmierci plus ewentualnie LOA do 70. Podejrzewam, że kasa podobna, a gra prosta jak budowa cepa.

EDIT: a tak na serio, to patrząc na ceny Dx, EWD, EAD to najlepiej zebrać się w parę osób, zrobić 2 party tyrków i farmic bossy 35-45 pod kryształy i enchanty i runy. Forsy jak lodu, tylko nikomu się nie chce. Chodziłem kilka razy na random party na RB 55 to zabijali to byle czym, nawet bez disco.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 08:43:29 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:43:50 pm »
kurwa. nie podoba mi się to , ale o taką odpowiedź mi chodziło. dziękuję

/edit

tylko że ja w sumie nie mam tu potrzeby zarabiania nim nie wiadomo jakiej kasy, więc - spoil. tak jak Ty aoe też nie będę pewnie robił , ale szukam  jakiegoś optimum.  A Kabulek, z tego co pisałeś wcześniej wynikało, ze z pp+ee+sws pociągnę jakoś. Ja pitolę Wlowi jakiego znałem starczył se i bd do czegoś przyzwoitego, jasne że do top farmy full support ale żeby bez wszystkiego nie opłacało się grać?orkami nie lubię grać. Mówisz full albo nic , myślisz w takim razie, że bez se i bd nie będę expił dużo szybciej aniżeli necrem + bd + +se?. Ciekawi mnie też to co  fithlaf pisał o wsparciu aoe necrusem, ale na razie tego
nie przebadałem. ktoś  również pisał że necro jest dobrym wsparciem dla wla muszę sprawdzic ocb

Nie no chcę pograć wlem , pomożcie znaleźć jakieś pośrednie rozwiązanie, a restowanie co 10 - 15 min to w sumie nie problem i tak co tyle chodzę na fajkę O_O
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 09:41:59 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2018, 09:31:38 pm »
nie wiem jak na wyzszych lvlach z tym wsparciem :P na pewno do kolo 70 przeszkadzac nie powinien przy aoe


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:20:30 pm »
Kiedyś WL z vampem był nieśmiertelny, teraz pada jak pet.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:24:13 pm »
Kiedyś WL z vampem był nieśmiertelny, teraz pada jak pet.

ale teraz ma 2x stun i ma lepiej :d


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 22, 2018, 11:46:43 pm »
oki mam 4 konta więc cisnę WL + EE do 58 po clarity i tak zostawiam , PP do 52 i zostawiam, SWS do 58 i zostawiam ; potem odpalam necro z konta z swsem i na koncie z PP expie SE, na koncie  z EE expie BD i tak aż do rangeu Wla żeby mógł expić dalej, Więc finalnie Będzie WL + SE ( z relogiem na buff z pp) + BD ( z relogiem na clarity, stun rez) + sws ( z relogiem na necro)

i pytanie za 150 pkt. dla kogoś dobrego z matmy , gdzie do uzupełnienia układanki wcisnąć spoila ? ^^


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 23, 2018, 12:27:37 am »
jak Ci pisałem ja gram kotem + SE na mainach jakbyś chciałbyś się dogadać to zawsze masz łatwiej IP "mojego" tsa powinieneś mieć z Aziny Ci podawałem możliwe, że będę miał "aktywnego" BD jakiś $$ na początek też się znajdzie wystarczy chcieć ja po 20 z reguły na tsie siedzę.  Jeśli mój BD nie będzie na mainie grał to i tak będę robił boksa BD więc jeśli chcesz to możemy coś pokminić razem.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 23, 2018, 12:55:54 am »
można i w grze chętnie  , ja w robocie albo od 12 do  ~ 23 albo od czy do 17 a wolne co tydzień kiedy indziej wiec casualowe umawianie ingame wchodzi w gre
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2018, 01:05:28 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 23, 2018, 11:09:14 am »
Pamiętaj o jednej rzeczy, jak masz wiele okien i zapętlisz macro z zaznaczoną opcją "Optimize Performance" to na przykład assist macro (to powyżej) będzie lagować, a takie macro z buffami od Warcryera jak puścisz to Ci nie rzuci wszystkich buffów. Tą opcję na kontach na których nie możesz sobie pozwolić na lag trzeba odznaczyć.
I rozwiazales moj problem, nigdzie wczesniej tego nie doczytalem.
A jakies makro co by spoilowal jak siedzi na plecach jest mozliwe ?


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 23, 2018, 11:22:29 am »
Ja takiego macro nie znam.

Spoiler musi być MA albo przeskakujesz pomiędzy oknami żeby odpalić macro assistma, spoil, delay x, sweeper po czym wracasz na tanka.

Tankiem trzeba tankować dopiero od ToI 6+, Devil Island, Giant's Cave. Wszystkie caty, LoA, dragon valleye i crumy może spoiler tankować.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2018, 11:24:39 am wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 23, 2018, 02:03:06 pm »
Pamiętaj o jednej rzeczy, jak masz wiele okien i zapętlisz macro z zaznaczoną opcją "Optimize Performance" to na przykład assist macro (to powyżej) będzie lagować, a takie macro z buffami od Warcryera jak puścisz to Ci nie rzuci wszystkich buffów. Tą opcję na kontach na których nie możesz sobie pozwolić na lag trzeba odznaczyć.
I rozwiazales moj problem, nigdzie wczesniej tego nie doczytalem.
A jakies makro co by spoilowal jak siedzi na plecach jest mozliwe ?

Nie polecam, musisz wyczuć kiedy mass spoil a nie mass wyciąganie, najlepiej wl+spoil przełączasz między oknamy. Reszta zaznaczasz optimize performance (oczywiście wszystko zależy od kompa jak mocnego masz


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 24, 2018, 03:30:32 pm »
Czesc, ja szukam porad jak grać tym kotem na classicu. Mam 41lvl i wielki dylemat, chciałem od 40 bić "z kota", ale to jest zajebiscie nieoplacalne :D, mam wrazenie że nawet moj kot ( ten ze zdjecia ) nie jest w stanie zjesc tyle karmy co te w grze ss'ow, a jedyne co te dwa koty laczy to efekt koncowy - czyli po prostu g***o. Stad moje pytanie do ludzi ktorzy summonerami graja za czasów kiedy sa juz ss'y, do ktorego lvlu bic jako "mag", ew gdzie najbardziej sie oplaca bic, mam pp 52 ( od biedy so 38lvl ) i bd 50lvl, czy cały czas bedzie tak ciezko, czy w najblizszych lvlwach jest szansa zarobic na ssy tego kociaka? Ja bije na razie Yaksa z othel +6 i mam na switcha demon staff +2 ( bez runy, bo mnie nie stac :D ), mam crafta, wiec ssy sam sobie robie ( chociaz przy obecnych cenach za soul/spirity to kokosow nie oszczedze na tym :P ) za wszelkie rady dziekuje :)


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 24, 2018, 03:49:27 pm »
Mój warlock bije z łapy w melee party ale tylko jako dodatek. W broni mam 134 matk i białe mobki z blaze'a zabijałem na 2 hity. Jak bym expił solo w twoim układzie to levelowałbym tego SE jako dodatkowa manodajka i buffer. BDka dobij do 52 zeby mial Concentration i exp jako mag dopóki nie znajdziesz jakiegoś party/CP.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 26, 2018, 12:20:36 am »
xp bonus

Characters in a group   Antharas
1                               х1.0
2                                    х1.6
3                                    х1.65
4                                    х1.7
5                                    х1.8
6                                    х1.9
7                                    х2.0
8                                    х2.1
9                                    х2.2

wychodzi z tego że najefektywniej wychodzi xp z 2 postaciami w pt , chce to wykorzystać do koksania boxów jeden po drugim 40> 52 na scrollach 100% i runach , i w związku z tym mam pytanie czy warto odpalać te bajery na 40 czy lepiej poczekać do 52 zeby dobic 58. bo w sumie chodzi mi o to zeby dobic 58 na sws , pp ee