Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355798 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #575 dnia: Listopad 03, 2007, 03:04:11 pm »
Pogorszyły?
AW (jak i inni daggerowcy) nigdy nie byli tak mocni jak w c5/ IL
taa ... tank robi UD a sztyleciarz dalej go bije bo co 3-4 blowy wchodzi lethal xD
nie przesadzajmy, niemniej jednak dużo prawdy jest w tym co mówisz ^^


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #576 dnia: Listopad 03, 2007, 03:56:37 pm »
Osobiście wole C4, sam na przyszłym IL gram SK. Btw. Znacie jakieś stronki z opisami skilli z IL? Bo na lineage2.com raczej nie mam co liczyć, jak

oni w db nie mają nawet aktualnych itemków względem wersji na retku.


PZDR.
Roxy x7 Player :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #577 dnia: Listopad 03, 2007, 05:55:55 pm »
http://l2warfare.com/content/view/23/31/

Niektóre dane liczbowe co do tych skilli są jeszcze tutaj http://l2p.bravehost.com/passives.html


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #578 dnia: Listopad 03, 2007, 06:20:07 pm »
Thx  :D Z tego co widze klasy za dużo skilli w IL nie dostają.  :?
Roxy x7 Player :P


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #579 dnia: Listopad 03, 2007, 06:23:38 pm »
bo tam sa skille 76+ tylko ;)

http://www.lineage2.com/news/interlude_03.html

tutaj sa nowe skille i zmiany w starych


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #580 dnia: Listopad 03, 2007, 06:28:21 pm »
Jakoś nigdy nie zauwazyłem tego na l2.com  :P - thx  :D

btw. Niezły macie na tym forum "reply speed" ^^ Jakieś Dyesy pewnie  :D


PZDR.
Roxy x7 Player :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #581 dnia: Listopad 03, 2007, 06:42:56 pm »
bo tam sa skille 76+ tylko ;)

Wszystkie tam są, nie tylko 76+ :D

btw. Niezły macie na tym forum "reply speed" ^^ Jakieś Dyesy pewnie  :D

Ta, bula wymiata skubany :D W końcu to SK & BD & Yoda w jednym. On przewiduje twoje pytanie zanim je zadasz (Yoda), wrzuca Ci debuffy na wolniejsze pisanie (SK), wrzuca sobie dance na szybsze pisanie/klikanie (BD) i ma gotową odpowiedź 10 sec wcześniej niż ktokolwiek zdąży pomyśleć o co chodzi w pytaniu. Czasem ma tylko problemy ze zrozumieniem kontekstu/sensu wypowiedzi ( bo myśli od tyłu, jak Yoda) :P

@bula - żartuję sobie ofc :D
Pozdrawiam Stryk ^^


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #582 dnia: Listopad 03, 2007, 06:52:31 pm »
Oj taak  :P Klikam "Wyślij", daje odśwież i mam odp.  :D To muszą być moce Jedi  :)
Roxy x7 Player :P


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #583 dnia: Listopad 03, 2007, 08:00:32 pm »
Fro spartoliles sprawe :D nie SK i BD tylko SK i DA ;) popatrz na moj tytul ^^
Cytuj
Czasem ma tylko problemy ze zrozumieniem kontekstu/sensu wypowiedzi ( bo myśli od tyłu, jak Yoda)
takie zycie ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #584 dnia: Listopad 03, 2007, 08:22:47 pm »
Właśnie zauważyłem pomyłkę, ale już po napisaniu posta :D głowę bym dał, że kiedyś miałeś SK i BD - widać też mam problemy z czytaniem :D albo z interpretacją :P :P


Edit: Ok to zamiast fragmentu o BD miało być: "rzuca harmstring, żeby koleś nie doszedł za szybko do kompa, wali tarczą w łeb, żeby typ nie wiedział co ma pisać i wypuszcza panterę, która dodatkowo gryzie gościa w geny i uniemożliwia skupienie się nad treścią wypowiedzi ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 08:33:34 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #585 dnia: Listopad 05, 2007, 09:24:19 pm »
I kolejne moje pytanie  :D Z racji tego ze zawsze gram SK, ew jakims DE magiem, moje doświatczenie w prowadzeniu nożownika opiera się na

opowieściach. Pytanie, może dość noobowskie, ale czy AW ma jakieś szanse w 1 vs 1? Chodzi mi o open i arena pvp. Nie wiem czy to dobre

miejsce ale mógł by ktoś napisac coś o taktykach ataku ^^. Bo z moich doświadczeń na serwie x5k  :P, po tygodniu katuszy AW wnioskuje ze

nie moge pokonac nawet buffera. (technika - sleep, run, ss z bowa, ss, sleep, w wypadku braku hp heal, - co przez mały CON daje możliwosci

bufferom). Jako GH sprawa była by prostsza, Bluff, Bs, seria blowów, i mag pożywia się jakże pożywnym piaskiem. Ale co gdy nie jest sie GH?


Lecz jestem pewien że pisze jakieś brednie i mnie oliśnicie, bo musze przyznać że mimo moich braków pvp, mam

chętke na te postać na low/mid rate.

Mój SK może czuć się zagrożony. :D - (z racji tego ze jako dość długo byłem pasywnym użytkownikiem,

juz - naszego forum, wiem że zaraz wpadnie tu całe stado zwolenników SK i moje myśli o zmianie chara zostaną całkowicie wymazane z pamięci.

[bez obrazy]  :P)


Miałem zadać proste pytanie, ale udało mi się ładnie rozpisać.  :D


Pozdro


EDIT:

A i jeszcze jedno mi sie przypomniało. :P Może to już było, ale czy dye, dex+,con+, str -9, nie będą dobrym rozwiązaniem? Co prawda na

wahającej się szali jest z jednej strony power blowów, a z drugiej stun resist.

Z góry dzięki.  :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 09:30:13 pm wysłana przez Radziq »
Roxy x7 Player :P


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #586 dnia: Listopad 05, 2007, 09:29:01 pm »
hm ... wrzucasz trick i zanim stargetuje cie ponownie juz jestes przy nim ... zeby sleep nie wchodzil bierzesz mental shield i jazda :D


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #587 dnia: Listopad 05, 2007, 09:31:23 pm »
Cytuj
hm ... wrzucasz trick i zanim stargetuje cie ponownie juz jestes przy nim ... zeby sleep nie wchodzil bierzesz mental shield i jazda  :D

Zapomniałem dodać że gram na C4  :)
Roxy x7 Player :P


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #588 dnia: Listopad 05, 2007, 09:47:42 pm »
acha ... no to bierzesz mental shield i na chama :D


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #589 dnia: Listopad 06, 2007, 08:44:00 am »
Mam też pytanie, szczególnie do Marc1na i Yokera, bo z tego co widze w podpisach, troszke AW graja.  :) Jak to jest z wytrzymałością AW na

nuki. Bo 78lvl, Tateo set, GH ofkors, schodzi na dwa-trzy nuki od sh z somem w łapie. Trzy pełne nuki na fb.  :? A jak sie ma sprawa na mid/

retailu, gdzie nie każdy w top A/S chodzi?  :P
Roxy x7 Player :P


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #590 dnia: Listopad 06, 2007, 09:19:32 am »
w zasadzie jak cie stargetuja, to jestes martwy. (mag)
..bo vs archerzy jestes niesmiertelny =) (ue ftw)

co do 1v1 w c4.. wszystko zalezy gdzie i z kim. jesli otwarty teren z 'kumatym' nukerem (takim, ktory wie, ze ma inne skille niz nuki) praktycznie bez szans. za to takie pvp jak w cata (lilith) albo toi (baium). coz - to jest jego raj. szczegolnie jak ma swsa w pt, renewal+champion F.T.W. !


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #591 dnia: Listopad 06, 2007, 10:45:41 am »
Cytuj
w zasadzie jak cie stargetuja, to jestes martwy. (mag)
..bo vs archerzy jestes niesmiertelny =) (ue ftw)
O.o
Hmm...
Jak masz buffy przeciwko magii, to Ciebie nekro bułkami walki po 400 i to jak sam też ma buffki. CP potkami to sobie odnawiasz jak chcesz. SH niewiele więcej i to wiele nie zmienia. Dlatego mag ma power, ale jak kogoś dajmy na to gankuje jak ten sobie expi, bo jak się jest przygotowanym to mag zaczynna ssać.
Przeciwko archerowi to te twoje UE nie jest takie niesamowite, bo każdy średnio ogarnięty archer wykastuje albo hamstring shota, albo jakiegoś slowa a'la entagle/fs i Ciebie może zjeść skillami, bo w pewnym momencie może siąść stun i wtedy CP się nie pospamuje.

Mocą sztyleciarza jest zaskoczenie... -> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,16954.0.html
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #592 dnia: Listopad 06, 2007, 11:29:41 am »
Marc1n ma racje - zaskoczenie to klucz do sukcesu.

mam tylko 70lvl i tylko MJ jewele +3 (z czego 2 elementy jeszcze sealed), z zerkiem, magic barrier, ressist water/wind dostaje od nukera 78 hity po 1500 - 2k, czyli schodze na 2-3spelle, jak sam będę miał 78 to będzie to zupełnie inaczej wyglądac (Tateo jewele, więcej HP i może dobije do tego czasu PP do elemental protecion, póki co nie mam żadnych szans 1vs1)
Na troszkę większym pvp jednak wygląda zupełnie inaczej. Necro 78 w dc robe set, buffy CH, bez summona dostaje z backstaba za 3600 (ja mam 70, ss +5cd, buffy PP 66), czyli jeśli już ma troszkę nadszarpnięte życie to jest K.O. na 1skill (necro 78 z con +4, btb 6lvl ma 4400HP)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #593 dnia: Listopad 06, 2007, 02:22:41 pm »
Bo zerka na pvp nie bierze się :P Za dużo obniża p.def i m.def.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #594 dnia: Listopad 06, 2007, 03:28:12 pm »
dobrze gada, berserker to jeden z najlepszych debufow w grze ;> myslicie dlaczego teraz pp mzoe go tylko rzucac na wlasne party?


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #595 dnia: Listopad 06, 2007, 03:47:34 pm »
do PvE zawsze biorę zerka a że mamy wojnę z połową serwera toteż PvP często jest przypadkiem.

PS. Że zerk w jakimś stopniu jest debuffem to jest oczywiste, my na RB rzucaliśmy 2lvl zerka.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #596 dnia: Listopad 06, 2007, 07:32:19 pm »
Co do tego dmg 3,6k to sie raczej niezgodze. Może się myle, ale grając AW, w top S, overnchanted dager S + crit. dmg., fb,  i backstab w necro w

dc robe seciku wchodzi za jakieś 1,6 - 2k.  2,5k z Focus Powerem.  :P  Może ja coś źle robie. SSy włączone mam, buffy + selfy mam too, więc?

:D Choć raz AW we mnie na bluffie za 3,5k hitnoł. Te daggerki to nie dla mnie  :P


@Edit: Śmiem wnioskować ze gram na bugged serwie.  :D Dodam ze necro nie miał TP.
Roxy x7 Player :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #597 dnia: Listopad 06, 2007, 07:38:58 pm »
Focus Death używaj :P


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #598 dnia: Listopad 06, 2007, 09:00:53 pm »
grałeś na HRze, necro pewnie miał DC robe set +25 albo coś w tym stylu ;P
1500 - 2k w nukera z A grade na 2gim transferze z SS +5cd to absolutnie norma. Wejdzie krytyk ze skilla i 3-4k dmg


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #599 dnia: Listopad 06, 2007, 10:06:30 pm »
Ja sto lat temu na CH buffach czyli prawie jak bez buffów, z daggerem bez SA w maga w DC robe, akurat SPS no i 3,5k dmg+
żaden wyczyn...

Tak, twój server jest bugged...
HATE ME MOAR!