Witaj
Gość

Wątek: 3 profa....  (Przeczytany 2845 razy)

  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

3 profa....
« dnia: Grudzień 26, 2007, 06:59:46 pm »
Siema mam problem jestem SPS'em i mam 76 lvl. Zrobilem juz na Hot quest od "Jeremy" "The Finest Ingredients" i wziąłem PART 2...tak mi mowili moze zle zrobilem :/. Za strzelka powedrowalem do kamienia dalem mu cos i teraz mam w "Quest" napisane

"Entice Bumbalump!"
"Catch Icicle Emperor Bumbalump and get the yeti Meat"

Wniaskuje ze mam zabic Moba, a właściwie Raid Boss'a z tego co sprawdzilem w drop kalkulatorze...no dobra ale nie mam zadnej strzelki ani poszlaki gdzie mam go szukac a w drop calkulatorze tez nie ma jego lokalicaji...Co Zrobic? Nie chce mi sie na nowo bic 150 mobow na Hot :/

Z góry dziekuje za odpowiedz...
 


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: 3 profa....
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2007, 07:13:07 pm »
Nie wiem jak to jest z DN,bo Wy macie zmodyfikowane to i owo,ale z tego co wiem,to nie musisz robić part 2 do suba.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: 3 profa....
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:54:18 pm »
To akurat nie jest zmodyfikowane w DN. Do 3 profy NIE MUSISZ robić2 part-u questu na Hot Springs. Wystarczy, że zabijaesz te 3x po 50 mobów i starczy.
Jeśli masz ten quest na 150 mobów zaliczony to spokojnie możesz robićdalej questa na 3 profe :)
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: 3 profa....
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:17:26 am »
Nie musisz robić part 2. Jeżeli zabiłeś już 50 psów, 50 pająków i 50 kwiatków (czyli Part 1) wracasz do Jeremiego, a on w nagrode daje Ci kryształ. Z kryształem udajesz się do Npcka na Hot Springs (jeden z kurdupli w sadzawce) - ten sam który kazał Ci porozmawiać z Jeremim. Dalej to już zakładka questy + mapa.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: 3 profa....
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2008, 09:15:32 pm »
ja ci proponuje podejsc do Adventure Gludismana -w kazdym miescie jest- i wziąć "quest info" pozniej wyszukac questa "Saga of Mystic Muse" :)
aw/se - seasavill - 3rd/3rd - mage owner :) - sold :(
sk/aw - seaaver - 80/80 - pwner ]:->