Witaj
Gość

Wątek: Sayha Seer Pomoc  (Przeczytany 3232 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Sayha Seer Pomoc
« dnia: Maj 05, 2020, 08:55:13 am »
witam zacząłem niedawno grać Sayha seer.W związku że jest to moja pierwsza styczność z tą klasą prosiłbym o podpowiedź w sprawie macro jak dobrze ustawić by sayha nie latała po niemal całej mapie w przeciwieństwie do np feoha czy yula.Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2020, 07:09:06 pm wysłana przez Peter86 »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Sayha Seer Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2020, 09:36:20 am »
Generalnie żadną klasą poza summonerami nie da się ustawic macra w taki sposób, aby postać nie biegała po całej lokacji.  Delikatnie można temu zapobiec przestawiając macro na krótki zasięg, ale prawdopodobnie spadnie Ci wtedy liczba mobów, które będziesz zabijać w perspektywie czasu. Generalnie najlepiej ustawic manner mode, aby nie KS-ować innym graczom mobków. Półśrodek, ale zawsze coś.

Jeżeli grasz w party w którym jest tank -  najprościej jest zrobić proste macro łapiące target od innego maga, który ma większy zasięg.

Cytuj
/target nickgracza
/assist

W resztę kolumn poprzeciągaj skille, które postać ma użyć. Najprościej zrobić to z okna ze skillami - wtedy na macrze skille zapisane są w postaci /useskill nazwaskilla, a nie jako skrót z paska, przez co przejrzyście widać jakie skille masz już w makrze.

Zauważyłem też, że grasz Sayha Seerką, możesz mieć problem z zarobieniem na spiritshoty, jest to prawdopodobnie najdroższa postać w utrzymaniu :)

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2020, 09:50:03 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired