Witaj
Gość

Wątek: Klan NoName  (Przeczytany 15651 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Klan NoName
« dnia: Kwiecień 04, 2008, 02:59:54 pm »
Wtam.
Poki co na server Luna idzie klan SWARM. Nie rekrutuja oni nikogo wiec postanowilem zalozyc klan, który by skupial czlonkow tego forum oraz w niedalekiej przyszlosci polskich graczy servera Luna. Bylby to klan skladajacy sie tylko z samych polakow. Moje doswiadczenie to servery priv od c2 do IL
i krotka przygoda z retailem dawno temu. W kameala nie gralem gdyz nie ma takich privow a na l2j sie nie zapuszczalem. Gralem na ratach x3-x7 taki przedzial. Co do CLa nie upieram sie przy swojej osobie  ale warto by bylo gdyby ta osoba spedzala znaczna ilosc czasu w grze i nie byla osoba poczatkujaca w swiecie l2 przynajmniej doswiadczenie 2 letnie. Klan rekrutuje osoby grajace minimum 2h dziennie  14h tygodniowo. Oczywiscie chcemy jak najwiecej osob  zwanych noliferami:). TeamSpeak nie jest obowiazkowy lecz dobrze by wiekszosc osob go posiadala. Jakoz iz nie znamy sie za dobrze zasady klanowe beda podlegaly ewolucji podczas gry. Na wstepie propounuje by kazdy zbieral dla siebie itemy matsy oraz niepotrzebne rzeczy offerowal czlonkom klanu po niskiej cenie lub tez oddawal za free wedlug jego uznania. Grasz magiem wydropiles ciezki armor oddaj go koledze odsprzedaj niz kogos innego zbroic. Zanim dojdziemy do C gradow i B gradow powinnismy sie wtedy juz lepiej poznac i zadecydowac co jest dla nas lepsze. Wszystko do   CWH czy kazdy osobno bedzie przeprowadzone demokratyczne glosowanie.   


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2008, 03:27:31 pm »
Hmmm.. chcialabym tylko powiedziec powodzenia. Moze uda Ci sie cos zorganizowac  :?

Ps. Przepraszam, ale czytajac ten post to mysle, ze raczej malo kto by sie zdecydowal na to co przedstawiles. Takie moje zdanie. Zaczynajac gre na retailu musisz to sobie wyobrazic i przekazac chetnym swoja wizje. Granie 2h dziennie to jednak malo jak na retail. Chyba, ze masz ochote grac for fun. Tak czy owak powodzenia. Przepraszam, ze sie wtracilam  :P
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2008, 03:43:03 pm »
"Zaczynajac gre na retailu musisz to sobie wyobrazic i przekazac chetnym swoja wizje."

Kazdy chce zamek, byc dobra gildia i miec dobre ally. Co do 2h nie kazdy gra caly dzien :D ludzie maja prace szkole uczelnie real life lub tez jakies wypadki losowe i nie moga sobie poswiecic duzo czasu jednego dnia bedzie gral 20h a nastepnego 2h. Napisalem z nastawieniem na no liferow;P ale jak ktos chce sie nauczyc czegos lub dopiero zaczyna przygode z l2 nie bedziemy go dyskwalifikowac na samym starcie  kiedys sam zaczynales/as i nie wiedziales/as wszystkiego


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:23:54 pm »
GL !
@Swarm
Aerith: GS 78lvl / GH 77lvl (October Hero) Inactive
Nanaki: GK 78lvl / Destro 77lvl Inactive
Luna: Cardinal 77+ / AW 5x Inactive
Celes: Sagi 77/Titan 78 Inactive


Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:31:17 pm »
Cytuj
powodzenia
Cytuj
GL !
/signed

Cytuj
Moze uda Ci sie cos zorganizowac
Ja bym powiedzial ze raczej sie nie uda :>


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:37:25 pm »

Cytuj
Moze uda Ci sie cos zorganizowac
Ja bym powiedzial ze raczej sie nie uda :>

Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..
League of Legends


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:38:12 pm »
Nie przez przypadek napisalam "cos"  :? Ale zawsze dobre checi sa wazne  :)
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2008, 05:07:45 pm »
Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2008, 05:09:44 pm wysłana przez Elitper »


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2008, 05:11:24 pm »
jakie to sa te lepsze servery epi dragon czy existance ?
SWARM


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2008, 05:23:23 pm »
Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie

Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie

co ty dupcys, do kogo bijesz?

znasz behema? pewnie nie, by cie nauczyl jak "skladac" klan.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2008, 05:31:31 pm »
Dla sprostowania gralismy na Paradise, Supreme, wczesniej zapewne tez gdzies ale juz beze mnie. Czytajac dokladnie to forum mozna zobaczyc gdzie gralismy, badz domyslic sie  :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2008, 06:12:31 pm »
Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie
yeaah zaczyna się :D ja tam na lune się nie wybieram od początku, może wpadne za jakeis pare miesięcy, z trainem, póki co nie mam na to czasu. Nie wiem czy grałeś na retailu, czy też nie, ale po podejściu widzę, że chyba nie bardzo :P Ja się tam za pro nie uważam, ale spoko jak tylko zagoszcze na lunie dam znać :o A co do SWARM, to chyba mało lepszych serwerów widziałeś, zwłaszcza w ostatnim czasie ^^ lol epi lol :d
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2008, 06:17:44 pm wysłana przez Yezo »
League of Legends


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2008, 06:52:03 pm »
BEHEM lidel klanu SH gral dwarfem WS zawsze prowadzil klan zergow :) mial kilka klanw po 400 osob cos jeszcze ?Xd to polak ^^  macie kanal irc mieliscie hmm dalej nie znam jego rozwoju bo jakis czas nie gral


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2008, 07:10:15 pm »
WTJ!!!!
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2008, 07:27:43 pm »
BEHEM lidel klanu SH gral dwarfem WS zawsze prowadzil klan zergow :) mial kilka klanw po 400 osob cos jeszcze ?Xd to polak ^^  macie kanal irc mieliscie hmm dalej nie znam jego rozwoju bo jakis czas nie gral

ooo i nie slyszales o swarmach? o sh slyszales a o swarmach nie? ;/
imo swarm>sh no ale coz :(

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:14:27 pm »
Cytuj
powodzenia
Cytuj
GL !
/signed

Cytuj
Moze uda Ci sie cos zorganizowac
Ja bym powiedzial ze raczej sie nie uda :>
moja koleżanka ma ładne UDA  :P
kolejny dzial ktory opanowują mlode wilczki ? :D


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:18:32 pm »
ach ten swarm zerguje wszystko co mozna zergowac :<
SWARM


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:24:27 pm »
wiem o behemie i SH bo to byl godny klan kiedys pozniej lepsi playerzy odeszli z niego gdyz niechceli grac z noobami co zerguja i tak SH zostalo zergami pozniej sie nimi nie interesowalem bo trzymalem z tymi co rezygnowali lub na offa poszli  a interesowac sie zergami kto by chcial :)  A SWARM to moze jeszcze gorsza zergowo kontynuacja SH ? nie wiem nie slyszalem o was :) SH slyszalem bo kiedys to byl super klan :) ale to kilka lat temu:P dopoki sie nie zzergowal i przylaczal all ludzi by tylko bylo ich jak najwiecej spokojnie tluklem 1v2 czasami 1v3 a pozniej w 4-7 osob na mnie chodzili:D by tylko ubic :) to byly wspomnienia :) myslalem ze jestescie dobrym klanem ale jak slysze ze zergujecie to mam watpliwosci juz :)


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:32:39 pm »
jeśli 35-40 osób to zerg to jesteśmy zergiem... a gdybyś był choć trochę ogarnięty tak jak usiłujesz nam wmówić, to nie zakładał byś od podstaw random klanu na Lunie...
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:40:44 pm »
A SWARM to moze jeszcze gorsza zergowo kontynuacja SH ? nie wiem nie slyszalem o was :) SH slyszalem bo kiedys to byl super klan :) ale to kilka lat temu:P dopoki sie nie zzergowal i przylaczal all ludzi by tylko bylo ich jak najwiecej spokojnie tluklem 1v2 czasami 1v3 a pozniej w 4-7 osob na mnie chodzili:D by tylko ubic :) to byly wspomnienia :) myslalem ze jestescie dobrym klanem ale jak slysze ze zergujecie to mam watpliwosci juz :)

LOL, prosze Cie  :? nasz klan liczy obecnie ok 40 osob, wiec co to za zerg. Kazdy klan tyle liczyl przynajmniej do c5  :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:45:17 pm »
co do zergu, zerg to nie liczny i aktywny klan tylko klan/ally ktore na pvp stawia sie w stanowczo wiekszej ilosci ludzi :P itp


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:49:03 pm »
Przepraszam to bylo porownanie odnosnie SH, ktore liczylo 1000 osob  :? Nie gralam osobiscie w tym klanie/ally ale gralam na wtedy na tym samym serverze, zeby bylo smieszniej SH bylo moim wrogiem nr 1 :) chociaz nie mielismy z nimi wojny. Takze wiem jaka taktyke mieli  :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:51:13 pm »
@elitper
mysle ze jestes 1 z fanboi SH jechalem ich 1v3 przychodzili pomnie w 40 ! SH jakie bylo takie bylo (w mnaire ogarniety clan nienajlepszy i nienajgorszy ).Niewierze w ani 1 twoje slowo powtarzasz to co gdzies uslyszales o SH a tak naprawde nic o tym clanie niewiesz najlepsi zawodnicy w SH grali wnim do konca.

btw swarm to nie sh jest wnim kilku graczy ze starego skladu sh. poza tym swarm the best clan ever <3

ninja edit sh mialo 450 osob w ally, online moze max mieli 250 osob . Na koniec virtue Behem zrobil ally sh 2 clanowe sh i dw
SWARM


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:08:46 pm »
najlepsi nie byli w nim do konca ... gdyz zalozyli wlasny klan niepamietam nazwy i gralem z nimi
przez jakis czas. co do SH to mieli liczna obsade i jak gralem nie pamietam nazwy serva to mieli SH1 SH2 i SH3   3 albo cztery klany i byli w ally sami z soba i nie wmawiaj mi ze o nich slyszalem .... jak z nimi nawet gralem :)  i nie jestem zaden fanboi ... utrzymywalem kontakty z niektorym z SH bo byli w miare spoko i nie wolali 20 ludzi by tylko mnie zabic ale wiekszosc z nich to poprostu zergi woleli wszystkich na 1 osobe by tylko ubic  sami nawet nie probowali od razu mass na 1 2 osoby bez zastanowienia  co do  zakladania klanu  od razu musze miec zorganizowana grupe by isc na retaila? nie ... kazdy moze isc nie trzeba isc pelnym klanem... zauwaz ze pelne klany co ida z privow nie odnosza sukcesow  w wiekszej mieze  moze jeden na 100 sie jakos wybije albo i nie. Retail to taki sam server jak privy moze na niego isc kazdy a moze isc klan pomysl co byscie robili jakby nikt do was  sie nie przylanczal kazdy byl we wlasnym niepelnym skladzie... od tego sa randomowi ludzie ktorzy tez klan zakladaja i tez moga nawet wiecej zdzialac. kazdy jest inny 


Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:16:19 pm »
Cytuj
powodzenia
Cytuj
GL !
/signed

Cytuj
Moze uda Ci sie cos zorganizowac
Ja bym powiedzial ze raczej sie nie uda :>
moja koleżanka ma ładne UDA  :P
kolejny dzial ktory opanowują mlode wilczki ? :D
nie bardzo rozumiem ...