Witaj
Gość

Wątek: Klan NoName  (Przeczytany 15656 razy)

  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:19:51 pm »
edit

bez sensu dyskusja z toba bo tak nic nie wiesz.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2008, 10:31:53 pm wysłana przez jurak »

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:46:17 pm »
O SWARM nic nie wiem powiedzialem to od poczatku ale o SH mi nie wmawiaj ze nic nie wiem....  zobaczymy jak sobie poradzicie i jaka klase pokazecie na lunie. I koniec dyskusji :) Jezeli ktos szuka klanu zapraszam jak nie nie musi sie wypowiadac.


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:51:33 pm »
Cytuj
powodzenia
Cytuj
GL !
/signed

Cytuj
Moze uda Ci sie cos zorganizowac
Ja bym powiedzial ze raczej sie nie uda :>
moja koleżanka ma ładne UDA  :P
kolejny dzial ktory opanowują mlode wilczki ? :D
nie bardzo rozumiem ...
spoko jak to przeczytalem tez nie zrozumiałem to jest self oWned xD


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 05, 2008, 02:30:02 pm »
Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie

a tu pm
siema masz moze walkera do  officiala ?  czy grasz bez i czy masz jakis klan juz ? czy nie bo akorat szukam klanu. I l2h ingame by byl dobry bo czasem mnie checi opuszczaja klikac:)
owned .i.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2008, 02:48:44 pm »
Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie

a tu pm
siema masz moze walkera do  officiala ?  czy grasz bez i czy masz jakis klan juz ? czy nie bo akorat szukam klanu. I l2h ingame by byl dobry bo czasem mnie checi opuszczaja klikac:)
owned .i.

lol :D


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2008, 03:47:58 pm »
lol l2w failed na calej lini lol
SWARM


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 05, 2008, 03:55:07 pm »
Spoko dam ci l2w gdyz calym klanem bedziemy na l2w jechac tak kolo 40-45 lvla pozniej legit i nikt tego nie zauwazy i bedziemy ownic calym klanem

lol legit clan :)


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 05, 2008, 04:03:13 pm »
unas ludzie graja 24/7 pozdro comeback wiec l2w nam niepotrzebne .l.
SWARM


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 05, 2008, 04:44:57 pm »
Spoko dam ci l2w gdyz calym klanem bedziemy na l2w jechac tak kolo 40-45 lvla pozniej legit i nikt tego nie zauwazy i bedziemy ownic calym klanem

lol legit clan :)

no i widzisz. nic nie wiesz, wiec  morda!

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:00:44 pm »
lol l2 walker. To jest dla weak ludzi  :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:16:54 pm »
elipter niezły fail, widzę że kolegów szukasz może ci ten link pomoże:
http://www.sneakers.zip.pl/
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:20:36 pm »
Ja bym powiedział, że raczej napewno :D anyway GL, no chyba, że sobie odpalicie kilka party na l2w, to może po "ołnujecie", zanim legit was dogonią :s chociaż i to nie bardzo..

Sam sobie  po "ołnujesz"  mysisz ze kazdy musi  l2w uzywac zeby grac? bedziecie calym klanem jechac na l2w wasza sprawa ja wole posiedziec kilka h w grze i grac niz  zapuszczac bota 24/7 i co jakis czas zerkac czy dobrze ci farmi. Yezo nie udawaj sie za takiego pro bo jestes noobkiem  spotkamy si en alunie to zobaczysz jak ci doloze w pvp :> i zmienisz zdanie  co do SWARMU to nie widzialem was na zadnym lepszym servie

a tu pm
siema masz moze walkera do  officiala ?  czy grasz bez i czy masz jakis klan juz ? czy nie bo akorat szukam klanu. I l2h ingame by byl dobry bo czasem mnie checi opuszczaja klikac:)
owned .i.

lawl ;s
League of Legends


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:42:40 pm »
Cytuj
lol l2 walker. To jest dla weak ludzi
raczej pomyslowych(lvl sam sie wbija a mozna robic znacznie ciekawsze rzeczy...a w moim przypadku zarabianie rl kasy praktycznie nic nie robiac), chyba ze kogos jara oranie mobow legit przez rok by wbic 78 lvl. gdyby nie walker w l2 gralo by 1/20 tych ludzi co teraz(zostaly by tylko no life kidy i moze chinsy farmerzy dorabiajacy sprzedajac adene:P). najsmieszniejsze jest to jak wszysy legit playerzy kupuja matsy/recki/armory/bronie wyfarmione przez te okropne boty. o ilosci pm od "legit" z tego forum pytajacych o konfiguracje walkera etc nie wspomne lol.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:05:44 pm »
Imo, jesli nie jestes w stanie poswiecic czas na ta gre to nie powinienes w ogole w nia grac. A jesli Cie az to tak boli to moze idz na jakis priv. Dorobisz sie tam szybciej wszystkiego. To jest gra, wiec albo w nia grasz albo nie. Nie po to zrobili taka gre z ratami x1, zeby ludzie uzywali jakis zalosnych programow, ktore farmia za Ciebie. Sorry, ale botom i innym tego typu mowie NIE i gtfo z tym wszystkim. Moze zmien gre?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:11:41 pm »
Boty same w sobie nie sa zle, L2 jest tak napisane zeby bylo miejsce dla ludzi- farmerow ktorzy potrafia siedziec 10-20h na 1 spocie i spoilowac 1 recke, niestety na nasze warunki ilosc farmy jest przesadzona i nie mam nic przeciwko zeby 20 botow farmilo te recke, bo bedzie srednio 20 recek dziennie zamiast 3 na tydzien. Co innego botowanie main postaci, zrobi sobie taki kutafon postac w bot trainie i cieszy miche.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:22:51 pm »
powiedz to 80% populacji akzedego serwera.
zamiast na lune idzcie na hinde tam jest chyba jakis pl lol1001%legiclan.
ludzie na retailu maja gdzies to czy ktos botuje/kupuje sprzet za rl $$ poza nielicznymi wyjatkami.
a gram bo moge.. mam fun z pvp/gank/mass pvp/pvp o epic a do tego zarabiam kase sprzedajac adene i postaci
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:24:32 pm »
heh Elitper ty to fałszywy jestes ;P i kazdy kto wyzej pisal o botach na pm'y zal... niema czegos takiego jak do 40+ na bocie a pozniej Legit bo to juz nie jest legit a co do ownowania to ze bedziecie an botach to nie znaczy ze bedziecie ownowac wyobrazcie sobie ze bedzie wiele legit osob ktore wam dotrzymaja kroku.

a co do zarabiania real $$ na botach to juz calkiem niezla sprawa l2 samo wie oplaca co miesiac i jeszcze cos w wpadnie do kieszeni predzej rozumiem botowanie w tej sprawie niz osoby ktore robia to zeby sie jedynie wykoksac na maxa. dajcie no mi tu link do bota xD potrzebuje kasy na oplate l2 ;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2008, 06:27:57 pm wysłana przez Lincral »


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:32:26 pm »
Po cholere mam isc na jakis lolserver?

A jak chcecie zarobic kase to moze poszukajcie jakiejs pracy, a nie zarabiac na grze ;o
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:36:37 pm »
heh Elitper ty to fałszywy jestes ;P i kazdy kto wyzej pisal o botach na pm'y zal... niema czegos takiego jak do 40+ na bocie a pozniej Legit bo to juz nie jest legit a co do ownowania to ze bedziecie an botach to nie znaczy ze bedziecie ownowac wyobrazcie sobie ze bedzie wiele legit osob ktore wam dotrzymaja kroku.

a co do zarabiania real $$ na botach to juz calkiem niezla sprawa l2 samo wie oplaca co miesiac i jeszcze cos w wpadnie do kieszeni predzej rozumiem botowanie w tej sprawie niz osoby ktore robia to zeby sie jedynie wykoksac na maxa. dajcie no mi tu link do bota xD potrzebuje kasy na oplate l2 ;p


kto?

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:48:29 pm »
Cytuj
A jak chcecie zarobic kase to moze poszukajcie jakiejs pracy, a nie zarabiac na grze ;o
praca+sprzedawanie adeny etc>tylko praca
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:59:30 pm »
Cytuj
A jak chcecie zarobic kase to moze poszukajcie jakiejs pracy, a nie zarabiac na grze ;o
praca+sprzedawanie adeny etc>tylko praca

niestety taka prawda ludzie dorabiaja na grze bo sa na tym swiecie takie lolosoby ktore potrafia naprade wydac kupe kasy zeby tylko miec cos fajnego...


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:01:18 pm »
Coz naleze do osob, ktorej pieniedze szczescia nie daja i nie szukam kazdego sposob, zeby dorobic sobie na te "fajne" rzeczy  :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:14:08 pm »
Lepiej znajdz sobie jakiegos CHŁOPA AKAASHA a nie grasz w l2!

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:18:21 pm »
Lepiej znajdz sobie jakiegos CHŁOPA AKAASHA a nie grasz w l2!
jak znalesc chłopa/dziewczyne jak sie gra ? wyjd na miasto upij sie to moze sie obudzisz z kims :P


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klan NoName
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:22:09 pm »
Lepiej znajdz sobie jakiegos CHŁOPA AKAASHA a nie grasz w l2!
Tak sie sklada, ze mam slub w planach juz!! Btw czesc, dawno Cie nie widzialam w e life :)
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x