Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 270624 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1975 dnia: Marzec 25, 2010, 08:42:12 pm »
Solar niby racja, ale skąd będę wiedział że go pokonałem, bądź niech będzie nawet że i on mnie skoro nie znam jego nicka. Gość ma ewidentne kompleksy na swoim punkcie i pragnie się dowartościować wyimaginowanymi przymiotami w stylu lvl 84 na mainie, wykoxane suby no, ale nie poda nicka i nie skoczy na pvp z niejasnych nikomu przyczyn.
Kolego Caim powiem Ci tak - różni ludzie się przewijają przez to forum; różnie się wypowiadają, prezentują biegunowe względem siebie poglądy, niekiedy, ba nawet bardzo często, ekscentryczne; wyzywają się w totalnie niezrównoważony sposób, ale ... i tu pointa. Nie słyszałem, ani nie stwierdziłem drugiego takiego schizofrenika z przerostem ambicji nad możliwościami, który w rzeczywistości, o zgrozo, nie jest w stanie nikomu czy to na tym forum, czy to w RL zaimponować kompletnie niczym. Współczuje Ci szczerze, astillo, belfegorze, caimie i kimkolwiek w przyszłości byś jeszcze nie był bo niewyobrażalnym dla mnie jest jak musi Ci być ciężko ze wszystkimi tymi ludzmi którzy lubią cię ... nie bardzo.
/hug

Z najszczerszymi wyrazami współczucia
Seth
Sethesh lvl 83 Grand Khavatari / lvl 75 Gladiator / lvl 75 Shillen Knight / lvl 64 Blade Dancer
DeathAdders


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1976 dnia: Marzec 25, 2010, 09:17:01 pm »
Zapiszcie się na open oly to sobie powalczycie 1vs 1 XD
Na oly fajnie sie leje DA bo bsoe nie mogą użyć. Co do podnoszenia rękawicy Karda-retarda... kto by chciał podnosić cokolwiek wyrzuconego przez idiotę, notorycznego kłamcę i cioła bez jaj. Nawet w sprawie pojechania go przez noża A grade najpierw kłamał a potem nie miał jaj żeby się przyznać, że tak było. Takich sytuacji było więcej. Chore dziecko neo o wybujałej fantazji, ogromnych problemach emocjonalnych i w dodatku donosiciel :).
Reszta DA broni swojego trolla - nie przez przypadek w jednym klanie znalazły się osobniki pokroju Gamońmendy i retarda.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1977 dnia: Marzec 25, 2010, 10:03:44 pm »
Na oly fajnie sie leje DA bo bsoe nie mogą użyć. Co do podnoszenia rękawicy Karda-retarda... kto by chciał podnosić cokolwiek wyrzuconego przez idiotę, notorycznego kłamcę i cioła bez jaj. Nawet w sprawie pojechania go przez noża A grade najpierw kłamał a potem nie miał jaj żeby się przyznać, że tak było. Takich sytuacji było więcej. Chore dziecko neo o wybujałej fantazji, ogromnych problemach emocjonalnych i w dodatku donosiciel :).
Reszta DA broni swojego trolla - nie przez przypadek w jednym klanie znalazły się osobniki pokroju Gamońmendy i retarda.
rozumiem, że nadal nie dyskutujesz? boziu jaki kretyn :P
nadal tylko słowa, żadnych dowodów, nic, tylko upluty po pachy troll :P
pozwolisz, że powtórzę
pierdu pierdu tchórzliwy trollu, dostaleś rekawicą w ryj i się zlałeś ze strachu  :oops:
tak to jest, że jak przychodzi do konfrontacji to takie trolle leżą i kwiczą :)
co niektórym to się dziwie, że z takim kretynem na vencie siedzą ...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1978 dnia: Marzec 26, 2010, 07:12:37 am »
ty podobno jesteś od płacenia za konta na których nie grasz, a podobno frajera cieżko znaleźć :P
Misiek :) Za moje konta to ludziki z DA i massacred płacili* ;)
O ile sobie dobrze przypominam to kupiłem (przez rok grania) jednego prepaida za własne pieniążki.
i 60 pln dla neutrala za jakieś tam pierdoły :P

* - i ofkorz innych klanów które kupowały od nas adenkę z allegro :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1979 dnia: Marzec 26, 2010, 08:58:44 am »
Misiek :) Za moje konta to ludziki z DA i massacred płacili* ;)
Ja tam nie wnikam, to są słowa twoich znajomych, więc...chyba maja cię jednak za frajera :)

O ile sobie dobrze przypominam to kupiłem (przez rok grania) jednego prepaida za własne pieniążki.
i 60 pln dla neutrala za jakieś tam pierdoły :P
A co to za różnica  skąd ty na te prepaidy kasę brałeś? fakt faktem

* - i ofkorz innych klanów które kupowały od nas adenkę z allegro :P
Ale wasza hipokryzja to jednak szczyt głupoty, z jednej strony to ludzie z DA od was cały czas kupują i kupowali, a z drugiej strony to są "be" bo sprzedają adene na allegro  :oops:

2. Belfelgor czy jak mu tam, to nie Astilia (primo)
Co do tego stwierdzenia, to wykażę ci jaki jesteś głupi albo naiwny (bo może ten kretynek nawet ciebie w -_-'a robi mimo, że na vencie z nim jesteś), więc by to sprawdzić wystarczy zorientować się, że ten niedorozwinięty troll (aha zapomniałem tchórzliwy :P ) ma fobie na punkcie nick "Kard" (wpada w szał jak tylko gdzieś to usłyszy). Jest podobno jeszcze jedna osoba (o ile się nie mylę jakiś właściciel priva czy coś takiego) o takim nicku, więc astilia musiał obskakiwać dwa tematy i flejmić w obu (pewnie stamtąd też go wypieprzyli i stąd nerwa), a teraz zobacz sobie gdzie flejmi belcwok, o kurde w tych samych tematach? cóż za zbieg okoliczności  :o naprawdę jesteś tak słaby intelektualnie by takich rzeczy nie zauważać?, zresztą styl prowadzenia dyskusji na forum przez niego jest zawsze taki sam: kłamstwo->powtórzenie go 100 razy->ban
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1980 dnia: Marzec 26, 2010, 09:45:41 am »
Brzydal z tego co się orientuję, to Kard mówiąc:

Cytuj
ty podobno jesteś od płacenia za konta na których nie grasz

opiera się na opini niejakiego sobka, który po napisaniu posta na naszym forum (w momencie gdy odkryliśmy, że gracie znowu na lunie) gadał na pm z Kardem i Miją. Powiedział im wyraźnie, że płacisz za konta ale się nie logujesz. Więc żale polecam wylewać Twojemu koledze, bo my jedynie opieramy się na jego opinii. :)
Sethesh lvl 83 Grand Khavatari / lvl 75 Gladiator / lvl 75 Shillen Knight / lvl 64 Blade Dancer
DeathAdders


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1981 dnia: Marzec 26, 2010, 10:22:26 am »
Misiek :) Za moje konta to ludziki z DA i massacred płacili* ;)
Yooki z "górą" klanu sprzedawali adenę z bottraina wiesi/suhego na allegro a reszta oszołomstwa z DA od ciebie kupowała :). Zgrany klan. Oczywiście taki idiota bez jaj jak kard-retard się nie przyzna ale sytuacja się klaruje.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1982 dnia: Marzec 26, 2010, 10:36:50 am »
Yooki z "górą" klanu sprzedawali adenę z bottraina wiesi/suhego na allegro a reszta oszołomstwa z DA od ciebie kupowała :). Zgrany klan. Oczywiście taki idiota bez jaj jak kard-retard się nie przyzna ale sytuacja się klaruje.

pierdu pierdu tchórzliwy trollu, dostaleś rekawicą w ryj i się zlałeś ze strachu  :oops:
tak to jest, że jak przychodzi do konfrontacji to takie trolle leżą i kwiczą :)

i wszystko się zgadza:
kłamstwo->powtórzenie go 100 razy->ban

ale wiesz przynajmniej nie jestem takim tchórzem jak ty,
Sobek opowiadał, że jak wchodzicie na temat DA na vncie to się jąkać zaczynasz z przejęcia...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1983 dnia: Marzec 26, 2010, 04:49:28 pm »
Sobek opowiadał, że jak wchodzicie na temat DA na vncie to się jąkać zaczynasz z przejęcia...

BUAHAHAHAHAHAHA  pwn3d

Misiek :) Za moje konta to ludziki z DA i massacred płacili* ;)
O ile sobie dobrze przypominam to kupiłem (przez rok grania) jednego prepaida za własne pieniążki.
myslisz ze kogos twoje przechwalki interesuja? Ja generalnie w ogole nie place, to NCsoft mi placi za to ze u nich gram lol, how cool is that ?

i 60 pln dla neutrala za jakieś tam pierdoły :P
e-bayer co sie w grze dorobic nie mogl, co za nab lol

Jestes pokraka intelektualna, to jedyny logiczny wniosek po przeczytaniu tylu niekonsekwencji w kilku raptem twoich zdaniach, probujesz sie zalosnie przechwalac niestworzonymi rzeczami jaki to nie jestes cool, a wychodzi jak zawsze nedza, moze gdybys przy okazji nie flejmowal innych za to, co jak sie wlasnie przyznales, sam robisz to bys takiego spektakularnego selfowna nie zaliczyl.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 05:12:06 pm wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1984 dnia: Maj 30, 2010, 10:18:18 pm »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej