Witaj
Gość

Wątek: Klany na Lunie  (Przeczytany 9557 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Klany na Lunie
« dnia: Maj 05, 2008, 11:08:56 am »
Przejrzalem to forum i glownie to jakies bluzgi tylko widze i nic wiecej, a jestem ciekwa jakie sa klany (z polskimi graczami) na Lunie.
My w pare osob mamy niewielki Klan o nazwie ANIMA
Lider: Yeneffer
Osoby do kontaktu: Kardrigern (Kard-krasek handlarz), Gemstone
Wiekszosc osob z duzym doswiadczeniem w L2 (oficjal), kilka z malym w L2 ale duzym w tego typu gry (srednia wieku mysle ze kolo 27, choc raczej patrzymy na zachowanie i umiejtonsci wspoldzialania, niz na wiek). Z tych powodow gramy glownie wieczorami (rodzina, praca) i w dni wolne.
Nie nastawiamy sie na PVE ani na PVP, bierzemy wszystko co oferuje L2, czyli siedzimy kilka godzin i bijemy w cata (bez ss bo biedni na razie jestesmy, ale wszyscy handluja, wiec pewnie niedlugo bedzie nas stac na ss :) ), jak ktos nas zaczepia lub nas denerwuje to walczymy (nie zawsze wygrywamy ale doswiadczenie zostaje :) )
Napiszcie cos o sobie, tylko bez bluzgow, bo to co kto o kims sadzi w ogóle mnie nie interesuje, o kazdym wole sam sobie zdanie wyrobic.

Edit: literowka
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 11:30:33 am wysłana przez Kardrigern »


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2008, 12:43:56 pm »
Przejrzalem to forum i glownie to jakies bluzgi tylko widze i nic wiecej

Część ludzi na siłę chce tu zrobić coś ala blah, więc nie ma co się dziwić.
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2008, 12:47:42 pm »
Posty insane69 i RycezSzilen12PL wykasowałem jako, że do spamowania to jest inny topic, a ktoś tutaj szuka normalnej odpowiedzi. na razie upomnienie, ale naprawdę dobrze by było, jakby się to nie powtarzało, bo będzie warn.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2008, 09:15:30 am »
Cytuj
Część ludzi na siłę chce tu zrobić coś ala blah, więc nie ma co się dziwić.

blah to przedszkole z low dramą w porównaniu do sl2 forum.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 229

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2008, 11:07:04 am »
Tylko jak ostatnio przegladalem ich forum to sie zalamalem. Croylite rozpoczyna drame o shuttgart..
w8ing for rpg club 5x.
-----------------------------
League of Legends
Shaco.
Ashe.
Master Yi.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2008, 07:49:08 am »
z Kardem gralem na Franz moze tylko przez chwile ale zdazylismy troche posiedziec na TS
jezeli ktos chce pograc w malym klanie z mila atmosfera to moge polecic ww klan
a jezeli chcecie pograc w bardzo duzym klanie miedzynarodowym to zapraszam do MagicR
http://magicr.no-ip.info/index.php
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 07:57:05 am wysłana przez kumbamk »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2008, 09:27:06 am »
z Kardem gralem na Franz moze tylko przez chwile ale zdazylismy troche posiedziec na TS
jezeli ktos chce pograc w malym klanie z mila atmosfera to moge polecic ww klan
a jezeli chcecie pograc w bardzo duzym klanie miedzynarodowym to zapraszam do MagicR
http://magicr.no-ip.info/index.php

hehe, moj post nie jest postem rekrutacyjnym, widze, ze na lunie jest sporo polakow, wiec chce sie dowiedziec gdzie graja z kim, moze jakis kontakt, moze w przyszlosci to sie przyda, moze ktos bedzie potrzebowal pomocy, porady
jesli chodzi o wielkosc klanu, to tak jest maly, ale to z powodu lvl klanu (brak kasy), ale co dzien nad tym pracujemy :), w tej chwili mamy full ludzi i nawet nie mozemy nikogo przyjac (ale zaraz sie to zmieni)
w klanie sa wylacznie polacy z prostej przyczyny, wymagamy znajomości j. polskiego, tak jak inne klany angielskiego :), a to ze wzgledu na dobra komunikacje, nie przyjmujemy ludzi jak leci, bo nie o to chodzi, szukamy ludzi z ktorymi milo i przyjemnie nam sie bedzie gralo, a im z nami
a co do atmosfery i rozmow na TS-ie to jedno jest pewne, jest wesolo, ale jesli masz dzieci to nie wlaczaj glosnikow, albo przynajmniej uprzedz :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2008, 09:30:26 am »
Cytuj
nie przyjmujemy ludzi jak leci, bo nie o to chodzi, szukamy ludzi z ktorymi milo i przyjemnie nam sie bedzie gralo

kazdy tak mowi...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2008, 09:44:13 am »
Cytuj
nie przyjmujemy ludzi jak leci, bo nie o to chodzi, szukamy ludzi z ktorymi milo i przyjemnie nam sie bedzie gralo

kazdy tak mowi...

bardzo bym prosil modow by wywalali takie posty z tego tematu (jest tu ich kilka), bo nic nie wnosza, w ogóle nie wiem po co to ktos pisze, jedynie chyba by miec wiecej postow, dla mnie to takie zal.pl
Ps. ten post tez bym prosil usunac
/Marc1n - Dobrze, że sugerujesz, ale poprostu możesz napisac to także na PMie or w/e. Nie chce wszystkiego ucinac od tak. Posta kumbamk wykasowałem. Chyba nie musze tłumaczyc dlaczego. Na mega spam nie pozwole, ale na delikatne odejście od topica nie. Twojego posta nie wykasuję, bo wtedy moja adnotacja nie będzie miała sensu.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 10:05:27 am wysłana przez Marc1n »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2008, 12:43:46 am »
Cytuj
nie przyjmujemy ludzi jak leci, bo nie o to chodzi, szukamy ludzi z ktorymi milo i przyjemnie nam sie bedzie gralo

kazdy tak mowi...

bardzo bym prosil modow by wywalali takie posty z tego tematu (jest tu ich kilka), bo nic nie wnosza, w ogóle nie wiem po co to ktos pisze, jedynie chyba by miec wiecej postow, dla mnie to takie zal.pl
Ps. ten post tez bym prosil usunac
/Marc1n - Dobrze, że sugerujesz, ale poprostu możesz napisac to także na PMie or w/e. Nie chce wszystkiego ucinac od tak. Posta kumbamk wykasowałem. Chyba nie musze tłumaczyc dlaczego. Na mega spam nie pozwole, ale na delikatne odejście od topica nie. Twojego posta nie wykasuję, bo wtedy moja adnotacja nie będzie miała sensu.

wnosza bardzo duzo, nie bierzemy nikogo z ulicy jest tanim chwytem marketingowym i nie dziala na ludzi od czasow c3. Zwykle jak ktos tak pisze, bierze byle kogo, kto jest troche bardziej rozgarniety od malpy i troche mniej konfliktowy od jakiegos emo faga. Sam bylem liderem klanu i sam to przerabialem. Jesli klan nie rekrutuje byle kogo to nie prowadzi zadnej rekrutacji na jakis forach, jesli ktos chce wejsc do takiego klanu to musi sie wysilic zeby skontaktowac sie z CLem przez PMa/ venta/ forum klanowe itd.



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2008, 08:58:51 am »
tylko mi powiedz skad ta osoba bedzie wiedziala ze to polski klan przeciez nikt nie biega tam z nickami zenekPL kardPL


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 08, 2008, 09:52:45 am »
wnosza bardzo duzo, nie bierzemy nikogo z ulicy jest tanim chwytem marketingowym i nie dziala na ludzi od czasow c3.

skoro nie dziala to twoj post kompletnie nic tu nie wnosi, chyba ma byc tylko glupia prowakacja do glupiej dyskusji

Zwykle jak ktos tak pisze, bierze byle kogo, kto jest troche bardziej rozgarniety od malpy i troche mniej konfliktowy od jakiegos emo faga. Sam bylem liderem klanu i sam to przerabialem.
Pewnie dlatego byles i juz nie jestes bo wlasnie takich ludzi brales - troche bardziej rozgarnietych od malpy :P

Jesli klan nie rekrutuje byle kogo to nie prowadzi zadnej rekrutacji na jakis forach, jesli ktos chce wejsc do takiego klanu to musi sie wysilic zeby skontaktowac sie z CLem przez PMa/ venta/ forum klanowe itd.
Znajdz na jakims forum rekrutacje do n/Klanu , do mojego klanu by wejsc nikt nie musi sie wysilac, jesli zglasza sie ktos to z nim rozmawiamy, jesli podoba sie nam jego sposob bycia to jest przyjety, odwala glupoty-wylatuje to jest proste, drugi sposob to my wyszukujemy osobe z ktora np. dobrze nam sie gra i namawiamy by do nas dolaczyla, tak samo warto jest dolaczyc do dobrego klanu, jak i pozyskac do niego dobrego gracza.

Wiec jeśli masz cos madrego do powiedzenia, grasz na Lunie to zapraszam do rozmowy, jesli nie to popisz sobie w dziale  Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna

Ps. mialem nie dac sie sprowokowac, dlatego prosilem modow o reakcje i usuwanie takich bzdur, ale jak sie dowiedziałem „modzi chcą, aby forum nie umarło” i maja zamiar, jak rozumiem, osiagnac to pozwalajac na balagan, bezsensowny spam i klotnie miedzy uzytkownikami, no coz kazdy sposob jest dobry….
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2008, 09:55:27 am »
Zostawiasz informacje ze szczegolami, zamykasz temat i czekasz na PM, simple :?
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2008, 10:12:34 am »
Zostawiasz informacje ze szczegolami, zamykasz temat i czekasz na PM, simple :?

Przeczytalas 1 post?
tam jest takie zdanie "Napiszcie cos o sobie, tylko bez bluzgow, bo to co kto o kims sadzi w ogóle mnie nie interesuje, o kazdym wole sam sobie zdanie wyrobic."
interesuja mnie osoby, ktore graja na tym samym serwie, moze jakas dyskusja, ale konstruktywan, a nie jak w innych tematach, chce ktos zadymy robic?, to sa odpowiednie miejsca do tego
nie chcesz - nie pisz, nie ma przymusu
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2008, 07:20:56 pm »
lol, ogarnij sie koles...


edit: gdzie moge znalesc regulamin forum odnosnie tematow / uzytkownikow etc ?

edit2: znalazlem juz - strasznie ubogie :)


ok nie spamujemy juz~
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 07:26:30 pm wysłana przez Kasjopeja* »
We are the Swarm...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2008, 01:01:08 pm »
Witam Serdecznie,
Wszedlem na to forum szukajac jakie klany graja na Lunie, temat niby w tym celu utworzony a nieodpowiedzialni ludzie robia tu zadyme i szukaja podtekstu tam gdzie go brak. Klania sie czytanie ze zrozumieniem  :o
Moderator chyba powinien sie mocniej starac ;)

Chetnie bym sie czegos dowiedzial w temacie czyli jakie polskie klany graja?
Zaznaczam ze offtop jest w innym dziale wiec prosze o Normalna odpowiedz.
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2008, 01:33:58 pm »
-Anima
-DeathAdders
-MadeInPoland

Może jeszcze jakieś są, ale te trzy napewno są polskie.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2008, 01:46:57 pm »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2008, 05:16:21 pm »
Dziekuje za info, moze na ktorys uda sie natrafic :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2008, 05:44:28 pm »
Dziekuje za info, moze na ktorys uda sie natrafic :)

Jezeli ci to cos pomoże to liderem Anima jest Yeneffer, DeathAdders Suhy, a MadeInPoland Hekate.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2008, 07:19:01 pm »
Napewno pomoze, przynajmniej bede mogl sie spytac i mniej spedze na szukaniu.
Dziekuje :)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2008, 10:06:49 pm »
Jeśli chodzi o klany...

Elven Fighter lvl 12 szuka klanu :P.

Gre na retailu zaczełem dzisiaj, wcześniej grałem na wielu privach gdzie na ratach 3x-5x dochodziłem do 70+lvl.

Aktualnie kiedy mam czas będe grać po 8-10h dziennie wiec 2rd profa niedługo ;p.

A więc jeżeli jakiś klan chce przygarnąć dobrze zapowiadającego się SR'a to polecam siebie ;).
(nick w grze: WhiteMilker)

Pozdrawiam.


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2008, 10:29:06 pm »
Swarm jest w większej części polski.


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:29:21 pm »
BTW Swarm Academy looking for members, pm ryu or jacky ingame:P


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Klany na Lunie
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:50:05 am »
A ja zapraszam do nas (namiary w 1 wiadomości), nieduza ale zgrana grupa, wymagania: zdrowie psychiczne, umiejetonosc zycia w spoleczenstwie, samodzielnosc, odpowiedzialnosc za swoje czyny,  poczucie humoru, umiejetnosc i korzystanie z TS-a :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans