Witaj
Gość

Wątek: w00t happenzz w/ Imperium guyz?  (Przeczytany 24931 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« dnia: Październik 08, 2008, 02:53:13 pm »
LF INFO
i heard epic fail of malakas and malakas friendz, lf confirmation
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2008, 04:06:13 pm »
reorganizacja klanu, nic wiecej.

Malo wiesz Marc1nku, wybaczam Ci bo pewnie od dawna uparcie szukales powodu zeby ponabijac sie z luny, innego niz bot vs legit =)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2008, 04:18:16 pm »
To odnosie tego co wczoraj pisali, anyway, tutaj nie wolno sie nabijac, a plakac za straconym czasem co niektorych osob.
Wczoraj gadalem z funflami pImp'a, ogolnie chlopcy placza ze nie ma w ogóle dla nich zadnego PvP i to co robie Tribunal to jest raczej egzekucja a nie pvp. Nie ma dziwu, jezeli pImp zebral ponad 300 ludzi przed tym jak server wstal zeby z nim grali, wiec nawet po wykruszeniu sie, duzo mu zostalo.
Z Imperium sie zmieje dlatego, ze jest to odpowiednik dawnego HB z Franza, Malaka playerzy+Malaka friendz=no good. Wiem to po sobie, bo mam okazje niestety grac do tej pory z pozostalosciami HB i wiem co to za "mega" gracze.
...w oczekiwaniu na pelna wersje filmiku od Hero Saggi od was...szkoda ze biedak gra na Franz u nas Prophetem na boxie bo na Lunie nudy lol :) Fakt ze goscinnie, ale jednak :P
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2008, 07:45:09 pm »
oj marcinek marcinek HB i fusion swego czasu robili z wami to co robi tribunal na lunie takze nie wiem czy jest powod zeby zacieszac. Z tego co pamietam to swego czasu HB rzadzilo servem a nie OGD (lol wtf to w ogóle jest?) czy RM, w ktorym byles chyba tylko z litosci albo lizania dupy batmanowi czy dlatego ze potrzebowali kolejnego niebieskiego znaczka ktory na pvp chodzi tylko po to zeby zaczepic low lvli majac 5ciu kumpli za plecami. Anyway pisz co tam chcesz, ciesz sie z ownowania low lvli i braniu kasy od ludzi za hallate czy tez zabijaniu kogos i nie braniu go do klanu dlatego ze "flamowal na ciebie na forum ;("
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2008, 08:11:41 pm »
ruscy oprocz tego ze zerguja wszystko co sie da tak naprawde ssaja palke w pvp mozna to smialo stwierdzic po tym frapsie http://files.filefront.com/yakovavi/;11968045;/fileinfo.html rofl


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2008, 09:34:58 pm »
oj marcinek marcinek HB i fusion swego czasu robili z wami to co robi tribunal na lunie takze nie wiem czy jest powod zeby zacieszac. Z tego co pamietam to swego czasu HB rzadzilo servem a nie OGD (lol wtf to w ogóle jest?) czy RM, w ktorym byles chyba tylko z litosci albo lizania dupy batmanowi czy dlatego ze potrzebowali kolejnego niebieskiego znaczka ktory na pvp chodzi tylko po to zeby zaczepic low lvli majac 5ciu kumpli za plecami. Anyway pisz co tam chcesz, ciesz sie z ownowania low lvli i braniu kasy od ludzi za hallate czy tez zabijaniu kogos i nie braniu go do klanu dlatego ze "flamowal na ciebie na forum ;("
Teraz do rzeczy. HB i Fusion nigdy sie nie lizali ze soba, tylko Fusion z BeHappy. Co do ich ownowania, kiedy na Franzu rzadzily klany Batmana: RussianMafia(BatmanCL)/OGD(Venta)/Tribunal(pImp, a u was lider Tribunala takze) to zanim sie rozpadly to mialy na koncie zrobionych 100+ Frintez. Potem weszly czasy Venty(czasy kiedy Ruscy stracili na sile i wtedy Fusion zaczelo robic troche epikow)a potem Rozpad RM na 2 klany, RMZas(potem RMBat, bo Batman nei gral jakis czas-wieksza czesc ruskow) i RMVenta(tam gdzie bylem ja, wieksza czesc nie ruskow), dopóki gral Kashej RMVenty sobie jakos radzilo, ale potem RMBat zrobilo z Fusion i rzadzilo serwerem przez jakis czas.
Teraz tak, w RM bylem ale nie razem z Batem, bo to byla RMVenty, wiec jego wrogow. I to nawet bez niebieskiego znaczka:

O zabijaniu lowlvli i gankowaniu z 5cioma osobami na plecach to mozesz sobie mowic, jakbys mial to potwierdzone jakimkolwiek frapsem.
QQ DarthMyth QQ Za moja robote niestety niektorzy untag-trainl0verznonfactorzy musza zaplacic, albo poczekac, az nie beda na RBku z moija grupa :)
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2008, 01:06:47 pm »
Nie stwierdzilem ze HB i Fusion walczyli po 1 stronie lecz ze oba klany swego czasu robily z servem co chcialy

Cytuj
O zabijaniu lowlvli i gankowaniu z 5cioma osobami na plecach to mozesz sobie mowic, jakbys mial to potwierdzone jakimkolwiek frapsem.
Co do bicia low lvli niby tak ale ciezko bylo tego nie poruszyc jak GH z 4roma czy 5cioma kolegami (wtedy chyba dostaliscie cynk ze wartagi w loa i czekaliscie az sie cala grupa zbierze) za plecami zaczepia jakiegos EE i czeka az ten odda zeby pokazac jak to RvG rlz...

Cytuj
QQ DarthMyth QQ Za moja robote niestety niektorzy untag-trainl0verznonfactorzy musza zaplacic, albo poczekac, az nie beda na RBku z moija grupa Smile
Tak, nawiazalem do tego co uslyszalem od Dartha ktoregos dnia i bardzo mnie to rozbawilo jak Narajan placze Shireenowi ze zostal oflamowany [;(] na forum przez Dartha (na ktorym - nie wiem :D) i ze on jest fuj i takiego w klanie nie chcemy... ^^


BTW. gl w byciu ubermegapwnzorem ownujacym "untag-trainl0verznonfactorow" (to chyba chodzi o tych przez ktorych zazwyczaj nie wychodzisz z riftu czy tez z miasta ale nie wnikam ^^;)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 01:13:22 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2008, 02:18:37 pm »
HB nigdy niczego nie ownowalo, w ogóle o czym mowisz? W nawet niepisanej kooperacji. Robili sobie Orfeny/AQ i jak znalezli 2-3 tygodniem przed kroncem kroniki skrypta na portowanie sie na Baiuma, to go robili bo byli szybsi niz zwykli ludzie. Ownowali to oni swoje portfele na ebayowanie ostre i nic wiecej. Szczegolnie ze 1rok+ mieli jednostronne z kazdym zeby spokojnie botowac.
Fusion tez nie robili mega pr0 ownowania, dopóki nie zrobilo ally z RM, wtedy tak, robili praktycznie co chcieli. Szczegolnie przez ilosc i niezla jakosc graczy.
Nie pamietam akcji o jakiej mowisz, prawdopodobnie 50fifty prawda z falszem, bo akcje zeby sie zbierac z kims na LoA to srednio przypominam sobie lol.
Co do Dartha, uwazalem ze to buc, podalem pierwszy lepszy powod, ktory moglem potwierdzic, w sumie flame jak flame(bac sie czegos w oczy powiedziec, tylko na lol forum dupe smarowac), chodzilo mi bardziej o fakt, zeby go w klanie nie bylo i powod podalem.
Splywa po mnie to co mowisz - flame bez podstaw i dowodow.
WTS 3xGreen13/Blue13/Red13 - Coz hero RB in Rift pwnz!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2008, 01:43:38 pm »
Nie stwierdzilem ze HB i Fusion walczyli po 1 stronie lecz ze oba klany swego czasu robily z servem co chcialy

Hb i fusion walczyli po 1 stronie przez jakis czas to po pierwsze, po drugie jak juz cos to fusion przez jakis czas bylo na topie (czasy HW ally potem Nonamed ally) HB co najwyzej dawalo sie pekowac na epickich raidach.

pzdr
Karol


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2008, 12:33:23 pm »
yyyy a na co wyciagacie trupy z szafy? Oo
piszcie o czyms aktualnym a nie o reliktach przeszlosci srol


Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2008, 12:36:44 pm »
yyyy a na co wyciagacie trupy z szafy? Oo
piszcie o czyms aktualnym a nie o reliktach przeszlosci srol
why no hero orc? :<


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2008, 12:41:08 pm »
Fusion bylo na topie imho wg. mnie tylko i wylacznie w czasach Syndicate. To jedyny okres, kiedy farmili wszystko, jak RussianMafia z poczatku. Przez 3 miesiace na Franzu bylo bezkrolewie i w zaleznosci kto wzial wiecej lolkolegow to tak wygladaly siege/mass pvp, albo poprostu nie wygladaly.
A 2 ze racja, pisanie o czyms co bylo kiedys kiedys, to w sumie zaden odnosnik...kiedys Daimos byl moim pierwszym wrogiem na forum, a teraz czesto jest w tym samym party co ja..so what? :P
Moge porozmawiac z DarthMythem - wanna 1vs1 =D ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2008, 04:48:27 pm »
bulka wsyzstko w swoim czasie, a moze nigdy whatever;p tak czy owak ja teraz 'expie' a co ty taki teonowy sie zrobiles? jakos nie przypominam sobie zebys gral na teonie ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2008, 04:57:03 pm »
Cardinal 82 z Party UD LFC frantz :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2008, 06:18:13 pm »
82! WAT?
Nice1
HATE ME MOAR!


Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 11, 2008, 06:46:23 pm »
tak czy owak ja teraz 'expie' a co ty taki teonowy sie zrobiles? jakos nie przypominam sobie zebys gral na teonie ;p
bo nie gralem i nie gram xD

tylko chciales cos aktualniejszego ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 11, 2008, 10:31:42 pm »
82! WAT?
Nice1

zartowalem, ale 80 jest :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 15, 2008, 10:04:08 pm »
Moge porozmawiac z DarthMythem - wanna 1vs1 =D ?

q_Q
HATE ME MOAR!


Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 15, 2008, 10:48:53 pm »
rozmowa o dvp :P





qft
Double QFT )))
To jest flame naszych enemy jak przegrywaja oly )))
- Marc1n
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 10:53:34 pm wysłana przez Marc1n »


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 16, 2008, 02:23:19 pm »
Imperium gra w Swarm, wcześniej Swarm grało w Imperium, a co do egzekucji to raczej revenge przed przyjściem grup od daimosa było zmiatane na epikach w 2 minuty nie my sry a i gz że po 2 latach jak all quitnęła w końcu jesteś factorem na serwie Marc1nku, zabijasz He na oly i decydujesz kto robi cabrio :). Ilości nie przeskoczymy raczej- 3 Rus klany+ 2 dość mocne jak na lunę pet klany, zresztą grałeś na franzu wiesz jak pewne rzeczy wyglądają. A i na lunie się ruszyło z wojną i wzajemnym wynoszeniem się ostro, że niektórzy nie wytrzymują np. połowa ruskich hero puściła detag, pimp przeniósł lidera i też się zdetagował:)



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2008, 06:23:37 pm »
Huh? Chyba masz dziwne informacje.
RVG po zrobieniu ally z ToxiC > RM po zrobieniu ally z BeHappy
RVG po zrobieniu ally z ToxiC < RM po wsiąknięciu BeHappy
RVG po wsiąknięciu ToxiC'a > RM po wsiąknieciu BeHappy
RVG po wsiąknięciu ToxiC'a < RM po wsiąknieciu BeHappy i zrobieniu Ally z Angels
RVG po wsiąknięciu ToxiC'a i BeHappy > RM po wyłączeniu BeHappy, wskąnięciu PN i zrobieniu Ally z Angels.
No jeszcze będzie mi ktoś tłumaczył, co się na servie działo, lolz.
Czy all quitneło, hmm, bardzo ciekawe. Wszyscy się zaczeli tagować i grać w porównaniu do tego, co było jakies pół roku temu. Ludzie którzy mieli quitować już definitywnie zaczeli grać znowu i to tak jak kiedyś, szczególnie RM i fajni ludzie stamtąd (aka Wesson).
godhateluna - Podaj mi jednego Polaka który LOLlegit ma to co ja, to pogadamy(w wypadku Franza). A 2, że screen tylko dlatego, że ktoś od was niesamowicie go bronił jaki to on biedny i niedoceniony i ogrony factor, dlatego wrzuciłem. Szczególnie pr0 teksty z jego strony, a'la "idz expić w rifcie" mówiąc jak się detag expi w trainie na varce, żeby nie ginąć, albo "na zawsze zostaniesz nobem" signując na open Oly HE, co jest veeeeeeeeeeeeri pr0!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 16, 2008, 08:15:44 pm »
woow 79 gh z as to dopiero wyczyn PVE FOR LYFE! Kryt za 8k gh woow niesamowite lepiej pokaż frapsa ( a nie z dupy screeny) jaki to pro pvp masta z ciebie bo na razie to tylko się tłumaczysz jak prostytutka nakryta na prostytucji ze to nie ona przeciez ja jestem grzeczna dziewczynka !! ~~


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 16, 2008, 08:20:53 pm »
Hai random luna boatcie, how going on ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 16, 2008, 08:49:08 pm »
random nevah ! random spoko ziomek tak btw ;p luna nie grama od 2 miechów so you failed ~~ Taki sam z ciebie pro jak trol na tym forum pozdro kiddo ;p


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 16, 2008, 08:52:35 pm »
E-Mazing, so...failneles nawet na Lunie? :P
Screen jak tylko mówiłem dla DarthMytha, niech sie chłopak pozłości ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 09:16:20 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!