Witaj
Gość

Wątek: GF NC SOFT  (Przeczytany 29160 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:22:19 pm »
Generalnie to współczuję, że ban zabił wam zabawę na serwerze i jakiś tam względny balans, ale śmiać mi się chce jak połowa Luny błaga NCSoft, żeby odbanował jedno z najbardziej wybotowanych, przefarmionych non-legit party ze wszystkich serwerów NA/EU. Zamiast odbanowywać to już lepiej by pobanowali drugą stronę konfliktu - tak dla równowagi. Wtedy pvp byłoby na lvl'ach 79/80, a nie 84/85 ;)

Tak przy okazji macie pokaz wizji gry przez Rosjan. Po co mieć fun na 2-sided serwerze, jak można spetycjonować niepasujących enemy i zrobić jednostronną dominację :(


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:30:10 pm »
na teonei wiekszosc to tez rosjanie


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2009, 11:37:42 pm »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2009, 11:51:10 pm »
Co z tego że każdy może ściągnąć bota skoro to jest nie legalne? A skoro jest to nie legalne to skoro gracze zostali zbanowani to powinniśmy się cieszyć a nie płakać no nie?
Każdy kto botuje musi mieć świadomość że może dostać bana a płakanie "bleee ci zli ludzie zbanowali mojego uber bot farmera! blee oni som zliii", jest po prostu śmieszne, i na poziomie przedszkola lub początkowych klas podstawówki. To że NCShit nie przestrzega własnego regulaminu to jedno ale to że kiedy zaczyna go przestrzegać to gracze sądzą że źle robi jest c najmniej dziwne.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:18:45 am »
Co z tego że każdy może ściągnąć bota skoro to jest nie legalne? A skoro jest to nie legalne to skoro gracze zostali zbanowani to powinniśmy się cieszyć a nie płakać no nie?
Każdy kto botuje musi mieć świadomość że może dostać bana a płakanie "bleee ci zli ludzie zbanowali mojego uber bot farmera! blee oni som zliii", jest po prostu śmieszne, i na poziomie przedszkola lub początkowych klas podstawówki. To że NCShit nie przestrzega własnego regulaminu to jedno ale to że kiedy zaczyna go przestrzegać to gracze sądzą że źle robi jest c najmniej dziwne.
tu chodzi o to ze ncsoft sypie swoj wlasny serwer i jak sie cos zaczelo rozkrecac to serwer usmiercili :x a poza tym jakby normalnie banowali to nie bylo by najmniejszych placzy a nie banuja tylko jak ruskie zergiem machna petycje na konkretne osoby bo tu wlasnie to tak zadzialalo
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:30:48 am »
Co z tego że każdy może ściągnąć bota skoro to jest nie legalne? A skoro jest to nie legalne to skoro gracze zostali zbanowani to powinniśmy się cieszyć a nie płakać no nie?
Każdy kto botuje musi mieć świadomość że może dostać bana a płakanie "bleee ci zli ludzie zbanowali mojego uber bot farmera! blee oni som zliii", jest po prostu śmieszne, i na poziomie przedszkola lub początkowych klas podstawówki. To że NCShit nie przestrzega własnego regulaminu to jedno ale to że kiedy zaczyna go przestrzegać to gracze sądzą że źle robi jest c najmniej dziwne.


Ludzie kupuja na gieldzie pirackie filmy, muzyke, sciagaja z neta filmy/,muzyke co jest nie legalne, a producenci placa ze ludzie oszukuja. Sa tez tacy co kupuja oryginalne ale jest ich malo :)

Z botem jest tak samo. Po co klikac 5k razy w ciagu X godzin na tego samego mobka, skoro moze to zrobic za nas program ? Ile czasu czlowiek zaoszczedzi ? A jak wbije odpowiedni dla siebie lvl to moze cieszyc sie normalna gra.

Pewnie zapytasz, po co grac na offie jak sie boci? Po co za to placic.?

Imo po to, ze officjalnego serva nie zamkna tak jak wiekszosci privow, masz ta swiadomosc ze grasz na oficjalnych serverze, zawsze jestes na biezaco z kronikami etc :) Kazdy ma jakis powod.
Dlatego nie potepiam tych ktorzy graja na bocie ani tych ktorzy z niego nie korzystaja.
Nie placze rowniez z tego powodu, ze pt Silenta dostalo bana. W sumie to mi to rybka bo i tak nie gram na Lunie, napisalem tylko, ze szkoda mi go bo mial fajne filmiki :)

No i fakt faktem ban po masowej petycji od ruskich moze czlowieka zdenerwowac, bo bana dostalo party, ktore moglo cos zmienic na serverze na lepsze, a 500 innych botow, ktore zajmuja spoty na varce/shrine czy innych lokacjach ze sie nie da zrobic questa, lata dalej i bana nie dostaja...to ludzi najbardziej denerwuje i z tego powodu duza czesc chce zeby odbanowac pt Silenta.

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:39:55 am »
Cytuj
Ludzie kupuja na gieldzie pirackie filmy, muzyke, sciagaja z neta filmy/,muzyke co jest nie legalne, a producenci placa ze ludzie oszukuja. Sa tez tacy co kupuja oryginalne ale jest ich malo Smile

Ludzie kradną też batony ze sklepu, ale nie zmienia to faktu, że jest to przestępstwo... takie argumenty to akurat są słabe.

Cytuj
Z botem jest tak samo. Po co klikac 5k razy w ciagu X godzin na tego samego mobka, skoro moze to zrobic za nas program ? Ile czasu czlowiek zaoszczedzi ? A jak wbije odpowiedni dla siebie lvl to moze cieszyc sie normalna gra.

"Po co kupować chleb skoro można go ukraść", "Po co iść do kibla skoro można lać w spodnie" - twój tok rozumowania...

Chociaż nie ukrywam, że chętnie bym obejrzał kolejny fraps Silenta ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 12:42:54 am wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:16:37 am »
Wiesz..jakby nie patrzec to jest to prawda :P tylko, ze ludzie tego nie robia bo sie boją konsekwencji a w wiekszosci nie ma po co krasc czegos skoro nas na to stac :P Kradna Ci ktorych nie stac albo nie boja sie/nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji.

W l2 ludzie botuja, mimo ze jest to nielegalne, po to, zeby szybciej zdobyc ten 7x lvl i moc sie zaczac dobrze bawic. Teraz (nie wiem jak kiedys bylo) wszedzie lataja same boty wiec ciezko o jakies pvp na niskich lvlach. Na tych wyzszych to zawsze sie tam kogos trafi ^^

Poza tym kazdy botuje na wlasna odpowiedzialnosc, na wlasne ryzyko i ma dostracenia wlasne pieniadze.

Dlatego denerwuje mnie to, ze ludzie, ktorzy nigdy nie widzieli bota na oczy (w sensie ze go nie uzywali) najezdzaja na ludzi, ktorzy botuja. Jak chce to niech botuje, wie co moze stracic.

Jeden wybotuje sobie postac w ciagu 2-3 miechow na 80lvl i bedzie lame bo nie ogarnia postaci poniewaz w ogole nia nie gral, a drugi 80lvl wbije w 1-1,5 roku i bedize promastah0wnage bo caly czas gral postacia swoja i ja ogarnia jak nalezy.

Ale dobra. Skonczmy ten temat bo nigdy nie dojdziemy to porozumienia poniewaz co osoba to kolejne zdanie na ten temat.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:25:04 am »
Cytuj
Jeden wybotuje sobie postac w ciagu 2-3 miechow na 80lvl i bedzie lame bo nie ogarnia postaci
Yo mdh :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:37:00 am »

"Po co kupować chleb skoro można go ukraść", "Po co iść do kibla skoro można lać w spodnie" - twój tok rozumowania...

Chociaż nie ukrywam, że chętnie bym obejrzał kolejny fraps Silenta ;)

Nie do konca, to jest tak ze jak zaczynano powszechnie krasc chleb to nikt na to nie zwracal uwagi i z czasem duzo osob zaczelo to robic, ze owe wykroczenie stalo sie powszechnie akceptowane przez spolecznosc. Akurat znowu to nie jest dobry przyklad, bo chleb musi ktos najpierw upiec i jak nie dostanie za niego zaplaty to straci, w l2 nie ma piekarza, chleb bierze sie z powietrza. Powszechna akceptacje "zlych" uczynkow mozna porownac do obojetnosci w obec przechodzenia przez jezdnie bez uzycia pasow dla pieszych- nawet gliniarze najczesciej maja to gdzies. Wracajac do sedna sprawy- wyobraz sobie teraz, ze jest ktos kto zjada tony chleba, po 11 miesiacach obrzerania sie pieczywem skapnal sie, ze istnieja uposledzeni, inwalidzi ktorzy sami sobie nie poradza z "dostaniem" chleba i sa glodni. Po 3 tygodniach, osoba ktora zaczela sie dzielic lupem zostaje zlapana i wtracona do pierdla (jako jedna z nielicznych, duuuza czesc spoleczenstwa nadal kradnie). Mysle, ze historyjka z moralem pomoze w zrozumieniu sytuacji w jakiej znalazla sie luna.



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 02, 2009, 07:11:21 am »
Cytuj
Użytkownik Silent wysłał 2009-04-02 00:33:
yes, we all got banned
Użytkownik Silent wysłał 2009-04-02 00:33:
its isnt joke


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:09:22 am »
Wiadomo, ze sa botowanie jest zabronione.

Ale l2w jest ogolnie dostepny na neci, bez zadnych oplat, wiec nie jest to az tak niesprawiedliwe bo kazdy tego bota moze sciagnac.

OMG... :|



Ludzie kupuja na gieldzie pirackie filmy, muzyke, sciagaja z neta filmy/,muzyke co jest nie legalne, a producenci placa ze ludzie oszukuja. Sa tez tacy co kupuja oryginalne ale jest ich malo :)

Z botem jest tak samo. Po co klikac 5k razy w ciagu X godzin na tego samego mobka, skoro moze to zrobic za nas program ? Ile czasu czlowiek zaoszczedzi ? A jak wbije odpowiedni dla siebie lvl to moze cieszyc sie normalna gra.
No nie wytrzymam, rozumowanie 5-cio letniego dziecka... Nie ma to jak bronic boty bo trzymaja blans :D
Smierdzi mi to patologia.... :|
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:23:54 am »
Cytuj
Jeden wybotuje sobie postac w ciagu 2-3 miechow na 80lvl i bedzie lame bo nie ogarnia postaci
Yo mdh :P

Yo Dev :)


Wiadomo, ze sa botowanie jest zabronione.

Ale l2w jest ogolnie dostepny na neci, bez zadnych oplat, wiec nie jest to az tak niesprawiedliwe bo kazdy tego bota moze sciagnac.

OMG... :|



Ludzie kupuja na gieldzie pirackie filmy, muzyke, sciagaja z neta filmy/,muzyke co jest nie legalne, a producenci placa ze ludzie oszukuja. Sa tez tacy co kupuja oryginalne ale jest ich malo :)

Z botem jest tak samo. Po co klikac 5k razy w ciagu X godzin na tego samego mobka, skoro moze to zrobic za nas program ? Ile czasu czlowiek zaoszczedzi ? A jak wbije odpowiedni dla siebie lvl to moze cieszyc sie normalna gra.
No nie wytrzymam, rozumowanie 5-cio letniego dziecka... Nie ma to jak bronic boty bo trzymaja blans :D
Smierdzi mi to patologia.... :|

Patologia ? Ze co ? Grales ty kiedys w l2 ?

Ile razy zaczynalem na nowo powstalych privach, to zeby nie zostac zjechanym przez bande botujacych Rosjan, trzebabylo albo grac nalogowo (akurat wtedy moglem tak grac, <3 gim) albo botowac. Inaczej zawsze dostawalo sie po dupie, od wybotowanych postaci w A/S jak samemu sie bylo w C/B.

Na retku jest troche inaczej, zaczyanajc juz masz straaaszne opoznienie. I wiekszosc ludzi, predzej czy pozniej, sciega bo potego bota bo strasznie ulatwia. Skoro strasznie ulatwia, a szansa na dostanie bana za to jest jak na razie znikoma, to dlaczego sobie nie ulatwic zycia ?
Jakby posypały sie mass bany, ale dla wszystkich boterow, a nie tylko tych ktorych "odkryto" po mass petycji, to pewnie ludzie przestaliby botowac (albo chociaz ich wiekszosc).

Niestety na swiecie jest tak, ze jak duzo osob robi cos zle i sie tym nie przejmuja, to potem jest to akceptowalne jako norma.

Nie wiem czy to dobry przyklad ale tak jest np w polskim jezyku, jest pare wyrazów, ktore sa przez cale spoleczenstwo wypowiadana zle ale przyjelo sie tak jako wyraz poprawny bo mowi tak 90% osob w kraju.

Tak samo w l2. Duzo ludzi zaczelo botowac, bany sie nie sypaly, to ludzie mysleli "On moze botowac i expic szybciej niz ja ? O nie, tak nie ebdzie" i tez zaczeli botowac. I tak sie posypalo.

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:37:02 am »


Tak samo w l2. Duzo ludzi zaczelo botowac, bany sie nie sypaly, to ludzie mysleli "On moze botowac i expic szybciej niz ja ? O nie, tak nie ebdzie" i tez zaczeli botowac. I tak sie posypalo.


Sad but true ale ludzie z privow szybko tego nie zalapia bo chociaz tam (nie zawsze) pilnuja botow
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:45:16 am »
Skoro strasznie ulatwia, a szansa na dostanie bana za to jest jak na razie znikoma, to dlaczego sobie nie ulatwic zycia ?
n/c....


Jakby posypały sie mass bany, ale dla wszystkich boterow, a nie tylko tych ktorych "odkryto" po mass petycji, to pewnie ludzie przestaliby botowac (albo chociaz ich wiekszosc).
Po to są petycje.....


Nie wiem czy to dobry przyklad ale tak jest np w polskim jezyku, jest pare wyrazów, ktore sa przez cale spoleczenstwo wypowiadana zle ale przyjelo sie tak jako wyraz poprawny bo mowi tak 90% osob w kraju.
Takie wyrażenia to barbaryzmy. Szczerze mówiąc to wątpie aby ludzie specjalnie stronili od poprawnych wypowiedzi i świadomie na siłę używali wyrażeń niepoprawnych...


Zresztą nie wiem o co w ogóle dyskusja....Pobanowali boty i tyle, +1 dla NC Soft. Tak to płaczecie , że na offie tyle botów bla bla bla a jak już zbanują tych którzy botowali to kolejny płacz, że jedno pt trzymało balans... Tak btw to ja bym sie nie przyznawał do czegoś takiego.... :D
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:33:44 am »
Nemico
Serwer: Teon
Klan: Aristocracy
Berserker 40+

znawca retaila sie znalazl :D :D :D :D :D :D


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:51:44 am »
Nemico
Serwer: Teon
Klan: Aristocracy
Berserker 40+

znawca retaila sie znalazl :D :D :D :D :D :D

Czy ja gdzieś napisałem że jestem znawcą? :| Nigdzie. Wszystko o czym piszę pochodzi z opinii graczy z tego forum lub z ogólnej opinii wiadomej dla wszystkich (np. to,  że ludzie płaczą o ilość botów na offie). No chyba, że taki tępy i ograniczony jesteś, że tego nie ogarniasz.... ;>
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 10:55:48 am wysłana przez nessayem »
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 02, 2009, 11:03:03 am »
Nemico
Serwer: Teon
Klan: Aristocracy
Berserker 40+

znawca retaila sie znalazl :D :D :D :D :D :D
No 40lvl to przecież 24/h botowania albo 4 dni grindu + questy na profke;P A tak na marginesie boty wymusiło pieczeniarstwo l2 i polityka NCsoftu. W l2 sa tylko 2 sposoby na posiadanie top lvlu i top sprzetu bocik albo aukcje :p
PS Lubie wypowiedzi ludzi nie z luny np jak ten pan z Teona :P Gdzie jest mniej botów tylko dla tego że większość już się wybocila albo wynoliferowala :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:40:19 pm »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to ŻAL
Każdy kto botuje wie że łamie regulamin, włączając bota "zgadza się na dostanie bana". Jasne jest że regulamin zabrania botowania, a skoro zabrania to oczywistością jest że, każdy kto botuje może dostać bana.
Nie potępiam nikogo kto botuje. Chcesz botować? Botuj, ale nie płacz jak dostaniesz bana bo odpalając bota zgadzasz się na dostanie bana.
Lekarze biorą, każdy to wie. A ilu z nich zostaje ukaranych? 1 na 10000? może mniej. I co czy tłumaczenie że koleś jest dobrym lekarzem i wszyscy biorą jest dobre? To pozwala mu brać? Dobra załóżmy że jest super lekarzem, najlepszym w Polsce, i każdy inny bierze, ale jeśli akurat tego zamkną to powinniśmy go bronić? Oczywiste jest że Ci co się wyróżniają więcej ryzykują a płakanie że przez to party nie ma balansu na servie jest żałosne. Bez botów nie było by takiego problemu, a skoro są i NC Soft je banuje to chyba dobrze no nie?


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:41:57 pm »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to ŻAL
Każdy kto botuje wie że łamie regulamin, włączając bota "zgadza się na dostanie bana". Jasne jest że regulamin zabrania botowania, a skoro zabrania to oczywistością jest że, każdy kto botuje może dostać bana.
Nie potępiam nikogo kto botuje. Chcesz botować? Botuj, ale nie płacz jak dostaniesz bana bo odpalając bota zgadzasz się na dostanie bana.
Lekarze biorą, każdy to wie. A ilu z nich zostaje ukaranych? 1 na 10000? może mniej. I co czy tłumaczenie że koleś jest dobrym lekarzem i wszyscy biorą jest dobre? To pozwala mu brać? Dobra załóżmy że jest super lekarzem, najlepszym w Polsce, i każdy inny bierze, ale jeśli akurat tego zamkną to powinniśmy go bronić? Oczywiste jest że Ci co się wyróżniają więcej ryzykują a płakanie że przez to party nie ma balansu na servie jest żałosne. Bez botów nie było by takiego problemu, a skoro są i NC Soft je banuje to chyba dobrze no nie?
wow porownanie l2 do RL

srsly porownywanie L2 do RL nie ma sensu bo to nie jest to samo, a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:52:39 pm »
Mkay, tylko tu nie chodzi o to, że pt Silenta płacze (choć pewnie płacze) - tylko robi to cały(prawie) serv - bo bez tego pt na servie będzie nuuuda.

Ok, boty - powinni mieć bana - tylko po co banować TOP graczy, którzy coś znaczą na servie i tylko dzięki nim się coś dzieje.
NC moglo by pobanować farmerów, którzy przeszkadzają itd.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:55:49 pm »
PeBe: chciałeś chyba napisać top boty, dziwne mi się to wydaje płakać za najbardziej wybotowanym party na serwerze
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 02, 2009, 01:58:31 pm »
a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo

No to poziom niezły tam musi być skoro jedno party decyduje o życiu serwera... :D



Mkay, tylko tu nie chodzi o to, że pt Silenta płacze (choć pewnie płacze) - tylko robi to cały(prawie) serv - bo bez tego pt na servie będzie nuuuda.

Ok, boty - powinni mieć bana - tylko po co banować TOP graczy, którzy coś znaczą na servie i tylko dzięki nim się coś dzieje.
NC moglo by pobanować farmerów, którzy przeszkadzają itd.

Tylko jakoś nie bardzo chce mi sie wierzyc ze Panowie z NC Soft wiedza o relacjach graczy na serwie. IMO Bot = Bot
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:03:47 pm »
a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo

No to poziom niezły tam musi być skoro jedno party decyduje o życiu serwera... :D
no to pokaz mi party z Teona gdzie najmniejszy lvl to 84 i prawie wszyscy maja full epic set, s80, OE S grade itemy


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:08:17 pm »
a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo

No to poziom niezły tam musi być skoro jedno party decyduje o życiu serwera... :D
no to pokaz mi party z Teona gdzie najmniejszy lvl to 84 i prawie wszyscy maja full epic set, s80, OE S grade itemy


A co to ma do rzeczy? Jak dla mnie dobrze, że czegoś takiego nie ma a po drugie zadna satysfakcja trzymac na serwie wybotowane PT i jeszcze do tego mowic ze dzieki temu pt cos sie tam dzieje a teraz wszystko padnie :D
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)