Witaj
Gość

Wątek: boty vs ebay  (Przeczytany 21240 razy)

  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 18, 2009, 07:46:26 pm »
Bez ludzi pokroju DA na lunie - nie byłoby 90% botów ;)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 19, 2009, 09:11:04 am »
2.Wszystkie wasze osiągnięcia i w ogóle to ze wasz klan jeszcze istnieje są zaleta allegro i ludzi którzy sprzedają tam adene.

Potrafisz to udowodnic czy tylko jestej glupim frajerem, ktory w ten sposob sobie tlumaczy to, ze nie potrafi grac uczciwie?
ty nawet z botem 1/10 tego bys nie osiagnal, bo swiatopoglad polaczka "dbanie tylko o wlasna dupe i zeby sasiad mial gorze" nic sie tak w grze jak i w zyciu nie osiagnie

Poza tym trzeba być "niepelnosprytnym" żeby kupować postać za XXX PLN kiedy można ją mieć za XXXXXXXX PLN razy taniej.
cos od ciebie kupilem? bo jesli nie to jestes klamca z ktorym szkoda gadac, tylko krew w oczach i kogo by tu jeszcze opluc, by poczuc sie lepiej i usprawiedliwc swoje niepowodzenia
misiu w zyciu nic nie kupilem w grze i tej i w kazdej innej, ja sobie w przeciwienstwie do innych radze, a moja kase wydaje na duzo ciekawsze rzeczy, ale tak po prawdzie to gowno ci do tego
Bez ludzi pokroju DA na lunie - nie byłoby 90% botów ;)
no zgadza sie, nie bylo by was, bo wasze "end pvp" to wybic DA na exp, gdy maja kilka lvl mniej i slabszy sprzet (a to przez to, ze maja w dupie oszukiwanie i to by za nich komputer gral), a i to wam sie nie zawsze udaje ;), w pvp z innymi botami nie macie szans, zreszta to sami pokazaliscie, najpierw walczac z enhaitem, a potem jak zaczeliscie wpierdal dostawac to do nich dolaczyliscie i to sa fakty, a nie -_-'enie o szopenie
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 09:22:32 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 19, 2009, 01:23:57 pm »
Potrafisz to udowodnic czy tylko jestej glupim frajerem, ktory w ten sposob sobie tlumaczy to, ze nie potrafi grac uczciwie?
Wymienimy postacie, które kupiliście w ciągu ostatnich miesięcy na Allegro?
w zyciu nic nie kupilem w grze i tej i w kazdej innej, ja sobie w przeciwienstwie do innych radze
I dobrze się czujesz w klanie "innych"? Wszyscy wiedzą, że DA jest najbardziej zdotowanym klanem.
ty nawet z botem 1/10 tego bys nie osiagnal
Wy botujecie i jakoś ciągle płaczesz, że macie gorszy sprzęt i kilka lvl mniej.
cos od ciebie kupilem? bo jesli nie to jestes klamca z ktorym szkoda gadac
Akurat na temat kłamców nie powinieneś się wypowiadać. Wystarczy przeczytać twoje posty. Kręcisz, kłamiesz i usprawiedliwiasz siebie i całe lolDA.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 19, 2009, 02:28:38 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 02:31:22 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 19, 2009, 08:09:14 pm »
Problem polega na tym, że Kard nigdy się nie dowie co to jest "end-game PVP". Całymi dniami expią, wkładają kasę w allegro i niewiele z tego wynika. Z drugiej strony dzięki takim lolkom bot trainy mają się dobrze i wszystko się fajnie kręci. Smutno by było bez DA na Lunie.



Nie wiesz kto na co wydaje pienidze, nie masz zadnych dowodow w postaci potwierdzenie przelewu/rachunku/faktury etc wiec nie oczerniaj ludzi bez podstawnie.
proofs or never happend

//pierwsze ostrzezenie.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 19, 2009, 08:54:48 pm »
I tu się mylisz. Wiem kto na co wydaje pieniądze. Wystarczy, że widzę ile wybotowanych i wystawionych na allegro postaci biega potem w DA (większość po zmianie nicku ale to oddzielny temat).
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 19, 2009, 09:26:27 pm »
I tu się mylisz. Wiem kto na co wydaje pieniądze. Wystarczy, że widzę ile wybotowanych i wystawionych na allegro postaci biega potem w DA (większość po zmianie nicku ale to oddzielny temat).

Nie myle sie do póki mi nie udowodnisz. A do czasu az tego nie zrobisz skoncz ten temat. Przynajmniej w takiej formie jak do tej pory.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 19, 2009, 10:18:31 pm »
Proszę bardzo obrońco DA:

http://img207.imageshack.us/img207/8012/mendaniebybotem.jpg

Co jeszcze dodamy? Iscariote? Postać, która może 3% całego swojego expa zrobiła live...

a tak BTW to sprawdzaj czasem pisownię.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 19, 2009, 10:29:17 pm »
Proszę bardzo obrońco DA:

http://img207.imageshack.us/img207/8012/mendaniebybotem.jpg

Co jeszcze dodamy? Iscariote? Postać, która może 3% całego swojego expa zrobiła live...

a tak BTW to sprawdzaj czasem pisownię.

Nie jestem zadnym obronca DA...naprawde mnie to zwisa co oni robia, jak oni graja. Nie mam i nie bede mial z nimi nic wspolnego. Poprostu wykonuje swoje obowiazki jako moderatora.

Masz cos do mojej pisowni ? Napisz skarge


A co mi ten screen pokazuje ? Ze ktos sobie zmienil nick. Ja nigdy nie znalem tej osoby. Jak ja sobie zmienie nick to tez bede osadzony o sprzedaz/kupno postaci?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 19, 2009, 10:53:04 pm »
A co mi ten screen pokazuje ? Ze ktos sobie zmienil nick. Ja nigdy nie znalem tej osoby. Jak ja sobie zmienie nick to tez bede osadzony o sprzedaz/kupno postaci?

To w jakim celu zabierasz głos w sprawie o której nie masz pojęcia?
Gracze z Luny wiedzą o co chodzi a dla przypomnienia piszemy w temacie Luna >> Flejmy, spam...
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 19, 2009, 11:10:55 pm »
A co mi ten screen pokazuje ? Ze ktos sobie zmienil nick. Ja nigdy nie znalem tej osoby. Jak ja sobie zmienie nick to tez bede osadzony o sprzedaz/kupno postaci?

To w jakim celu zabierasz głos w sprawie o której nie masz pojęcia?
Gracze z Luny wiedzą o co chodzi a dla przypomnienia piszemy w temacie Luna >> Flejmy, spam...

Zabieram głos ponieważ mam do tego prawo. Poza tym moim zdaniem zaczynasz łamać pkt. 3 regulaminu tego działu wiec Cie upomniałem. Do tego wyraziłem swoją opinie na ten temat. Jeżeli Ci to przeszkadza to zgłoś to do Admina/SM albo przestań pisać w moich działach.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 20, 2009, 07:22:46 am »
no ludzie z Luny znaja temat i wiedza, ze ta postac w klanie byla 4h, bo osoba ktora ja kupila nie poinformowala nas o tym, ponadto w klanie jest pare kupionych charow, nigdy tego nie ukrywalismy, to tylko niektorzy nie moga tego przezyc (chba zazdrosc im dupe sciska) , jakies 5 postaci na 60 graczy i to zazwyczaj support na dualboxy, aha i jesli ktos chce pisac o tym co robie, gdzie kase wydaje to prosze najpierw o dowod, a potem wypowiedz
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 20, 2009, 11:46:31 am »
Kardziu, nikogo nie interesuje gdzie i jak wydajesz kasę. Przeceniasz mocno swoją osobę. Oceniamy tylko kłamstwa klanu DA odnośnie gry legit. Chciałeś dowodów to dostałeś. W innym temacie udowodniliśmy, że gracie na botach. Ty dalej się tego wypierasz i potwierdzasz zdanie większości na temat swojej osoby i klanu który reprezentujesz.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 20, 2009, 01:51:30 pm »
Kardziu, nikogo nie interesuje gdzie i jak wydajesz kasę. Przeceniasz mocno swoją osobę.

rozmowa z toba wyglada jak z obrazem, ale nudzi mi sie to moge odpisac, piszesz, ze nikogo nie interesuje to jak wydaje kase? skoro tak to kto zadal to pytanie:
"To po co płacicie na allegro za gotowe postacie? W dodatku przepłacając."
jak widze to nie dosc, ze sie interesujesz to jeszcze matwisz o nas
czyli co misiu wykazalem, ze klamiesz? o_O
Oceniamy tylko kłamstwa klanu DA odnośnie gry legit.

wiesz takiego hiopokryty i klamcy jak ty to ciezko spotkac, ale nie dziwie sie bo jakies 3 razy starales sie dostac do klanu, z tego dwa razy ci sie udalo (zreszta nie na dlugo), ale juz kasy od klanu nie udalo sie pozyczyc i z tad ta twoja zacieklosc i placz, a ostatnim razem to mielismy niezly ubaw, jak na venta poprosilismy Suhego i nagle zamilkles, bo po glosie by cie poznal, jak przez miesiac plakales o pozyczke?
a teraz nastepne twoje klamstwo: nigdzie w zadnym topiku nie pisalem, ze DA to legit klan, pisalismy jedynie, ze nie wolno uzywac botow, a zapewniam cie, ze to nie to samo, jak mi nie wierzysz to zapytaj sie kogos innego, a jesli sie upierasz to pokaz mi miejsce w ktorym jest slowo "legit"

Chciałeś dowodów to dostałeś. W innym temacie udowodniliśmy, że gracie na botach.

"ze gracie"? to co udowodniles, ze ja gram na bocie, bo to wynika miedzy innymi z twojej wypowiedzi, ale to juz jest twoje 3 klamstwo w jednym poscie, nagraliscie jeden film, ktory ma niejako pokazywac kogos na bocie, ale mi sie nie chce udowadniac, ze tam nie bylo bota, bo to za duzo roboty i nie warto tego robic dla takich ludzi jak ty, ja jestm na 100% przekonany, ze tam nie bylo bota, o sorry byl, Vinuz jechal na bocie nagrywajac ten film, poniewaz inaczej nigdy by tak to nie wygladalo, a jesli ktos chce to mozna to latwo sprawdzic, ustawcie dwie postacie na dualboxie, a potem uzywajac walkera je zaatakujcie, postacie sie porusza tylko pod warunkiem, ze wezmiecie na nie target (bug gry), mozna to spokojnie udowodnic nagrywajac ta scene z innego "czystego" klienta, wowczas te postacie w ogole sie nie rusza, ale doszlismy do wniosku, ze nie ma sensu tego pokazywac, jak ktos chce to sam sobie to sprawdzi, my to zrobilismy i nam wystarczy, a jak komus nie pasuje to jego problem, nawet nie licze, ze ty to zrobisz, wiec sie nie przejmuj i pisz dalej te swoje glupoty

Ty dalej się tego wypierasz i potwierdzasz zdanie większości na temat swojej osoby i klanu który reprezentujesz.
caly czas o jakiejs wiekszosci piszesz, mozesz mi wyjasnic co to za "wiekszosc", ty i twoj kolega z podworka Józio? mozesz to sprecyzowac?
aha poprosze, bo obiecywales, wymien te postacie kupione przez DA, bedzie smiech :)

ps. od jakiegos czasu nie reprezentuje klanu DA, tylko siebie :), przynajmniej wiadomo kto to "Ja", nie tak jak Astilia, ktorego nikt nie zna, Brzydal pytalem sie na Lunie, nikt takiego nicka nie zna :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 20, 2009, 03:25:54 pm »
Kardziu jak zwykle się ośmieszasz. NIGDY nie byłem w DA i NIGDY nie chciałem być. Coś ci się pokręciło.
Sądząc po twoich postach masz spore problemy emocjonalne i narcystyczne zaburzenia osobowości.
Wszyscy się uwzięli na twoją osobę i wspaniały klan, który reprezentujesz.
Prawda jest nieco inna. Podśmiewamy się tylko z waszego klanu. Nikt wam niczego nie zazdrości - bo nie ma czego. Ani level ani sprzęt ani ludzie.
Wyluzuj trochę albo pograj w coś mniej skomplikowanego bo za bardzo się utożsamiasz z L2.

Kto tu najbardziej kręci i się ośmiesza - niech ocenią ci którzy czytają.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 03:28:07 pm wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 20, 2009, 04:08:28 pm »
Kardziu jak zwykle się ośmieszasz. NIGDY nie byłem w DA i NIGDY nie chciałem być. Coś ci się pokręciło.
Sądząc po twoich postach masz spore problemy emocjonalne i narcystyczne zaburzenia osobowości.
Wszyscy się uwzięli na twoją osobę i wspaniały klan, który reprezentujesz.
Prawda jest nieco inna. Podśmiewamy się tylko z waszego klanu. Nikt wam niczego nie zazdrości - bo nie ma czego. Ani level ani sprzęt ani ludzie.
Wyluzuj trochę albo pograj w coś mniej skomplikowanego bo za bardzo się utożsamiasz z L2.

Kto tu najbardziej kręci i się ośmiesza - niech ocenią ci którzy czytają.

czyli misiu zmowu NIC, nawet na jedno pytanie nie potrafiles odpowiedziec, zero argumentow, jeden belkot
ale przypomne, bo moze za duzo bylo do czytania, a najbardziej prawda zabolala:
1. Dlaczego pytasz sie czamu placimy za gotowe postacie na allegro, skoro nikogo to nie interesuje? (dla mnie to jest proste pytanie, masz jakis problem z nim to napisz sprobuje jeszcze bardziej wyjasnic)
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)
3. Gdzie udowodniliscie, ze gram na bocie? (wyjasnienie: piszac "gracie" piszesz o wszystkich, wiec moje pytanie jest proste gdzie mi to udowodniles klamco?)
4. O jeskiej "wiekszosci" piszesz? kto to jest ta "wiekszosc"? (nie potrafisz tego sprecyzowac?)
5. Obiecales, ze wymienisz nicki postaci grajacych w DA kupionych na Allegro, co nagle amnezji dostales?

sam sie kompromitujesz na kazdym kroku i znow piszesz "podsmiewamy sie", kto sie "podsmiewa", probujesz tak pisac, jak bys nalezal do jakiejs grupy, co wskazuje na to, ze jestes bardzo samotna i bardzo niesmiala osoba, ktora tylko wyobrazajac sobie, ze reprezentujesz poglady jakiejs grupy masz odwage wypisywac te glupoty i klamstwa, miedzy innymi dlatego tak boisz sie podac swoj prawdziwy nick, nawet piszac na 2 forach to na kazdym masz inny nick, a z l2 nie utozsamiam sie nawet w 1/10 tak jak ty, ja nawet nie gram w L2, wiec znow kula w plot, ty tak dobrze poinformowany madralo 
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 20, 2009, 04:35:57 pm »
Dzieciaku, ja już napisałem na twój temat wszystko co miałem napisać.
Jeżeli chodzi o argumenty to ty ich nigdy nie masz. Jesteś żałosnym chłopczykiem z przerośniętymi ambicjami.
Baw się dalej w swoim nic nie znaczącym DA i wmawiaj sobie jaki to jesteś fajny. Gracze na serwerze sami was oceniają i teksty na hero mówią same za siebie.
Jak będziesz chciał w tej grze jeszcze coś osiągnąć to allegro czeka.

Na wszystkie twoje pytania odpowiedzi już padły więc jeśli masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu to poproś kogoś starszego o przeczytanie tematu od początku. Sugeruję też zapoznanie się z tematem  "Flejmy".
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 20, 2009, 05:57:26 pm »
Nie wiem kto tu się ma ośmieszać chyba bardziej ty Astilo bo piszesz, że takie lajtowe masz podejście, a z drugiej strony jakąś dziwną krucjatę tu prowadzisz przeciwko DA.. Kard jasno napisał, że nie są klanem gdzie logując się kilkanaście osób jest online i all afk.. a ty tu wyjeżdżasz z allegro who cares..


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 20, 2009, 06:05:16 pm »
Heh widzę co się tutaj wyrabia nie powiem że się nie śmieje bo i jest inaczej tylko nie rozumiem po co te dyskusje.
Skoro macie takie zdanie na temat DA no to OK po co zakładać temat i trąbić jak to my jesteśmy fałszywi nie chcę nikogo tu  wytykać i pewnie źle zrobie  wtykając tu swój nos, nie lubimy się nie dlatego że bootujecie a my nie.
Osobiście nie lubię was z prostego względu piszecie czasem słowa które mają nas sprowokować do czego mam nadzieje nigdy nie dojdzie, to nie DA wypisuje na czacie "hej hej suhy gej znane w wersji z pasibrzuchem to nie my idziemy na układy aby móc się botować a potem wszystko na nowo  rozkopać bo my teraz siła i my w końcu możemy sie przeciwstawić. W grze nie liczy się dla was wasza opinia chcecie do czegoś dojść najkrótszą drogą i mi to nie przeszkadza czemu tylko was boli że są inni chcący grać inaczej.
Wiecie jaki nick w grze reprezentuje nie jest dla mnie znowu byle czym zależy mi aby był przede wszytkim nickiem szanowanym nie oskarżam nie przeklinam nie prowokuje ciesze się z gry nawet kiedy  wycinacie mnie tu i tam nigdy nie zamuczałem na czacie w waszym kierunku zawsze wiedziałem że są chwile kiedy ja albo wy będziecie górą i akceptuje ten fakt.
Nie pisze tego by cokolwiek załagodzić bo i nie ma w tym sensu żadnego to DA ma 50 członków nie WS to do DA ludzie chcą dołączyć co widzę w grze. Gram już masę lat i pewnie za dużo w L2 wielu ludzi poznałem a takie jednostki jak wy widzę po raz pierwszy wybrakowany  to komplement.
 10 miesięcy biłem swój lvl zawdzięczam to zdecydowanie sobie grając równo i nikt nie powie mi iż botuje  nigdy nie sprzedałem tanio skóry o czym pewnie większość wie a widziałem że moi ulubieńcy w tym temacie się odzywali nazywają mnie "zbugowanym ciulem" może Sad but True ale nawet najlepsza postać w danej kronice jest  do niczego  vs 81 lvl ze sprzętem lepszym klasowo nie przeszkadza mi to nie dlatego że większość na mnie się sparzy ale dlatego że ja nie muszę być najlepszy.
 
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 20, 2009, 06:11:40 pm »
Madith

Przenieś najlepiej do Hyde Park ;]

//mdh: niech zostanie tutaj
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 10:28:11 pm wysłana przez mdh »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 21, 2009, 01:38:02 am »
poki co kamel jest przegiety ... z ruskiego pts'a wynika ze maja przyciac je troszke .... no fakt ciezko jest z toba wygrac gav ale spokojnie w kazdej kronice jest profa ktora ownuje teraz padlo niestety na kameli ... a co astili wypowiedzi to on glownie sie bawi w prowokacje .... nie czesto sie spotyka kogos (kard) kto na byle podpuche pisze wypracowanei na pol strony nie piszac nic nowego tylko inaczej ubierajac to w slowa mylac sie placzac itd itp .
A tak btw sprawia ci przyjemnosc gav przychodzenie w pare S-gradow na party 50 lv postaci ? czemu nie poszukujecie nas jak jestesmy na mainach ?:P


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 21, 2009, 09:14:02 am »
Dzieciaku, ja już napisałem na twój temat wszystko co miałem napisać.
tylko nie dzieciaku, bo takiego ojca jak ty to wstyd by bylo miec

Baw się dalej w swoim nic nie znaczącym DA i wmawiaj sobie jaki to jesteś fajny. Gracze na serwerze sami was oceniają i teksty na hero mówią same za siebie.
i znow ble ble ble i zadnej odpowiedzi, tylko pajacowanie
i jacy gracze? rosjanie?, bo wiekszosc polakow jest w DA
Jak będziesz chciał w tej grze jeszcze coś osiągnąć to allegro czeka.
sposoby jakimi ty chcesz cokolwiek osiagnac w L2 naprawde mnie nie interesuja

Na wszystkie twoje pytania odpowiedzi już padły więc jeśli masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu to poproś kogoś starszego o przeczytanie tematu od początku. Sugeruję też zapoznanie się z tematem  "Flejmy".
skoro juz padly odpowiedzi na te pytania, to wskaz gdzie,

co do czytania ze zrozumieniem, to mozna jasno wykazac, ze nie potrafisz wydawaloby sie takiej prostej rzeczy
Baw się dalej w swoim nic nie znaczącym DA
jeden post wczesniej:

ja nawet nie gram w L2


i jeszcze raz przypomne pytania bo w twoim slinotoku znow gdzies zgina
1. Dlaczego pytasz sie czamu placimy za gotowe postacie na allegro, skoro nikogo to nie interesuje? (dla mnie to jest proste pytanie, masz jakis problem z nim to napisz sprobuje jeszcze bardziej wyjasnic)
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)
3. Gdzie udowodniliscie, ze gram na bocie? (wyjasnienie: piszac "gracie" piszesz o wszystkich, wiec moje pytanie jest proste gdzie mi to udowodniles klamco?)
4. O jeskiej "wiekszosci" piszesz? kto to jest ta "wiekszosc"? (nie potrafisz tego sprecyzowac?)
5. Obiecales, ze wymienisz nicki postaci grajacych w DA kupionych na Allegro, co nagle amnezji dostales?

wykazac jak jestes ulomny to jak zabrac dziecku lizaka :)


A tak btw sprawia ci przyjemnosc gav przychodzenie w pare S-gradow na party 50 lv postaci ? czemu nie poszukujecie nas jak jestesmy na mainach ?:P
lol, a tobie sprawialo przyjemnosc przychodzenie w dwa party S80 na jedno w S majac przewage kilku lvl
zapomnial byk jak cieleciem byl :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 21, 2009, 10:03:59 am »
Odpowiedź będzie banalna mamy wojne i  jak mogę to botowanie będę utrudniał chociaż mija się to z celem  największa zasługa moich odwiedź wynika głównie z takich tekstów:






Sami nakręcacie czasami  takimi czy innymi tekstami - a ja na to liczę
zresztą jak się pozwoli wam "wybłocić" będzie sytuacja typu HB 82 vs 79 nie dziw się że tam jestem. Gdyby Hitlera ukrócili w 33 nie było 39 -45 ...
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 10:06:12 am wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 21, 2009, 10:15:09 am »
Kardziu, chłopcze... (uwierz mi, że też bym nie chciał mieć upośledzonego dziecka) twoje prowokacje nie są udane. Szkoda bo zabawa mogła być fajna. Niestety frustraci za szybko się unoszą.
Jak pisałem wcześniej odpowiedzi na wszystkie twoje pytania już padły. Idź do szkoły. Naucz się czytać, następnie rozumieć przeczytany tekst.
Czy grasz czy nie - mało istotne. Ważne, że reprezentujes tu lolDA i bronisz ich do upadłego. Zawsze tak robiłeś. Pokazaliśmy film z botem - ty twierdzisz, że nie bot. Jaki jest sens udowadniania czegokolwiek idiocie? On zawsze będzie miał swoje zdanie.

Co do zabijania low lvl. DA nikogo innego nie zabije. Od hi lvl zawsze łomot. Niedługo opanują górkę pod Dion. Tam można sporo pvp nazbierać.
Jak się już ich gdzieś znajdzie i ubije to taki kardzio natychmiast płacze, że mają niższy lvl i gorszy sprzęt (bo nie botują).
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 21, 2009, 10:40:04 am »
Kardziu, chłopcze... (uwierz mi, że też bym nie chciał mieć upośledzonego dziecka) twoje prowokacje nie są udane. Szkoda bo zabawa mogła być fajna. Niestety frustraci za szybko się unoszą.
no niestety z twoich wypowiedzi wynika, ze na inne dzieci (niz uposledzone) nie masz szans, zawsze mozesz adoptowac
Jak pisałem wcześniej odpowiedzi na wszystkie twoje pytania już padły. Idź do szkoły. Naucz się czytać, następnie rozumieć przeczytany tekst.
w ktorym miejscu padly?
nie pouczaj ludzi na temat zrozumienia tekstu, bo sam tego nie potrafisz, co ci udowodnilem we wczesniejszym poscie
Pokazaliśmy film z botem - ty twierdzisz, że nie bot. Jaki jest sens udowadniania czegokolwiek idiocie? On zawsze będzie miał swoje zdanie.
pokazalismy, zrobilismy, wszyscy, o kim ty piszesz?, to ilu was ten film nakrecalo, jakies przrobki byly potrzebne, ze cala ekipa to robiliscie????
i  przyglupie, ja przynajmniej wyjasnilem jak sprawdzic czy to bot, a ty tylko slowa slowa slowa... zero tresci

Co do zabijania low lvl. DA nikogo innego nie zabije. Od hi lvl zawsze łomot. Niedługo opanują górkę pod Dion. Tam można sporo pvp nazbierać.
Jak się już ich gdzieś znajdzie i ubije to taki kardzio natychmiast płacze, że mają niższy lvl i gorszy sprzęt (bo nie botują).
tam wyzej to Brzydal plakal nie ja, no ale rzeczywiscie, trzeba umiec czytac by cokolwiek zrozumiec z wypowidzi innych

i przypominam pytania bo nadal cwoku nie odpowiedziales, naprawde jesli ich nie rozumiesz to napisz, pokombinuje jak ci to by wyjasnic (chodz wedlug mnie sa proste) :
1. Dlaczego pytasz sie czamu placimy za gotowe postacie na allegro, skoro nikogo to nie interesuje? (dla mnie to jest proste pytanie, masz jakis problem z nim to napisz sprobuje jeszcze bardziej wyjasnic)
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)
3. Gdzie udowodniliscie, ze gram na bocie? (wyjasnienie: piszac "gracie" piszesz o wszystkich, wiec moje pytanie jest proste gdzie mi to udowodniles klamco?)
4. O jeskiej "wiekszosci" piszesz? kto to jest ta "wiekszosc"? (nie potrafisz tego sprecyzowac?)
5. Obiecales, ze wymienisz nicki postaci grajacych w DA kupionych na Allegro, co nagle amnezji dostales?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans