Witaj
Gość

Wątek: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)  (Przeczytany 23436 razy)

  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« dnia: Listopad 08, 2009, 12:42:48 am »
Zgodnie z wszystkimi zasadami forum, otwieram tan niniejszy, mam nadzieję Ciekawy topic :)
Kardrigern i wielu ze 'starej gwardii' już się wykruszyło, ale miejmy nadzieję, że znajdzie się ktoś godny reprezentować jedyną legit siłę Luny (DA) :)

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy pokrótce historię :)

  • Ktoś tam kogoś zabił (najstarsi górale nie pamiętają kto kogo)
  • DA ogłasza wojnę przeciw botom. Ofiarą poda jeden z 10 trainów biegających akurat po HS (ten z WilczegoStada :D)
  • kilka dni później DA dalej twardo PKuje wszystkcih botterów* (* czytaj: pod warunkiem, że są polakami i mają krest WS, einheit to dobre boty, mogą grać)
  • Wojna DA vs WS bla bla bla :D (DA to około 100 osób, ale większość gra PVE, WS to około 10 osób :P)
  • Flame na forum, DA mówi jak to ogarniają postaci, WS mówi, że ogarniają lvle :P
  • Więcej flame! :D
  • WS idzie na suby na WOA, suhy biega do 0400 w nocy i nie pozwala botowac! Czasem całe party przychodzi na 1 live brzydalka (to ja to ja!)
  • WS dobija 80, DA zaczyna dostawać, DA ciut odpuszcza, my lvlujemy, spokój
  • WS tworzy dwa const party, w międzyczasie kilka banów sie sypie (okolice wejścia graci final), gdzieś tu sie pierwszy massacred pojawiaja, krucjata DA wybucha na nowo
  • Pirerwsze party WS idzie do Einheitu, drugie tworzy lolclan siłownia :D
  • Żli boterzy z WS, którzy są w einheit nie są już tacy źli! Siłownie trzeba zniszczyć!
  • Pierwsze party (msciciela) wbija jakies tam 81-82 lvle, zaczynają myśleć nad transferem
  • Drugie party dobija 81, DA zaczynają regularnie dostawać na HB :D
  • Rozpada się topowe party DA, kard emoqq, kikla innych osób to samo, rozłam, wiesiek podejrzany o botowanie, suhy traci hero etc masakra :(
  • Drugie party zaczyna robić suby, DA sie czują znowu mocni :D rekord: Party Sentinels (9 osób) + 4 ludzi z DA vs 9 botów + 2 Kamaeli 77. Sentinels wygrało :D
  • Drugie party skończyło robić suby :)


No efekt jest taki, że w tej chwili massacred > DA (IMHO), DA sie powoli rozpada i co to będzie? :)

MDH: proszę o nie zamykanie moich topiców, a jeśli tak, to proszę mi pokazać na podstawie którego punktu regulaminu został (topic) zamknięty. W przypadku gdyby jedna osoba łamała jakiś punkt, prosze o skasowanie postów w/w jednej osoby, a nie karanie całego topicu! :)

ja dziękować z wielka góra![/list]

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2009, 12:49:23 am »
O kurde :D. Wszytko fajnie brzydal :P ale na co to komu wiemy jak jest :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2009, 12:55:33 am »
Fakt! Neutral słusznie zauważył :D

No więc temat przewodni flame: dlaczego tak jest, że polskie community zawsze się wpierdala, w jakieś lol wary samo ze sobą?
Przyszło takie DA, ustanowiło sobie głupie zasady i się czepia. Oczywiście jak to w typowej społeczności dresów zwrócili na siebie uwagę, i wplątali oba klany w bezsensowną walkę, którą na dodatek przegrali. Nie starczyło im konsekwencji i teraz quitują, bo nie są w stanie stawić sensownego oporu (sławne TW kiedy to 2 party WS wpadło, wyczyściło całą fortece DA+massacred i wyszło). Pytanie brzmi: czemu zamiast współpracować (i ładnie nas przeprosić!) robią nam, a tym samym sobie, pod górkę :)

Teraz to samo robi massacred. Przybiega taki lolsoulmasterr i myśli, że jest fajny jak wypekuje 3 boty, które go totalnie zignroują.
SoulMasterr: nigdy nie chicałbym na Ciebie trafić na oly!
A wiesz czemu?
Bo szkoda mi shotów na ten 1 punkt który z Ciebie dostane :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2009, 10:12:36 am »
Mozna powiedziec tak: przyszlo glupie WS i jedyne co potrafilo to ustawic boota i na tym koncza sie jego osiagniecia. A walke DA wygrało, chyba nawet dwa razy bo tyle razy sie WS rozwiazalo, pierwszy raz po sromotnym wpierdal przy probie odebrania nam zamku, a potem sie poddali na Lunie i wiekszosc wyemigrowala gdzies tam :). Brzydal ty tylko w tej grze potrafisz plakac i pokazywac jaki to jestes biedny i panienke musz przepraszac teraz, za co? za to ze nie masz czasu by normalnie grac i bez bota bylbys nikim w grze, zreszta jestes, tylko postac wybotowales, a kogo obchodza twoje problemy? nie masz czasu to nie graj, dla mnie to proste.

No więc temat przewodni flame: dlaczego tak jest, że polskie community zawsze się wpierdala, w jakieś lol wary samo ze sobą?
Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam i wiesz chyba jedyny powod to to , ze sa sie w stanie ze soba dogadac na poziomie bluzgow i flejmu, innego powowdu nie widze, zreszta twoj post jest tego najlepszym przykladem.

Przez cala moja obecnosc na lunie i moja dzialalnosc staralem sie niedopuszczac do walki miedzy polskimi klanami i czasem sie udawalo, a czasem nie, ja bylem na tym serwie od poczatku i wygladalo to tak:
Byl jeden duzy polski klan SWARM i iles tam malutkich, nic nie znaczacych, miedzy innymi DA, Anima, Elmasim (moglem cos z nazwa przekrecic, bo to dawno bylo), SWARM byl jakby w innej lidze i ciezko tu mowic o jakis potyczkach, chodz pewnie pojedyncze zatrgi sie pojawialy, a pozniej cos tam sie zadzialo i stal sie miedzynarodowym klanem walczacym glownie z lapkami (o zadnym dogadywaniu sie nie bylo mowy bo tak jak zauwazylem, malutkie niebotujace klany do nieczego nie byly im potrzebne, bo i po co?) .

Wowczas ja bylem w Animie i udalo mi sie dogadac z Suhym i tak doszlo do polaczenia naszych klanow tzn. Anima + DA z czego wylonilo sie DA gdzie wiekszosc osob dowodzacych klanem pochodzila z Animy (sukces).

Potem nastapily jakies nieporozumienia z Elmasim (juz nie pamietam o co poszlo, ale raczej nie o boty), dgadac sie nie mozna bylo, a pozniej lider zdezerterowal i klan zniknal (porazka).

Potem w naszej akademii (DA) pojawila sie postac o nicku Wrednamenda (do aka dodawalismy kazdego kto chcial :) ) , ale po jej skonczeniu odeszedl bo o ile dobrze pamietam  stwierdzil "szukam klanu ktory bedzie farmil epicki" i zalozyl WS (jak tam z farmieniem epickow bylo to nie wnikam). Nastepnie gdzies sie tam o cos popykalismy (czyja to wina to nie wazne, DA powie ze WS, WS, ze DA, wedlug mnie kumbaka, bo chyba za malo lsnil i musial sie jakos pokazac), niemniej niestety kolejna walka miedzy polskimi klanami (porazka).

Pozniej pojawia sie Cepelia i sciaga swoj klan Sacred z ktorym udaje nam sie szybko porozumiec i wlasciwie od poczatku ich istnienia wspolpracujemy z korzyscia mysle dla obu stron (sukces).

Po dosc dlugiej walce miedzy DA i WS, WS sie rozpada i kilka osob chce do nas dolaczyc (zauwazcie, ze te osoby botowaly , a my staralismy sie nie dodawac takich osob) niemniej po dosc burzliwej dyskusji (gdzie bardzo lobbowalem za przyjeciem tych osob do nas, czego pozniej zalowalem :) ) zlamalismy nasze zasady i przyjmujelismy ich wychodzac z zalozenia, ze liczy sie czlowiek a nie zasady (co prawda na krotko, bo chyba doszli do wniosku, ze bez bota nie da rady i jesli sie nie myle dostali jakas propozycje z lapek), potem byl spokojnie, byly momenty, ze nawet wspolpracowalismy (ciekawa rzecz, ze wowczas kumbak nie gral) (sukces)

Potem do gry wraca kumbak i pare dni pozniej WS wypowiada DA wojne, dlaczego? Msciciel pisze, ze to kumbak, kumbak sie gdzies wypowiada, ze to nie jego pomysl, jak zawsze czarna magia :), niemniej (porazka).

Nie wspominam tu o Silowni, bo tej grupy nie traktuje jako klanu, to bylo jedno party botujace gdzies tam, a chyba caly czas wspolpracujace z WS, chodz jakis czas miedzy soba tez sie bili, ale potem DA ich pogodzilo (sukces :P).

Jesli gdzies w tym opisie sie pomylilem albo sklamalem to wskaz mi gdzie.
A jesli chodzi o dresiarzy to powiedz mi z jakim polskim klanem dogadywalo sie WS (nie liczac silowni, bo to jedno party)?



Nie starczyło im konsekwencji i teraz quitują, bo nie są w stanie stawić sensownego oporu
Jesli o mnie chodzi to ja zrezygnowalem z L2 z tego powodu, ze jesli chcialbym w tej grze osiagnac wiecej to jedyne wyjsciem jest ustawienie bota, a ja nie chce i mam do tego prawo i g. ci do tego, ale masz racje bez bota nie mozna stawic oporu, mozna kombinowac, ale w mojej ocenie party S80 < S85, bo tu sie nie licza umiejetnosci, no chyba, ze to S85 przegrywa, ale to swiadczy tylko o tym, ze nie maja zielonego pojecia o grze.

(sławne TW kiedy to 2 party WS wpadło, wyczyściło całą fortece DA+massacred i wyszło)
Pytasz sie dlaczego sa wary miedzy polskimi klanami, ano wlasnie przez takie klamstwa, albo polprawdy, szkoda, ze nie dodales, ze jak zaatakowaliscie to przynajmniej polowa byla bez zbroji, bo q robilismy (zreszta po co bysmy na TW siedzieli w fortecy?), a za nastepnym waszym atakiem dostaliscie wpieprz, bo juz nie dalo sie zaskoczyc. Dlaczego nie napiszesz o tym, ze gdy probowaliscie sami przejac fortece to musieliscie lapki wzywac do pomocy i kilku hero, a i tak sie nie udawalo, wlasnie masz powody dla ktorych sa wary, przez takie osoby jak Ty.


Teraz to samo robi massacred. Przybiega taki lolsoulmasterr i myśli, że jest fajny jak wypekuje 3 boty, które go totalnie zignroują.
SoulMasterr: nigdy nie chicałbym na Ciebie trafić na oly!
A wiesz czemu?
Bo szkoda mi shotów na ten 1 punkt który z Ciebie dostane :P
I znow ten QQ Brzydala, i znow ktos mu boty wypekowal, to sie narobilo, czlowieku to juz smieszne jest, masz problem to go zalatw w grze, a nie dramy za pomoca klamstw urzadzasz na forach, troche godnosci.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2009, 11:59:37 am »
O! Kardziu wrócił! :D
Mozna powiedziec tak: przyszlo glupie WS i jedyne co potrafilo to ustawic boota i na tym koncza sie jego osiagniecia. A walke DA wygrało, chyba nawet dwa razy bo tyle razy sie WS rozwiazalo, pierwszy raz po sromotnym wpierdal przy probie odebrania nam zamku, a potem sie poddali na Lunie i wiekszosc wyemigrowala gdzies tam :)
Mhm nas na tym zamku o ile się nie mylę było jedno party, które przyszło na fame :) Nawet w naszym obecnym klanie siege służą tylko do tego, bo tak czy siak einheit wyrąbie wszystkich i rozdzieli zamki tak jak chce :P No chyba że zrobinie ninja nalot na heine, gludio w cały pseudo ally z sentinels ;D Anyway mylisz pojecie 'rozpdania się' od 'zmiany klanu'. Nasze party w prawie niezmienionym stanie przetrwało od kiedy zostało założone. Ba, zyskaliśmy swsa i wc, więc się nawet ciut powiększyło :P Co do msciciela, to odszedł, żeby się nachapać i mi by np nie stykło konsekwencji na zrobienie czegoś takiego, nie wiem czy to dobry pomysł, ale oni tam są zdeterminowani na to i uwierz mi, że swojego się dorobią :)

Brzydal ty tylko w tej grze potrafisz plakac i pokazywac jaki to jestes biedny i panienke musz przepraszac teraz, za co? za to ze nie masz czasu by normalnie grac i bez bota bylbys nikim w grze, zreszta jestes, tylko postac wybotowales, a kogo obchodza twoje problemy? nie masz czasu to nie graj, dla mnie to proste.
Ciebie obchodzą, bo mi odpisujesz (taki element humorystyczny :D). A dobry flame nigdy nie jest zły ;)

No więc temat przewodni flame: dlaczego tak jest, że polskie community zawsze się wpierdala, w jakieś lol wary samo ze sobą?
Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam i wiesz chyba jedyny powod to to , ze sa sie w stanie ze soba dogadac na poziomie bluzgow i flejmu, innego powowdu nie widze, zreszta twoj post jest tego najlepszym przykladem.

Jesli gdzies w tym opisie sie pomylilem albo sklamalem to wskaz mi gdzie.
A jesli chodzi o dresiarzy to powiedz mi z jakim polskim klanem dogadywalo sie WS (nie liczac silowni, bo to jedno party)?
Nie Kard, oddałeś to w miarę wiernie, pozwól że podsumuję
- Swarm miał was gdzieś
- WY połączyliście się z DA
- Jakiś inny klan zrobił w międzyczasie emoQQ
- pogryźliście się z WS
- podaliście sobie łapki z massacred we wspólnej krucjacie przeciw WS :D

Koniec :D


Pytasz sie dlaczego sa wary miedzy polskimi klanami, ano wlasnie przez takie klamstwa, albo polprawdy, szkoda, ze nie dodales, ze jak zaatakowaliscie to przynajmniej polowa byla bez zbroji, bo q robilismy (zreszta po co bysmy na TW siedzieli w fortecy?), a za nastepnym waszym atakiem dostaliscie wpieprz, bo juz nie dalo sie zaskoczyc. Dlaczego nie napiszesz o tym, ze gdy probowaliscie sami przejac fortece to musieliscie lapki wzywac do pomocy i kilku hero, a i tak sie nie udawalo, wlasnie masz powody dla ktorych sa wary, przez takie osoby jak Ty.
Primo: Potyczka zaczeła się od nas liczących 2 party (do tego cześć osób byla na bocie, czyli nie robiła nic przez całe pvp, u nas chyba 7 osób było live, ale to i tak nie jest argument, który potraficie zaakceptować). Nie wiem jak wyglądało wasze uzbrojenie i szczerze: nie interesuje mnie to aż tak bardzo. Brak przygotowania na TW na PVP to wasz problem. Was bylo ilu? 60? Za drugim razem było was ciut więcej, znowu wpadliśmy tylko w 2 party, oddatkowo mogliście się resać i wasi healerzy pokitrali sie po kontach, a massacred nie zeszło z fortecy, tylko waliło z odległości (mieliśmy tylko daggerów) :P Tak czy siak nie popisaliście się :P
Potem napisaliśmy na ally, że DA sie kitra w shanty fortress i spaliliśmy PR i poszliśmy pod gludio, nic więcej, żadnego ubzduranego prez was płakania etc. Jak ktoś przyszedł to dlatego, że cchiał łatwe punkty :D

Tak to przynajmniej wygląda z mojej strony ;)


I znow ten QQ Brzydala, i znow ktos mu boty wypekowal, to sie narobilo, czlowieku to juz smieszne jest, masz problem to go zalatw w grze, a nie dramy za pomoca klamstw urzadzasz na forach, troche godnosci.
Kard, ale ty wiesz co QQ znaczy prawda? Misiaczku, to że przez 10 godzin nie expiłem - przeżyję :D subki i tak dociągneliśmy do 75 i dziękujemy, że daliście nam ku temu możliwośći. Soulmasterr był problematyczny, bo osoba która rostawiała wtedy party dopiero się tego uczyła, i nie potrafiła go dopisać do listy reloga (co za noob! :D). Osoba została już zbluzgana przez wójka brzydala :D I ma szczeniak zakaz wychodzenia z pokoju, dopóki się wszystkich funkcji bota nie nauczy na pamięć! I wspak!

A teraz moje krótkie podsumowanie. Wszyscy w WS mieliśmy podobne zdanie do mendy. Grasz w głupią grę? Bierz z niej wszystko co może Ci dać.
Boty? Nie pochwalam, ale to tak jakby mówić, że studia są złe. Da się znaleźć pracę bez nich (pozdro suhy!) ale z nimi jest jakoś lepiej. Trzeba się namęczyć, ale na dłuższą metę chyba się opłaca :D

Zupełnie pomijam tutaj aspekt moralny, ale w polsce łamanie jakichkolwiek praw jest chyba wyssane z mlekiem matki i nikt z tym nie ma problemu. Jak ktoś chce się burzyc, to niech najlpierw sprawdzi czy ma licencję na windowsa z którego pisze :)

Epiki: byliśmy, nawet jako WS. Dołączyliśmy do Russian i Einheitu żeby na nie chodzić często. Żeby pvp uczyć się od lepszych. I kardziu mamy lvle 82. Wszyscy, nikt nawet 83 nie dobił. Więc nie wyjeżdzaj z jakimiś nie wiadomo jakimi lvlami 85>80, bo oprócz lekkiego enchantu skili i s80 nie mamy nic lepszego niż ty. A.. w sumie zapomniałem o najważniejszej rzeczy: nie boimy się przegrać. Jesteśmy jednym party, możemy dostać baty i trudno :) I pomimo całego pieprzenia ganymede o tym jaki to skill na pvp macie, to tak naprawdę bić się potrafi kilka osób (np gaav i astharot - tutaj mówię z punktu widzenia swojego kamaela, który nie ma zakena i którego pewnie kaleczę). Wiesia i suhy tylko czekają i liczą na to, że riposte stance odbije stuna, jak nie to bsoe, Gladzi zwykle niezły dmg zadają (z domagarionem dostałem jak dziecko :P) ale jak to nie pomoże, to trzeba 'na mase'. Ja mogę paść, bot odrobi, wy boicie się postawić, żeby procencików nie stracić ;)

W Lineage nie da się Ciebie zabić. Jak zginiesz klikasz 'to village'. Gdy przegrywasz walkę w swojej głowie, robisz QQ

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2009, 12:18:12 pm »
Jakoś spokojnie ten "flame" przebiega póki co... Ciekawe co będzie za pare postów ^^

Wiecie, ja tylko się dziwię, że na ofie jest jeszcze z kim dramy robić! To bym zaliczył jako sukces, biorąc pod uwagę jak ofek zdycha.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2009, 01:13:49 pm »
Mhm nas na tym zamku o ile się nie mylę było jedno party, które przyszło na fame :)
Bo was tak malo bylo, a na siege botem nie da sie grac :P, a skoro tylko na fame przyszliscie, to dlaczego po tym siege WS sie rozlecialo?

Nawet w naszym obecnym klanie siege służą tylko do tego, bo tak czy siak einheit wyrąbie wszystkich i rozdzieli zamki tak jak chce :P No chyba że zrobinie ninja nalot na heine, gludio w cały pseudo ally z sentinels ;D
Widzisz tu jest roznica ty stawiasz bota a siege sluzy ci wylacznie do lapania fame, a inni sie bawia i potrafia zdobywac zamki mimo tego, ze przeciwnik jest silniejszy. Mozesz to nazywac jak chcesz, nie zmieni to faktu, ze zal ci dupe sciska :) .

Anyway mylisz pojecie 'rozpdania się' od 'zmiany klanu'.
Wiesz tak to wszystko mozna wytlumaczyc.

Ciebie obchodzą, bo mi odpisujesz (taki element humorystyczny :D). A dobry flame nigdy nie jest zły ;)
Wlasnie, ze nie, co mnie obchodzi ze ty nie masz czasu?, to wylacznie twoj problem, a ja odpisuje bo mi sie nudzi.

- Swarm miał was gdzieś
- WY połączyliście się z DA
- Jakiś inny klan zrobił w międzyczasie emoQQ
- pogryźliście się z WS
- podaliście sobie łapki z massacred we wspólnej krucjacie przeciw WS :D
czyli podsumujmy:
napisales to samo co ja tylko w formie "flejm", a zapomniales dodac, ze my nawet z tym "znienawidzonym" WS potrafilismy sie dogadac i normalny zabieg zadajesz pytanie i oczekujesz odpowiedzi, natomiast na moje pytanie :
A jesli chodzi o dresiarzy to powiedz mi z jakim polskim klanem dogadywalo sie WS (nie liczac silowni, bo to jedno party)?
cisza, bo czym tu sie chwalic?
A co do Sacred to pamietam, jak ich pekowaliscie gdy roznica lvl miedzy wami , a nimi byla okolo 20-40, wiec im sie nie dziwie, ze majac was w zasiegu beda jechac gdy tylko to bedzie mozliwe, tu raczej duzy szacun dla nich, a z tego wynika, ze za bledy zawsze w koncu trzeba zaplacic :P

Primo: Potyczka zaczeła się od nas liczących 2 party (do tego cześć osób byla na bocie, czyli nie robiła nic przez całe pvp, u nas chyba 7 osób było live, ale to i tak nie jest argument, który potraficie zaakceptować). Nie wiem jak wyglądało wasze uzbrojenie i szczerze: nie interesuje mnie to aż tak bardzo. Brak przygotowania na TW na PVP to wasz problem. Was bylo ilu? 60? Za drugim razem było was ciut więcej, znowu wpadliśmy tylko w 2 party, oddatkowo mogliście się resać i wasi healerzy pokitrali sie po kontach, a massacred nie zeszło z fortecy, tylko waliło z odległości (mieliśmy tylko daggerów) :P Tak czy siak nie popisaliście się :P
To dlaczego od nas wymagasz by nas obchodzilo ile was bylo na bocie i w ogole was bylo, czy to nasza wina, ze tak malo osob chcialo z wami grac? Efekt koncowy: my zostajemy w fortecy, wy idziecie pod Gludio, to jest fakt, reszta to subiektywne oceny.

Nie pochwalam, ale to tak jakby mówić, że studia są złe. Da się znaleźć pracę bez nich (pozdro suhy!) ale z nimi jest jakoś lepiej. Trzeba się namęczyć, ale na dłuższą metę chyba się opłaca :D
Wiesz to, ze ty musisz sie nameczyc przy studiowaniu, to nie znaczy, ze tak maja wszyscy. Ponaddto znam mase ludzi, ktorzy bez studiowania swietnie sobie poradzili : Walesa, Kwasniewski, by daleko nie szukac, wiec troche szacunku, bo jesli chcesz oceniac zycie w realu innych to zacznij od siebie.

Zupełnie pomijam tutaj aspekt moralny, ale w polsce łamanie jakichkolwiek praw jest chyba wyssane z mlekiem matki i nikt z tym nie ma problemu. Jak ktoś chce się burzyc, to niech najlpierw sprawdzi czy ma licencję na windowsa z którego pisze :)
Znow oceniasz innych po sobie, to, ze zlodziejstwo, kradziez i inne lamania praw wyssales z mlekiem matki, to zapewniam cie nie wszyscy tak maja, a windowsa mam legalnego (zszokowany?)

Epiki: byliśmy, nawet jako WS. Dołączyliśmy do Russian i Einheitu żeby na nie chodzić często.
Juz kiedys pisalem, jak ta zaba co przykleila sie dupa do statku i ktrzyczy plyniemy!!!!

I kardziu mamy lvle 82. Wszyscy, nikt nawet 83 nie dobił.
Juz sie tak nie przeceniaj, to nie bylo o was, nie kazdy w rok potrafi na bocie max lvl wbic :P

W Lineage nie da się Ciebie zabić. Jak zginiesz klikasz 'to village'. Gdy przegrywasz walkę w swojej głowie, robisz QQ
Poważnie? Dobiero teraz sie zorientowales O_o

I jeszcze jedno pytanko, tez pogrubie by dotarlo:
Jaki masz cel w zakladaniu tego tematu:
1. Chcesz dowiedzieć się dlaczego tak czesto polskie klany walcza miedzy soba?
2. Spekowali ci bota i pod przykrywka jakiejs glupoty chcesz sie wyplakac?


Chcialem tylko zauwazyc, ze post pojawil sie po wypekowaniu botow przez kogos z Sacred :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2009, 01:26:51 pm »
MDH: proszę o nie zamykanie moich topiców, a jeśli tak, to proszę mi pokazać na podstawie którego punktu regulaminu został (topic) zamknięty. W przypadku gdyby jedna osoba łamała jakiś punkt, prosze o skasowanie postów w/w jednej osoby, a nie karanie całego topicu! :)


Prosic zawsze mozna.. Jezeli stwierdze, ze topic nalezy zamknac to go zamkne. A jezeli masz z tym problem to napisz na mnie do SM/Admina.

Jezeli jedna osoba zlamie regulamin to ok, ale jezeli regulamin lamie 3/4 postow to jedynym wyjsciem jest zamkniecie topicu...

Poza tym po co zaczynasz kolejny temat o tym o czym bylo juz mowione ?? Wyplakaliscie sie na ten temat w poprzednim topicu, kazdy napisal co mial napisac i byl spokoj przez pare dni. Do czego zmierzasz ??

Szczerze mowiac takie tematy moge czytac. Przynajmniej sie nie wyzywacie :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2009, 01:38:24 pm »
MDH: proszę o nie zamykanie moich topiców, a jeśli tak, to proszę mi pokazać na podstawie którego punktu regulaminu został (topic) zamknięty. W przypadku gdyby jedna osoba łamała jakiś punkt, prosze o skasowanie postów w/w jednej osoby, a nie karanie całego topicu! :)


Prosic zawsze mozna.. Jezeli stwierdze, ze topic nalezy zamknac to go zamkne. A jezeli masz z tym problem to napisz na mnie do SM/Admina.

Jezeli jedna osoba zlamie regulamin to ok, ale jezeli regulamin lamie 3/4 postow to jedynym wyjsciem jest zamkniecie topicu...

Poza tym po co zaczynasz kolejny temat o tym o czym bylo juz mowione ?? Wyplakaliscie sie na ten temat w poprzednim topicu, kazdy napisal co mial napisac i byl spokoj przez pare dni. Do czego zmierzasz ??

Szczerze mowiac takie tematy moge czytac. Przynajmniej sie nie wyzywacie :P
QQ gdyby nie alarion style w postach (ze sie je czyta pol godziny) to by sie fajnie to czytalo... franz>luna tam chociaz krotko i konkretnie (chyba ze alarion cos napisal ^_^;)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 09, 2009, 01:47:56 pm »
Siemanko bocik
  fajnie bylo cie pekowac  oby  jeszcze wiecej takich sytuacji bylo  czuje sie zaszczycony  ze zalozyles z mojego powodu topic  :D:D:D
 mega sie usmialem
 do zobaczenia w grze
SoulMaster


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 09, 2009, 02:03:19 pm »
Siemanko bocik
  fajnie bylo cie pekowac  oby  jeszcze wiecej takich sytuacji bylo  czuje sie zaszczycony  ze zalozyles z mojego powodu topic  :D:D:D
 mega sie usmialem
 do zobaczenia w grze
SoulMaster

witamy nowego uzytkownika :)

btw astilia...ta twoja sygna jakos nie bardzo pasuje...nie widze co jeden cytat ma wspolnego z drugim.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2009, 02:04:57 pm »
Hahaha nie mogę SoulMaster się pojawił wpadnij na greena to będziesz pekować.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 09, 2009, 02:22:23 pm »
WS rozpadlo sie po siege? a to dobre...
Wyrzucilem tylko lollegotlol playerow, ktorym nie chcialo sie logowac nawet na siege, ale ze jestem dobry z natury za kilka dni wrocili do WS lub doszli do legot DA.
Btw. masacred z wami to jest tylko 1 problem:
-jak chce sie was zabic to ni ch**a bo albo siedzicie w miescie albo offline, a WS nie trzeba szukac bo wiadomo gdzie boci.
Dawajcie na green bo nuby na afku sa :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 02:24:43 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2009, 02:26:57 pm »
Aaa.. pamiętam! chodzi o ichinieego i katsumori?
Co to (przynajmniej ichinii) wybotował się na woa do 76, po czym stwierdził, że od teraz gra legit, i zmienił pasy ;D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2009, 02:36:15 pm »
ze woooot ? pamietam jak go botowalem na vos xara sps'em i moim uber SH, ktorego skasowalem na 72 QQ
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2009, 02:37:46 pm »
Ciężko będzie kogo kogokolwiek zabić bo moby robią większy dmg niż maSacred :D No i została kwestia dojścia nie wiadomo czy się znajdzie odważny BDek który ma shadowa zresztą w dojściu na green to i shadow może nie pomóc :D. Tak czy siak powodzenia :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 09, 2009, 02:43:46 pm »
btw astilia...ta twoja sygna jakos nie bardzo pasuje...nie widze co jeden cytat ma wspolnego z drugim.
Nie ma nic wspolnego, ale gosc sie wyzywa za to, ze go z klanu wywalilem :) , zwykla zawisc :P

WS rozpadlo sie po siege? a to dobre...
Wyrzucilem tylko lollegotlol playerow, ktorym nie chcialo sie logowac nawet na siege, ale ze jestem dobry z natury za kilka dni wrocili do WS lub doszli do legot DA.
lol, Ty wyrzuciles? a to nie Wredna?, za wami trafic, zreszta ty tez do DA dolaczyles, z Ciebie to jest naprawde wariat :P , jak nie robisz screnow swoim bot traina to znow zaniki pamieci masz :P
i dalej jedziesz, jak to polaczek, by komus dosrac, by to opowiedziec jak go botowales, czyli rozumiem, ze na kolego wjezdzasz, byle tylko komus swinie podlozyc, wiedze ze udziela ci sie przebywanie z kumbakiem :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 09, 2009, 02:53:26 pm »
kard i jego mongolskie teorie, ja zanikow pamieci nie mam bo mlody jestem! No ale co innego ty bo juz staaary jestes wiec to w tym wieku sie zdaza don't worry be happy ;)
btw. czy mowilem o kimsssss z mojego bot traina? pokazalem jakies screeny ? kard prosta odpowiedz pokazalem na jakims forum screen z traina ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 02:55:56 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 09, 2009, 03:08:16 pm »
kard i jego mongolskie teorie, ja zanikow pamieci nie mam bo mlody jestem! No ale co innego ty bo juz staaary jestes wiec to w tym wieku sie zdaza don't worry be happy ;)
brak argumentow konczy sie czepianiem rala i wyzywaniem od mongolow, slabo i nie chce mi sie prowadzic dyskusji na poziomie Astilii

btw. czy mowilem o kimsssss z mojego bot traina? pokazalem jakies screeny ? kard prosta odpowiedz pokazalem na jakims forum screen z traina ?
moze na pw wysylales?, kto Cie tam wie, ja przynajmniej osobie takiej jak Ty bym nie zaufal, mowisz jedno robisz co innego
proste pytanie :
czy napisales na forum, ze mozesz udostepnic screeny z bot trainow (postaci ktore sprzedaliscie)?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 03:11:30 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 09, 2009, 03:16:24 pm »
Co do 1 czesci twojej wypowiedz: kard poczucie humoru jak widac mamy inne, filmy takze ogladamy inne - bo to byl zart...
A co do screenow nie pisalem tego ogolnie do uzytkownikow forum tylko wyraznie napisalem KARD jak chcesz wysle ci te sreeny na PW, bo jak zwykle upierales sie ze to nie byl bot lub ze nie byl botowany.
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 09, 2009, 03:21:28 pm »
Nie ma nic wspolnego, ale gosc sie wyzywa za to, ze go z klanu wywalilem :) , zwykla zawisc :P

Kardziu drobny oszuście, miałeś przedstawić dowód na moją obecność w lolDA. Jakiś screen z waszego forum z moim IP. Zapomniałem już o temacie. Dobrze, że przypomniałeś.
Jeżeli nie zamieścisz nic takiego to zmienię sygnaturkę na KARDZIO OSZUST i nie interesuje mnie czy napiszesz, że już nie masz dostępu do forum bo zrobiłeś emoquita i cię pogonili.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 09, 2009, 03:58:35 pm »
Co do 1 czesci twojej wypowiedz: kard poczucie humoru jak widac mamy inne, filmy takze ogladamy inne - bo to byl zart...
ja tez moge napisac, ze to byl zart, co to zmienia? :(
A co do screenow nie pisalem tego ogolnie do uzytkownikow forum tylko wyraznie napisalem KARD jak chcesz wysle ci te sreeny na PW, bo jak zwykle upierales sie ze to nie byl bot lub ze nie byl botowany.
lol, a bylo to tak:
"Co do postaci wyprodukowanych przez nas....prosze Cie conajmniej 1 pt jest u Was w klanie z naszych postaci ^^ chcesz to dam Ci screeny z IG walkera"
i byla to odpowiedz na moj post mowiacy o tym, ze postacie przez was produkowane nie beda pod zadnym pozorem dodawane do DA i jesli sie nie myle nadal tak jest, ani przy niczym sie nie upieralem, ani o nic Cie nie prosilem
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 09, 2009, 04:07:18 pm »
Cytuj
A co do screenow nie pisalem tego ogolnie do uzytkownikow forum tylko wyraznie napisalem KARD jak chcesz wysle ci te sreeny na PW, bo jak zwykle upierales sie ze to nie byl bot lub ze nie byl botowany.
lol, a bylo to tak:
"Co do postaci wyprodukowanych przez nas....prosze Cie conajmniej 1 pt jest u Was w klanie z naszych postaci ^^ chcesz to dam Ci screeny z IG walkera"
i byla to odpowiedz na moj post mowiacy o tym, ze postacie przez was produkowane nie beda pod zadnym pozorem dodawane do DA i jesli sie nie myle nadal tak jest, ani przy niczym sie nie upieralem, ani o nic Cie nie prosilem

A jaka jest roznica pomiedzy tym co ja napisalem o screenach a tym co ty napisales?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 04:15:31 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 09, 2009, 04:21:48 pm »
A jaka jest roznica pomiedzy tym co ja napisalem o screenach a tym co ty napisales?
nic o botach nie bylo, przewrazliwiony jestes :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 09, 2009, 04:26:25 pm »
A jaka jest roznica pomiedzy tym co ja napisalem o screenach a tym co ty napisales?
nic o botach nie bylo, przewrazliwiony jestes :P

Skoro mowisz ze stwierdzenie "postacie wyprodukowane przez nas" nie jest rownoznaczne z botem to dziekuje pochlebiasz nam :)
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero