Witaj
Gość

Wątek: Adminowanie i moderowanie ;)  (Przeczytany 1940 razy)

  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Adminowanie i moderowanie ;)
« dnia: Styczeń 23, 2010, 04:13:14 am »
Topic specjalnie dla mdh

I z góry bardzo prosze karda i astilie o nie wypowiadanie sie, bo znowu brzydal mdh przyjdzie i pozamyka wszystko :P
I żadnych tematów o szacownym najbardziej ownującym (bana dostaliśmy! :P tylko oni zostali ;P) polskim klanie na Lunie :)

No.. to po topicach w dziale luna śmiało można powiedzieć że:
a) serwer jest dead
b) kard i astilla to typowe dzieci neo :P Chociaż akurat astille dość często słyszę na vencie i się strasznie użala jak to musiał szukać weny do trollowania w jakichś dziwnych miejscach :P Kard podejrzewam, że jest zupełnie naturalny :P
c) takich graczy masz i kropka!

Nikt inny się tu nie wypowiada, więc
a) albo w końcu pozwolisz im się flamować (niee.. to by było zbyt piękne) i przestaniesz mi zamykać moje wątki (fala rozkoszy zachlapałaby mi chyba monitor)
b) będziesz zamykać wszystko.. właściwie to można wtedy w ogóle zmaknąć cały dział 'luna' bo nic więcej oprócz narcystycznego topicu o tym jacy to DA są zajebiści i jak to do samego tiata doszli (btw za ile hity od niego tuliliście? nasz osobity rekord w party (neurala): 35k, ale bez bufa był :P) tutaj nie ma.

A.. i ogólnie jestem przeciwny jakimś cenzurom etc :P
Ostatnio nawet zaczynam być przeciwny zamykaniu przestępców :P
Ale nie chcę, żebyście o tym dyskutowali, bo narusza to moje dobra religijne zgodnie z pktem pierwszym regulaminu :P
W byciu przestępcą fajne jest to, że 90% osób, które chce Cie złapać, musi przestrzegać prawa :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Adminowanie i moderowanie ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2010, 02:37:17 pm »
Jezeli Ci sie nie podoba to co robie, zawsze moznasz napisac do Super Moderatora, Mlodszego Admina, Admina i prezydenta...

Wykonuje swoja robote tak jak uwazam za stosowne, zamykam co trzeba, karam kogo trzeba.
Nie staram sie byc jakims prze-_-'nym modkiem ktory nie pozwala na nic, macie duzo swodoby, mozecie poflamowac ale jak przekroczycie granice albo zaczynacie mnie nudzic to zamykam topic, w ktorym nic ciekawego juz dopowiedziec nie mozna.

Moderowanie zostaw mnie, a jezeli nie chcesz to ubiegaj sie o modka i sprawdzimy Cie na tym stanowisku.

Serdel/ Osobiscie dodam, ze działania mdh są jak najbardziej w porzadku i nikt nie ma żadnych zastrzeżen.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 02:53:27 pm wysłana przez serdel »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Adminowanie i moderowanie ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2010, 08:46:37 pm »
I z góry bardzo prosze karda i astilie o nie wypowiadanie sie, 
zgadnij gdzie mam twoje prosby :P , nie chcesz bym sie wypowiadal w twoim topiku to wara od moje Nicka i DA


b) kard i astilla to typowe dzieci neo :P
lol i pisze to pleban, ktory rozpoczyna praktycznie kazdy flejm na tym dziale...


b) będziesz zamykać wszystko.. właściwie to można wtedy w ogóle zmaknąć cały dział 'luna' bo nic więcej oprócz narcystycznego topicu o tym jacy to DA są -_-'iści i jak to do samego tiata doszli (btw za ile hity od niego tuliliście? nasz osobity rekord w party (neurala): 35k, ale bez bufa był :P) tutaj nie ma.
ty w ogóle ten dzial widziales? bo ja tu widze 1 topik rekrutacyjny DA, a reszta to flejm na temat DA , wiec o czym ty misiu pieprzysz, myslisz, ze jak glupoty popiszesz to to bedzie prawda? to naprawde masz na-_-'ne w glowie, a tak w ogóle co cie Luna obchodzi?


Ostatnio nawet zaczynam być przeciwny zamykaniu przestępców :P
Ale nie chcę, żebyście o tym dyskutowali, bo narusza to moje dobra religijne zgodnie z pktem pierwszym regulaminu :P
W byciu przestępcą fajne jest to, że 90% osób, które chce Cie złapać, musi przestrzegać prawa :P
napisze dalikatnie, takich bredni dawno nie czytalem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 08:49:12 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Adminowanie i moderowanie ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:03:42 am »
MDH: nie no ok, zmierzałem do tego, że zamiast 5 - 6 zamkniętych topiców na jeden temat (nie będziemy mówić o jaki chodzi, sami się musicie domyśleć! :P) melibyśmy jeden :P Cały czas aktualny :D Bo ja sobie czasem zakładki czyszcze i wtedy na takie stare rzeczy wchodzę, i aż sie łezka w oku kręci :P


Kardziu:Niee misiaczku :) Flame jest o tym jacy to MY jesteśmy zajebiści i jak was w jedno party jedziemy :) To wy sie wszędzie wpieprzacie i piszecie o sobie ;)
Ale ogólnie powyższy post dobrze oddaje postawę DA :)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Adminowanie i moderowanie ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:57:07 pm »
ty to sie musisz naplakac
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans