Witaj
Gość

Wątek: Szukam klanu  (Przeczytany 6544 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Soul Hunter
Szukam klanu
« dnia: Lipiec 01, 2010, 07:32:52 pm »
Witam,
Poszukuje klanu na Lunie. Moja profa to Glad lvl 4X
Interesuje mnie dobra zabawa, wypady na RB i PVP

PM Thrithenitius
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 08:55:57 pm wysłana przez Thrithenitius »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:45:15 am »
Na lunie są w tej chwili tylko 3 poważne klany - Einheit, War i Enigma (z mocnym naciskiem na Einheit). DD na tym lvl nikt do klanu nie przyjmie. 80 i noblesse to minimum (i też nie zawsze chcą DD). Następna sprawa to międzynarodowe community (chociaż we wszystkich grają też Polacy).
Na początek pogadaj może z MaSacred. To już ostatni PL klan który widać na serwerze. Oni nie są tak wyexpieni - może cię przyjmą. Jak nie to musisz poczekać na połączenie serwerów. Wtedy się sporo pozmienia.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:25:52 am »
a DA mu nie zaproponujesz czy może emo quita zrobili??
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:51:16 am »
a DA mu nie zaproponujesz czy może emo quita zrobili??
no jak on by mu DA zaproponowal to ja bym na zawal zszedl  hahaha
a w DA wiekszosc na urlopach, serwer jest tak pusty, ze reszta czeka na polaczenie i nowy dodatek, jednie mrowka jest farmiona i ewentualnie const biegaja, ale napewno nie tam gdzie 40 lvl postacie :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:53:34 am »
Czyli wychodzi na to że miał Caim dobrze zrobił nie proponując DA( a tak w ogóle to odpal bota i jedź a wakacje a nie na lunie będziesz expił legith LOL :D)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:59:44 am »
Czyli wychodzi na to że miał Caim dobrze zrobił nie proponując DA
bardzo dobrze bo z polecenia caima nigdy bym osoby do klanu nie przyjal, bo musiala by to byc straszna gnida, w koncu nie zapominajmy, ze jego misja zyciowa jest zniszczenie DA  hahaha

Ps.
( a tak w ogóle to odpal bota i jedź a wakacje a nie na lunie będziesz expił legith LOL :D)
wujek dobra rada :P lollegithlol na RUoff

"Luna Dwulicus EE 82 - Banned "
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 10:05:40 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:26:03 am »
To było dawno, na RU to nie pierwszy server na którym gram legith :) więc sio na Lunie po prostu wszyscy botowali to czemu ja miałem tego nie robić a i tak wiadomo że RU < LUNA i cała reszta serverów EU ale wiem że zaraz mnie uświadomisz, Kard trudno.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Soul Hunter
Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:27:12 am »
Jak nie to musisz poczekać na połączenie serwerów. Wtedy się sporo pozmienia.

Oooo tworząc postać nie wiedziałem że mają łączyć servery, na stornie głównej L2 nic nie pisze.
Może ktos powiedzieć kiedy i jakie servery będą łączyć?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:38:05 am »
To było dawno, na RU to nie pierwszy server na którym gram legith :) więc sio na Lunie po prostu wszyscy botowali to czemu ja miałem tego nie robić a i tak wiadomo że RU < LUNA i cała reszta serverów EU ale wiem że zaraz mnie uświadomisz, Kard trudno.
a co ja ciebie mam uswiadamiac? od tego sa rodzice, koledzy itd.  :D
wcale nie watpie, ze na ruoffie jest fajnie, gdybym teraz zaczynal to pewnie tez tam, niemniej nie chce mi sie meczyc z przerabianiem systemu i uwazaniem na kazdym kroku, co by np. nie wstawic linka do przedmiotu na czacie :), rosjanie zrobili sobie serwery to po co sie tam wpierdalac? gdyby chcieli ludzi z EU to niektóre serwy by po angielsku zrobili :)

a idac twoim tokiem rozumowania, to na twoje stwierdzenie "wszyscy botowali" mozna spokojnie odpowiedziec "i wszyscy dostali bana" :P

Oooo tworząc postać nie wiedziałem że mają łączyć servery, na stornie głównej L2 nic nie pisze.
Może ktos powiedzieć kiedy i jakie servery będą łączyć?
byles na naszym forum to mogles poszukac, w sumie tam zazwyczaj sa najswieższe informacje :)
ale zebys sie nie meczył:
http://luna.p2a.pl/viewforum.php?id=2
pierwszy temat
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:40:26 am »
DA mu nie proponowałem bo DA nie istnieje. Już nawet w miastach ich nie widać. Zero zamku od dawien dawna, zero hero, zero mass pvp.
Kardzio jak zwykle kłamie o urlopach i innych cudach bo co ma robić? Część ludzi przeszła do innych klanów, sporo przestało grać. Nawet Mija prosiła o przyjęcie do Waru ale ją wyśmiali. Z DA zostały może ze 2 lolconst (częściowo na bocie) obracające się wokół kardzia i jego rodzeństwa. Botują sobie, sprzedają adenkę ale tak naprawdę nic nie znaczą. Co tam by miał robić ktoś na 4X lvl?

nie zapominajmy, ze jego misja zyciowa jest zniszczenie DA
Kardziu przeceniasz mnie. Klan ci upadł bo za dużo osób musiało robić na małą grupę twoich znajomych. Jeżeli jednak nawet w małym stopniu przyczyniłem się do tego upadku to wiem jedno - warto było :D

Thrithenitius - nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat. To na razie tylko projekt a wejdzie w życie prawdopodobnie w momencie wprowadzenia nowej kroniki.
a idac twoim tokiem rozumowania, to na twoje stwierdzenie "wszyscy botowali" mozna spokojnie odpowiedziec "i wszyscy dostali bana" :P
Jak zwykle mało wiesz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 10:56:27 am wysłana przez Caim »
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:51:13 am »
Nie wszyscy dostali bana T jakoś biega dalej i chyba im dobrze Yoj pewnie już kupił jakąś posiadłość na Bahamach za tą kasę z epików jak zrobią merage serverów to przejdzie na zasłużoną emeryturę :D. Co do wklejaniu linków z itemami po angielsku na chat to chyba za dużo naczytałeś się Donka i jego wymysłów na temat tego że bana dostaniesz za to że nie jesteś z rosji.  Zapewne by zrobili po Angielsku serwery gdy by mieli licencje na to, a to raczej nie kwestia piniędzy tylko NCsoft się na to nie zgodzi bo by stracili cały rynek w europie na rzecz ruskich i tyle teraz prubują robić merage faktycznie to pomoże na max pare miesięcy ale jeżeli nie zmienią polityki w sprawie botów to się nic nie zmieni jeżeli by dali radę to ogarnąć jak jest teraz na RU to faktycznie można by było pomyśleć nad grą, ale to NC soft i ma na to wyjebane.........
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2010, 11:11:40 am »
Kard neutral ciśnie solo Tępego z ręki więc to coś oznacza :)

co do wymysłów donka to hm....

po każdej walce na oly pisze że <---- not rus a że robię grubo ponad 100 zazwyczaj to pomyśl logicznie jakim cudem bana nie dostałem?

do tego jezcze jak jesteśmy na spocie i ktoś padłbył to zanim coś napiszemy czasami leci coś w stylu jebane poliaki więc też kumają kto zacz.

Czytanie donka jest jak czytanie Super Expresu prawdy to ty się dowiesz ale najszybciej z reklam...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2010, 11:25:42 am »
ale ją wyśmiali
byles kretynem, jestes i bedziesz, ale przynajmniej jest z czego sie posmiac  hahaha
Zero zamku od dawien dawna, zero hero, zero mass pvp.
a teraz uzasadnienie kretynizmu
na ch... komus zamek, jak serwer pusty, nic na zamkach nie zarobisz, ale co o tym moze wiedziec botter, ktory o grze informacje czerpie z privow
mass pvp na lunie? kompletny idiota  hahaha
Kardzio jak zwykle kłamie o urlopach i innych cudach bo co ma robić? Część ludzi przeszła do innych klanów, sporo przestało grać. Nawet Mija prosiła o przyjęcie do Waru ale ją wyśmiali. Z DA zostały może ze 2 lolconst (częściowo na bocie) obracające się wokół kardzia i jego rodzeństwa. Botują sobie, sprzedają adenkę ale tak naprawdę nic nie znaczą.
chyba twoj stary  hahaha

a teraz powaznie
Nie wszyscy dostali bana T jakoś biega dalej i chyba im dobrze
ehh napij sie kawy, to moze ci sie przejasni :) tak nie wszyscy dostali bana jak njie wszyscy botowali :)

Czytanie donka jest jak czytanie Super Expresu prawdy to ty się dowiesz ale najszybciej z reklam...
to taki drugi caimm ruoffa?, aha
niemniej jakos mnie tam nie ciagnie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2010, 11:33:39 am »
Kard WSZYSCY DOSTALI BANA to skąd tam ally T ?? expili legit czy co bo nie wiem ?? Nie wydaje mi się :) owszem nasze party zbanowane ale to przez jednego osobnika który nie mógł wysiedzieć 2 dni bez bota i chciał expić jak wprowadzali nową kronikę ...  Nie będę mówił kto każdy kto jest w temacie wie o kogo chodzi :D, może wtedy byśmy unikneli bana ale na pewno nie na długo :). Chyba że ci chodziło że wszyscy to nasze party i party Msciciela to wtedy i tak się mylisz :).
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:48:51 pm »
czlowieku, zartuje sobie
ale wytlumacze ci o co chodzi, bo widac albo za bardzo zagmatwalem albo jakos nie trafia do ciebie
napisałes "bo wszyscy botowali" a to nie prawda, bo ja np. nie btowalem i znam sporo osob, które tez tego nie robily, wiec pisanie "wszyscy" to takie samo przegiecie jak pisanie ze "wszyscy dostali bana" , wiec skoro twierdzisz , ze jednak nie "wszyscy" dostali bana to i nie "wszyscy botowali"
dotarlo?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:05:26 pm »
I kardzio znowu nam się zapluł. Mętne tłumaczenia, zmiana tematu... ale wystarczy sprawdzić wyniki oly z zeszłego miesiącą. Chociaż nie! To nie musi być prawda o poziomie i jakości DA bo NCSoft też pewnie jest w zmowie ze wstrętnymi ruskimi i polskimi boterami :D.

Zamków nie zdobywacie bo nie warto?
Wcześniej pisałeś że na epiki nie chodzicie bo ludzie są zmęczeni...
Jak myślisz, kto w to uwierzy?
Na forum lolDA też w takie kłamstwa przestali wierzyć skoro od was uciekli. Nie chcieli robić na nieudacznika kardzia i jego rodzeństwo :D

BTW pogratuluj wieśkowi oly. Piękne walki :D
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:07:30 pm »
określenie wszyscy oznaczało 95% społeczności. Czasami stosuje się uproszczenia. To jak z umiejętnością czytania generalnie całe nasze społeczeństwo posiadło taką zdolność jakkolwiek są też analfabeci.

Nie odszukuj się analogii :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:45:55 pm »
wierzyć skoro od was uciekli. Nie chcieli robić na nieudacznika kardzia i jego rodzeństwo :D
a kto uciekl kretynie niedrozwiniety?, juz az ciezko czytac te twoje wypociny
ale widze, ze na tonie nuda i u ciebie jak zawsze ta chorobliwa ciekawosc co u DA, chyba juz ci pisalem bys sobie psychiatry poszukal...
znow widze ctrl+c i ctrl+v zaczelo dzialac, wiesz, ze nudny jestes?

określenie wszyscy oznaczało 95% społeczności. Czasami stosuje się uproszczenia. To jak z umiejętnością czytania generalnie całe nasze społeczeństwo posiadło taką zdolność jakkolwiek są też analfabeci.

Nie odszukuj się analogii :)
no widzisz a jak ja takie uproszczenie zastosowalem to Neutral sie zaraz obruszyl :), to co takie uproszczenie jest fajne tylko jak Ci pasuje :P
ale cieszy mnie ta radosc boterow luny, którzy odkryli na ruoffie radosc exp bez bota :), a tak uswiadamiali wszystkich, ze na to czasu nie maja i idiota to ten co gra bez bota, bo zycie sobie marnuje, jak to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:57:54 pm »
Kard radości z expa na pewno nie mam ale np lubię się pobić o spota a na Lunie nie było z kim. A botowałem na Lunie nie dlatego że nie miałem czasu czy coś , a dlatego że botowała reszta serwera nie licząc DA maSacred i może jeszcze kogoś wiesz nie bardzo mi się podobało klikać na moby jak ruski już powbijali 85 , kiedyś w którymś to już flejmie na temat DA botowania i ogólnie Luny była mowa że botowanie to oszustwo racja, ale wcale nie tak się nie czułem grając tam i mając świadomość że 90% zalogowany postaci to boty. Teraz nie odpalę bota na RU bo wiem że dużo prędzej niż później dostane bana zresztą donk próbował na 55 lvl się skończyło. A jeszcze słyszałem coś takiego nie wiem czy to prawda ale jeżeli np botowałeś na lvl 0 -40 a potem od 41 do 85 wbiłeś z łąpy to ruscy mogą to sprawdzić i władować ci bana po np 2 latach grania.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2010, 02:45:19 pm »
Kard radości z expa na pewno nie mam ale np lubię się pobić o spota a na Lunie nie było z kim.
z T to się chyba nie lubimy bardziej niz z wami, wiec raczej na brak pvp to ciezko narzekac :)

A botowałem na Lunie nie dlatego że nie miałem czasu czy coś , a dlatego że botowała reszta serwera
wiesz, ze to sredni argument, to juz lepszy byl ten z brakiem czasu :)

nie licząc DA maSacred 
milo, ze to zauwazyles :)

Teraz nie odpalę bota na RU bo wiem że dużo prędzej niż później dostane bana zresztą donk próbował na 55 lvl się skończyło. A jeszcze słyszałem coś takiego nie wiem czy to prawda ale jeżeli np botowałeś na lvl 0 -40 a potem od 41 do 85 wbiłeś z łąpy to ruscy mogą to sprawdzić i władować ci bana po np 2 latach grania.
i chwala ruskim za to, moze oni taka dywersje prowadza, ze rozpieprzaja europejskie serwery by miec wiecej ludzi u siebie :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2010, 02:58:05 pm »
Teraz nie odpalę bota na RU bo wiem że dużo prędzej niż później dostane bana zresztą donk próbował na 55 lvl się skończyło. A jeszcze słyszałem coś takiego nie wiem czy to prawda ale jeżeli np botowałeś na lvl 0 -40 a potem od 41 do 85 wbiłeś z łąpy to ruscy mogą to sprawdzić i władować ci bana po np 2 latach grania.
i chwala ruskim za to, moze oni taka dywersje prowadza, ze rozpieprzaja europejskie serwery by miec wiecej ludzi u siebie :P
[/quote]

Hehe to by było całkiem mądre z perspektywy ruskich gorzej z waszej :)
Co do tego czy nie botowaliście była długa dyskusja  sądzę że nie ma po co do tego wracać ktoś dostał bana kogoś odbanowali itp nie interesuje mnie to.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2010, 04:36:14 pm »
Ojj biedny kardzio. Zapluty kłamczuszek. Klan się rozpadł bo wasza kretyńska polityka do tego doprowadziła. Ludzie odeszli a leje was nie tylko T ale i wszystkie liczące się klany. Jeżeli ja też chociaż minimalnie się przyczyniłem do tego rozpadu to bardzo mnie cieszy.
Nikt od ciebie trollu nie oczekuje potwierdzenia. Nigdy nic nie potwierdziłeś. Taki charakter :D.
Fakty jakie są każdy może sprawdzić sam - w zakładce world info i u oly NPC.
Pogratulowaqłeś wieśkowi? :D :D :D
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 02, 2010, 04:41:17 pm »
znow sie ze-_-'lem z radosci
ciekawe kiedy ty sie kapniesz, ze wszyscy (Azella - twoje uproszczenie ;P) maja gleboko w d... twoje trollowe wywody  hahaha
znow ci wyslac triala bys zobaczyl co na offie slychac ?? 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 04:44:27 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 02, 2010, 05:18:31 pm »
Zasada w DeathAdders jest jedna. Przyjmujemy kogo się da bo ktoś musi pracować na kierownictwo klanu. Same boty wszystkiego nie załatwią. Yooki musi mieś co wystawiać na Allegro. Poobiecujemy idiotom cuda to może się wkręcą. Najwyżej po jakimś czasie odejdą.

Na szczęście większość nie jest takimi prymitywami jak ty i nie dała się wkręcić - odeszli. Bardzo mi miło z tego powodu trollu.
Wasze osiągnięcia (jak pisałem wcześniej) bardzo łatwo sprawdzić a lizanie tyłków WARowi (czytja notorycznym boterom) o przyjęcie do klanu to totalna kompromitacja. Myślałeś że się nie wyda? :D
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:24:35 pm »
LOL skąd ten cytat???
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99