Witaj
Gość

Wątek: Summoner w Tauti  (Przeczytany 5394 razy)

  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Summoner w Tauti
« dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:15:12 am »
Dużo chodzi plotek, czy ktoś już wie jak zmieni sie styl gry summonerem po update na innovie.

Interesuje mnie jakie eq na 90+ i 95+ . Oraz czy będzie bardziej opłacało się bic reperami (podobno zabrany bonus od łuku).


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Summoner w Tauti
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:23:26 am »
(...) Oraz czy będzie bardziej opłacało się bic reperami (podobno zabrany bonus od łuku).
Zawsze było tak, że łuk (PAtak) do kotków a magiczna laska 2h (MAtak) do repearów

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Summoner w Tauti
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:27:36 am »
ale podobno(zasłyszane) będzie kara za łuk, ile w tym prawdy nie wiem , dlatego zastawiam się jaki set 95 skłądać i na jaką broń się nastawić (aktualnie mam apo bow +300 atri)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Summoner w Tauti
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:43:18 am »
A co za problem? dokupujesz (taniocha) zapieczętowaną laskę, otwierasz ją, wrzucasz +3 (+4 jak masz szczęście) i po zabawie.
Masz MAtak na reapeary. Element można sobie darować.
Różnica w MAtaku między laskami 85 i 95 nie jest aż tak duża, więc możesz zostać przy top 85, jak Cie nie stac na 2 bronie 95.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 10:53:40 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Summoner w Tauti
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2012, 05:25:56 pm »
ale podobno(zasłyszane) będzie kara za łuk, ile w tym prawdy nie wiem , dlatego zastawiam się jaki set 95 skłądać i na jaką broń się nastawić (aktualnie mam apo bow +300 atri)

Fajnie by było wiedzieć jaka kara i skąd o tym wiesz? Jeśli chodzi o casting speed to było to normalne, że z łukiem jest dość dotkliwie zmniejszony.
Koty póki co najlepiej drapią z łukiem (transformacje potęgują damage/hp, ale wyłączają TP i możliwość wrzucania marków), do reaperów na aoe warto skołować 2 h macę magiczną, jeśli myśli się o jakimś AoE, ale imho koty są o wiele lepsze od szmat na późniejszych levelach.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Summoner w Tauti
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2012, 08:05:40 pm »
Taka kara, że nadal będą biegać z łukami dla cougarów bo nie ma alternatywnego rozwiązania.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu