Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018  (Przeczytany 27344 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 07, 2019, 10:33:56 pm »
Asuki robisz dobrą robotę, tylko że wspolpracujesz z ludźmi który nie potrafią utrzymać serwera przy życiu dłużej niz tydzień.
Graveland to marka zniszczona przez tych podrabiańców którzy ją ukradli. Po failach x4 i x15 nic pod ich szyldem nie wyjdzie. L2fight niestety porażka jeszcze większą niż te dwa razem wzięte.

Dzięki za docenienie mojej pracy. Robiłem mody dla setek serwerów i nadal robie, znam oraz znałem mnóstwo adminów. Ale jeżeli chodzi o zespół Graveland to w dzisiejszych czasach jedynie Oni potrafią utrzymać serwer dłużej niż 1 miesiąc (każdy z serwerów ma jakieś wady, jakie, sami wiecie) . Graveland x15 jest od ponad 9 miesięcy a x4 o wiele dłużej. Z tego co widziałem gra tam sporo ludzi jak na współczesne czasy i ciągle przybywają tam kolejni gracze.
Jak wiadomo serwery H5 są bardzo mało popularne (IL dominuje) została tylko niewielka garstka starych graczy, którzy skaczą co 2 tygodnie po serwerach priv H5 (ciągle się pojawia jakieś nowe serwery, lub reaktywują stare). Dlatego zdecydowałem, że będę współpracował z zespołem Graveland i dostarczał jakieś mody, które troszeczkę urozmaicą starą grę H5.
Też mogę postawić serwer i niech sobie stoi przez ileś lat, wystarczy opłacać. Tutaj po 2 tygodniach na epikach to 1 party enemy było. Takie aktualizacje co dodają raz na kilka miesięcy to jest po prostu śmiech na sali, a na graczy international to chyba są przeciwni. Inne serwery co prawda stoją po miesiąc, dwa ale jak na dzisiejsze czasy ludzie wolą casual i się świetnie bawią na mass pvp. 
Chyba każdy by chciał serwer, na który możnaby cały czas wracać i mieć fun, ale takich nie ma i raczej nie będzie. Wyścig szczurów to jest zabawa jakiej oczekują aktualni gracze :D
Jak graveland chce prowadzić ten serwer dla graczy to jest proste rozwiązanie. Tworzyć co 2-3 miesiące nowy serwer i mergować z 1 wersją. Na mid h5 po miesiącu masz wszystko, więc nie widzę problemu.


Tak, zgadzam się z Tobą, serwer mid H5 to max miesiąc zabawa żeby zdobyć wszystko i się nudzić. Dlatego serwery są zamykane po miesiącu, bo gracze się nudzą (nie mają co zdobywać)  i odchodzą na nowy serwer, a co za tym idzie brak graczy to brak mass PVP.
Nie ma już jak to było min 10 lat temu gdzie można było podnieść serwer na wyższa kronikę. Z H5 jest to niemożliwe, bo GOD mało kto lubi.
Właśnie dla tego Graveland jest inny bo gracz ma pewność, że nie starci postaci nawet jak pogra tydzień czy kilka dni. Zawsze może sobie wrócić (jak mu się znudzi ciągłe zaczynanie od nowa na innych serwerach) i wejść sobie na oly, siege, TW itp.
Jest grupka graczy która już ma dosyć bieganie co 2 tygodnie po innych serwerach i szukania czegoś co odpowiada oraz zdobywanie sprzętu, atrybutów itp.
Jeżeli faktycznie wszyscy gracze lubią tylko i wyłącznie ciągłe zdobywanie sprzętu, to po 9 miesiącach jak bym wszedł na Graveland to bym nie zobaczył żadnego żywego gracza, ale tak nie jest. Jest kilka klanów, która wchodzi sobie czasami na serwer po to żeby zrobić  pvp, oly, siege, ulepszyć sobie sprzęt itp. bez nudnego zdobywania wszystkiego od początku.

Z drugiej strony większość graczy L2 ma rodziny, prace i nie ma czasu farmić godzinami sprzęt, a jak się dorobią czegoś w długim czasie i mogą dorównać nolive, to się okazuje że serwer padł i jest zamykany. 

Stąd serwer Graveland nie jest zwykłym serwerem H5 jak setki innych. Każdy sobie może iść na inny serwer ale tylko na Graveland ma pewność, że sobie wejdzie nawet za pół roku i będzie miał postać.

„ Tworzyć co 2-3 miesiące nowy serwer i mergować z 1 wersją” też jest rozwiązanie.

Moim zdaniem jedyne rozwiązanie na utrzymanie ciągle dużej ilości graczy przez długi okres na serwerze, to IL niskie raty (bez żadnych bagów, bez skorumpowanych adminów, bez wtopy itp.) i co kilka miesięcy aktualizować kronikę, max do H5.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 07, 2019, 11:06:24 pm »
Masz rację obecny graveland jest inny. Wszyscy tworzą swoje marki, a graveland bazuje na kradzionej marce na którą wbijają nieświadomi starzy gracze licząc na to co oferował pierwowzór. Serwer x4 jest bardziej martwy niż l2 fight, a x15 ledwo zipie z garstka sim city playerow którym nie przeszkadzają wałki adminów jak kasowanie epikow, banowanie niewłaściwych osób xD.


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 07, 2019, 11:25:44 pm »
Asuki tak jak pisał Sephriot marka Graveland została podjebana, więc już na starcie nie warto pisać nic dobrego w tej kwestii. Admini też mogą wiązać buty starym GM`om, każdy kto grał na obu serwerach wie, o czym mówię. Kasowanie epików (potwierdzone dowodami na forum), never-ending (już dwuletnia) fuzja z innymi serwerami, o której Ci amatorzy piszą - o tym też zapomniałeś dopisać. Możliwość tworzenia itemów w grze - dlaczego brak info w tej sprawie? Zdziwiony jestem, że w jakimś stopniu jesteś z nimi powiązany (mając doświadczenie z innymi serwerami, o których świat słyszał), ale z drugiej strony skoro masz z tego korzyści to trzeba się tego trzymać! Aczkolwiek pisanie czegokolwiek pozytywnego o tym podjebanym projekcie z tymi amatorami nie jest niczym sensownym z mojego punktu widzenia, ale masz do tego prawo, ponieważ od tego jest to forum.

GraveLand był tylko jeden - pamiętaj o tym Asuki. Pozdro dla pijanego Karda, Festival Adeny Kamilka, renjiego i michasia w dziurawych traperach. Oraz GORASZA ze SZTUNEM na +30.

PS. Zgadzam się co do IL, ale w moim wypadku to cofnięcie się do ery paleozoika. jedyne co miałoby sens, to zrobienie L2 od kroniki np. C4 i co kilkumiesięczne update w górę - patrz stary, PRAWDZIWY, w pewnym sensie poczciwy GraveLand.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2019, 11:29:40 pm wysłana przez czort1980 »


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 08, 2019, 02:50:26 am »
I co najlepsze po tych wszystkich akcjach wipe nie było ;D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 08, 2019, 09:52:28 am »
Widzę, że dyskusją się rozkręca, każdy ma swoje zdanie oczywiście. Jeżeli chodzi o moje zdanie to:
1)   Z tego co wiem stary Graveland  został już bardzo dawno porzucony przez starych adminów, wiec o jakiej wy kradzieży piszecie? Co do starej marki Gravelnd to bym nie przesadzał, mi się akurat kojarzy ta marka inaczej (wielkim bugland i skorumpowana administracja).
2)    To, że teraz gra (2019 r.) ok. 10-15 % społeczności L2 w porównaniu z latami powiedzmy 2008 -2012 wpływa na klimat l2. Kiedyś bardzo duża ilość graczy i mała ilość serwerów priv powodowało, że było ciekawie na każdym serwerze i kompletnie nikomu nie przeszkadzała sprzedawanie sprzętu tz. „pod stołem” czy ogromny bugland (wcześniej pliki Java miały ok. 30% tego co przedstawia dana kronika, to było logiczne bo trzeba było wszystko wprowadzać i tworzyć pliki, ktoś robił to lepiej ktoś robił to gorzej).
3)    Ja nie zajmuję się serwerami tylko dostarczam ( jeżeli taki admin chce) swoje pomysły i customy, nic więcej. Nie wiem co się dzieje na serwerach, bo mnie to nie interesuje, jedynie wchodzę na serwer żeby sprawdzić czy działa to co zrobiłem.
4)   Czytając ten topik widzę ze kilka osób strasznie płacze, że zabrali Baiuma, że zbanowali, że ktoś tworzy itemy itp.  Co ciekawe ciągle mielone są te same wątki od ponad chyba pół roku albo i dłużej i ciągle przez te same osoby. Nie widzę żadnych nowych hejtów.
5)    Graveland zwrócił się do mnie, czy dostarczę im ostanie swoje prace, które są na L2Fight (co wiadomo serwer wyludnił się po krótkim czasie). Zdziwiło mnie to bo byłem pewien, że na Graveland też jest totalna pustka i po co im wprowadzać jakieś customy, więc wszedłem sam na serwer, żeby zobaczyć o co biega. Zdziwiłem się jak zobaczyłem kilka klanów nadal aktywnych.
6)   Dla tego zdecydowałem się, że będę dalej współpracował z Graveland , bo widok graczy na serwerze, który ma kilka aktywnych klanów bardziej mnie przekonuje niż kilka osób piszących ciągle to samo na tym forum.
7)   Jest 2019 rok i porównanie czegokolwiek z tym co było 10 lat temu to trochę przesada. Nigdy już nie będzie tak jak 10 lat temu bo nie ma po prostu graczy, została garstka.
8)   Wipe są robione co chwila na setki innych serwerów wiec po co ma to samo robić Graveland. Może dla tego, że nie ma wipe na Graveland grają nadal tam gracze (którym się znudziło latanie co chwila po serwerach), albo się mylę. Możecie sami wejść i sobie zobaczyć, czy serwer jest totalnie pusty.

Nie pisze po to, żeby bronić Graveland, tylko pisze to co widzę i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:22:12 am »
1)   Z tego co wiem stary Graveland  został już bardzo dawno porzucony przez starych adminów, wiec o jakiej wy kradzieży piszecie? Co do starej marki Gravelnd to bym nie przesadzał, mi się akurat kojarzy ta marka inaczej (wielkim bugland i skorumpowana administracja).
2)    To, że teraz gra (2019 r.) ok. 10-15 % społeczności L2 w porównaniu z latami powiedzmy 2008 -2012 wpływa na klimat l2. Kiedyś bardzo duża ilość graczy i mała ilość serwerów priv powodowało, że było ciekawie na każdym serwerze i kompletnie nikomu nie przeszkadzała sprzedawanie sprzętu tz. „pod stołem” czy ogromny bugland (wcześniej pliki Java miały ok. 30% tego co przedstawia dana kronika, to było logiczne bo trzeba było wszystko wprowadzać i tworzyć pliki, ktoś robił to lepiej ktoś robił to gorzej).
3)    Ja nie zajmuję się serwerami tylko dostarczam ( jeżeli taki admin chce) swoje pomysły i customy, nic więcej. Nie wiem co się dzieje na serwerach, bo mnie to nie interesuje, jedynie wchodzę na serwer żeby sprawdzić czy działa to co zrobiłem.
4)   Czytając ten topik widzę ze kilka osób strasznie płacze, że zabrali Baiuma, że zbanowali, że ktoś tworzy itemy itp.  Co ciekawe ciągle mielone są te same wątki od ponad chyba pół roku albo i dłużej i ciągle przez te same osoby. Nie widzę żadnych nowych hejtów.
5)    Graveland zwrócił się do mnie, czy dostarczę im ostanie swoje prace, które są na L2Fight (co wiadomo serwer wyludnił się po krótkim czasie). Zdziwiło mnie to bo byłem pewien, że na Graveland też jest totalna pustka i po co im wprowadzać jakieś customy, więc wszedłem sam na serwer, żeby zobaczyć o co biega. Zdziwiłem się jak zobaczyłem kilka klanów nadal aktywnych.
6)   Dla tego zdecydowałem się, że będę dalej współpracował z Graveland , bo widok graczy na serwerze, który ma kilka aktywnych klanów bardziej mnie przekonuje niż kilka osób piszących ciągle to samo na tym forum.
7)   Jest 2019 rok i porównanie czegokolwiek z tym co było 10 lat temu to trochę przesada. Nigdy już nie będzie tak jak 10 lat temu bo nie ma po prostu graczy, została garstka.
8)   Wipe są robione co chwila na setki innych serwerów wiec po co ma to samo robić Graveland. Może dla tego, że nie ma wipe na Graveland grają nadal tam gracze (którym się znudziło latanie co chwila po serwerach), albo się mylę. Możecie sami wejść i sobie zobaczyć, czy serwer jest totalnie

1. To jak wyjaśnisz stworzenie kolejnego polskiego serwera o tej samej nazwie? Przypadek? Zbieg okoliczności? To perfidne wybicie się na czyjejś marce.
2. To że community jest małe nie usprawiedliwia tego co tamci robią.
3. Chwała Ci za to jak juz wczesniej pisałem.
4. Nie ma nowych hejtów bo nie ma nowych graczy :D Nie wiem gdzie ich widziałeś skoro Cie nie interesuje co się dzieje na serwerach. Żeby to stwierdzić musiałbyś grać tam długo znać wiekszość osób i wtedy powiedzieć że są nowi. Nowy box to nie nowy gracz :D
5. To samo co w pkt 4.
6. Twoja decyzja, Twoja opinia. Moja patrz pkt 4.
7. Prawda.
8. Są serwery nastawione na zysk gdzie co sek jest wipe i stawianie tego samego pod inną nazwą. To jest niezaprzeczalny plus GLa i rozumiem Cie że chcesz zainwestować swój czas na serwer który stoi długo.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 08, 2019, 11:33:20 am »
@asuki
Jestem zdziwiony, że ta rozmowa nie przeszła w stronę flamu i wyzwisk. Polać ci tylko za sensowne argumenty :) To co robisz w wolnym czasie to już twoja sprawa.
My z perspektywy graczy pokazujemy jak jest, ale administracja Gravelandu wie i tak lepiej, więc dalsza dyskusja ni ma sensu. Można poczekać na kolejny ich serwerek i zobaczyć czy jest jakikolwiek postęp( szkoda, że interlude wymarła kronikę będą stawiać zamiast pójść w w stronę classica). Swój naród się fajnie tępi na serwerach, więc na pewno wpadnę xD


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 08, 2019, 02:21:12 pm »
Tworzenie serwera pod szyldem starego to wcale nie jest kradzież :D Asuki ogólnie spoko z Ciebie ziomek, ale proponuję ściągnąć okulary 3D :)
A co do tego epickiego Baiuma - skoro Asuki respi się Baium, ubijają go ziomale z jednego klanu, a później amator admin go zabiera tłumacząc się tym, że RB być nie powinno (został respiony w nocy z celu testów i nie usunięty) jest sprawą wg Ciebie spoko - no to co ja tutaj więcej dodać mogę :D My sami mówiliśmy, aby im tego Baiuma zostawił, bo zrobili to zgodnie z regulaminem (pragnę dodać, że grałęm wówczas w enemy klanie i oceniłem sprawę ze swoimi klanowiczami obiektywnie). A winą za swój nieogar obarczyli klan Sephriota i dali mu za to bana :D Nie no normalnie typowe podejście IRON IV :)
Jeżeli daje się tak solidnie dupy jak oni dali to się to rekompensuje, przeprasza i próbuje załagodzić sprawę. A oni wjebali mu bana, zabrali EQ i obarczyli winą.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2019, 02:25:35 pm wysłana przez czort1980 »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 18, 2019, 02:19:01 am »

18.06.2019 o godzinie 20:00 minie dokładnie: 22 miesiące jak jesteście z nami na GravelanD x4 i 10 miesięcy na GravelanD x15 Z tej okazji mamy dla Was: Double rate 18-06-2019 Giran Lottery Event oraz dodatkowe 30% Donator Coins do każdej dotacji.
To niesamowite, że tyle czasu jesteście z nami. Dziękujemy
❗❗❗


18.06.2019 at 20:00 it passed exactly: 22 months as You are with us on GravelanD x4 and 10 months on GravelanD x15 On this occasion we have for you: Double rate 18-06-2019 Giran Lottery Event an additional 30% Donator Coins for each payment
It's amazing that You are with us so long time. Thank You
❗❗❗

Dołącz do nas ! Join us !


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 21, 2019, 09:14:51 pm »
Tworzenie serwera pod szyldem starego to wcale nie jest kradzież :D Asuki ogólnie spoko z Ciebie ziomek, ale proponuję ściągnąć okulary 3D :)
A co do tego epickiego Baiuma - skoro Asuki respi się Baium, ubijają go ziomale z jednego klanu, a później amator admin go zabiera tłumacząc się tym, że RB być nie powinno (został respiony w nocy z celu testów i nie usunięty) jest sprawą wg Ciebie spoko - no to co ja tutaj więcej dodać mogę :D My sami mówiliśmy, aby im tego Baiuma zostawił, bo zrobili to zgodnie z regulaminem (pragnę dodać, że grałęm wówczas w enemy klanie i oceniłem sprawę ze swoimi klanowiczami obiektywnie). A winą za swój nieogar obarczyli klan Sephriota i dali mu za to bana :D Nie no normalnie typowe podejście IRON IV :)
Jeżeli daje się tak solidnie dupy jak oni dali to się to rekompensuje, przeprasza i próbuje załagodzić sprawę. A oni wjebali mu bana, zabrali EQ i obarczyli winą.



heh Classic jak Classic teraz co miesiąc czy 2 jest stawiany "nowy" przez tych samych administratorów, u których możesz kupić itemki ++ lvl  epiki wystarczy, ze napiszesz wiadomość na discordzie czy skypie i masz wolne 200e :D ja osobiscie wolałbym czystego goda bez OP doty na itemy ze skrzynek czy tarotów, co do GLa to fajne customy które maja potencjał, szkoda ze własnie to community jest małe z tego co czytam chociaż czasem małe jest lepsze ;)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 06, 2019, 03:13:33 pm »

To dobry moment, aby zacząć !!
Macie CP lub Klan ?  znudziły się Wam serwery które są zamykane po kilku tygodniach ?
Zapraszamy na GravelanD x15
https://graveland.pl
Jedyny w swoim rodzaju mid rate server mający 11 miesięcy.

Specjalnie dla Nowych Graczy mamy wyjątkową ofertę!!!
Zbierzcie minimum 10 osobową ekipę wbijcie na serwer GravelanD x15 załóżcie klan bądźcie aktywni minimum 5 dni a wasz Klan Lider otrzyma od nas 1000 Donator Coins Na Dobry Start!!!

Dlaczego warto dołączyć do grona graczy Graveland x15 ?
Poza tym, co znacie z kroniki High Five serwer jest wzbogacony o:

Dwie dodatkowe lokacje: FAFURION ZONE oraz DARKNESS ZONE oraz instancję DARKNESS RAID.
Nowe unikalne questy oraz unikalne przedmioty.
Nowy Grand Boss FAFURION DRAGON.

Możemy wymieniać zalety serwera, ale zamiast poświęcać czas na czytanie opisu ściągnij nasz updater https://graveland.pl/downloadsX15.html  i sprawdź sam!!!


Więcej informacji znajdziesz na forum https://graveland.pl/forum



  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 06, 2019, 07:06:23 pm »
a bug na adenke z aukcji nadal działa :)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 15, 2019, 05:32:05 pm »

Już w  Niedzielę 18.08.2019
będziemy świętować rocznice serwerów GravelanD
Warto być tego dnia na serwerach, bo mamy kilka niespodzianek a wśród nich:
Giran lottery Event
Gathering Reward
Pizza Event
Twitch Event


18.08.2019 o godzinie 20:00
minie dokładnie:
Rok jak jesteście z nami na GravelanD x15
2 lata na GravelanD x4

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym graczem to jest to idealny czas by zacząć.
https://graveland.pl


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 18, 2019, 11:59:31 am »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 21, 2019, 03:29:13 pm »
Fajne eventy na pustym serwerku, cały jeden klan w vesperach i vorpalach zbiera się na środku miasta +2 osoby spoza niego i 3 osoby z tego klanu są "wylosowywane", dostają jakieś dopasione custom cloaki z donate shopa i na tym polega event. Serwer, na którym cały jeden klan stoi i się błyszczy a poza nimi jest raptem 10 offline shopów w giran, jakieś chore podbite statystyki pokazuje komenda do sprawdzenia online. 2-3 osoby może w dzień grają gdzieś w krzakach poza miastami.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 06, 2019, 11:22:11 pm »

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym graczem to jest to idealny czas by zacząć.
If you are not our player yet, this is the perfect time to start.


Website: https://GravelanD.pl
Forum: https://GravelanD.pl/Forum
Facebook: https://www.facebook.com/Lineage2GravelanD


Pobierz nasz updater
Download our updater

http://graveland.pl/updater/Updater_GravelanD_x15.rar


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

L2 graveland.pl x4(IL) beta 15.11.2019/ start serwa 22.11.2019
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 03, 2019, 02:22:19 pm »
Witam, przypadkiem trafilem na stronke gravelanda i widze ze otwieraja server x4 interlude, poki co malo info ale mysle ze warto wpasc pograc, graveland slynie z dobrych serwerow i stablinych z tego co sie orientuje, ma ktos wieksze doswiadczenia o ich serwerach?

 EXP/SP - x4 by Monsters
EXP/SP - x6 by Raid Bosses
Adena - x3
Seal Stone drop rate - x2
Herbs drop rate - x1
Epic Bosses drop - x1
Normal Scroll Chance - 55%
Blessed Scroll Chance - 58%

Windows 10 Compatible
Max Clients per PC:?
Auto Loot
Offline store
Offline Buffs
Vote reward
All instances/quest works 100%
Facebook reward (manual)
Stream reward (real money)

olympiad:
Retail olympiad game
Competition period [10] days
Olympiad starts time [18:00] ends [00:00]
Maximum enchant in the Olympiad is +6
which means if your items are higher that +6
be reduced to +6 for the duration of the fight
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2019, 05:00:30 pm wysłana przez Furia18 »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: L2 graveland.pl x4(IL) beta 15.11.2019/ start serwa 22.11.2019
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 03, 2019, 08:38:22 pm »
hahaha


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !




  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2020, 11:18:54 pm wysłana przez Joker_GravelanD »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 19, 2020, 02:27:36 pm »
Gra ktoś jeszcze lub chce wbić na x15?


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 19, 2020, 04:21:12 pm »
Gra ktoś jeszcze lub chce wbić na x15?

Nie.