Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Europa - Classic 3.3 x7 - START 03.04.2020  (Przeczytany 4315 razy)

  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 03, 2020, 02:26:45 pm »
Fajnie wyglądają te jednospostowe konta założone tego samego dnia promujące serwer.
Jakie to autentyczne.

Zapewniam Cię, że każdą z osób wypowiadających się w temacie znajdziesz na serwerze :)
Tak samo jak wszystkich "prawdziwych" użytkowników tamtejszego forum takich jak np:
szjdbcxf,  cgceslnf,  lemzcsxi,  zjdaorgq, lsqkopnh, jfulmvii, zjzwmksg, udpsewne, ywskdqtp,, qayxalzf, poeichjy, rlygfvhh, inzbwgvq...
 i dziesiątków innych których nie ma czasu przepisywać.
Cieszy mnie, ze wypowiadasz się w imieniu "wszystkich" i "zapewniasz".
Spadaj stąd, co prawda durni tutaj dużo, ale nie aż tak głupich jak ci się wydaje.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 03, 2020, 03:07:17 pm »
Fajnie wyglądają te jednospostowe konta założone tego samego dnia promujące serwer.
Jakie to autentyczne.

Zapewniam Cię, że każdą z osób wypowiadających się w temacie znajdziesz na serwerze :)
Tak samo jak wszystkich "prawdziwych" użytkowników tamtejszego forum takich jak np:
szjdbcxf,  cgceslnf,  lemzcsxi,  zjdaorgq, lsqkopnh, jfulmvii, zjzwmksg, udpsewne, ywskdqtp,, qayxalzf, poeichjy, rlygfvhh, inzbwgvq...
 i dziesiątków innych których nie ma czasu przepisywać.
Cieszy mnie, ze wypowiadasz się w imieniu "wszystkich" i "zapewniasz".
Spadaj stąd, co prawda durni tutaj dużo, ale nie aż tak głupich jak ci się wydaje.

Mam na myśli ten wpis na forum, nie pajacuj i zluzuj.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 03, 2020, 03:09:47 pm »
Fajnie wyglądają te jednospostowe konta założone tego samego dnia promujące serwer.
Jakie to autentyczne.

Zapewniam Cię, że każdą z osób wypowiadających się w temacie znajdziesz na serwerze :)
Tak samo jak wszystkich "prawdziwych" użytkowników tamtejszego forum takich jak np:
szjdbcxf,  cgceslnf,  lemzcsxi,  zjdaorgq, lsqkopnh, jfulmvii, zjzwmksg, udpsewne, ywskdqtp,, qayxalzf, poeichjy, rlygfvhh, inzbwgvq...
 i dziesiątków innych których nie ma czasu przepisywać.
Cieszy mnie, ze wypowiadasz się w imieniu "wszystkich" i "zapewniasz".
Spadaj stąd, co prawda durni tutaj dużo, ale nie aż tak głupich jak ci się wydaje.

Mam na myśli ten wpis na forum, nie pajacuj i zluzuj.

Mogę to potwierdzić, praktycznie każdą z tych osób widziałem na wcześniejszej wersji x10 więc sory ale Twoja wypowiedź była nie na miejscu. 
Co do klimatu serwera to jest naprawdę dobry i gra się przyjemnie, a aktualne zmiany mogą wpłynąć pozytywnie na to jak długo się utrzyma.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2020, 12:14:09 pm »
Cześć.

I jak online? Warto tu wpaść w tych wspaniałych dla grania czasach, w których każdy ma mnóstwo czasu? Czy po tygodniu tryhardy będą miały wszystko i quitna, a serwer padnie? I jeśli tak to jakie klasy do solo farmy są tu mocne?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 04, 2020, 12:59:19 pm »
Cześć.

I jak online? Warto tu wpaść w tych wspaniałych dla grania czasach, w których każdy ma mnóstwo czasu? Czy po tygodniu tryhardy będą miały wszystko i quitna, a serwer padnie? I jeśli tak to jakie klasy do solo farmy są tu mocne?

Cześć, online ponad 2k, ciężko powiedzieć jak długo serwer będzie stał, kursy spora ilość klanów. Na solo farm albo nuker albo summoner. Zapraszamy do klanu, jest nas już ponad 70 osób


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 10, 2020, 01:07:18 pm »
Szczerze, mam wrażenie że ten serwer już zdechł, LoA Puste, DV Pusto, IT to tylko dla 4s i tezzy jeszcze nie widziałem by ktoś tam coś klepał. W porywach 200 osób aktywnych(wystaczy spojrzeć na eventy gdzie maks pojawia się 40 osób a za udział uczestnicy dostają CoL'e czy scrolle na 100% expa więc nagroda całkiem zacna jak za 10 min) reszta to ich boxy farmiace na auto farmie po rozrzucane po różnych miejscówkach. Do pierwszego siege jeszcze 2 dni może tam coś się pojawi.. ale mam wrażenie że Oly to się nawet nie odbędzie ze względu na brak uczestników :P

Wcześniejsza odsłona stała od 03.03 do 28.03(jeszcze jest w zapowiedziach xD) Tak patrząc na cień poprzedniej odsłony nie daje to zbyt dużych nadziei dlatego to serwer do pierwszego siege.

Przynajmniej przez pierwsza 3 dni zabawa w ToIce była przednia  hahaha


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 10, 2020, 04:46:26 pm »
Szczerze, mam wrażenie że ten serwer już zdechł, LoA Puste, DV Pusto, IT to tylko dla 4s i tezzy jeszcze nie widziałem by ktoś tam coś klepał. W porywach 200 osób aktywnych(wystaczy spojrzeć na eventy gdzie maks pojawia się 40 osób a za udział uczestnicy dostają CoL'e czy scrolle na 100% expa więc nagroda całkiem zacna jak za 10 min) reszta to ich boxy farmiace na auto farmie po rozrzucane po różnych miejscówkach. Do pierwszego siege jeszcze 2 dni może tam coś się pojawi.. ale mam wrażenie że Oly to się nawet nie odbędzie ze względu na brak uczestników :P

Wcześniejsza odsłona stała od 03.03 do 28.03(jeszcze jest w zapowiedziach xD) Tak patrząc na cień poprzedniej odsłony nie daje to zbyt dużych nadziei dlatego to serwer do pierwszego siege.

Przynajmniej przez pierwsza 3 dni zabawa w ToIce była przednia  hahaha
Ale jak to??? Przecież pajace z marketing-team serwera z kont założonych na forum specjalnie na start serwera zapewniali jeszcze kilka dni temu, że online 2k? I jeszcze jak pouczali,  wszytko widzieli i wiedzieli i ganili tych którzy obnażali ich prymitywny zakłamany marketing...
Jestem pewien, że prawdziwi gracze unikalnego serwera pochowali się przed Tobą i zabawiali w ciuciubabkę.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Europa.com - x7 Classic 3.3 Secrets of Empire - start 3 kwietnia 2020
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 10, 2020, 09:36:43 pm »
A nie mowilem? ;D
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream