Witaj
Gość

Wątek: Sps/Es - dye, tatoo, etc.  (Przeczytany 11205 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« dnia: Październik 21, 2008, 01:34:05 pm »
Czytałem, znaczna część pisze, że dobry char do pvp. Teraz pytanie: jakie dye, tatoo, rb jew no i na jakich statach grać?
Biegam w DC, Majestic jew i AM+a.
Faray - Infinity x5 - Glad lvl 7x.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2008, 05:16:54 pm »
DYE:   +CON-STR (+HP)   +WIT - MEN (+Cast)    i mozesz dac jeszcze   + dex - STR   (bedziesz troche szybciej biegal  :D )

Tatto wiadomo na + cast
RB oczywiscie obowiazkowo Valakas
Co do seta to zależy od serwa i kogo wiecej  magow czy warrior, na magów lepszy tallum robe set (+mdef i mana)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2009, 08:22:28 pm »
Ja mam podobne pytanie:
na full buffie (dance, song, ee buffy i POW) mam 2.1 casta i 1.6 m. atk, dobrze czy źle? :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2009, 07:38:19 pm »
słabo, sps/es może wyciągać 3k casta, a m. atk masz też coś bardzo mały.
Z tego co piszesz to nie jest full buff, brakuje acumena, berserker spirit, empower, jak chcesz zobaczyć maksymalne statystyki to musisz załapać także malarie, optymalnie mieć baiuma. Musisz też odpalić Arcane Power i Agility


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2009, 12:22:03 pm »
Ja mam podobne pytanie:
na full buffie (dance, song, ee buffy i POW) mam 2.1 casta i 1.6 m. atk, dobrze czy źle? :)


no jesli to 2,1 jest bez malaria lvl 4 ( która juz nie chce wchodzic, bynajmniej na ARENIE)  to cast jak najbardziej normalny i ok 
ale cos malo m. atk  chyba ze z homkiem  :D
sps/ee z am+a+3  z buff: mpower, dance, Pow i potka na m atk, bez zerka (bo to debuff)  ma kolo 2,1-2,2

tyle z am+a+7, boss i dynasty set.

« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 12:25:54 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Sps/Es - dye, tatoo, etc.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2009, 09:10:57 pm »
Z arcana power i arcana agility mam casta 2.6k a m atk. cos kolo 3k. Buff był prawie cały (no nie licząc malarii)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)