Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań na temat wyższych kronik od interlude.  (Przeczytany 2982 razy)

  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Kilka pytań na temat wyższych kronik od interlude.
« dnia: Sierpień 18, 2012, 06:09:10 pm »
A więc ostatnimi czasy pogrywam coraz częściej na serwerach wyższych kroniką niż interlude i zacząłem mieć problemy, kiedy doszło do składania setu Dynasty czy tych wyższych(łącznie z elegią). Mam do Was parę pytań, bo gdzie się lepiej dowiem jak na polskim forum związanym z tą grą...

1. Gdzie i u kogo się bierze questa na armory Dynasty? Gdzie się farmi (itemy czy cokolwiek potrzebne do ich złożenia)? Słyszałem też, że istnieją klasówki, czy jakoś tak, że masz armor dynasty np. dla łuków, albo Shield Master dla tanków. Moje pytanie to czy one są lepsze od czystych dynasty setów. Jak tak, to gdzie mogę je dostać?
2. Gdzie i u kogo się bierze questa na armory Vorpal? Gdzie się farmi (itemy czy cokolwiek potrzebne do ich złożenia)?
3. Gdzie i u kogo się bierze questa na armory Elegia? Gdzie sięfarmi (itemy czy cokolwiek potrzebne do ich złożenia)?

Jak istnieją jakieś bardzo przydatne questy (oprócz paliaki) to proszę abyście je wypisali. Dokładne info na ich temat oraz to jak je wykonać już sam znajdę, chodzi mi głównie o nazwy.

Z góry dzieki, jeżeli ktoś zdobędzie się na to żeby odpisać i pomóc mi bardzo. :)

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań na temat wyższych kronik od interlude.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2012, 10:37:15 pm »
Elegie są ze smoków

Bump

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.