Witaj
Gość

Wątek: Zmiana administracji  (Przeczytany 5604 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 24, 2008, 11:05:35 am »
Widzę że lubisz naginać realia, by Ci bardziej odpowiadały, więc z czystej dobroci serca Ci je przedstawię.

1. Na forum nie panuje żadny ustrój. Bawisz się z innymi, na podwórku, które należy do kogoś, chodź śmiało każdy może powiedzieć że jest jego. Jednak jeśli właściciel podwórka (tzn. administracja), stwierdza że nie umiesz bawić się z innymi, albo podpadasz bezpośrednio jemu, z podwórka Cie wyrzuca.
2. Dobre comunity i dobre forum mogło powstać dzięki uprzejmości administracji. Choćby za to należy im się szacunek.
3. Regulamin jest po to by go przestrzegać. Możesz się z nim nie zgadzać, ale przestrzegać go musisz. No może nie musisz, ale za nie przestrzeganie regulaminu są kary, z usunięciem z forum włącznie.
4. Odpowiedz sobie na pytanie, czy czepiając na progu gościa, który deklaruje się że chce poświęcić swój czas, by zmienić coś na lepsze na tym forum i stronie, porównując go do "retarda", robisz to dla ludzi, czy dla siebie, stając się wreszcie kimś ważnym? Sprawa Ego ofc.

Ja potrafie odnaleźć sens i cel w moich działaniach, a jest on taki sam jak 4 lata temu. A powiedz mi, jaki cel mają Twoje wypowiedzi? Tylko bicie piany czy coś więcej?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2008, 11:07:52 am wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2008, 11:46:44 am »
Ludzie nie macie co robic tylko czepiac sie.....
Gdyby nie Sal to by nie było niczego :]




  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2008, 12:01:19 pm »
Widzę że lubisz naginać realia, by Ci bardziej odpowiadały, więc z czystej dobroci serca Ci je przedstawię.

1. Na forum nie panuje żadny ustrój. Bawisz się z innymi, na podwórku, które należy do kogoś, chodź śmiało każdy może powiedzieć że jest jego. Jednak jeśli właściciel podwórka (tzn. administracja), stwierdza że nie umiesz bawić się z innymi, albo podpadasz bezpośrednio jemu, z podwórka Cie wyrzuca.
2. Dobre comunity i dobre forum mogło powstać dzięki uprzejmości administracji. Choćby za to należy im się szacunek.
3. Regulamin jest po to by go przestrzegać. Możesz się z nim nie zgadzać, ale przestrzegać go musisz. No może nie musisz, ale za nie przestrzeganie regulaminu są kary, z usunięciem z forum włącznie.
4. Odpowiedz sobie na pytanie, czy czepiając na progu gościa, który deklaruje się że chce poświęcić swój czas, by zmienić coś na lepsze na tym forum i stronie, porównując go do "retarda", robisz to dla ludzi, czy dla siebie, stając się wreszcie kimś ważnym? Sprawa Ego ofc.

Ja potrafie odnaleźć sens i cel w moich działaniach, a jest on taki sam jak 4 lata temu. A powiedz mi, jaki cel mają Twoje wypowiedzi? Tylko bicie piany czy coś więcej?

1. Administracja wyrzuca z podworka za zly wzrok, dooobra administracja. Glownie o to mi chodzi. Nie wiem czy komus wypowiedzi co poniektorych uzytkownikow przeszkadzaly, przynajmiej pojawiala sie jakas dyskusja.

2. Genialne odkrycia powstawaly najczesciej przez przypadek. Coooola?

3. Chyba nie mam co dyskutowac, mysle ze kazdy wyrobil sobie odpowiednie zdanie na ten temat.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2008, 01:43:56 pm »
Zgadzam się z ByłymForumowiczem w 100%

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 24, 2008, 02:53:34 pm »
Hmm... Ja w sumie też.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2008, 04:20:22 pm »
Nikt nigdy nie dostał ode mnie bana na forum z rękawa. Nikomu nie każe się ze mną zgadzać. Zgadzanie się ze mną nie jest napisane w regulaminie ;)
Łamanie regulaminu: warn. 5 warnów ban. Czy się z banem zgadzacie, czy nie. Nie wiem gdzie tu się doszukiwać głębszej filozofii. Eot
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Zmiana administracji
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2008, 07:33:40 pm »
@Kentaro, spokojnie spokojnie, lista zostala zrobiona i zmiany czekaja na wprowadzenie :) Aktualnie mam urlop.