Witaj
Gość

Wątek: F.A.Q Aika Online  (Przeczytany 2715 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

F.A.Q Aika Online
« dnia: Luty 15, 2010, 04:14:00 pm »
F.A.Q

1.Czy gra jest płatna ?
Nie, gra będzie darmowa z możliwością kupienia Premium przedmiotów w Item Mallu.

2.Co zawarliście w grze, słyszałem o bitwach i raidach, to prawda? Bardzo rzadko się z zdarza w F2P?
Tak to prawda, dzięki dużemu światu i świetnemu silnikowi, dostępne będą bitwy w których na raz stoczymy walkę 2000 graczy. Będzie wiele instancji raidowych, także na wysokim lvlu nie będzie się nudzić. Instancje przeznaczone są dla 4 drużyn po 6 ludzi w każdym.

3. Czy w grze będzie dostępny szybszy środek transportu ?
Tak, mounty będą dostępne od lvla 40tego.

4.Czy Lvlowanie to kolejne monotonne zajęcie?
Nie, zostało to wyeliminowane poprzez questy fabularne i łańcuchy, które prowadzą nas co raz dalej w głąb kontynentu aż dotrzemy do maksymalnego lvla, do niektórych będzie trzeba wybrać się do podziemi czy też na raid. Lv  maksymalny nie został jeszcze podany, ale szacujemy, że będzie wynosił on około 80Lv, 30Lv na becie pierwsi gracze osiągnęli w ciągu około 23-24 godzin gry/

5.Kiedy startuje finalna wersja gry ?
Finalna wersja gry będzie Open betą, po niej nie zostaną usunięte postacie. Wiązać będzie się to z tym iż możliwe będą częstsze niż 1 raz w tygodniu konserwacje serwera.

6.Jak oceniacie zainteresowanie grą?
Zainteresowanie grą jest bardzo wysokie. Ponad 30 000 tyś kluczy zniknęło z portalów w ciągu tygodnia, a przypominamy że gra przeszłą dopiero 1 fazę zamkniętych testów.

7.Czy planujecie wprowadzać do gry ulepszenia typu, zwiększać świat, dodawać lochy itp.?
Owszem, duże uptejty będą wprowadzane do gry zwiększając listę setów, nowych klas, regionów świata, mountów, lochów i nowych bossów jak i serii questów.

8.Jak wygląda sprawa eventów?
Będzie kilka stałych takich jak bitwy między miastami i nacjami. Najazdy bossów na krainy. Oraz organizowane przez naszą drużynę mistrzów gry, aby zapewnić wam komfort rozgrywki.

9.Co gra zawiera w sobie?
Na pewno dużo walk między graczami, nieustająca wojna, raidy, zawody, bardzo dużo zadań i innych form spędzania czasu np. zawody(zbieranie grud rudy itp.) craftingu . Dla każdego coś się znajdzie. Dzięki temu, nie jak zazwyczaj bywa w grach tego typu dobicie maksymalnego lvla zmusza nas do stworzenia nowej postaci. Tutaj samo dobicie lvla, zapewni dużo frajdy. Na maksymalnym lvlu będzie dostępny crafting, PvP, Areny oraz dużo lochów. + oczywiście farma złota .

10. Jak duży jest świat i jak to możliwe gra waży bardzo mało?
Za grę odpowiedzialny jest Hanbisoft, stworzył on niegdyś bardzo mało zajmującą Tantrę. Dzięki świetnej optymalizacji silnika. Dostaniecie świat wielkości zbliżonej do tego z pierwszej części World of Warcraft oraz piękna grę, a wszystko to w 600mb.

11.Ile serwerów planujecie otworzyć?
Jeszcze nie wiemy, ale na pewno zapewnimy komfortową bezzacinkową rozgrywkę graczom.

12.Gdzie położone są serwery?
Serwerownia umiejscowiona jest w kanadzie, co może powodować spore pingi do europy
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 11:26:30 pm wysłana przez Polgara »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON