Witaj
Gość

Wątek: BladeDancer in PvP  (Przeczytany 2876 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

BladeDancer in PvP
« dnia: Listopad 12, 2005, 07:46:30 pm »
Dobra ciekawi mnie ta klasa jtes klimatyczna i w ogóle czy nadaje sie ona tylko do supportowanie czy moze jeszcze zrobic kuku?? ;]
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2005, 08:07:24 pm »
Moze tak sa tylko dwie klasy ktore maja specjalizajce w podwojnych mieczach .... BD vs Glad / Glad vs BD ....
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2005, 08:21:11 pm »
Uzywaj opcji edytuj :D
A wiec tak BD to glownie buffer a glad dmg dealer lecz jezeli BD wykorzysta swoje wszystkie skile to ma calkiem spore szanse.Na otwartej przestrzeni    wieksze szanse mialby BD  wystarczy  ze utrzyma bezpieczna odleglosc freezing strike+drain+poison+hex+drain+power break jak wejdzie hex podbiegamy walimy stinga i jedziemy z ss jak nam spadnie troche hp to odbiegamy i drain. na 58 lvlu BD dostaje wspanialy dance of fury ktory zwieksza atk.speed
Ale trzeba brac pod uwage ze glad bedzie mial dobra bizuterie :)  wiec moga byc problemy...to jest opis walki widzianej oczyma BD niech wypowie sie ktos kto gral Gladem i walczyl vs bd


FullMetal Alchemist fan


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2005, 08:43:13 pm »
hehe BD na NIEZBUGOWANYM serverze nie ma szans z gladem... powiedzmy ze glad walnie mu Triple Sonic Slasha, Double Sonic Slasha i Triple Slasha i BD juz nie ma.... to jest tylko teoria.. na wiekszosci serverow glad jest zbuggowany tak ze BD jedzie Glada jak chce... niestety...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2005, 09:13:26 pm »
Heh potrzebna mi postac na daggerowcow :/Myslalem ze BD ich rozwale nie wiem jak ale heh... Lucznik jets dobry ale jak Ci podjedzie taki dsagger to nic mu nie zrobisz... Z magiem tak samo a ze maja oni malo HP wiec szukam dmg dilera :/... Nie wiem juz sam hehe O.o
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2005, 09:58:27 pm »
ehhehehehhe wiesz wydaje mi sie że dobrym wyborem by był DA dla ciebie to dd pantera i jego skile no i stun któr powstrzymasz sztyleciaży wydaje mi sie ze ta postac by miala dd i sposub na sztyleciazy czyli naipoteznijeszy stun w grze z tarczy właściwie też by Destro sie nadał z bluntem w plecaku z 2h mieczami w kocu sztyleciaż może przejsć oborne a Destro bazuje na ogromnej ilości życia i ma stuna oraz poteżnego head crashera czy jak sie tam to pisze właścwie to te widze jako nailepszych zabijakuw sztyleciaży bo tanki wlasnie to jest glupie wymiekaja nienormalne ta gra to w ogóle pomylka tu jest tak nierealnie ze glowa mala ze mag jest bogiem od 1lvl caly czas tak samo sztyleciaż tank nienadaje sie do niczego nie to co w calej reszcie gier np ragnarok online gdzie jest swietne zrobione jak powino byc mag jest poteznym magiem na hig lvl naprawde hig gdzie asasin niemasakruje 2 hitami tanka ale reszte tak i w ogóle mase innych przykladu
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2005, 10:19:50 pm »
A WC albo OL mialbym jakies szanse???
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2005, 10:16:41 pm »
Co do WC to nie wiem...
Ale jeśli chodzi o OL to raczej napewno....w C3 OL ma w 3 du*y defa, także sztyleciaż wchodzi mu skillem max za 500 ( to przynajmniej slyszalem od OL'a na 70+lv ). Taktyka jest taka, sztyleciaz podbiega, dostaje debuffy i jak je już dostanie, to mozna go zabić używając pięści (no moze przezadzam :P ) ...ale dagger vs. OL nie ma szans...


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2005, 09:01:32 pm »
Na sztyleciarzy dobry jest lucznik.. ale szybki i z duza iloscia eva... czyli sr:> na self buffach jednak sr ustepuje pw :> i w ogole pw vs lucznicy na selfbuffach na c3 wygrywa... na sztyleciarzy hmm empower + sleep:P


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:37:03 am »
BD i pvp? Lol gram BD na dragonie :D znam swoja postaci jego mozliwosci. Niestety nim nie pokozaczysz. Jak jest 2 vs 2 i masz tanka w party to spoko, dacie rade. Ale jak masz Daggera, albo Da w 1 vs 1 to bye bye... nie masz szans chyba, ze masz o 6 lvl wiekszy lvl i gosc nie umie rozpoznac kiedy uzyles Ultimate defense no to wygrales, oczywiscie msusisz wtedy miec pelene dance, defense aura, attack aura potiony na speed attack, jakies tatoo na speeda :D wtedy na nizszych lvl mozesz komus zjechac pupe :P Ale wiedz ze dagger na 60 lvl Cie zabije nawet jak masz 70+ :P To postac o tyle trudna, ze musisz miec mocne nerwy, jak ktos Cie hitnie nie mozesz oddawac.. chyba ze chcesz starcic expa. Samemu jestes cienki, w party chociaz z jedna osoba wszytsko sie zmienia, byleby to nie ciebie najpierw bili :D Raz mielismy sytacje ja i DA w party, czepilo nas sie 3 TH, BD i Krasnal... wszyscy rzucili sie na DA. stunem zdjelismy TH, potem BD poszedl, a z krasnalem to byla mordeka bo mial duuuzzooo hp, ale dalismy rade. Wiec pamietaj 1vs 1 to nie Twoja dzialka, ale asysta przy zabijaniu wskazana :D


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

BladeDancer in PvP
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:49:14 am »
ja mialem pvp z BD on mial dual SLS i 70+ lvl seta A gradowy jakis tam duale +5
ja sPs 62 lvl Spirit staff +5 avadon seta i ponad 600 M defa ok 630
Ja zabralme my hydro 700 dmg a on mi drainem tez 700 wiec to mowi za siebie roznica lvl jest duzo a nawet bardzo duza wlake przegralem ale BD jest dobry na magow co nie maja valhalki +20 z acumenem lub Som +15 a acumenem wtedy zawzyczaj BD przegrywa :) widzialem z nim walke na destro czy tam na orca z fistami i orc przegral a BD mail 1,2 k HP BD wcale nie jest taki slab ( orc 66 lvl)
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras