Witaj
Gość

Wątek: Pytania odnośnie startu na serwerze  (Przeczytany 3258 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Pytania odnośnie startu na serwerze
« dnia: Maj 12, 2011, 08:33:22 am »
Witam , zamierzam zacząć grać na VH  , chciałbym grać SLH lub SPSem szukam chętnej osoby bądź więcej do wspólnej gry bez spinki i parcia , po 4 -4h dziwnie w zależności od czasu , mam także kilka pytań do starszych graczy :
1.Ciężko nazbierać kasę na a grade ?
2.Jest jakiś event czy coś w tym stylu żeby na początku zarobić sporo kasy ?
3.Jest jakiś polski klan ?
4.Nie grałem jeszcze na h5 , jak ciężko jest wyfarmić moirai / dynasty ?
5.Jaki jest online ?
6.Czy miejscówki na mind game warka/fog/it/woa/hs są mocno oblegane ?
7.Opłaca sie robić spoila czy expiac maina i robiąc q nazbieram wystarczająco kasy na item ?

Z góry dzięki za pomoc
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 10:24:24 am wysłana przez Provvokator »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2011, 09:51:18 am »
Witam. Jezeli zaczniesz to ja jestem chetny do wspolnej gry. Gram na razie solo, aktualnie spoil 57. Co do pytan:
1. Jezeli wiesz gdzie expic to zanim dojdziesz do 76 spokojnie zalozysz s graty(a przynajmniej bron albo armor).
2. Do 17 maja trwa event z arbuzami. Ceny arbuzow troche spadly ale mimo wszystko dla nowego to zrodlo wielkiej kasy.
3. Klanu chyba nie ma, graja 2 polskie consta i czasem mozna spotkac random Polaka.
4. Tutaj nie jestem pewien jak sie farmi ale z tego co widze ludzie sprzedaja za calkiem nieduza kase.
5. To musisz sprawdzic sam bo nie mam teraz czasu szukac ale ludzi jest sporo(najwiekszy na ruoff? czy tam w pierwszej 3)
6. Nie doszedlem jeszcze tam/nie wypowiem sie;)
7. Jezeli nie szastasz kasa na lewo i prawo powinienes na questach(bijac aoe) kase nazbierac. Aktualnie spoil wieksza kase robi na 55+, jednak majac kurczaka mozna conieco zarobic na 44+.

Cos od siebie dodam. Poczatkowo mialem grac DA, ma 66 lvl. Jednak pozniej zrobilem spoila i jest na 57. Kasa ktorej sie dorobilem to prawie 90kk. Ostatnio widzialem dynasty phantoma za 100kk, a dagger s84, nie wiem czy taka jego cena czy jednorazowa sprzedaz 125kk(oczywiscie czysty). Fakt, mysle ze troche ponad 20kk(moze troche mniej?) to wplyw wlasnie z tego questu z arbuzami jednak mozna spokojnie kase sobie wyfarmic.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2011, 10:01:31 am »
Cytuj
2. Do 17 maja trwa event z arbuzami. Ceny arbuzow troche spadly ale mimo wszystko dla nowego to zrodlo wielkiej kasy.

Proszę o więcej info na ten temat


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2011, 10:03:29 am »
zapraszamy do naszego CP, może być SPS, SORC albo SH pm ig kabulek, camox i kogo tam jeszcze zobaczysz od nas

co do arbuzow cena srednio 30k za nektar, nukiem w godzine wyciagasz solo ok 150 nektarow.


1.nie
2.tak ale arbuzow na tym nie zbijesz;p
3.jest ale dla altów/weekendowych graczy
4.Nie
5.największy z wszystkich serwów na ruoffie, ok 4500
6.pusto
7.nie opłaca
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 10:09:31 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2011, 10:09:17 am »
Jak zdobyć te arbuzy ?  , więcej info odnoście cp proszę kiedy grac i jaki skład , lub podaj swoje gg


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2011, 10:11:46 am »
support 82+
sh84+nekro 84+nekro 83+ sorc81
+tank ale on nie ogarnia bo jest z terrorów  8)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 10:13:48 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2011, 10:14:37 am »
tyle ze wy 81 + a ja od 0 zaczynam :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serweze
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2011, 10:18:58 am »
ciężko zacząć od 84 :P

wrzucimy cię do alt klanu, w 3-4 tyg dobijesz 80 bez problemu, wbicie 80-84 to kwestia 2 tygodni aktywnej gry.

edit: kup se słownik, serweRZe  :oops:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2011, 02:51:06 pm »
Jak bijesz moby to z pewna szansa leca z nich nektary. Cena jednego nektaru to aktualnie okolo 25k.
Jest tez szansa ze poleci nasiono arbuza. Jezeli je zasiejesz i podlejesz 5 razy nektarem to powstanie arbuz(3 rodzaje). Moze on wydropic 1, 10, 20 nektarow.(drop 100%).
Moze poleciec tez nasiono slodkiego arbuza. Podlewasz je tez nektarami ale zeby go rozbic potrzebujesz eventowej broni(kosztuje 10 nektarow) i przynajmniej jednej osoby do pomocy.


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2011, 03:25:45 pm »
Ja rownież zaczynam dzis grac na tym serwie ,jeszcze mi sie tylko update zrobi :) moglbym tez liczyc na dolaczenie do CP ? moge zrobic Sorca badz SPS
d(*.*)b


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2011, 03:33:17 pm »
Ja zacząłem 3h temu, jest fajno ;) aktualnie bieda z nektarkami (może z 15 poleciało).
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 03:41:09 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2011, 03:42:00 pm »
Kim grasz?:D Może bym przyszedł pograć sobie z tymi co od nowa zaczynają trochę, albo na dłużej :P

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2011, 04:14:49 pm »
Jakby zebralo sie pare osob(najlepiej meele) to moznaby pomyslec conieco o jakims party.
Jakby ktos chcial, to mam z tego co sie orientuje common d daggera, jakas pomoc itp  to pm osulli w grze.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2011, 05:39:46 pm »
Ja gram sps  24 lvl juz :P Opłaca się jakieś q na expa robić ? czy standardowo klepać moby ?

Nektary po 18k najdrożej widziałem ale zawsze to już 1kk do przodu

mam problem z ssami , mianowicie jak trzymam ciągle f1 i nukuje to nie zawsze mi się lądują , ktoś wie w czym jest problem ?

p.s Zrób ktoś EE to będziemy razem expic :P
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 05:46:08 pm wysłana przez Provvokator »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2011, 05:48:16 pm »
Ja gram sps  24 lvl juz :P Opłaca się jakieś q na expa robić ? czy standardowo klepać moby ?

Nektary po 18k najdrożej widziałem ale zawsze to już 1kk do przodu

mam problem z ssami , mianowicie jak trzymam ciągle f1 i nukuje to nie zawsze mi się lądują , ktoś wie w czym jest problem ?

p.s Zrób ktoś EE to będziemy razem expic :P
Pewno lag, wczoraj na Lancerze jak biliśmy RB na DV to SSy przestały działać na jakąś minute O.o

btw. wsadź sobie skill w macro /useskill nazwaskilla
zmniejszy Ci odrobine re-use nuka

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2011, 05:53:31 pm »
Nie skapnąłem się, że to temat VH :noob:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2011, 06:06:33 pm »
Mniejszy reus w macro rzeczywiste działa , ale z tymi ssami cos nie tak , lagow jaki takich nie mam ale czasami brakuje mi bonusu do casta z ssow


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2011, 06:40:57 pm »
Hmm, odkąd pamiętam (c3) jak przytrzymywało się F'ke od nuka to drugi nuk po pierwszym zawsze był wolniejszy

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2011, 03:20:21 am »
Witam , zamierzam zacząć grać na VH  , chciałbym grać SLH lub SPSem szukam chętnej osoby bądź więcej do wspólnej gry bez spinki i parcia , po 4 -4h dziwnie w zależności od czasu , mam także kilka pytań do starszych graczy :
1.Ciężko nazbierać kasę na a grade ?
2.Jest jakiś event czy coś w tym stylu żeby na początku zarobić sporo kasy ?
3.Jest jakiś polski klan ?
4.Nie grałem jeszcze na h5 , jak ciężko jest wyfarmić moirai / dynasty ?
5.Jaki jest online ?
6.Czy miejscówki na mind game warka/fog/it/woa/hs są mocno oblegane ?
7.Opłaca sie robić spoila czy expiac maina i robiąc q nazbieram wystarczająco kasy na item ?

Z góry dzięki za pomoc

L2 w solo nic nie zdziałasz, jak nie możesz grać w CP to znajdź sobie chociaż te 2 osoby i we 3 możecie się już jako tako pobawić. Polecam lancera, no ... chyba że znasz j.rosyjski - gra solo nie jest zabawna :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 13, 2011, 06:55:52 am »
panie moderatorze to nie jest temat do polecania tylko "pytanie odnośnie", jak chcesz polecac to sobie załóż nowy.

co do VH, poki co pl community tutaj nie ma, graja ludzie ktorzy przeszli z lancera, albo zaczeli od nowa na świeżym serwie. Nie zamierzamy budować jakiegoś lol PL klanu albo kilku tak jak to miało miejsce na Lancerze gdzie były 3 czy 4 smieszne klany ktore nawet nie potrafily isc na siege (no mozę poza LR), przypominam ze na lancerze Polacy zaczęli się pokazywać ok rok po starcie serwa tak więc te 80% które spamująw tym dziale, a nawet tu nie grają proszę zająć się swoim serwerem i swoimi sprawami
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 07:04:00 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania odnośnie startu na serwerze
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2011, 09:33:14 am »
Kim grasz?:D Może bym przyszedł pograć sobie z tymi co od nowa zaczynają trochę, albo na dłużej :P
przyjmiemy nukera elementarnego i ee/se/bisha ktory ma zaciecie wykoksac sie na 76+ (lol), PA od 76+ bedzie wymagane lecz jesli planujecie dobic 76+ w normalnym tempie (2-3 tyg) to rowniez by sie przydalo.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 09:35:37 am wysłana przez Gildus »
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah