Witaj
Gość

Wątek: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona  (Przeczytany 16753 razy)

  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:09:53 pm »

no wlasnie, wiec po -_-' -_-' o elo?
zzzzz przez tą dote i sklepy w drzewach musk wysiada widzę.


Dert napisał, że jakiś tam topowy pleb z doty wbił do lol'a i stał się jednym z topowych, co jest nie prawdą bo nie miał 2.4k+ elo, a takie mają 'topowi'.
na LANach tez dostajesz elo?
omfg. Tam u micza na wsi w lan party możecie sobie pograć o punkty ziom.

jak dobrze zmywasz to dostajesz elo ?
nie, jak twoja stara wypina się na policji
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:11:15 pm »
pograj godzine w dote i 1v1, deal?



kazuya idz lapac elo bikoz u not ELO enough ziomek


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:11:29 pm »
Przynajmniej*, sry miszczu poprawiłem się.

Eh, śmieszny jesteś, wklejasz screena z 'anime mumią' o której nikt kto gra w LoL'a nie słyszał, a potem wypisujesz takie głupoty, skoro to taka noskillowa gra pograj tydzień i 1v1, bez chowania się w trawie, kk?

1v1 i czekanko w trawie dobrze!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:13:04 pm »
Przynajmniej*, sry miszczu poprawiłem się.

Eh, śmieszny jesteś, wklejasz screena z 'anime mumią' o której nikt kto gra w LoL'a nie słyszał, a potem wypisujesz takie głupoty, skoro to taka noskillowa gra pograj tydzień i 1v1, bez chowania się w trawie, kk?

1v1 i czekanko w trawie dobrze!
micz kminie, że na wsi nie czytacie jeszcze za dobrze, ale potrenuj i wróć, kk?

@stryk
nope, dota jest hujowa tak samo jak hon)))) Nie lubię małpo kurierów, argumenty podobne do waszych, nie?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:14:11 pm »

no wlasnie, wiec po -_-' -_-' o elo?
zzzzz przez tą dote i sklepy w drzewach musk wysiada widzę.


Dert napisał, że jakiś tam topowy pleb z doty wbił do lol'a i stał się jednym z topowych, co jest nie prawdą bo nie miał 2.4k+ elo, a takie mają 'topowi'.
na LANach tez dostajesz elo?
omfg. Tam u micza na wsi w lan party możecie sobie pograć o punkty ziom.

jak dobrze zmywasz to dostajesz elo ?
nie, jak twoja stara wypina się na policji

jeszcze nie w trawie sad mumio ?


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:14:58 pm »

no wlasnie, wiec po -_-' -_-' o elo?
zzzzz przez tą dote i sklepy w drzewach musk wysiada widzę.


Dert napisał, że jakiś tam topowy pleb z doty wbił do lol'a i stał się jednym z topowych, co jest nie prawdą bo nie miał 2.4k+ elo, a takie mają 'topowi'.
na LANach tez dostajesz elo?
omfg. Tam u micza na wsi w lan party możecie sobie pograć o punkty ziom.

jak dobrze zmywasz to dostajesz elo ?
nie, jak twoja stara wypina się na policji

jeszcze nie w trawie sad mumio ?
dobry diss
kiedy update w docie oh w8..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:16:41 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:17:48 pm »
Dobra psy, idę na zmywak, heuhueuheuheu.

Jeszcze co do poziomu gry w LoL'u tak, jest tak słaby, że jedyny polak który znaczy coś w tej grze jest shushej, ale ofc gdyby takie prosy z doty wbiłby by do lol'a 100% #1 w ranku, słaba ta gra oj słaba.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:20:34 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:19:59 pm »
6.72f Released
Submitted by IceFrog  on Thu, 21/07/2011

kiedy LOL 2? bo na te prymitywne cukierki z autyzmem nei mozna patrzyc:/

kilku kumpli poswiecilo sporo czasu na gre w lola i jednoglonie stwierdzili ze jest nieporownywalnei latwiejszy od doty eot
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:21:11 pm »


kilku kumpli poswiecilo sporo czasu na gre w lola i jednoglonie stwierdzili ze jest nieporownywalnei latwiejszy od doty eot
Spoko, stwierdzili to po czym, bo za -_-' nie mogę zrozumieć. :F

Dobra, muszę w końcu iść bo już stos naczyń, odpiszę 'po'. ;o
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:26:50 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:27:00 pm »
po tym ze mozna ukryc sie w trawie kiedy nadchodzi niebezpieczenstwo ! :F:F:F:F

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:32:57 pm »
po tym ze mozna ukryc sie w trawie kiedy nadchodzi niebezpieczenstwo ! :F:F:F:F
A ja uważam to za plus, ganki junglerów, teleporty do wardów, teamfighty o junglę, dzięki temu widać czy masz dobrego junglera, czy masz dobry timing, dobre zgranie teamu, oraz własnego skilla.

Ok, teraz co jest w tym złego, bo to, że wy graliście w lol'a i 'chowanie się w krzakach' wam służyło do 'schowania się przed niebezpieczeństwem' to graliście na poziomie początkujących, z lvl'em pomiędzy 1-25. ;o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:33:07 pm »


kilku kumpli poswiecilo sporo czasu na gre w lola i jednoglonie stwierdzili ze jest nieporownywalnei latwiejszy od doty eot
Spoko, stwierdzili to po czym, bo za -_-' nie mogę zrozumieć. :F
w docie potrzebny jest wyzszy poziom szacowania/timingu synergii/umeijetnosci jukowania w trawie lesie nei wspominajac o samej mechanice gry jak np przerywanie animacji uzywajac np fog, czy chociazby aspekt denyingu creepow

dlatego mimo iz lol jest uwazany za solidna gre to jednak lata swietlene dziela ja od profesjonalnei prowadzonej doty,
jednak mlodszych graczy w zupelnosci satysfakcjonuje poziom pubow lola gdzie moj duzo mlodszy brat sie swietnie odnajduje wraz ze swoimi  ziomkami z gimnazjum
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:36:29 pm »
Dlaczego niby w Docie ma być większy i umiejętność jukowania, to chyba nie zależne jest od gry tylko od graczy, co nie? Tak, mechanika w Lol'u jest tak samo ważna jak w docie, wnioskuje to z tego co piszesz.

Co do tego, że jest to gra dla dzieci(lol), to ok, ale tlyko na low lvlach i elo, praktycznie każdy z elo 1800+ to gracz z wiekiem 20+ przynajmniej na US, kolejne nie trafione zdanie. :f

edit:
Ja wiem, że Wy nigdy nie potraficie przyznać ani racji, ani normalnie podyskutować tylko flame, oraz, że dyskusja z Wami to non sense, ale przynajmniej byście sprawdzone informacje podawali, bo to już śmieszne przestało być. ;f

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:39:33 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:39:38 pm »
Dlaczego niby w Docie ma być większy i umiejętność jukowania, to chyba nie zależne jest od gry tylko od graczy, co nie? Tak, mechanika w Lol'u jest tak samo ważna jak w docie, wnioskuje to z tego co piszesz.

Co do tego, że jest to gra dla dzieci(lol), to ok, ale tlyko na low lvlach i elo, praktycznie każdy z elo 1800+ to gracz z wiekiem 20+ przynajmniej na US, kolejne nie trafione zdanie. :f

mam ELO 1800+ mam 20 lat QL!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:43:16 pm »
Dlaczego niby w Docie ma być większy i umiejętność jukowania, to chyba nie zależne jest od gry tylko od graczy, co nie? Tak, mechanika w Lol'u jest tak samo ważna jak w docie, wnioskuje to z tego co piszesz.

Co do tego, że jest to gra dla dzieci(lol), to ok, ale tlyko na low lvlach i elo, praktycznie każdy z elo 1800+ to gracz z wiekiem 20+ przynajmniej na US, kolejne nie trafione zdanie. :f

mam ELO 1800+ mam 20 lat QL!
To był przykład -_-' ze wsi, wytłumaczę takiemu plebowi jak ty mimo, że nie muszę. Chodzi mi o to, że przy takim wielkim community jaki ma LoL to wiadome, że są gracze z podstawówki/gimnazjum oraz i ci starsi, tylko, że tych młodszych nie bierze się pod uwagę, bo albo mają low lvle/low elo, albo to są zwykłe trolle. :F

Ja rozumiem micz, że dla ciebie to ciężko byś to jeszcze pojął, że przy 14milionach zarejestrowanych będzie przeróżny podział wiekowy.

@edit, 24 miliony zarejestrowanych* sry.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:44:02 pm »
Dlaczego niby w Docie ma być większy i umiejętność jukowania
bo schowac sie za drzewem trudniej niz w trawie?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:45:40 pm »
Dlaczego niby w Docie ma być większy i umiejętność jukowania
bo schowac sie za drzewem trudniej niz w trawie?
I tak I nie, w lolu masz summoner spelle, powiedzmy takie CV dzięki któremu chowanie się w krzakach -_-' ci da. :)

edit: sry, trawie*. hehehehehehehehehe))

edit: wyjukowanie w lol'u jest o tyle lepsze(ciekawsze) chociażby właśnie dzięki tym spellą.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:48:00 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:47:49 pm »
A ja uważam to za plus, ganki junglerów, teleporty do wardów, teamfighty o junglę, dzięki temu widać czy masz dobrego junglera, czy masz dobry timing, dobre zgranie teamu, oraz własnego skilla.
To wszystko odnosi sie do chowania w trawie ? Tak teamfighty o jungle i wardowanie lasu do zdobycia wizji to wazny aspekt obu tych gier aby zdobyc map adventage, zwlaszcza jesli enemy ma jungle carry. Z tym sie zgadzam, ale co do tego ma trawa?

Dodatkowo wg mnie teleportowanie sie do wardow jest troche op, za kilkaset golda teleport do prawie kazdego miejsca na mapie :C.

Ok, teraz co jest w tym złego, bo to, że wy graliście w lol'a i 'chowanie się w krzakach' wam służyło do 'schowania się przed niebezpieczeństwem' to graliście na poziomie początkujących, z lvl'em pomiędzy 1-25. ;o

Nie wiem co jeszcze mozna robic z krzakami. Naprawde mozliwosc posiadania instant niewidki przy kazdym wbiciu sie w trawe  :? ? Nie wiem jaka to ma mechanike, osobiscie wole jukeowanie (tak jak nazwales wycinanie drzewek) i abusowanie fogu. Outplay przy ucieczce na 10hp = priceless  :P

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:52:58 pm »
obie gry maja swietna grywalnosc/beda na eswc i caly czas rosna w sile
jednak pod względem trudności, jak i profesjonalnego podejscia dota>lol
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:55:01 pm »
A ja uważam to za plus, ganki junglerów, teleporty do wardów, teamfighty o junglę, dzięki temu widać czy masz dobrego junglera, czy masz dobry timing, dobre zgranie teamu, oraz własnego skilla.
To wszystko odnosi sie do chowania w trawie ? Tak teamfighty o jungle i wardowanie lasu do zdobycia wizji to wazny aspekt obu tych gier aby zdobyc map adventage, zwlaszcza jesli enemy ma jungle carry. Z tym sie zgadzam, ale co do tego ma trawa?

Dodatkowo wg mnie teleportowanie sie do wardow jest troche op, za kilkaset golda teleport do prawie kazdego miejsca na mapie :C.

Ok, teraz co jest w tym złego, bo to, że wy graliście w lol'a i 'chowanie się w krzakach' wam służyło do 'schowania się przed niebezpieczeństwem' to graliście na poziomie początkujących, z lvl'em pomiędzy 1-25. ;o

Nie wiem co jeszcze mozna robic z krzakami. Naprawde mozliwosc posiadania instant niewidki przy kazdym wbiciu sie w trawe  :? ? Nie wiem jaka to ma mechanike, osobiscie wole jukeowanie (tak jak nazwales wycinanie drzewek) i abusowanie fogu. Outplay przy ucieczce na 10hp = priceless  :P

To nie działa tak jak Ty to piszesz, chowanie sie w krzakach daje Ci nie widzialność przed przeciwnikiem dopóki do niego nie wejdziesz(bądź jeżeli masz warda to też widzisz kolesia w 'trawie')
Nie ma w lolu czegoś takiego jak w Docie czyli te stony które dają tp, masz summoner spell teleport który ma jakoś z 200+ sekund CD, dzięki temu, jeżeli masz dużo wardów to idzie fajnie raz na jakiś czas zgańczyć enemy, jest to również bardzo trudne, bo enemy widzi kiedy używasz teleport bo przedmiot do którego się teleportujesz(creep/ward/tower) ma taką jakby otoczkę, więc jeżeli tego dobrze nie wykonasz to enemy po prostu się wycofa i masz waste teleportu.

Teleport w lolu służy głównie do dostania się w dane miejsce w szybkim czasie, powiedzmy jest team fight o dragona, robisz dzięki temu teleport i z topa jesteś od razu na miejscu, bądź pada tower to robisz tp i dzięki temu jesteś na miejscu i możesz go obronić.

Tak to mniej więcej działa w lol'u.


 Outplay przy ucieczce na 10hp = priceless  :P
To samo jest w lol'u. :)

jednak pod względem trudności, jak i profesjonalnego podejscia dota>lol

Racja co do trudności, nie do końca z tym profesjonalnym podejściem tak jest, chyba, że chodzi Ci o to, że LoL jest bardziej dziecinnym światem niżeli Dota.

edit: fail quotez ez fail.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:57:11 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:09:13 pm »
Podsumowujac moje podejscie dlaczego nigdy nie zagram w lola(do tej pory ugralem 3 gierki  :():

- Kreskowkowa grafika i slodkie potworki sa naprawde nie w moim guscie, chociaza niektorym moze sie to podobac.
- Caly ten system unlockowania postaci i unlockow za punkciki. Rozumiem ze gry ftp musza jakos na siebie zarabiac i jako tako jest to jedyna alternatywa aby utrzymac balans miedzy donatorami i normalnymi graczami. Naprawde wolalbym zaplacic te 5 dych, i miec pelne mozliwosci od reki zamiast bawic sie w rownych i rowniejszych. Rotacja kilku postaci na tydzien to wciaz zamalo jezeli przyjdzie mi grac przeciw postaci ktorej nigdy na oczy nie widzialem i nie wiem jak sie wobec niej zachowac.

Generalnie lol przyciaga graczy tym ze ma wlasnego niezaleznego klienta i jest f2p. Naszczescie juz w sierpniu bedzie prezentacja doty2 na gamescomie  :P.

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:11:35 pm »
super ale kogo to obchodzi ?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:12:11 pm »
Podsumowujac moje podejscie dlaczego nigdy nie zagram w lola(do tej pory ugralem 3 gierki  :():

- Kreskowkowa grafika i slodkie potworki sa naprawde nie w moim guscie, chociaza niektorym moze sie to podobac.
- Caly ten system unlockowania postaci i unlockow za punkciki. Rozumiem ze gry ftp musza jakos na siebie zarabiac i jako tako jest to jedyna alternatywa aby utrzymac balans miedzy donatorami i normalnymi graczami. Naprawde wolalbym zaplacic te 5 dych, i miec pelne mozliwosci od reki zamiast bawic sie w rownych i rowniejszych. Rotacja kilku postaci na tydzien to wciaz zamalo jezeli przyjdzie mi grac przeciw postaci ktorej nigdy na oczy nie widzialem i nie wiem jak sie wobec niej zachowac.

Generalnie lol przyciaga graczy tym ze ma wlasnego niezaleznego klienta i jest f2p. Naszczescie juz w sierpniu bedzie prezentacja doty2 na gamescomie  :P.

AHA NIE NO SÓPER GRA


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:15:41 pm »
super ale kogo to obchodzi ?
osoby biorace udzial w tej dyskusji i guess ?

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: kundle z lola | BACAR DOBRA MUMIA | prosy z doty i hona
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:19:20 pm »


- Kreskowkowa grafika i slodkie potworki sa naprawde nie w moim guscie, chociaza niektorym moze sie to podobac.

Tak jak mówisz, kwestia gustu, ja to inaczej odbieram.

- Caly ten system unlockowania postaci i unlockow za punkciki. Rozumiem ze gry ftp musza jakos na siebie zarabiac i jako tako jest to jedyna alternatywa aby utrzymac balans miedzy donatorami i normalnymi graczami. Naprawde wolalbym zaplacic te 5 dych, i miec pelne mozliwosci od reki zamiast bawic sie w rownych i rowniejszych. Rotacja kilku postaci na tydzien to wciaz zamalo jezeli przyjdzie mi grac przeciw postaci ktorej nigdy na oczy nie widzialem i nie wiem jak sie wobec niej zachowac.
Cóż, jest to na takiej zasadzie, by gracze nauczyli się grać dobrze wszystkim postaciami, mam na myśli, że postacie za free które się zmieniają co tydzień, są tak dobrane by był w nich każdy rodzaj(support, ap/ad, range/malee itp. ) A dziennie grając powiedzmy tak jak grasz w L2 przez dzień to idzie kupić postać za 3.1k IP(Ich jest najwięcej, najdroższe to za 6.4k)
Jedyne w czym czujesz się 'równy i równiejszy' to strona RUN, która jest nie zbędną na wyższym poziomie gry(1600 elo +).

LoL jest to gra jak najbardziej nastawiona pod dotę, zarabiają w huj dzięki temu, bo masa ludzi dotuję. Mnie denerwuje to, że co 2-3 tyg masz nowego champa który kosztuje 6.4k IP a to 2 dni długiej gry, masa skinów które prócz 'wyglądu' nie dają nic. A najbardziej denerwują strony RUN(Runy to takie 'dodatkowe staty' dla postaci) które musisz kupić za dotę by mieć ich więcej(Więcej stron run, dzięki temu możesz wybrać jak najbardziej odpowiednie do danej postaci)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted