Witaj
Gość

Wątek: Iss-subki  (Przeczytany 5383 razy)

  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Iss-subki
« dnia: Luty 01, 2012, 11:44:36 am »
Witam .mam pytanie jakie pod Iss wybrac subki i co dobrego bylo by na dual class dzieki z góry podpowiedz.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2012, 01:29:18 pm »
Wszystko jedno jakie. Teraz skille z subek są jednakowe dla każdej klasy. I w dodatku wszystkie Passive.
Więc - wybieraj co lubisz.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2013, 05:18:59 pm »
Podpinam sie pod temat. Zawsze grałam healerem i nie mialam problemu, ale z issem jets inaczej. Wiem, ze enchanter dla celki, summonera dla spirit, a ... co dalej?
Bo nie znam sie na issie i nie wiem juz czy to close combat dps czy siedzi z tylu i buffuje? Jako ze poslki server wyszed i na nim gram. nie amm R gradow i troszkę z dupki :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2013, 05:39:42 pm »
Podpinam sie pod temat. Zawsze grałam healerem i nie mialam problemu, ale z issem jets inaczej. Wiem, ze enchanter dla celki, summonera dla spirit, a ... co dalej?
Bo nie znam sie na issie i nie wiem juz czy to close combat dps czy siedzi z tylu i buffuje? Jako ze poslki server wyszed i na nim gram. nie amm R gradow i troszkę z dupki :P
Wszystko jedno jakie. Teraz skille z subek są jednakowe dla każdej klasy. I w dodatku wszystkie Passive.
Więc - wybieraj co lubisz.

Pozdrawiam

 :bangin:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2013, 07:12:34 pm »
iss + healer na dual klasie, ultimate support


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2013, 08:00:20 am »
Jak na boxa to zgoda. Jak na maina to najgorszy możliwy wybór.... 2x sety 2x bronie...

ISS = heavy + duale. Najoptymalniej zatem Tyra.
aczkolwiek
Ja mam Issa /tanka. Zawsze to tylko 2x broń a nie 2x armor :) Choć muszę potestować jak sobie radzi ISS z mieczem i tarczą i byłby 1 zestaw :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2013, 11:14:55 am »
ja wiem czy taki najgorszy, zanim wbije sie 2x 95 to 2x set/bron nie powinna byc jakims szczegolnym problemem, a R grade  jest easy do zdobycia


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2013, 08:04:57 am »
Ja miałem na myśli endgame i sety 99.
Faktycznie - ceny są normalne
- 6b za duale +4,
- 8b za czysty 2h staff (zapieczętowany jakieś 4)
- ok 1,5 b za zapieczętowany set heavy
- ok 2 b za robe...
no ceny spoko - dla normalnego śmiertelnika...
:)

Pozdrawiam
PS. Healer w heavy - siur, ale plotki głoszą, ze NCSoft chce zrobić wszystko, żeby healerów wbić spowrotem w robe, tak jak powinni chodzić...
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Iss-subki
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2013, 11:20:16 pm »
Nie ma co porównywac nawet, lilith jest nowym serverem i rynek nie jest tak rozwinięty, obecnie wszystkie CP dropia te sety a nie kupują i to samo jest z brońmi.