Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 97011 razy)

  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 05, 2015, 01:40:07 am »
Pograłem chwilkę. Na niskolevelowych lokacjach mało ludzi, ale mimo wszystko widać trochę świeżej krwi po wioskach startowych/gludio/dion. Nie zauważyłem żadnych rażących bugów. Rynek istnieje i jest w miarę rozwinięty. Nie wiem jak inflacja, ale chyba nie ma tragedii. O adenę ciężko na starcie. Q.AdenaReward x1. Trzeba sobie radzić. Jest taki specyficzny, sielankowy klimat. Nie powiem, że o party łatwo zawsze i wszędzie, ale jak już się z kimś spotkasz na spocie to raczej mało kto gardzi jakimś mini pt. Zawsze szybciej idzie.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 05, 2015, 11:01:29 am »
Albo tam jest raj na ziemi, albo ktoś im coś rozdaje za zachwalanie tego serwera... albo jest to jedna i ta sama osoba z różnych kont... Przeprowadze małe śledztwo ^^
Nie, to nie jest jedna i ta sama osoba.
Sam trafiłem na L2Dawn, praktycznie zaraz po tym jak trafiłem na TheMega i BnB. Na wszystkich 3 grałem po około 2 tygodnie i zostałem na L2Dawn. Pozostałe 2 to wyścig szczurów i taki casual jak ja nie ma szans na nic.
Natomiast na L2Dawn gra sporo casuali, itemy C a nawet D są ciągle w obrocie, stale widać nowych graczy. Po prostu ludziom tu grającym zależy zupełnie na innej formie rozgrywki niż na serwerach pokroju TheMega, BnB, Asterios. Tam każdy chce coś osiągnąć. Na L2Dawn ludzie potrafią się dobrze bawić na 40 lvl i wcale im nie zależy aby szybko dobić 78 i poskładać S, ale aby się dobrze bawić w dobrym klimacie, pamiętanym z czasów gdy Interlude było na oficjalu.

Jednym słowem mogę potwierdzić opinie moich przedmówców. Naprawdę polecam ten serwer, bo jest inny niż cała reszta.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 06, 2015, 08:35:53 pm »
Witaam, i jak na tym serwie jest aktualnie? zamierzam po długim czasie wrócić do grania, ale oczywiscie uznając to jako przyjemność i dodatek a nie koniecznosć i obowiązek. Gram troche na themega ale słyszalem ze Polskie klany się wysypują, wieć nie wiem czy jest sens. A chciał bym pograć w dobrym towarzystwie, bez spiny jak za starcyh dobrych czasów na EPI. :D  Pozdro


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 11, 2015, 01:35:48 pm »
Witam!
Po raz kolejny się udzielę i pochwalę serwer L2Dawn. W dobie wszechobecnej szmiry i tandety jest to prawdziwa perełka, naprawdę lepszego serwera low rate i jeszcze kroniki Interlude nie znajdziecie, bo na chwilę obecną po prostu nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Tak po dłuższym pograniu (od 20 sierpnia, a więc ponad 2 miesiące od startu serwera) wolałbym, żeby raty tutaj były x3 a nie jak są obecnie x5 :D Byłaby jeszcze dłuższa przyjemność z grania tutaj, ale nie ma co narzekać jest ok :) Do wszystkich osób, które się zastanawiają nad grą tutaj, nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko wbijajcie i grajcie :) Nie pożałujecie, zapewniam. A wiem co piszę, bo w swojej karierze L2 przerobiłem naprawdę sporo serwerów. Przede wszystkim na plus tego serwera przemawia fakt, iż nie ma doty za fanty, szybszy exp itp., można dostać Event Coiny za dobrowolną wpłatę i wymienić sobie na jakiś fajny kapelusik albo czapeczkę czy coś w tym stylu. Serwer się rozwija i społeczeństwo rośnie, sprzyja temu zapewne pora roku, nie ma co do tego wątpliwości. Zapraszam serdecznie i miłej gry:)
Jakby co pm w grze - Auriel


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 12, 2015, 10:33:26 am »
Serwer może i fajny, ale raczej nie polecam mnie odrzuciło to co zobaczyłem w monumencie, martwe czaty i zero żywej duszy w wioskach początkowych.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 12, 2015, 11:35:17 am »
Marks, pragniesz przygód i konwersacji w wioskach początkowych to idź na jakiś nowo otwarty serwer  :)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 12, 2015, 12:48:38 pm »
No ja powiem, że 2 dni pod rząd robię z randomami RB w okolicach 30-35lvl. A do tego pierwszy raz od wielu wielu lat przeżyłem pvp na levelach 20-30 w takiej ilości więc mówienie, że low~mid lvl jest martwy to gruba przesada :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 12, 2015, 02:16:26 pm »
Wiesz, ja nie stwierdzam że serwer jest martwi pisze co mnie od niego odrzuciło. Skoro spędziłem na nim parę ładnych godzin w sobotę i oprócz dwóch wypowiedzi na hiro czacie na innych była cisza to mogło mnie to zniechęcić do dalszej gry.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 14, 2015, 04:55:52 pm »
Witaj Marks!
Wiesz, to nie jest serwer pachnący świeżością, z onlinem 4-5 k jak na co niektórych nowo otwartych rosyjskich. Serwer ma troszkę ponad pół roku, kilka dni temu była impreza na rynku w Giran, szkoda że tam nie zajrzałeś. Wielu serwerów po takim okresie już nie ma w ogóle, a ten popatrz ma się całkiem dobrze, powiem więcej nawet coraz lepiej :D O czymś to świadczy prawda? Widac, że są ludzie mający wyrobiony gust i na byle co nie polecą, potrafią docenic fajny projekt w który włożyło się sporo pracy i serca. Taki jest właśnie L2Dawn, serwer z klimatem i potencjałem, teraz tylko od graczy zależy jak bardzo on się rozwinie. Nie ma się co oszukiwac, to gracze decydują o sukcesie bądź porażce danego serwera. Wieczni wędrowcy szukający lineagowego eldorado są ciągle nieusatysfakcjonowani i gonią za mitycznym serwerem, zmieniając jeden po drugim, który spełnił by ich wszystkie oczekiwania (nie będę tych oczekiwań teraz wymieniał, bo za dużo pisania by było). Ale jakbyś pograł dłużej, zapewniam, że urzekłby Cię ten serwer i zostałbyś na zawsze czyli do końca świata Lineage II, przynajmniej na tym serwerze :D A kiedy on nastapi tego nawet Aniołowie z gry nie wiedzą :D


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 19, 2015, 03:39:38 pm »
chce powrocic na ten serwer , z tego co pamietam to mam tam spoila 62 i krafta 52 , jesli jakis klan bylby chetny do wspolpracy to prosze podac nicki :V


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 20, 2015, 02:55:02 am »
A jednak jest temat! To dobrze ;-)

Ja też się udzielę kolejny raz na temat L2Dawn a dlaczego..? dlatego że po prostu warto.
By nie przedłużać więc krótko zwięźle i na temat..

Pierwszym moim serwerem był grecki Noobwars za czasów C4 Interlude i dalej, jak się "pokrzaczyło" (tak to nazwijmy) przestałem grać to wracałem do L2 troche skakałem z małą ekipą po różnych serwerach dłużej czyli aż rok może ponad zabawiłem na 4game czyli GoD choć to już nie L2 dla mnie.., i zrezygnowałem raz z braku klimatu spowodowanego instancjami przez co pvp było bardzo ograniczone dwa z doty..., etc.., później zaś koniec gry to zaś wędrówka i rezygnacja ..
Jakiś czas temu pisałem (chyba nawet tu) że kumpel polecił serwer żebym wszedł, spróbował, zobaczył i ocenił..
Chyba nieświadomie szukałem serwera podobnego właśnie do tego który był moim pierwszym na którym uczyłem się wszystkiego od podstaw i poznawałem co to w ogóle ten cały lineage.. no i.., L2Dawn pod wieloma względami właśnie go przypomina..

Wszedłem jak poradził kolega, zobaczyłem i tak zostałem co więcej o odejściu ani nie myślę..
Ludzi na serwer przychodzi coraz więcej to widać po prostu będąc w grze.
Dołączam się do wszystkich ciepłych postów na temat tego serwera bo jest to coś ze starych lat i warto tu inwestować swój czas..
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2015, 10:40:57 am wysłana przez Rragnar »
Siła i Honor
Tanker: Starszy stunowicz


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 20, 2015, 03:13:13 am »
Albo tam jest raj na ziemi, albo ktoś im coś rozdaje za zachwalanie tego serwera... albo jest to jedna i ta sama osoba z różnych kont... Przeprowadze małe śledztwo ^^


Sorki za spam ale nie mogłem ominąć tego posta.. Nick Twój chyba kojarzę z klanu HB (do którego sam dołączyłem zaraz przed kolejną rezygnacją z L2) z serwera 4game EU (jeśli to ta sama osoba, jeśli nie post nieważny)

Nie jest to raj ani też nikt nikomu nic nie daje ani też nie jest to ta sama osoba.
Po prostu widać że wielu ludzi szukało długi czas tego samego co się skończyło lata temu..
Nie tylko tego by w moment wbić max lvl (jak na L2eu w 3 dni zrobiłem 89..) ale starego dobrego klimatu L2 który L2Dawn właśnie daje a właściwie daje takie możliwości bo klimat tworzymy "MY SAMI" gracze.
To że mnie ktoś peknąl na talking island, to że gdy farmiłem koale pod dion z HopGoblinów lały się obok mnie 3 inne kraśki o jednego moba to jest piękne.. ludzie grają nie dla samego L2.., ale też dla innych ludzi.

btw.i jak tam śledztwo? ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2015, 10:42:24 am wysłana przez Rragnar »
Siła i Honor
Tanker: Starszy stunowicz


Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 20, 2015, 06:39:06 am »
Trzeba przyznac, ze dawn to byl projekt udany i wciaz jest, przynajmniej do startu classica. :) legit admini na +


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 20, 2015, 10:20:41 am »
A jednak jest temat! To dobrze ;-)

Ja też się udzielę kolejny raz na temat L2Down a dlaczego..? dlatego że po prostu warto.
By nie przedłużać więc krótko zwięźle i na temat..

Pierwszym moim serwerem był grecki Noobwars za czasów C4 Interlude i dalej, jak się "pokrzaczyło" (tak to nazwijmy) przestałem grać to wracałem do L2 troche skakałem z małą ekipą po różnych serwerach dłużej czyli aż rok może ponad zabawiłem na 4game czyli GoD choć to już nie L2 dla mnie.., i zrezygnowałem raz z braku klimatu spowodowanego instancjami przez co pvp było bardzo ograniczone dwa z doty..., etc.., pózniej zaś koniec gry to zaś wędrówka i rezygnacja ..
Jakiś czas temu pisałem (chyba nawet tu) że kumpel polecił serwer żebym wszedł, spróbował, zobaczył i ocenił..
Chyba nieświadomie szukałem serwera podobnego właśnie do tego który był moim pierwszym na którym uczyłem się wszystkiego od podstaw i poznawałem co to w ogóle ten cały lineage.. no i.., L2Down pod wieloma względami właśnie go przypomina..

Wszedłem jak poradził kolega, zobaczyłem i tak zostałem co więcej o odejściu ani nie myślę..
Ludzi na serwer przychodzi coraz więcej to widać po prostu będąc w grze.
Dołączam się do wszystkich ciepłych postów na temat tego serwera bo jest to coś ze starych lat i warto tu inwestować swój czas..
Cytuj
Sorki za spam ale nie mogłem ominąć tego posta.. Nick Twój chyba kojarzę z klanu HB (do którego sam dołączyłem zaraz przed kolejną rezygnacją z L2) z serwera 4game EU (jeśli to ta sama osoba, jeśli nie post nieważny)

Nie jest to raj ani też nikt nikomu nic nie daje ani też nie jest to ta sama osoba.
Po prostu widać że wielu ludzi szukało długi czas tego samego co się skończyło lata temu..
Nie tylko tego by w moment wbić max lvl (jak na L2eu w 3 dni zrobiłem 89..) ale starego dobrego klimatu L2 który L2Down właśnie daje a właściwie daje takie możliwości bo klimat tworzymy "MY SAMI" gracze.
To że mnie ktoś peknąl na talking island, to że gdy farmiłem koale pod dion z HopGoblinów lały się obok mnie 3 inne kraśki o jednego moba to jest piękne.. ludzie grają nie dla samego L2.., ale też dla innych ludzi.

btw.i jak tam śledztwo? ;-)
Down??  :noob:


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 20, 2015, 10:43:40 am »
 :oops: Nie wiem co mi się ujebało ale dobrze że ktoś zwraca na takie rzeczy uwagę - poprawione.
Siła i Honor
Tanker: Starszy stunowicz


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 20, 2015, 03:45:13 pm »
Albo tam jest raj na ziemi, albo ktoś im coś rozdaje za zachwalanie tego serwera... albo jest to jedna i ta sama osoba z różnych kont... Przeprowadze małe śledztwo ^^


Sorki za spam ale nie mogłem ominąć tego posta.. Nick Twój chyba kojarzę z klanu HB (do którego sam dołączyłem zaraz przed kolejną rezygnacją z L2) z serwera 4game EU (jeśli to ta sama osoba, jeśli nie post nieważny)

Nie jest to raj ani też nikt nikomu nic nie daje ani też nie jest to ta sama osoba.
Po prostu widać że wielu ludzi szukało długi czas tego samego co się skończyło lata temu..
Nie tylko tego by w moment wbić max lvl (jak na L2eu w 3 dni zrobiłem 89..) ale starego dobrego klimatu L2 który L2Dawn właśnie daje a właściwie daje takie możliwości bo klimat tworzymy "MY SAMI" gracze.
To że mnie ktoś peknąl na talking island, to że gdy farmiłem koale pod dion z HopGoblinów lały się obok mnie 3 inne kraśki o jednego moba to jest piękne.. ludzie grają nie dla samego L2.., ale też dla innych ludzi.

btw.i jak tam śledztwo? ;)


Możesz mnie kojarzyć jedynie z BSów jak już (tak, to ta sama osoba) ;)
Na śledztwo nie było czasu.
Gdyby nie to, że mam takie beznadziejne godziny pracy to pewnie zajrzałabym na ten serwer z ciekawości ^^


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 20, 2015, 07:06:15 pm »
No tak racja to BS klan (crest z takim serduszkiem) a Hb to chyba było ally w każdym bądź razie dobrze kojarzę.

W takim razie jeśli czas kiedyś Ci na to pozwoli i (mam nadzieję) serwer się utrzyma (dla mnie to taka sama liczba graczy online jak obecnie lub lepiej) to polecam bo mnie samego ciekawość z opowiadań kumpla tu zaprowadziła.
Tylko nie oceniaj serwera po zdobyciu 20 lvl, ;-)
Ja gram nie wiem nawet sam:P z miesić i ten czas mi wystarczył by tu zostać:-)

pozdrawiam
Siła i Honor
Tanker: Starszy stunowicz


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 22, 2015, 06:41:15 pm »
Są jakieś polskie klany na serwerze?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 23, 2015, 12:54:00 am »
Planuje ktoś zacząć grać w najbliższym czasie? ;)


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 28, 2015, 01:41:38 am »
Przytuliłbym jakąś postać tutaj albo po driverował
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 01, 2015, 03:47:38 pm »
Tak zachwalacie ze wbilem z ciekawosci. od razu zrobilem q na soe do giran i co zobaczylem? Sklepow jest dosc sporo, ale po za tym praktycznie 0 ruchu xD


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 03, 2015, 04:30:40 am »
mam problem z zalogowaniem, moglby ktos podeslac link do ini ?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 03, 2015, 11:36:58 am »
Są jakieś polskie klany na serwerze?
Tak , są :)
Tak zachwalacie ze wbilem z ciekawosci. od razu zrobilem q na soe do giran i co zobaczylem? Sklepow jest dosc sporo, ale po za tym praktycznie 0 ruchu xD
Pobiegaj po expowiskach w okolicach Dion , Aden , Goddard :))
Serwer ma spory online calą dobę , bo gra tutaj całkiem sporo Brazylijczyków :P
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 03, 2015, 01:58:56 pm »
Jakieś konkretne profesje preferowane? Jakieś nadmiernie mocne? Ktos jakies info?

Edit. przy kazdej probie zalogowania, w momencie wyboru postaci dostaje dc. Ktos wie dlaczego?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2015, 04:30:48 pm wysłana przez LeoBonhart »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 07, 2015, 07:18:42 am »
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse