Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621549 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1225 dnia: Październik 12, 2007, 03:51:48 pm »
Cytuj
alezy od buildu: nukujesz czy walczysz meele?

Ofensywny jest tylko h2h :P

Cytuj
bron z empem albo magic powerem

Magic Power uzywa sie jako broni do wbijania debuffow i LS bo zre za duzo mp.

Cytuj
-con +str +dex i maj heavy i bron z health/focus

Dla SK akurat wystarczy MJ +str -con i bron z focus.

Cytuj
czym sie rozni life leech od tego drugiego draina? i ktory lepszy?

Od C5 zwiekszyli koszt LL ale zmniejszyli DH.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1226 dnia: Październik 12, 2007, 09:30:59 pm »
Cytuj
Zwracaj uwage na posty ryla i deva bo oni glownie sie wypowiadaja konkretnie, testuja rozne buildy
foch ^^ chociaz z ta konkretnoscia moze masz racje(ale nie w kazdym przypadku !! :D )




Cytuj
Magic Power uzywa sie jako broni do wbijania debuffow i LS bo zre za duzo mp.
na mniejsze walki magic power jest lepszy a na mass acumen(chociaz na mass nuker build to jest porazka bo dmg zaspamuja CP potami)

zreszta od C4 w gore(nawet w C4 ze skillami C5) imo nie oplaca sie nuker build, bo masz arrest, judgment ktore latwiej spozytkowac w h2h niz z nuker setupem ... po prostu robisz to machinalnie a nie arrest, judgment, odbiec, nuki, arrest itp ...




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1227 dnia: Październik 12, 2007, 11:00:20 pm »
Jezeli masz mozliwosc spamowania Cp potami to lepszy jest chociazby i HP build :P Nuker byl dobry w C4 i tylko wtedy i to jeszcze na endgame.Teraz to to jest taka qpa i to wszystko.

Cytuj
na mniejsze walki magic power jest lepszy a na mass acumen(chociaz na mass nuker build to jest porazka bo dmg zaspamuja CP potami)

No MP uzywam zazwyczaj jako 2 broni i tak rozwalilem Tytana z twojego klanu na Solid ^^(LS FTW)


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1228 dnia: Październik 13, 2007, 08:18:05 am »
Jezeli masz mozliwosc spamowania Cp potami to lepszy jest chociazby i HP build :P Nuker byl dobry w C4 i tylko wtedy i to jeszcze na endgame.Teraz to to jest taka qpa i to wszystko.

Cytuj
na mniejsze walki magic power jest lepszy a na mass acumen(chociaz na mass nuker build to jest porazka bo dmg zaspamuja CP potami)

No MP uzywam zazwyczaj jako 2 broni i tak rozwalilem Tytana z twojego klanu na Solid ^^(LS FTW)

nuker build jest/byl dobry jedynie na niskich lvlach (c grade) kiedy nie uzywa sie masowo cp potow, nie nosi dobrej bizuterii i bez wszystkich buffow. W innych przypadkach mozemy sie modlic ze wpadniemy w walke i walniemy lsa oraz hexa, to juz bedzie wielki sukces dla takiego builda. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1229 dnia: Październik 13, 2007, 02:10:10 pm »
Ta zwłaszcza ze na -10 str i bronią dla maga miało sie gigantyczny p.atk akuratny do koxu.W C4 był dobry bo nie można było tak sypać cp potami a potem to już zrobił się gówno warty(za niski DPS z nuków) jedyna zaleta to to że Danger Line jest wysoki.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1230 dnia: Październik 14, 2007, 01:38:40 pm »
Hye moj kumpel gra SK. Chce byc dobry w 1vs1 ale bardziej chodzi mu o mass pvp. Zaproponowalem mu DD build:
Maj heavy Dye -4con/+4str -int/+wit Bron z Focus albo z Haste. Czy nie za malo Hp bedzie mial ?? I czy to dobry buuild
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1231 dnia: Październik 14, 2007, 01:51:55 pm »
to dobry build ... co do HP ... na mass zwykle masz cardinala w pt :D i bron raczej z focus niz haste :)


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1232 dnia: Październik 14, 2007, 01:57:50 pm »
Witam, umówiłem się na PvP z kolegą z klanu, mam te same lvl (64), ja jestem SK a on Destro. Ja chodzę z Damascusem +3 bez SA i w set Doom, a on w BW i z Great Sword +2. Chciałbym się zapytać, jakie techniki stosować, co robić itp. Po prostu co zrobić żeby skopać orkowe dupsko xD Ja mam dyesy na +3 STR -3 CON +2 DEX -2 CON +3 WIT -3 INT a nie wiem jakie on ma.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1233 dnia: Październik 14, 2007, 02:00:27 pm »
Wrzucic hex i PB wcisnac atak spamowac Cp poty i czekac :]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1234 dnia: Październik 14, 2007, 02:06:31 pm »
A to mi niespodzianka jak destro wrzuci frenzy, stun, crush armor, fatal strike, fatal strike i zakończy się walka xD
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1235 dnia: Październik 14, 2007, 02:08:15 pm »
....... UD
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1236 dnia: Październik 14, 2007, 02:44:56 pm »
Witam, umówiłem się na PvP z kolegą z klanu, mam te same lvl (64), ja jestem SK a on Destro. Ja chodzę z Damascusem +3 bez SA i w set Doom, a on w BW i z Great Sword +2. Chciałbym się zapytać, jakie techniki stosować, co robić itp. Po prostu co zrobić żeby skopać orkowe dupsko xD Ja mam dyesy na +3 STR -3 CON +2 DEX -2 CON +3 WIT -3 INT a nie wiem jakie on ma.

Eee... pięknie, pozbyłeś się jednego bonusu z seta. Gratki.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1237 dnia: Październik 14, 2007, 03:34:13 pm »
Witam, umówiłem się na PvP z kolegą z klanu, mam te same lvl (64), ja jestem SK a on Destro. Ja chodzę z Damascusem +3 bez SA i w set Doom, a on w BW i z Great Sword +2. Chciałbym się zapytać, jakie techniki stosować, co robić itp. Po prostu co zrobić żeby skopać orkowe dupsko xD Ja mam dyesy na +3 STR -3 CON +2 DEX -2 CON +3 WIT -3 INT a nie wiem jakie on ma.

Eee... pięknie, pozbyłeś się jednego bonusu z seta. Gratki.

Duzo SK tak robi do koxu.Sam mam zamiar wladowac +4 str ale chyba dam -4 dex zobacze jeszcze(w sumie zalezy jakie dye mi klan zalatwi) a jak dostane jakis Offensive armor to to wyjebie w-_-'u i dam +4 str -4 con :P

Cytuj
Wrzucic hex i PB wcisnac atak spamowac Cp poty i czekac :]

I szybko padniesz.

Trzymac go na dystans i jak walka jest na buffach(milo jakbys mial ressist shock) to jedynie czego musisz sie bac u destro to jak mu spadnie HP do 30%(czytaj frenzy) i crush of doom bo przebija tarcze.Staraj sie odbiec dac mu 2-3 nuki i do zwarcia i tak w kolko.Jak masz Arrest to go trzymaj na nim i wtedy nukuj.Jak wyciagnie luk na frenzy to ci moze naskoczyc(chyba ze masz C4 i frenzy tam zwieksza na nim p.atk o 300%) bo masz po cos tarcze.Pamietaj zeby regularnie rzucac hex i pb w zwarciu,stinga sobie daruj bo ma bandage.Milo by bylo gdyby wszedl LS,jezeli wejdzie to wrzuc mu hexa i atakuje go OD TYLU bo ci crit rate rosnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 03:38:02 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1238 dnia: Październik 14, 2007, 06:35:43 pm »
Co do metody na c4 do łukow destro.
Ja opanowalem jedną.
Trzeba ich ogłupiać.
Odpala frenzy odbiegasz,wyjmuje łuk,podbiegasz i bijesz,wyjmuje miecz odbiegasz.
Jedyne co mozesz wtedy zrobić SK

(jest DA i jak Destro robil Frenzy i inne wdupil mu stuna i zabil zanim Zielony sie wyleczyl )
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1239 dnia: Październik 14, 2007, 07:52:11 pm »
Najlatwiej to mu nogi polamac.


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1240 dnia: Październik 17, 2007, 08:18:08 pm »
Eh, grałem już chyba wszystkimi tankami, ale, ale... nie grałem SK. Kompletnie nie wiem od czego zacząć. Otóż mam 40 lvl, i nie wiem jakie EQ kupić, co kupić, ile i po co kupić, jak kupione rzeczy zastosować, i jakie skille są naprawdę potrzebne. Mam nadzieję że pomożecie mi :)
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1241 dnia: Październik 17, 2007, 09:20:12 pm »
Eq jakie ja mialem(na 40) to:
-compositive set(dobry,zwieksza cap i m.def)
-top luxy
-storm z focus

Z tym EQ latalem do...56 :P

Potem dostalem Kesha i na koncu dooma(+3/+4/+3/+0 mam zamiar doladowac do +6).Teraz STARAM sie skolowac sobie DLE ale mam szczescie w zyciu i spalilem 4 DLE jeee...Osobiscie pracuje nad Doom +6 i DLE z Health.

Co do skilli.Najwazniejsze wg. mnie to(i tak na razie koxasz):
-cuby,drogie i raczej do pvp ale na poczatku phantom sie przyda a pozniej bedziesz ich uzywac do pvp.
-DH,dobry i tani nuk ^^
-LL kolejny dobry nuk i daje nam HP =)
-Hex...do koxu jest genialny nie musze mowic ze -23% p.def to jak +23% p.atk dla nas.
-Guard Stance to kolejny fajny skill.Mimo ze zre duzo mp(to potem jak dasz enchant w +1 w cost zre mniej) przyda sie jak nas otocza mobki(+50% do bloku tarcza).
-Lightning Strike to kolejny krok,wejdzie to mamy 2 minuty na zabicie moba a jak nie to zadaje duzy dmg.
-Aegis blok z kazdej strony,cos genialnego ^^
-Shield Fortres,zwieksza def na tarczy.DMG spada drastycznie i koszt mp jest mniejszy ^^


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1242 dnia: Październik 18, 2007, 08:43:08 am »
Aha... A przy okazji zapytam, bo nie mam gdzie. Słyszałem że jeśli cały set zbroi zenchantuje się na +6 to są dodatkowe efekty.... ale czy te efekty są efektami świetlnymi czy po prostu bonus do zbroi?
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1243 dnia: Październik 18, 2007, 10:51:31 am »
Bonus tylko w heavy jest to 2.0 mp regen i def .. a no i nie na wszystkich privach to działa..


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1244 dnia: Październik 18, 2007, 11:37:07 am »
Dokladnie.ALe taki Doom +6 bije kazdy armor A oprocz MJ :P


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 18, 2007, 01:04:55 pm »
aha a jakie SA dla sls?

EDIT:I jeszcze jedno, jakie tatoo i dyesy aby był to ofensive warrior :)
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2007, 01:12:08 pm wysłana przez Rzezim »
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 18, 2007, 02:08:26 pm »
Cytuj
aha a jakie SA dla sls?

Focus najlepszy do PvE i PvP.

Cytuj
EDIT:I jeszcze jedno, jakie tatoo i dyesy aby był to ofensive warrior

+ 4/5 STR i mozesz dac +4 DEX chyba ze boli ciebie strata HP.Dye w stylu WIT mozesz brac ale to juz twoj wybor.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 18, 2007, 04:59:03 pm »
Witam

Mam ST 78  mj heavy + dl z health + 5/4 str/dex kosztem con i w związku z tym pare problemów.
1) Czy ToD jest użytecznym skillem w pvp ? Z opisu wnioskuję że to jest raczej pozdrowienie umierającego ;).
2) Po ile dostajecie blowy od daggerów ? Mnie z 4k hp i 1.5 cp wcinaja na śniadanie. 
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2007, 05:07:02 pm wysłana przez 120130 »


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1248 dnia: Październik 18, 2007, 05:16:17 pm »
jaki chronicle?

ToD jest bardzo uzyteczny w pvp i wbrew pozorom mozna go uzyc zanim ktolowiek zbije ci CP ...

yy od AT ostatnio na abyssie dostawalem po 800-1k a crit z BS'a po 2.5k
Cytuj
Mnie z 4k hp i 1.5 cp wcinaja na śniadanie.
dziwne bo z MJ hvy powinno z daggerami walczyc sie calkiem przyjemnie ... bez wzgledu na HP/CP


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1249 dnia: Październik 18, 2007, 06:01:23 pm »
W założeniu ma to być server interlude.

Właśnie stoję przed wyborem: ToD czy Magical Mirror i zastanawia mnie czy MM odbija debuffy zawarte w nukach np.wind vortex. Skilla ToD nie rozumiem zupełnie, bo można go użyć dopiero przy 75% hp. Czyli mam pozbyć się całego cp i 25% hp żeby obniżyć przeciwnikowi cp ??? Może jestem zbytnim optymistą ale liczę że przy 75% hp mój przeciwnik nie będzie już miał cp więc co mam mu obniżać ?.

Server ma raty 4 więc wbicie sp'ków na 2 skill trochę potrwa więc pytam doświadczonych który skill jest bardziej przydatny w pvp ( chodzi mi o olimpiade )