Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2549859 razy)

  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5300 dnia: Luty 06, 2012, 01:31:10 am »
kamil jak to jest , że największe pro pve mastery wyglebiaja sie w orbisie bo nie wiedzą jak koksać ;p
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5301 dnia: Luty 06, 2012, 01:47:39 am »
Alarion, serwer zbaw !!
Czemu on kutwa pada w niedzielny wieczór?!

Tak mają już privy innoshitu

wracaj do configów Z rangera na NCsh1cie, kk? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5302 dnia: Luty 06, 2012, 03:21:49 am »
Alarion, serwer zbaw !!
Czemu on kutwa pada w niedzielny wieczór?!

Tak mają już privy innoshitu

wracaj do configów Z rangera na NCsh1cie, kk? : )

kk

http://www.youtube.com/watch?v=eFzGh1-lWLY&feature=player_embedded  8)



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5303 dnia: Luty 06, 2012, 05:15:17 am »
Alarion, serwer zbaw !!
Czemu on kutwa pada w niedzielny wieczór?!

Tak mają już privy innoshitu

wracaj do configów Z rangera na NCsh1cie, kk? : )

kk

http://www.youtube.com/watch?v=eFzGh1-lWLY&feature=player_embedded  8)
Hmm, wychodzi na ciebie łucznik z hide z odpalonym mind eyes + impuls...
Cała akcja trwa 8 sekund

Ale jeśli ty reagujesz od razu na coś co ściąga cie na hita zza pleców to OK.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5304 dnia: Luty 06, 2012, 07:38:27 am »
on nie ale jego scrypty tak :)
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5305 dnia: Luty 06, 2012, 07:47:29 am »
kamil jak to jest , że największe pro pve mastery wyglebiaja sie w orbisie bo nie wiedzą jak koksać ;p


queem źle bota ustawił :(


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5306 dnia: Luty 06, 2012, 09:56:36 am »
Ludki macie coś takiego, że jak chodzicie po mieście albo dochodzi do jakiegoś PVP to Wam mrozi okno na ok 1-2 sekundy, a później wszystko normalnie rusza? Od jakiś 2 tygodni z tym walczę i nic więcej do głowy mi nie przychodzi.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5307 dnia: Luty 06, 2012, 10:11:12 am »
Tak jakby coś gwałtownie doczytywało mimo, że już dawno powinno być wczytane?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5308 dnia: Luty 06, 2012, 10:29:09 am »
Ludki macie coś takiego, że jak chodzicie po mieście albo dochodzi do jakiegoś PVP to Wam mrozi okno na ok 1-2 sekundy, a później wszystko normalnie rusza? Od jakiś 2 tygodni z tym walczę i nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
freezy? Mam tak na poczatku grania przez pierwsze pare minut z dziwnego powodu.

Sprobuj wylaczyc wszystko co masz i zostaw samo l2 +ts czy z czego korzystacie. ;P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5309 dnia: Luty 06, 2012, 10:32:39 am »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p  ).


@ugh

nie kompromituj się mój drogi, bo na ru offie/core programów może używać 1-2% graczy, podczas gdy na NSsh1cie jedzie na nim każdy, kto chce mieć szansę jakiekolwiek w PvP z kimś innym, poza A grade'ami. Różnica w % jest ogromna i nie mąć ludziom w głowie. Filmika słynnego pana Martelexa i tak nic nie pobije, czymkolwiek byś się nie postarał.

PS.  ofc zapomniałem dodać, że programy owe służą (by Zojka) "tylko do pilnowania noblesa i spamu potek" i ew. dla DD-ków "tylko do pilnowania, by healer nie wstał"  Dla Martelexa wyjątek, bo służa tylko "do skakania co 2 sekundy do innego targetu" .

Miłej gry i ew. miłego botowania w harnaku.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5310 dnia: Luty 06, 2012, 10:40:50 am »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p  ).


@ugh

nie kompromituj się mój drogi, bo na ru offie/core programów może używać 1-2% graczy, podczas gdy na NSsh1cie jedzie na nim każdy, kto chce mieć szansę jakiekolwiek w PvP z kimś innym, poza A grade'ami. Różnica w % jest ogromna i nie mąć ludziom w głowie. Filmika słynnego pana Martelexa i tak nic nie pobije, czymkolwiek byś się nie postarał.

PS.  ofc zapomniałem dodać, że programy owe służą (by Zojka) "tylko do pilnowania noblesa i spamu potek" i ew. dla DD-ków "tylko do pilnowania, by healer nie wstał"  Dla Martelexa wyjątek, bo służa tylko "do skakania co 2 sekundy do innego targetu" .

Miłej gry i ew. miłego botowania w harnaku.
Imo olej takie posty, koles daje filmik gdzie archer na mind eye + impulsie na moobach ubija pt, a potem czytasz ze on sam gra na ncsofcie, srsly weak troll sie zaczyna tutaj robic i Acid powinienes warnowac takie cos. :F
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5311 dnia: Luty 06, 2012, 10:45:49 am »
nie ma co warnować, sam się kompromituje każdą taką próbą udowadniania, że u nas jest tak samo ciulowo z programami jak u nich (to samo zojka). Każdy kto gra i ogląda frapsy, widzi, że tak właśnie grają ludzie bez programów (czyli często słabo, bo wychodzi na jaw prawdziwy skill danej osoby).


Także ugh chcesz jeszcze coś głupiego napisać, by ludzie mogli się z ciebie pośmiać, to pisz, a jak nei, to zmykaj na NCsh1t i nei zawracaj tu ludziom dupy plx
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5312 dnia: Luty 06, 2012, 10:54:56 am »
kompromituje
kompromituj
kompromitacja
skompromitowac
kompromitując.
skompromitować
kompromitacja

za ciebie skrypt pisze odpowiedzi, czy masz jakiś problem z tą kompromitacja w każdym poscie?

btw niezle afk bot party na tym filmiku,
ekhm przepraszam na Innoshicie 1-2% może tylko tego używać  :D
i to nie jest prowokacja, każdy chwali swoje i grający na Inno bedą widzieć to co chca widzieć, znajdując wytłumaczenie na wszystko. A jak sie nie da wytłumaczyć to zawsze można porównać do ncsoft, wmawiając że tam 10x gorzej  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 10:57:40 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5313 dnia: Luty 06, 2012, 11:06:43 am »
Gram na Innovie i mam lepsze skrypty od Martelxa, problem?
Szukam Alariona, jak go zabije z moimi "skrajptami" to przejdę grę, na razie mam scripta z radarem na 50 % mapy, Alarion jest gdzieś po za nią :/

Gorszy nie będę!

Na Innovie nie znalazłem jeszcze żadnej żywej osoby, żeby nie było, nie kłamię.

http://www.youtube.com/watch?v=oK62oHekRTw

Post został napisany przez automatyczny script v. 3.1 by xRelapse

« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 11:15:14 am wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5314 dnia: Luty 06, 2012, 11:09:10 am »
ok, idź pograj tu i tam i będziesz wiedział. ty generalnei ostatnio dużo bredzisz, ale mało jakimiś konkretnymi faktami. 

Poszukaj jeszcze jakiś moich cytatów, jakie to zabawne, gdy się ludzie oburzają nazywając ich haterem, a sami poświęcają swój czas na jakieś lol cytaty, albo tylko szukanie taniej prowokacji, tak jak właśnie ty, QQuentim, QQshen itd.


oj myślę, że będzie dziś co czytać, jak słynny prokrastynator wkracza już od rana do akcji ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5315 dnia: Luty 06, 2012, 11:18:03 am »
myślisz że ja sobie głowe zawracam takimi marnymi trollami jak Ty? ja nawet nie czytam tych twoich wall of textów spamu, zwracam tylko uwage na to co jest rażące.
Skoro ja pisze brednie to ciężko sklasyfikowac twoje posty, już ci niejedna osoba pisała że jesteś ciężkim hipokrytą, z Raziela przynajmniej była beka jak wymyslał bajki kiedy brakowało mu argumentów, a ty płaczesz o coś co sam uporczywie robisz. Także nie ma sensu nawet ci tłumaczyc cokolwiek bo i tak nie zrozumiesz.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5316 dnia: Luty 06, 2012, 11:42:50 am »
ja nawet nie czytam tych twoich wall of textów spamu, zwracam tylko uwage na to co jest rażące.


sam jesteś sprzeczny w tym miejscu so...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5317 dnia: Luty 06, 2012, 11:57:15 am »
kiedys czytalem te wasze teksty z nudow ale hm zrobilo sie to nudne.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5318 dnia: Luty 06, 2012, 11:59:44 am »
ale nuda (((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5319 dnia: Luty 06, 2012, 12:38:50 pm »
nuda bo wszytkie noby doszli do mojego sidu :(


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5320 dnia: Luty 06, 2012, 01:02:03 pm »
Nuda ;/


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5321 dnia: Luty 06, 2012, 01:14:32 pm »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p  ).


@ugh

nie kompromituj się mój drogi, bo na ru offie/core programów może używać 1-2% graczy, podczas gdy na NSsh1cie jedzie na nim każdy, kto chce mieć szansę jakiekolwiek w PvP z kimś innym, poza A grade'ami. Różnica w % jest ogromna i nie mąć ludziom w głowie. Filmika słynnego pana Martelexa i tak nic nie pobije, czymkolwiek byś się nie postarał.

PS.  ofc zapomniałem dodać, że programy owe służą (by Zojka) "tylko do pilnowania noblesa i spamu potek" i ew. dla DD-ków "tylko do pilnowania, by healer nie wstał"  Dla Martelexa wyjątek, bo służa tylko "do skakania co 2 sekundy do innego targetu" .

Miłej gry i ew. miłego botowania w harnaku.

z tym ze ten "każdy" to używa go do expa, bo każdy wie ze bota na pvp najłatwiej ubić, a ci co go dalej używają na pvp padają jak szmaty, a pozbyć się takiego ze spota jeszcze łatwiej hahaha wszyscy to wiecie ale drama must go on  :oops:


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5322 dnia: Luty 06, 2012, 02:26:07 pm »
tak tak sobie to tłumacz :)


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5323 dnia: Luty 06, 2012, 02:41:49 pm »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p  ).


@ugh

nie kompromituj się mój drogi, bo na ru offie/core programów może używać 1-2% graczy, podczas gdy na NSsh1cie jedzie na nim każdy, kto chce mieć szansę jakiekolwiek w PvP z kimś innym, poza A grade'ami. Różnica w % jest ogromna i nie mąć ludziom w głowie. Filmika słynnego pana Martelexa i tak nic nie pobije, czymkolwiek byś się nie postarał.

PS.  ofc zapomniałem dodać, że programy owe służą (by Zojka) "tylko do pilnowania noblesa i spamu potek" i ew. dla DD-ków "tylko do pilnowania, by healer nie wstał"  Dla Martelexa wyjątek, bo służa tylko "do skakania co 2 sekundy do innego targetu" .

Miłej gry i ew. miłego botowania w harnaku.

z tym ze ten "każdy" to używa go do expa, bo każdy wie ze bota na pvp najłatwiej ubić, a ci co go dalej używają na pvp padają jak szmaty, a pozbyć się takiego ze spota jeszcze łatwiej hahaha wszyscy to wiecie ale drama must go on  :oops:
exp boty to nic nadzwyczajnego na zadnym serwerze, niech sobie gonia, poki mi nie przeszkazaja i mam na nie wyjebane, po 85+ to solo bota sobie postawic na swampie chyba jedynie

problem zaczyna sie gdy w gre wchodza programy typu zranger, temu tez wole siedziec na innovie i bulic za PA niz wkurwiac sie padajac od skrypta
moze i na innovie ktos uzywa, jednak nie na taka skale jak na ncsofcie i z pvp na prawde jest fun jak wygrasz czy nawet przegrasz przy dluzszej walce
kiedy do akcji wkraczaja programy to sie po prostu grac odechciewa
nie mam zamiaru z nikim dyskutowac na ten temat, mozecie wrzucac setki argumentow za i przeciw, ja wiem co widzialem na ncsofcie i co widze na innovie


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5324 dnia: Luty 06, 2012, 03:20:00 pm »
a tak na marginesie nowy filmik ^_^
http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded
i niech ktoś mi powie że w 6:58 nie targetuje z łapy :P reszta to tam chu chu :}
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 03:21:44 pm wysłana przez roli »