Witaj
Gość

Wątek: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017  (Przeczytany 9934 razy)

  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2017, 05:58:13 pm »
No tak piszesz ze lukiem sie gra wysmienicie a jestem ciekaw ile tam prow biega jak DE od lvlu 60 jest ; )

poza tym jak olbrzymi dysbalans musi byc np miedzy destro ktory ma wszystko poza armor crushem vs np tanki/tyrka/glada ktore to postacia praktycznie bez skilli po 76 sa polowa tego czym powinny byc na interlude
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2017, 06:01:35 pm wysłana przez Sheani »
Castani


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2017, 08:41:47 pm »
Generalnie jestem przeciwny wpieprzaniu się w czyjeś gusta odnośnie servrów, każdy gra na takich jakie lubi, ale nie mogę się oprzeć żeby zaspokoić swoją ciekawość i muszę zapytać, jakim cudem w ogóle wpadł wam pomysł do gry na serverze gdzie maksymalny level to 58? :) to trochę jak jak gra na komputerze bez monitora :) 58max lvl brzmi jak jakiś dziwny fetysz :D


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2017, 09:45:33 pm »
Generalnie jestem przeciwny wpieprzaniu się w czyjeś gusta odnośnie servrów, każdy gra na takich jakie lubi, ale nie mogę się oprzeć żeby zaspokoić swoją ciekawość i muszę zapytać, jakim cudem w ogóle wpadł wam pomysł do gry na serverze gdzie maksymalny level to 58? :) to trochę jak jak gra na komputerze bez monitora :) 58max lvl brzmi jak jakiś dziwny fetysz :D
Na C1 max skille były z 58lvl. Lepszą opcją byłby max 75 z wycięciem A i S grade.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:35:50 pm »
Generalnie jestem przeciwny wpieprzaniu się w czyjeś gusta odnośnie servrów, każdy gra na takich jakie lubi, ale nie mogę się oprzeć żeby zaspokoić swoją ciekawość i muszę zapytać, jakim cudem w ogóle wpadł wam pomysł do gry na serverze gdzie maksymalny level to 58? :) to trochę jak jak gra na komputerze bez monitora :) 58max lvl brzmi jak jakiś dziwny fetysz :D
Na C1 max skille były z 58lvl. Lepszą opcją byłby max 75 z wycięciem A i S grade.

No tak, tyle, że wtedy cała Kronika była ustawiona pod określony cap.
Sztucznie obcięcie levelu w Kronice ustawionej na 80 lvl  to jak zrównanie wysokiego człowieka do średniego poziomu przez odcięcie głowy.
Pomysł rzeczywiście bez sensu.
O tyle te kolejne wynalazki dzieciaków są śmieszne, że jest ponoć możliwość postawienia full featured C1 l2off na kliencie Classica i nikt tego jeszcze nie zrobił... Dziwne.
Chyba się wezmę i sam przetestuję, czy to tylko legenda czy prawda.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2017, 11:33:33 am »
Guys its a different server ... you can find now 100 same mid rate servers , low & pvp servers no custom with almost same features

We create a old style server .. with some small midifations that help players who haven't so much time to play

Buff are adapted to server rates and features , a guy who have 2-3 hour per day to play he cannot create x3 box for buff plus spoiler

So I give you only drop only for craft , TvT event for some Mass PvP  , raid bosses , ultra cool Olympiad with special bonus hero weapons and much more , almost all skills have been  updated so you have can a specil skill gameplay , that make F1 user leave from this server ,

For real I see servers and using auto potions , wtf is this? its lineage 2?

using F1 F1? and that's its? no skills? just luck?


MithrilMines = Skills   



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 27, 2017, 12:49:59 pm »
For real I see servers and using auto potions , wtf is this? its lineage 2?
is your server lineage2? definitely not


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 27, 2017, 05:22:38 pm »
For real I see servers and using auto potions , wtf is this? its lineage 2?
is your server lineage2? definitely not


Our server have only buffer and modified drop list
Custom balance bcs all we know trash balance of c6


Anyway I give my best here some ppl like some ppl don't...

That is normal ..


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2017, 11:54:27 pm »
Our server have only buffer and modified drop list
Custom balance bcs all we know trash balance of c6
wtf is this? its lineage 2?

dont trash others if your own shit is even worse


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 28, 2017, 07:42:15 am »
You are classic toxic you remind my greek players
Anyway that is your opinion...




  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 28, 2017, 09:16:56 am »
poza tym jak olbrzymi dysbalans musi byc np miedzy destro ktory ma wszystko poza armor crushem vs np tanki/tyrka/glada ktore to postacia praktycznie bez skilli po 76 sa polowa tego czym powinny byc na interlude
Mówisz o dysbalansie...przecież interlude był kronika która tego balansu w ogole nie miała, a kombinowanie z nią możę tylko jej pomóc.

Generalnie jestem przeciwny wpieprzaniu się w czyjeś gusta odnośnie servrów, każdy gra na takich jakie lubi, ale nie mogę się oprzeć żeby zaspokoić swoją ciekawość i muszę zapytać, jakim cudem w ogóle wpadł wam pomysł do gry na serverze gdzie maksymalny level to 58? :) to trochę jak jak gra na komputerze bez monitora :) 58max lvl brzmi jak jakiś dziwny fetysz :D

Ten serwer to jest bardziej ukłon w strone starych graczy,gdzie trzeba przejść przez wszystkie grade(non, D ,C)
Nie poświecajac przy tym duzo czasu,a czerpiąc z tego taka sama przyjemnośc jak na low ratach.


For real I see servers and using auto potions , wtf is this? its lineage 2?
is your server lineage2? definitely not

Looking at what is currently happening with the servers, this looks like the most good old l2.

Generalnie jestem przeciwny wpieprzaniu się w czyjeś gusta odnośnie servrów, każdy gra na takich jakie lubi, ale nie mogę się oprzeć żeby zaspokoić swoją ciekawość i muszę zapytać, jakim cudem w ogóle wpadł wam pomysł do gry na serverze gdzie maksymalny level to 58? :) to trochę jak jak gra na komputerze bez monitora :) 58max lvl brzmi jak jakiś dziwny fetysz :D
Na C1 max skille były z 58lvl. Lepszą opcją byłby max 75 z wycięciem A i S grade.
Na ta chwile planowany jest max 66 i B grade takżę wydaje mi sie ze to kwestia czasu i  bedzie 75 :)
Na moje oko to fajne rozwiazanie bo nowy gracz generalnie może zaczac nawet za miesiac i jak wejdzie to bedzie widział ze duzo do nadgonienia nie ma :P

pozdrawiam



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 28, 2017, 10:11:38 am »
You are classic toxic you remind my greek players
Anyway that is your opinion...
no, that's not my opinion, you are flaming other servers and you call me toxic when i say your server is trash

so, wheres the logic greeky

@up
ziomek, w dupie mam czy to jest dobry serwer, czy zly; ale jezeli admin nazywa inne serwery gownem, a obraza sie za to ze ktos w taki sposob pisze o jego serwerze i potem jeszcze jest zdziwiony to nie wiem na kiego chuja go bronisz


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 28, 2017, 12:47:15 pm »
You are classic toxic you remind my greek players
Anyway that is your opinion...
no, that's not my opinion, you are flaming other servers and you call me toxic when i say your server is trash

so, wheres the logic greeky

@up
ziomek, w dupie mam czy to jest dobry serwer, czy zly; ale jezeli admin nazywa inne serwery gownem, a obraza sie za to ze ktos w taki sposob pisze o jego serwerze i potem jeszcze jest zdziwiony to nie wiem na kiego chuja go bronisz

Jeżeli nie interesuje Ciebie ten serwer to po kiedy...sie w ogole wypowiadasz, nie szkoda Tobie czasu?Ja bym olał temat proste.
Bronie serwer dlatego ze na nim gram i smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy ledwo wbili 20 lvl i wielcy znawcy serwera...
i mowia ze jest chujowo, nie mam pojecia po czym to wywniskowali, po tym ze 20lvl i dalej sie biega w non grade?
ps.Wracajać jeszcze do obrażania innych serwerow,jak inaczej nazwiesz serwer ktory jest zamykany po 2 tygodniach a po pierwszym weekendzie nie ma GMa bo jest zajety przeliczaniem kasy z doty?Wydaje mi sie ze gówno to idealna nazwa.
pozdrawiam


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 28, 2017, 01:38:46 pm »
You are classic toxic you remind my greek players
Anyway that is your opinion...
no, that's not my opinion, you are flaming other servers and you call me toxic when i say your server is trash

so, wheres the logic greeky

@up
ziomek, w dupie mam czy to jest dobry serwer, czy zly; ale jezeli admin nazywa inne serwery gownem, a obraza sie za to ze ktos w taki sposob pisze o jego serwerze i potem jeszcze jest zdziwiony to nie wiem na kiego chuja go bronisz

Jeżeli nie interesuje Ciebie ten serwer to po kiedy...sie w ogole wypowiadasz, nie szkoda Tobie czasu?Ja bym olał temat proste.
Bronie serwer dlatego ze na nim gram i smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy ledwo wbili 20 lvl i wielcy znawcy serwera...
i mowia ze jest chujowo, nie mam pojecia po czym to wywniskowali, po tym ze 20lvl i dalej sie biega w non grade?
ps.Wracajać jeszcze do obrażania innych serwerow,jak inaczej nazwiesz serwer ktory jest zamykany po 2 tygodniach a po pierwszym weekendzie nie ma GMa bo jest zajety przeliczaniem kasy z doty?Wydaje mi sie ze gówno to idealna nazwa.
pozdrawiam
Ten z tego co rozumiem stoi dopiero 2 tygodnie, ja bym się wstrzymał na razie z argumentem jak długo inne wytrzymują online.
To, że server nie jest typu pay2win nie oznacza jeszcze, że jest dobry i warto na mim grać.
Chciał mieć serwer w starym stylu mógł taki zrobić, są packi, pełne,  z c1 czy c4, mógł je scustomizowac pod swoje potrzeby. Postawić buffera czy zmienić drop to nie sztuka.
Bronisz serwera, grasz tam, rozumiem, ale można też wysłuchać dlaczego inni gracze NIE CHCĄ tam grać.
Przeczytaj mój wpis w tym wątku wyżej - obcinanie kroniki zaprojektowanej na inny cap (80lvl) to cokolwiek dziwny pomysł.
Klasy nie rozwijaną się symetrycznie i równolegle, niektóre dostają na niższych lewelach szybciej ważne skile, potem wolniej to idzie, inne klasy odwrotnie.
Mogę się mylić, ale mój nos podpowiada mi, że niedługo przetrwa.
Szacunek dla gościa za to, ze chce eksperymentować i nie jest nastawiony na kasę, ale to może być za mało.
Jego stosunek do potencjalnych graczy tez nie wróży niczego dobrego na przyszłość.
Był tutaj kilka miesięcy też taki dziwaczny serwer H5 x1 ale tak scustomizowany, że od razu mu przepowiedziałem fail.
Nie pomnę nazwy, admin to był Polak nick Sybar.
O tyle mi go było szkoda bo miał zapał, poświęcił się, ale widziałem, że robi totalne dziwactwo które długo nie przetrwa. Długo nawet pociągnął, ze 3 miechy. ale nawet dziwacy porezygnowali z gry na nim.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:08:48 pm »
You are classic toxic you remind my greek players
Anyway that is your opinion...
no, that's not my opinion, you are flaming other servers and you call me toxic when i say your server is trash

so, wheres the logic greeky

@up
ziomek, w dupie mam czy to jest dobry serwer, czy zly; ale jezeli admin nazywa inne serwery gownem, a obraza sie za to ze ktos w taki sposob pisze o jego serwerze i potem jeszcze jest zdziwiony to nie wiem na kiego chuja go bronisz

Jeżeli nie interesuje Ciebie ten serwer to po kiedy...sie w ogole wypowiadasz, nie szkoda Tobie czasu?Ja bym olał temat proste.
Bronie serwer dlatego ze na nim gram i smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy ledwo wbili 20 lvl i wielcy znawcy serwera...
i mowia ze jest chujowo, nie mam pojecia po czym to wywniskowali, po tym ze 20lvl i dalej sie biega w non grade?
ps.Wracajać jeszcze do obrażania innych serwerow,jak inaczej nazwiesz serwer ktory jest zamykany po 2 tygodniach a po pierwszym weekendzie nie ma GMa bo jest zajety przeliczaniem kasy z doty?Wydaje mi sie ze gówno to idealna nazwa.
pozdrawiam
wypowiadam sie bo moge, zgodnie z regulaminem tego forum

i nie pisalem o tym czy bronisz serwera, pisalem o bronieniu admina ktory pare postow wczesniej pokazal jakim jest hipokryta, kiedy sam nazwal wszystkie inne priv serwery gownem i jednoczesnie obrazil sie kiedy ja napisalem identycznie to samo o jego serwerze

wiec moze przestac sie tak gotowac i wracaj wbijac 58 na interludzie


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 28, 2017, 04:16:12 pm »
Panowie nie ma co bić piany, l2 umarło to fakt, a jak ktoś ma zapał i chęci modyfikacji na starym dobrze znanym, lecz lubianym IL to jego sprawa i jego poświęcony czas. Myślę. że adminowi chodziło o wydłużenie samej potyczki 1 na 1 i to jest powodem jego dziwnego obcinania lvl itp.(wystarczyło dodać każdej klasie więcej hp i cp i juz z automatu mamy wiecęj możliwości, jest czas na debuffy, wykorzystanie architektury itp) No ale może w tym jego eksperymencie jest metoda, która wymaga dużo motywacji i determinacji bo nakład pracy jest ogromny. Nie zapomnijcie, iż naszego Kopernika też mieli na początku za debila, a potem sami czuli wstyd..Powodzenia mithril mines, próbuj i się nie poddawaj NIE MYLI SIĘ TYLKO TEN KTO NIC NIE ROBI


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 29, 2017, 06:35:15 pm »
a mnie sie wydaje ze l2 ma sie calkiem dobrze tylko kupa malkontentow na forach
Castani


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 29, 2017, 11:59:08 pm »
Nie powiedziałbym, że ma się dobrze  :P Napewno nie na zachodzie.
Na forum po prostu typowa ludzka mentalnośc chwalić swoje a wszystko inne krytykować, czy to serwery czy produkty które się kupuje, fanboje i hejterzy. Nic pomiędzy.

Ja tam się cieszę, że ludzie eksperymentują z customami itp. Najwyższy czas. Gra ma prawie 15 lat, ile można klepać "retailowe" interlude i h5.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x10 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 30, 2017, 09:25:40 am »
A ja obstawiam przy swoim. Wystarczy zerknac jakim sukcesem bylo wydanie lineage revolution.
Castani


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x25 - TOP B GRADES - MAX 66 lvl soon
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 21, 2017, 09:57:46 pm »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] Mithril Mines - IL x25 - TOP B GRADES - MAX 66 lvl soon
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2017, 10:38:34 pm »
Co się stało, że data w nazwie tematu zmieniona na soon?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 27, 2017, 08:42:38 am »
few days left for new update!!




  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 04, 2017, 12:22:54 am »


Update will be update today 04-08-2017

New MAX lvl 66 and new items B grade by Craft


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 04, 2017, 09:27:11 pm »
Cześć, gra ktoś ?:)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 12, 2017, 09:56:48 am »
 :bump:


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2J] MithrilMines - IL x25 - START 15.06.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 21, 2017, 12:16:50 pm »
fajna zabawa dla ludzi ktorzy nie maja duzo czasu na L2 :)

po ostatnim update duzo sie zmienilo, gra sie bardzo fajno

niby IL ale czlowiek sie czuje jak na classicu midratowym

jak cos to pm wieczorami "Jackie lub moj ziom "Rozjebunda

« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2017, 12:18:21 pm wysłana przez pant »