Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS SpellSinger  (Przeczytany 10979 razy)

  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Soul Breaker VS SpellSinger
« dnia: Marzec 21, 2008, 11:48:34 pm »
Opisujcie Taktyki na temat PVP tych dwóch wspaniałych klas o ktorych jest ten temat ;)
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2008, 12:09:44 am »
Ściągamy buffy spellsingerowi i on wtedy coś w tym stylu(cytat, ktoś wstawiał w temacie o Kamaelach :P):
Where`s my buff? Where`s my life?
Czyli walka się kończy wtedy kiedy ściągniemy mu buffy, ale jeżeli on pierwszy zaatakuje(szczególnie na end-game) to mamy prze*****e.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2008, 03:47:11 pm »
A to kradzież buffów ściąga także buffy? 


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2008, 06:10:21 pm »
No jak kradnie to nie pożycza no nie?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2008, 08:47:38 pm »
Myślałem, że to działa na zasadzie skopiowania skilli przeciwnika.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2008, 09:03:22 pm »
Wiesz jak fajnie sie dasha kradnie albo ud ? ^^
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2008, 11:58:29 am »
Tylko szkoda ze u mnie na servie Steal Divinity nie zadaje DMGu ^^
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2008, 03:03:24 pm »
Bo to chyba nie ma zadawać DMG 0.o


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2008, 12:04:32 am »
od tego jest inny skill, który dostajemy na 66lvlu mianowicie curse divinity.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:55:43 am »
Sry troszku sie zamotałam ;) Czyli Curse divinity tylko zadaje DMG od posiadanych buffkow a Steal divinity je kradnie ;D
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2008, 05:41:36 pm »
jesli spsa nie ogluszysz blinkiem to padniesz... nawet jesli on buffa nie ma :/


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:03:51 pm »
Nie bawimy się w ściąganie spsowi buffa od razu final i jedziemy albo się uda albo nie zwykle na oli wygrywałem, ale jest tylko ten jeden sposób w miarę pewny bo sps nie ma dużo p. defa, a jak walimy mu cryty po 2k jest zadowalająco.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:15:43 pm »
Cytuj
od razu final
Jak nie czekamy na jego reuse to tak...Z tego co mi wiadomo ten skill ma strasznie dlugi reuse, wiec nie liczyl bym ze zawsze bedziemy go miec podczas walki xD
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2008, 02:34:21 pm »
Czepiasz się...przedstawiam pvp na oli bo wydaje mi się najbardziej uczciwe i dające do myślenia.A na oli reuse skilli jest automatyczny (zależy jaki serw)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:03:08 pm »
Na lol L2j to jest automatyczny.
Hmm walki na Oli sprawiedliwe? Mała arena i brak BSSów... No może... Ale jednak...



  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:43:11 pm »
0 kumpli przeciwnika, 0 full buffa, nie ma czegoś takiego jak otwarty teren dla łucznika etc. :> i bez cp potek (walka z potkami to nie  pvp tylko ''bij babcię aż się zgarbi) chyba najbardziej uczciwe pvp :)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2008, 02:28:11 pm »
0 kumpli przeciwnika, 0 full buffa, nie ma czegoś takiego jak otwarty teren dla łucznika etc. :> i bez cp potek (walka z potkami to nie  pvp tylko ''bij babcię aż się zgarbi) chyba najbardziej uczciwe pvp :)
ROTFL


Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2008, 03:37:44 pm »
0 kumpli przeciwnika, 0 full buffa, nie ma czegoś takiego jak otwarty teren dla łucznika etc. :> i bez cp potek (walka z potkami to nie  pvp tylko ''bij babcię aż się zgarbi) chyba najbardziej uczciwe pvp :)
no tak bardzo uczciwa walka gdzie jest pare klas farmiacych oly a reszta musi czekac na feed albo na Cb walczyc, no nigdy w zyciu nie widzialem czegos bardziej sprawiedliwego lol


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2008, 04:44:45 pm »
Wiesz :D ja walczyłem na oli zanim dowiedziałeś się o L2 więc się nie dziw, że mam inne zdanie. Chyba nie wiecie o co chodzi w pvp co ? Skille skille skille i self buff ewentualnie z pałek żadnych wspomagań, potków czy innego badziewia takie rzeczy na siege czy fragach...lol. 
Teraz do tego geniusza co nawija o feedowaniu niektórymi postaciami...kogo masz na myśli??? bisha ? świetnie sobie poradzi z większością profek ZAZNACZAM-> Nie umiesz grać nie wygrasz, umiesz wygrasz nawet grając EE.Chyba normalne, że niektórymi profkami nie umiesz grać od razu ? Jesteś jednym z tych co uważają, że jak bish czy pp to healer/buffer to nie da się nimi 1 vs 1 pokozaczyć ? Chyba nie widziałeś pr0 graczy za sterami tych profek.Wiele osób myśli, że Glad najlepsza profa do pvp no i tak zgadzam się jest świetny...ale mało kto nim umie grać...przykład kilkanaście tematów o gladzie wszyscy odejmują od Cona w dye.Wniosek-jesteś słaby/przeciętny grasz słabo i przeciętnie, jesteś dobry jakąś profką potrafisz odnaleźć się w każdym pvp proste chyba.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:20:12 pm »
Cytuj
Wniosek-jesteś słaby/przeciętny grasz słabo i przeciętnie, jesteś dobry jakąś profką potrafisz odnaleźć się w każdym pvp proste chyba.
Chcialbys... Akurat na oli walki sa najmniej sprawiedliwe, bo warunki oli stanowia bonus dla niektorych klas, czego na normalnym pvp nie uswiadczysz. I jak bys nie gral swoja profka to od pewnych klas prawie zawsze dostajesz w d... i tego nie przeskoczysz zadnymi umiejetnosciami.
...


Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:39:51 pm »
Wiesz :D ja walczyłem na oli zanim dowiedziałeś się o L2 więc się nie dziw, że mam inne zdanie. Chyba nie wiecie o co chodzi w pvp co ? Skille skille skille i self buff ewentualnie z pałek żadnych wspomagań, potków czy innego badziewia takie rzeczy na siege czy fragach...lol. 
Teraz do tego geniusza co nawija o feedowaniu niektórymi postaciami...kogo masz na myśli??? bisha ? świetnie sobie poradzi z większością profek ZAZNACZAM-> Nie umiesz grać nie wygrasz, umiesz wygrasz nawet grając EE.Chyba normalne, że niektórymi profkami nie umiesz grać od razu ? Jesteś jednym z tych co uważają, że jak bish czy pp to healer/buffer to nie da się nimi 1 vs 1 pokozaczyć ? Chyba nie widziałeś pr0 graczy za sterami tych profek.Wiele osób myśli, że Glad najlepsza profa do pvp no i tak zgadzam się jest świetny...ale mało kto nim umie grać...przykład kilkanaście tematów o gladzie wszyscy odejmują od Cona w dye.Wniosek-jesteś słaby/przeciętny grasz słabo i przeciętnie, jesteś dobry jakąś profką potrafisz odnaleźć się w każdym pvp proste chyba.

ty zartujesz czy naprawde w L1 walczyles na oly?

nie wygrasz EE(chocbys potrafil nie wiem jak swietnie grac) z kazda postacia na oly, tak samo pp/bish/glad i wszystkie inne klasy

a na open pvp jak chcesz solo healerem/pp "pokozaczyc" ?

no i kompletnie nie wiem o co chodzi w tym zdaniu
Cytuj
Wiele osób myśli, że Glad najlepsza profa do pvp no i tak zgadzam się jest świetny...ale mało kto nim umie grać...przykład kilkanaście tematów o gladzie wszyscy odejmują od Cona w dye.
czyli co, wszyscy ktorzy odejmuja od CON(jakies 99% gladow) to ludzie ktorzy swojej profki nei ogarniaja i nie potrafia grac?
Cytuj
Wniosek-jesteś słaby/przeciętny grasz słabo i przeciętnie, jesteś dobry jakąś profką potrafisz odnaleźć się w każdym pvp proste chyba.
chyba nie bardzo ... odnalezc sie w pvp, a wygrywac w open pvp pp 1vs1 z kimkolwiek to roznica

btw, moznaby wrocic do tematu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2008, 09:42:15 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:58:58 pm »
nie wygrasz EE(chocbys potrafil nie wiem jak swietnie grac) z kazda postacia na oly, tak samo pp/bish/glad i wszystkie inne klasy
bzdury, obecnie cardi 81 z pt ud>all  :_delf_5_1:


Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2008, 11:06:52 pm »
nie wygrasz EE(chocbys potrafil nie wiem jak swietnie grac) z kazda postacia na oly, tak samo pp/bish/glad i wszystkie inne klasy
bzdury, obecnie cardi 81 z pt ud>all  :_delf_5_1:
no i nastepny mecz robi od razu po tym wygranym bo jest instant refresh skilli ...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:56:46 pm »
Na drugim odpala CS :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2008, 02:47:54 pm »
Tak myślisz ??? A przykładowo glad ? odnajdzie się w pvp z każdym podobnie destro zaznaczam trzeba umieć tymi profesjami grać.A na oli najmniej uczciwie ? masz na myśli łucznika ??? :) łuk w terenie pojedzie praktycznie każdego to dopiero uczciwa walka!!!