Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker vs. Temple Knight  (Przeczytany 11764 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:48:09 pm »
nie daje, bo epiki się neutralizują. On dostanie 20% land rate a ty 20% resist. To tak jakby obie postacie były bez epików. I teraz wchodzi majesic, który robi rożnicę.
I oto mi chodzilo...Tyle ze sam mj nie uratuje cie przed stunem...

albo jestes glupi, albo nie umiesz czytac, albo nie znasz angielskiego ... albo wszystko na raz
albo idz do szkoly i naucz sie innych slow
btw "jak tank ma 5/5 epic to nie ma zadnego bonusu do stunow ... i tak na + dla SB"
Mi tu piszesz ze nieumiem czytac...Co ty napisales, jak tank ma 5/5 epic to niema zadnego bonusu, wlasnie ma i to duzy, jaka jest szansa wejsca stuna tankiem bez epicow, w kamaela z full epic, i mj light, a jaka miedzy tankiem z epicami?Bonusy z epicow schodza na 0...Czyli to daje DUZO tankowi
jestes glupi

pisalismy o sytuacji kiedy kamael ma 5/5, napisales "co jezeli tank tez ma 5/5", a to ze nic mu to nie daje, stun tanka jest zneutralizowany przez jewele+mj set czyli SB a nie tank dostaje na +
Kto tu jest glupi...Temat vs temple knight, a ty mi tu piszesz o DA... wiec pomysl



  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:52:36 pm »
A co to za różnica? Dla kamaela to jedno i to samo.
W swoim przykładzie dałem HK (i to raczej dobrego) bo mówiliśmy o stunie a nie o innych aspektach klasy.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:04:58 pm »
A co to za różnica? Dla kamaela to jedno i to samo.
W swoim przykładzie dałem HK (i to raczej dobrego) bo mówiliśmy o stunie a nie o innych aspektach klasy.
Ja mowie o czyms innym...Dla kamaela walka z hk, a et jest zupelnie inna, 1 et ma 2 tole



  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:29:18 pm »
Tol według ciebie robi różnicę? Chyba bardziej pomoże kamaelowi niż właścicielowi.
ET według mnie jest najprostrzym celem ze wszystkich tanków (oczywiście tylko dla kamaela, bo uważam, ze jest najtrudniejszym celem dla innych klas). Nie wyobrażam sobie co może zrobić żeby wygrać taką walkę.


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:38:19 pm »
A co to za różnica? Dla kamaela to jedno i to samo.
W swoim przykładzie dałem HK (i to raczej dobrego) bo mówiliśmy o stunie a nie o innych aspektach klasy.
Ja mowie o czyms innym...Dla kamaela walka z hk, a et jest zupelnie inna, 1 et ma 2 tole
to jeszcze lepszy regen hp dla kamaela a tank musi zuzyc hp zeby uzyc tego tola ... gratz brain +++


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:38:50 pm »
Tol według ciebie robi różnicę? Chyba bardziej pomoże kamaelowi niż właścicielowi.
ET według mnie jest najprostrzym celem ze wszystkich tanków (oczywiście tylko dla kamaela, bo uważam, ze jest najtrudniejszym celem dla innych klas). Nie wyobrażam sobie co może zrobić żeby wygrać taką walkę.
Owszem bierzesz go jako buffa, tyle ze to 50% hp odnowi ET, a nie tobie.Najwyzej na shield bashu ze szczesciem by troche potrzymal, nie wiem czy tak latwo  sh by bylo rozwalic et.
Buko nie spinaj sie tak :* tol wiecej  odnawia niz zabiera hp tak btw...zabiera 1621 hp, a odnawia o wiele wiecej...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 01:41:58 pm wysłana przez seken »



  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:01:52 pm »
wiecej odnawia, ale kamael dotaje +++regen wiec i tak go nei zabijesz


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:05:55 pm »
Pamiętaj że pełny efekt buffa otrzymuje kamael, gdy jakiś przechwytuje (poza kosztem).
Kradnąc tola dostaje regen 50% hp i wszystkie pozoatałe skutki (nie traci swojego hp, bo to właśnie jest koszt). Co więcej ET utrzyma tola do 9 sekund a kamael będzie miał go cały czas. Ciężko będzie wbić wtedy już jakiegokolwiek debuffa.
Naprawdę obejrzyj film i spójrz w jakim tempie zadję dmg. Regen 50% cudzego hp nic dla mnie nie znaczy.
Z każdą chwilą walki ET będzie robił coraz słabszy i coraz wolniejszy dmg a kamael coraz mocniejszy. Także nie wiem komu bardziej te 50% hp pomoże.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 03, 2010, 10:05:22 am »
jedno pytanie do Ciebie orlok: jak grasz/gralbys z paladynem ze stackowanym dark resistem i sacri +30?

sry za offtop


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 03, 2010, 12:10:46 pm »
Po pierwsze w full dark resistach wychodzą przeciwko mnie wszyscy liczący się przeciwnicy na oly.
Różnicę z tego powodu odczuwam jedynie w przypadku arcana lorda i ola. U reszty oczywiście dmg jest mniejszy, ale jakoś tego nie czuć. Jeżeli pk nie wbije ud to dmg i tak jest znaczący. Jeżeli wbije ud to kradnę i zyskuję czas. Dmg jest i tak spory, bo używam też non elemental nuków. Poza oly, gdy ludzie mają dobre buffy, non elemental dmg jest słaby. Ale na oly, gdy przeciwnik traci buffs nuki te zadają sporo a vortex często ląduje dając straszny debuff. Ja mam mackę z augmentem magic crit, talizman wild magic i enligtenment. Dlatego criticale mam regularne i mocne. Dlatego wysoki resist tak bardzo mnie nie boli. Dodatkowo soul of pain często canceluje target. Przerywa to niejednokrotnie używane skille. Gdy przeciwnik nie ma buff, podbiegam i wbijam para. Jest wtedy mój i ma małe szanse przeżyć i leczyć się, bo para potrafię chainować z dużą szansą.
Nie trafiłem na takiego potwora, przy którym zabrakłoby mi many i musiałbym użyć life forca czy maximum clarity. Na naszym serwerze najlepsi pk to TheStig (z filmu DLMa), karigan i kilku słabszych pretendujących. Nie zdarza mi się z nimi przegrać.
Pamiętajcie też, że moja ocena nie jest do końca obiektywna. Na retailu w trakcie oly wszyscy używają runów z eventu - lepszy reuse skilli, więcej hp. Poza tym jestem w klanie 11lvl, gdzie mam wszystkie możliwe skille, w tym wszystkie squady lvl 3 (nie jestem w sumie pewien czy działają na oly, ale przy najbliższej okazji sprawdzę).


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 03, 2010, 12:32:48 pm »
to inaczej - taki pal ma tez am z acu +magic barrier10 i zamiast epikow wklada vesper jewele +5-6. pytam sie, bo chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc (nawet jesli oznacza to setki godzin farmienia) zrobienia outheal takiemu sb i powolne karanie z luku, inaczej rzecz biorac - pokonanie go

a klan skille imo nie dzialaja na oly ;>


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 03, 2010, 01:00:44 pm »
Nie czuję tego. Bez epików - brak bonusa do c.speed z baiuma, łatwe wejscie vortexa i -30% c.speed.
Dodając do tego szansę na cancel target i paraliż, oznacza bardzo duże kłopoty ze skutecznością heala. Kamael może też zmienić element, bo na rapierze ma zazwyczaj inny.
Wyciągnie z ciebie buff, odpali final form i po tobie.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 03, 2010, 01:20:24 pm »
wiesz, ten baium to zaledwie 4% casta (a operowanie eq tez sie klania), a przy takim zestawieniu nie robilbys mu zbyt duzo nukami, zostalaby walka wrecz, a walka wrecz = stun. dlatego zastanawialem sie czy to dobry pomysl, ale skoro nawet w meele sb robi b.duzy dps to dupa


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 03, 2010, 05:49:33 pm »
zdjecie epikow to Twoja taktyka? cool.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 03, 2010, 06:30:24 pm »
przeczytales od poczatku? eq sie zmienia w trakcie walki i jesli boost do m defa w zamian za zdjecie epikow jest w danym momencie oplacalny, to sie tak robi. po drugie tank jest na przegranej pozycji, wiec trzeba kombinowac


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 03, 2010, 09:28:20 pm »
przeczytales od poczatku? eq sie zmienia w trakcie walki i jesli boost do m defa w zamian za zdjecie epikow jest w danym momencie oplacalny, to sie tak robi. po drugie tank jest na przegranej pozycji, wiec trzeba kombinowac

Imho, wybiegamy na zerku bez zadnego innego bufa, talizman z kradziejka buffow. Potem UD cancelowane ze stoperem w reku + tol + sacri i bb slh
new future.


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 03, 2010, 10:24:47 pm »
przeczytales od poczatku? eq sie zmienia w trakcie walki i jesli boost do m defa w zamian za zdjecie epikow jest w danym momencie oplacalny, to sie tak robi. po drugie tank jest na przegranej pozycji, wiec trzeba kombinowac

Imho, wybiegamy na zerku bez zadnego innego bufa, talizman z kradziejka buffow. Potem UD cancelowane ze stoperem w reku + tol + sacri i bb slh
powiedziec latwo, wykonac ciezej ;p


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 03, 2010, 11:27:09 pm »
przeczytales od poczatku? eq sie zmienia w trakcie walki i jesli boost do m defa w zamian za zdjecie epikow jest w danym momencie oplacalny, to sie tak robi. po drugie tank jest na przegranej pozycji, wiec trzeba kombinowac

Imho, wybiegamy na zerku bez zadnego innego bufa, talizman z kradziejka buffow. Potem UD cancelowane ze stoperem w reku + tol + sacri i bb slh
no tak bo przecie zawsze wiesz ze trafisz na slh...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:54:02 am »
przeczytales od poczatku? eq sie zmienia w trakcie walki i jesli boost do m defa w zamian za zdjecie epikow jest w danym momencie oplacalny, to sie tak robi. po drugie tank jest na przegranej pozycji, wiec trzeba kombinowac

Imho, wybiegamy na zerku bez zadnego innego bufa, talizman z kradziejka buffow. Potem UD cancelowane ze stoperem w reku + tol + sacri i bb slh
no tak bo przecie zawsze wiesz ze trafisz na slh...

Z reguly jak jestem na oly to ktos mi mowi na tsie z kim sie bije...
new future.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 05, 2010, 10:01:45 am »
i co , uzyjesz kradziezy bufa z talika, potem ud i tola i? i za 7 sec znow nie masz bufa ;d
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:17:12 am »
7 sekund to chyba songach i runie


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:52:41 am »
kamele>tanki QQ true a wy tutal placzecie


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 05, 2010, 12:26:49 pm »
kamele>tanki QQ true a wy tutal placzecie
Raczej sb>tanki
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 05, 2010, 04:03:43 pm »
sb-run-run-run-kradnie buffyi wsio


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Breaker vs. Temple Knight
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:49:56 am »
jedyna szansa na SB po kilkudziesięciu walkach to:

macro na zdjęcie bizu i deflect w odpowiednim momencie. Wygrałem z 2 SB którzy wymieniają sie hero u mnie na privie.

Tylko że wygrałem kilka walk na kilkadziesiąt....

Nie ma znaczenia jaki tank hity są za mocne że to wytrzymać a nie ma czym tego zabić.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!