Witaj
Gość

Wątek: Berserker vs PlainsWalker  (Przeczytany 2894 razy)

  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Berserker vs PlainsWalker
« dnia: Marzec 12, 2011, 10:27:16 am »
Opiszcie taktyki sposoby z obydwu rof na wygranie walki czy to pvp czy olympiad (milo o wpisy graczy z H5)

Wg. mnie:
Doombringer zaczyna RI nastenie odpalamy UD, disarm, VT i jedziemy z CoP, bleed, contagion, jak ucieka RI, gdy znika masowka.
caly czas staram sie wsadzic disarm lub mass disarm (dluzszy reuse) i nie dajemy uciec PW. Oczywiscie mozna stworzyc ladne przedstawienie majac eye for eye, wtedy to juz po walce.


Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2011, 11:08:38 am »
a pw to debil i nie widzi ze odpalasz eye for eye


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2011, 12:20:34 pm »
Zerk odpala ud jak dagger jest na hide i wątpie zeby dagger uciekał nawet z disarmem (niby po co? żebys go mógł rushować?) Jesli masz dobrze zenchantowanego disarma/massDisarma to wr będzie prawie ciągle bez broni.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2011, 01:06:38 pm »
na h5 dochodza arenki z kolumnami co jest troche na + dla wra ale ogolnie to ma przekichane z takim zerkiem


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2011, 10:27:51 am »
Zerk odpala ud jak dagger jest na hide i wątpie zeby dagger uciekał nawet z disarmem (niby po co? żebys go mógł rushować?) Jesli masz dobrze zenchantowanego disarma/massDisarma to wr będzie prawie ciągle bez broni.

nie prawie tylko ciągle a jesli juz ja załozy to sie o niego zabije... orłem olimpiady nie jestem ale zerka  ciezko uwalic oczywiście takiego który potrafi cos nim zagrać.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2011, 06:07:49 pm »
Gdy gralem zerkiem imo WR nie byl dla mnie problemem, po prostu ud + dissarm i kazdy dagger mial przerypane (to  chyba ten disarm l2j)
Nie chce mowic ze jestem jakims ogarem zerka, ale wiele czasu poswiecilem na postac i poznanie jej, a teraz gdy wracam do gry chcialem poznac role WR w takiej walce, gdyz nim wlasnie zamierzam grac.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Berserker vs PlainsWalker
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2011, 09:41:07 am »
jako wr mowie ci ze jest przerąbane.