Witaj
Gość

Wątek: Jaka klasa pod solo gre ?  (Przeczytany 6873 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Jaka klasa pod solo gre ?
« dnia: Kwiecień 06, 2012, 02:53:04 pm »
Postanowiłem zagrać na Core i mam do was prosbe, czy moglibyscie mi polecic jakas klase pod solo gre ? Na CP nie moge sobie pozwolic, bo nie mam mozliwosci logowania sie codziennie o stalej porze do gry. Teraz ponoć weszły jakies instancje na ktorych sie koksa i zarabia ? Kazda postac da sobie rade zrobic solo te insty, czy jak to dziala ? Ogólnie to myslalem nad Feo z SH, daje rade? Czy z kamaela bedzie lepszy do mojego stylu gry ? Z gory dzieki za odpowiedzi :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2012, 05:26:09 pm »
Po 85 nie da się grać solo. I skąd mamy znać twój styl gry? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 07:41:06 pm »
Po 85 nie da się grać solo.(...)
Lol...

Loluś Nie słuchaj Kamala i bierz sumonera albo nukera.
85+ Swampland. jak Ci sie nie znudzi, to aż do niebieskości Oczywiście łapiesz w miarę możliwości kartię/SoA daily/teredor
90+ końcówkę możesz ciągnąć na swampland a potem się przenieść np. do GoG, albo Fairy. Kwestia gustu. Kolega (94 summoner) w jeden dzień pełny na fairy zarobił ponad 250kk ze sprzedaży full dropów twilight :) Solo oczywiście.
95+ Seal of Shilen - wczoraj widziałem tam solującego nukera 95+. Poprzednio widziałem go solującego na Fairys. Oczywiście buff pet/poty/kupione buffy/duo ISS "must be".
Summonera wyposaż w "uk" i heja. Nuker niestety im lepszy sprzęt (kasa) tym lepiej. A summoner nie ma problemu nawet z beast shotami, które może sobie teraz summonować.

Pozdrawiam
PS. Oczywiście nic nie zastąpi party w SoA 85+ czy orbis 90+. Ale jak się nie da...
PS1. A jak chcesz nie mieć żadnego problemu z party to bierz tanka lub healera - tych klas zawsze brakuje. przynajmniej na Chronosie. I o której się nie zalogujesz i na jak długo - zawsze znajdziesz szybko party.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2012, 01:25:52 am »
Po 85 nie da się grać solo.(...)
Lol...

Loluś Nie słuchaj Kamala i bierz sumonera albo nukera.
85+ Swampland. jak Ci sie nie znudzi, to aż do niebieskości Oczywiście łapiesz w miarę możliwości kartię/SoA daily/teredor
90+ końcówkę możesz ciągnąć na swampland a potem się przenieść np. do GoG, albo Fairy. Kwestia gustu. Kolega (94 summoner) w jeden dzień pełny na fairy zarobił ponad 250kk ze sprzedaży full dropów twilight :) Solo oczywiście.
95+ Seal of Shilen - wczoraj widziałem tam solującego nukera 95+. Poprzednio widziałem go solującego na Fairys. Oczywiście buff pet/poty/kupione buffy/duo ISS "must be".
Summonera wyposaż w "uk" i heja. Nuker niestety im lepszy sprzęt (kasa) tym lepiej. A summoner nie ma problemu nawet z beast shotami, które może sobie teraz summonować.

Pozdrawiam
PS. Oczywiście nic nie zastąpi party w SoA 85+ czy orbis 90+. Ale jak się nie da...
PS1. A jak chcesz nie mieć żadnego problemu z party to bierz tanka lub healera - tych klas zawsze brakuje. przynajmniej na Chronosie. I o której się nie zalogujesz i na jak długo - zawsze znajdziesz szybko party.

Jakiegokolwiek summonera?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:57:48 am »
jest tylko jeden:)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2012, 11:39:20 am »
przed 85 ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:37:35 pm »
Po 85 nie da się grać solo.(...)
Lol...

Loluś Nie słuchaj Kamala i bierz sumonera albo nukera.
85+ Swampland. jak Ci sie nie znudzi, to aż do niebieskości Oczywiście łapiesz w miarę możliwości kartię/SoA daily/teredor
90+ końcówkę możesz ciągnąć na swampland a potem się przenieść np. do GoG, albo Fairy. Kwestia gustu. Kolega (94 summoner) w jeden dzień pełny na fairy zarobił ponad 250kk ze sprzedaży full dropów twilight :) Solo oczywiście.
95+ Seal of Shilen - wczoraj widziałem tam solującego nukera 95+. Poprzednio widziałem go solującego na Fairys. Oczywiście buff pet/poty/kupione buffy/duo ISS "must be".
Summonera wyposaż w "uk" i heja. Nuker niestety im lepszy sprzęt (kasa) tym lepiej. A summoner nie ma problemu nawet z beast shotami, które może sobie teraz summonować.

Pozdrawiam
PS. Oczywiście nic nie zastąpi party w SoA 85+ czy orbis 90+. Ale jak się nie da...
PS1. A jak chcesz nie mieć żadnego problemu z party to bierz tanka lub healera - tych klas zawsze brakuje. przynajmniej na Chronosie. I o której się nie zalogujesz i na jak długo - zawsze znajdziesz szybko party.
ta i zanim wbije 86 zrobi quit z nudów :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:45:28 pm »
j/w ta gra w obecnych kronikach jest nastawiona na team play, a nie solo katusze.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:43:25 am »
Zdecydowanie bierz summonera zawsze bedziesz mial pt.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2012, 01:50:09 pm »
jest sporo klanów które grają bez systemu cp. Więc nie jesteś z góry skazany na samotną walkę z mobami
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa pod solo gre ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 11, 2012, 08:29:44 pm »
j/w ta gra w obecnych kronikach jest nastawiona na team play, a nie solo katusze.

ale są masochiści uwielbiający solo " katusze "
Jestem obserwowany
Big brat czuwa