Witaj
Gość

Wątek: Dota  (Przeczytany 26857 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 20, 2018, 06:14:20 pm »
Nie myślę że za 3 miesiące będzie źle tylko chciałbym odrobić lekcje z ekspienia póki jest zima i mogę grać 10 godzin dziennie.
Idealnych serwerów nie ma. Jeśli wyjdzie w praniu drobiazg  każdy to rozumie. Nawet nie oczekujemy "Gnatowego" trybu debugowania - dziś zgłoszenie po nocnym restarcie wchodzi poprawka :).


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 20, 2018, 07:19:16 pm »
Nie myślę że za 3 miesiące będzie źle tylko chciałbym odrobić lekcje z ekspienia póki jest zima i mogę grać 10 godzin dziennie.
Idealnych serwerów nie ma. Jeśli wyjdzie w praniu drobiazg  każdy to rozumie. Nawet nie oczekujemy "Gnatowego" trybu debugowania - dziś zgłoszenie po nocnym restarcie wchodzi poprawka :).

Ja zamierzam raczej wprowadzić tryb Weekly Maintenance, jeden dzień w tygodniu ok 2-3h będzie poświęcone na wprowadzenie wszystkich poprawek które uzbierają się przez jakiś czas, jednocześnie będziemy restartować wszystkie maszyny.

I raczej drobnostkami bym się nie przejmował, zajmujemy się głównie większymi problemami jak np. problem z wpływaniem do katakumb i nekropolii, geodata, skille itd.
Teraz na nożu jest właśnie problem z nurkowaniem oraz szansa na wejście skilli, w następnej kolejności leci Zaken Cave.



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 22, 2018, 02:34:37 pm »
Odkope troche temat bo mam zamiar pograc na tym serwerze jesli tylko nie wyjda w zycie jakies przesadzone zmiany.. ale po kolei
1 Nikt nie bedzie placil kasy zeby kupic czapke albo inne pierdoly ... jesli masz zamiar wydawac pieniadze to z sensem
2 Buffer z doty po 61 lvlu jak najbardziej na plus. Duzo czesc ludzi nie ma az tyle czasu zeby siedziec po 12h w grze szukac party i expic kilka godzin z rzedu. Wiekszosc z nas ma prace i dzieci i gra sie teraz z doskoku masz pol h wpadasz expisz i za chwile isc trzeba dziecko karmic i polozyc spac znow masz pol h wiec idziesz pograc a za chwile szykujesz sie do pracy zeby wieczorem siasc na 2 godzinki i tak dzien za dniem dlatego opcja buffa zalozmy pp+se z buffami do lvlu 74 jest rewelacyja. nawet jakby mial byc z doty. Bez sensu jest targanie za soba pustej postaci tylko po to zeby miec buffy ktore i tak do lvlu 61 beda dostepne.
3 Premium acc. 30% bonus do expa bedzie opcjia ktora sie srednio oplaca biorac pod uwage ze juz na stracie masz drop adeny i matsow praktycznie polowe nizszy niz expa a po premce to sie zrobi wartosc trzykrotna. na oggre swietnym rozwiazaniem byl na premce dostep do teleportow z nobla. Moim zaniem genialne rozwiazanie.
4 Profki suby noble z doty. Jak najbardziej za. Ktos kto twierdzi ze to zabija serwer jest chyba szalony. najwieksza frajda dzieje sie wlasnie po 76 i kiedy juz sie szykuje do enchantu s setow i broni szukaniu agu walka na oly pvp epikach siegeach. Wg endgame jest w momescie kiedy zbyt szykbo ludzie dochodza do overenchantowanych broni i setow i nie chce im sie dalej farmic bo szansa zmiany ekwipunku na lepszy jest znikoma. Wole szybciej dobic do top lvlu i miec wiekszy problem z farma ewentualnie z nizszym enchant ratem niz dluzej lvlowac a pozniej szybko sie ubierac.
5 Daily q. Moze npc w miescie ktory mialby zestaw questow do wykonania ? Np daily zabij iles mobow iles pvp z jakimis nagrodami typu sporo expa badz tez adena ? Ilosc q ktore moznaby wymyslec jest niemalze nieskonczona zaczynajac od everenchantowania broni roznych gradeow po zaliczanie bossow oly siegeow itp itd. Poza tym mozna by w tych q dac nagrody takie jak shadow epiki ktoree mialby powiedzmy 50% wartosci tego co daje baium czy tam tezza i zachecic osoby ktore nie maja mocnych klanow czy czasu zeby farmic jak topowi gracze. Wg nie jest to zla opcja bo teoretycznie top klany i tak sie beda lac o epiki ale casualowi gracze beda mieli tez szanse zalozyc jakies przedmioty zmniejszajace przepasc np na oly.
6 RZecz ktora mi sie marzy i ktora podobno jst do zrobienia tj zdjecie lvl capa ; ) Ale dzialajace troche na innych zasadach. max lvl 80 i po lvlu 80 wbijanie tak jakby champion leveli ktore to tak jak w przypadku zwyklego levelowania za kazdy wbity daja tam jakies 8 p ataku iles tam pdefa i m defa i m ataku. Aczkolwiek nie jestem specjalista i nie wiem jak takie cos moznaby zrobic.
Castani


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 22, 2018, 03:19:23 pm »
Jeśli chodzi o extra power na końcu można by zrobić sklepik który za EXP/SP sprzedawał by coś podobnego do książek na certyfikaty.
Co do buffa nigdy nie grałem na serwerze z krótkim buffem i nie wiem czy dam radę. Gdyby buff był na godzinę nikt nie ciągał by po spotach ogonów i nikt by nie płakał że bishopa mu ubili.  A będą i tacy co na 3-4 IP będą ciągać fullbuff za sobą. 100 na rok i buff z panelu to chyba najlepsza opcja i przywiązywała by ludzi do serwera.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 23, 2018, 12:04:24 pm »
Odkope troche temat bo mam zamiar pograc na tym serwerze jesli tylko nie wyjda w zycie jakies przesadzone zmiany.. ale po kolei
1 Nikt nie bedzie placil kasy zeby kupic czapke albo inne pierdoly ... jesli masz zamiar wydawac pieniadze to z sensem
2 Buffer z doty po 61 lvlu jak najbardziej na plus. Duzo czesc ludzi nie ma az tyle czasu zeby siedziec po 12h w grze szukac party i expic kilka godzin z rzedu. Wiekszosc z nas ma prace i dzieci i gra sie teraz z doskoku masz pol h wpadasz expisz i za chwile isc trzeba dziecko karmic i polozyc spac znow masz pol h wiec idziesz pograc a za chwile szykujesz sie do pracy zeby wieczorem siasc na 2 godzinki i tak dzien za dniem dlatego opcja buffa zalozmy pp+se z buffami do lvlu 74 jest rewelacyja. nawet jakby mial byc z doty. Bez sensu jest targanie za soba pustej postaci tylko po to zeby miec buffy ktore i tak do lvlu 61 beda dostepne.
3 Premium acc. 30% bonus do expa bedzie opcjia ktora sie srednio oplaca biorac pod uwage ze juz na stracie masz drop adeny i matsow praktycznie polowe nizszy niz expa a po premce to sie zrobi wartosc trzykrotna. na oggre swietnym rozwiazaniem byl na premce dostep do teleportow z nobla. Moim zaniem genialne rozwiazanie.
4 Profki suby noble z doty. Jak najbardziej za. Ktos kto twierdzi ze to zabija serwer jest chyba szalony. najwieksza frajda dzieje sie wlasnie po 76 i kiedy juz sie szykuje do enchantu s setow i broni szukaniu agu walka na oly pvp epikach siegeach. Wg endgame jest w momescie kiedy zbyt szykbo ludzie dochodza do overenchantowanych broni i setow i nie chce im sie dalej farmic bo szansa zmiany ekwipunku na lepszy jest znikoma. Wole szybciej dobic do top lvlu i miec wiekszy problem z farma ewentualnie z nizszym enchant ratem niz dluzej lvlowac a pozniej szybko sie ubierac.
5 Daily q. Moze npc w miescie ktory mialby zestaw questow do wykonania ? Np daily zabij iles mobow iles pvp z jakimis nagrodami typu sporo expa badz tez adena ? Ilosc q ktore moznaby wymyslec jest niemalze nieskonczona zaczynajac od everenchantowania broni roznych gradeow po zaliczanie bossow oly siegeow itp itd. Poza tym mozna by w tych q dac nagrody takie jak shadow epiki ktoree mialby powiedzmy 50% wartosci tego co daje baium czy tam tezza i zachecic osoby ktore nie maja mocnych klanow czy czasu zeby farmic jak topowi gracze. Wg nie jest to zla opcja bo teoretycznie top klany i tak sie beda lac o epiki ale casualowi gracze beda mieli tez szanse zalozyc jakies przedmioty zmniejszajace przepasc np na oly.
6 RZecz ktora mi sie marzy i ktora podobno jst do zrobienia tj zdjecie lvl capa ; ) Ale dzialajace troche na innych zasadach. max lvl 80 i po lvlu 80 wbijanie tak jakby champion leveli ktore to tak jak w przypadku zwyklego levelowania za kazdy wbity daja tam jakies 8 p ataku iles tam pdefa i m defa i m ataku. Aczkolwiek nie jestem specjalista i nie wiem jak takie cos moznaby zrobic.

1. Zgadzam się.
2. Ja to doskonale rozumiem i moim zdaniem on nawet nie powinien wprowadzić chaosu i debalansu gdyż tak po prawdzie każdy może ganiać z boxem i wychodzi an to samo, różnica jest w tym że box jest za free, może resować, healować etc, a buffer ma "abonament". Ale niestety na ten temat musi się wypowiedzieć szersze grono graczy.
3. Co do ustawień premium jeszcze się to przegada.
4. Noblesse i subclassa z doty na low to fatalny pomysł...
5. Odpada, bynajmniej na tą chwile, ilość roboty którą trzeba by w to włożyć spowodowała by opóźnienie startu serwera gdzieś do grudnia 2018 :O
6. Raczej nie ma to sensu, chyba że ktoś uwielbia masakryczny grind.



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 04, 2018, 01:12:54 am »
Tak apropo doty i rate przy x7 exp i x5 adena samo kupno 2 klasy bedzie sporo po 40 tak raczej bliżej 45-48lvl lub wyżej (zależnie od ceny mark) a to będzie oznaczało również późniejsze c grade około 50+ to wszystko jest ok, ale nie przy jakis starter packach
dzieki którym masz sprzet i shoty od razu na 20 i 40 szczególnie ze jak kupisz na 40 profke i c sprzet plus bssc/ssc to miażdżysz tym samym na starcie innych a przewaga tylko się powiększa bo expisz na pustych spotach, także nie dla starter packów z mojej strony
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 04, 2018, 01:25:37 am »
Marki bedą w cenie ~500-700k jeszcze nienwiem ile, ale chyba zrobimy 500.
Za zrobienie 2 klasy czy to questem czy to kupując otrzymasz 15 kuponów na shadow C

Co do packow, jak będą to na 100% nie bedą zawierać shotów i potek.



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 04, 2018, 01:38:02 am »
tak jeszcze odnosnie doty 2 klasa ile kasy? i ile mniej wiecej za te starter packi jesli by były? i czy bedzie premka na exp? a jak tak to jak długo bedzie trwać i za ile? data startu juz wiadoma to przydałyby sie konkrety, A i fajnie ze niebedzie tam shotow bo krasie by się wkurwiły
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 14, 2018, 10:34:21 pm »
Asgota mam kilka pytań odnośnie doty:

1) Czy bedzie możliwość innej transzakcji anizeli paypal ,  Np.przelew z ipko itp ?
2) Czy przy tranzakcji za 10 euro  dostaje sie od razu status premium czy tylko coiny w grze za które ten status mozna wykupicw samej grze?
3) 1 klasa , 2 klasa macie juz ustalone ile coinów na to potrzeba?


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 15, 2018, 02:07:13 pm »
Donate nie powinno wpływać na przewagę w grze, a C grade itemy tą przewagę dają znaczącą.

Przykład z ostatniego e-globala:

Grałam z ekipą 15 osobową, farmiliśmy 9 mainów + craft i spoiler na boku.
Na main postaciach premium (bonus do expa) + runy do expa, profki również zakupione.
Farma leciała na okrągło, jedna ekipa expiła za dnia, druga w nocy.

Kiedy my ledwo dobijaliśmy 70lvle, po drodze tracąc czas na składanie karmianów (+kilka pobocznych rzeczy), ekipa, która kupiła pakiet na D+C itemy zaliczała sub bossy i robiła trzecie profki.

Dodatkowo,
Żadne recki, ani ma matsy, ani na shoty, ani a nic innego, do czego potrzebni są spoilerzy/crafterzy, nie powinny być donatebale - super niszczy to ekonomię serwera. A w końcu mamy mieć limit na boxy, więc krasnalami trzeba będzie grać full-time.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2018, 04:26:58 pm »
Coiny a za coiny (trejdowalne) fanty :
-premka xp sp spoil drop +30% czy tam ile ale nie za duzo
-box
-dodatkowe runy na xp /spoil  po 10% na przykład 1h lub 6h  (dobre do grindu czy spoil grindu)
-czapki
-ticket na buffa po 61 / tansze teleporty /teleporty noblesowe lub tp do flagi/punktu
-my teleport book ksiazka tpuje do zapamietanej lokacji 1 coin za zapamietanie 1 za tp
-world chat czy tam megafon (chat na caly swiat z duzym delay uzyteczny do trade/ogloszen)
-zestawy startowe z itemami top no grade i d grade (C to juz za duzo )
-zestawy startowe (1+2profka) ,premka + profa , profy + czapka. Kombinacji moze byc wiele .

To sa tylko takie przykladowe co moze byc ciekawe .
Do startu servera jest jeszcze 15 dni wiec jeszcze mozecie zrobic vota na dote.
Wiadomo mozna zwiekszyc lub zmniejszyc staty wszystkiego co tu napisalem .
Pamietajcie ze coiny beda trejdowalne wiec bedzie sie tez dalo to qpic od gracz
ktorzy beda je qpowac na sell zeby szybciej itemki dorobic wiec nie nalezy patrzec
tylko na to ze "ale bedzie trzeba wydac" .
Zawsze wszystko mozna zdobyc za adene (Oprocz skilla ) ;P
Pozdrawiam peace

ps. wiem ze to tak na odpierdziel napisane ale nigdy nie wkladam duzo czasu pisze na odpierdziel prosze sie nie czepiac :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 16, 2018, 09:32:25 am »
Coiny a za coiny (trejdowalne) fanty :
-ticket na buffa po 61 / tansze teleporty /teleporty noblesowe lub tp do flagi/punktu
-my teleport book ksiazka tpuje do zapamietanej lokacji 1 coin za zapamietanie 1 za tp
-world chat czy tam megafon (chat na caly swiat z duzym delay uzyteczny do trade/ogloszen)
Jak chcesz zrobić serwer P2W to jasne. Zróbmy jeszcze spawnowanie epiców za coiny^^ Bo czemu nie?:)

1) Pomysł z nobless tp - durny. Tańsze tp nie mają sensu, bo tak czy siak przy 70lvl+ tp nie robią Ci różnicy.
2) Buff - zaraz będzie GM buffer z covem itp...
3) Teleport book jeszcze lepszy :D To ja poproszę książke z TP do ant queena, zakena, baiuma, valakasa, antka, fog, it, 4s etc. Jeszcze tp do jail roomu poproszę, bo lupie oglądać te 4 ściany.
4) World chat - od tego jest hero chat. Będą offline shopy, dlatego nie potrzeba spamować ! i + .


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 16, 2018, 02:49:35 pm »
Myslalem ze Deadpool 2 dzis w kinie to bedzie cos ale Twoj post zrobil lepsza robote.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 16, 2018, 09:16:59 pm »
podstawowe bufy nawet do 80 to dobry pomysł bo komu chce sie ciagac boxy ciagle


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 16, 2018, 09:46:09 pm »
dla maga moze i są dobre ale figherowi braknie dw tam mocno niechże juz jest jak jest ;P
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 16, 2018, 11:46:03 pm »
wiem, że temat o docie ale w kwestii buffa imo adventurer buff do 40,52 albo 61 bez żadnej doty ale tak po prostu dla wszystkich z ewentualną lekką modyfikacją (+focus,dw/-emp)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 17, 2018, 07:18:41 am »
C gade na start w IT to przegięcie myślę,  sporo funu jest z robienia oe C broni zamiast A grade bo ciężej o sa, po ~ miesiącu dwóch może. A po co w ogóle stawiać pytanie o boxy i dzielić community na 1/2 ,  tak czy siak nikt solo baiuma nie ubije a gra active będzie zawsze efektywniejsza, bez sensu takie ograniczenie normalnie jak gospodarka centralnie sterowana ^^


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 17, 2018, 08:21:27 am »
Śledząc topic odnośnie tego serwera idzie się na prawdę pośmiać z co niektórych płaczków i krzykaczy. Milion życzeń i wymagań. Co wam przeszkadzają C grade w dotce? Boli was, że ktoś z mniejszą ilością wolnego czasu, pracująca osoba, skusi się na kupno C broni? Panna która tu pisała, że grając na innym serwerze ze swoim cp, no lajfiła cały czas wraz z driverami a i tak odstawała od ruskich bo tamci zakupili C itemy (co dla nie jest nie fair!) była dla mnie hitem tego forum. Jeśli dzieciaki macie czas siedzieć po 15-20h na dobę przy pc, na grze to mozecie równie dobrze ruszyć swoje leniwe tyłki żeby zarobić w jakikolwiek sposób na dote. I też sobie sprawicie itemki i dzięki temu wesprzecie serwer bo niestety nie ma nic za darmo w dzisiejszym świecie. Więc skończcie póki co stawiać swoje śmieszne wymagania i cieszcie się, że Asgota z kilkoma osobami z tego forum wyszedł z inicjatywą utworzenia serwera. Także ode mnie C Itemy jak najbardziej na TAK w dotacji, druga profka może być ale i nie musi ale to też z tego względu, że chętnie zobaczę tych wszystkich płaczków walczących o możliwość gry na 5-6 kontach jak będą robić na wszystkich postaciach questy na Classe :D
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 08:27:39 am wysłana przez Lodzia69 »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 17, 2018, 09:15:33 am »
Śledząc topic odnośnie tego serwera idzie się na prawdę pośmiać z co niektórych płaczków i krzykaczy. Milion życzeń i wymagań. Co wam przeszkadzają C grade w dotce? Boli was, że ktoś z mniejszą ilością wolnego czasu, pracująca osoba, skusi się na kupno C broni? Panna która tu pisała, że grając na innym serwerze ze swoim cp, no lajfiła cały czas wraz z driverami a i tak odstawała od ruskich bo tamci zakupili C itemy (co dla nie jest nie fair!) była dla mnie hitem tego forum. Jeśli dzieciaki macie czas siedzieć po 15-20h na dobę przy pc, na grze to mozecie równie dobrze ruszyć swoje leniwe tyłki żeby zarobić w jakikolwiek sposób na dote. I też sobie sprawicie itemki i dzięki temu wesprzecie serwer bo niestety nie ma nic za darmo w dzisiejszym świecie. Więc skończcie póki co stawiać swoje śmieszne wymagania i cieszcie się, że Asgota z kilkoma osobami z tego forum wyszedł z inicjatywą utworzenia serwera. Także ode mnie C Itemy jak najbardziej na TAK w dotacji, druga profka może być ale i nie musi ale to też z tego względu, że chętnie zobaczę tych wszystkich płaczków walczących o możliwość gry na 5-6 kontach jak będą robić na wszystkich postaciach questy na Classe :D

majac C grade możesz farmić S grade bez gradeów pośrednich jak nie rozumiesz co to znaczy to se wbij na high rate po pracy skoro i tak nie masz czasu. btw ja też nie mam czasu ale to nie pretekst zeby przerabiać low rate na jakieś custom high . Chyba że tak jak to już ktoś zaznaczył to "C" grade byłoby bez możliwości tradowania/ enchantowania /  wkładania sa czyli takie common weapony/armory to nie byłoby to juz takie op. Nie tak dawno temu na l2 balder wprowadzili nawet top B grade do luxury shopu i nawet nie tanio - quitnęła większość pozostałych jeszcze wtedy w grze.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 09:27:38 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 17, 2018, 09:24:51 am »
No to "usuńmy" premke/runke, możliwość kupna czy za adene czy z dotki 1/2classy. Przecież nie róbmy z low rate jakiegoś mida. Tylko main class, bez boxów. Nie ułatwiajmy, cieszmy się prawdziwym L2.. Jesteście ludzie niemożliwi. Mając low b grade w luxury/B shadowy w sklepie płaczecie jak małe dzieci o C broń z dotki? Bo mag będzie mieć 900 casta a nie 800? Rece opadają.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 17, 2018, 09:27:39 am »
Śledząc topic odnośnie tego serwera idzie się na prawdę pośmiać z co niektórych płaczków i krzykaczy. Milion życzeń i wymagań. Co wam przeszkadzają C grade w dotce? Boli was, że ktoś z mniejszą ilością wolnego czasu, pracująca osoba, skusi się na kupno C broni? Panna która tu pisała, że grając na innym serwerze ze swoim cp, no lajfiła cały czas wraz z driverami a i tak odstawała od ruskich bo tamci zakupili C itemy (co dla nie jest nie fair!) była dla mnie hitem tego forum. Jeśli dzieciaki macie czas siedzieć po 15-20h na dobę przy pc, na grze to mozecie równie dobrze ruszyć swoje leniwe tyłki żeby zarobić w jakikolwiek sposób na dote. I też sobie sprawicie itemki i dzięki temu wesprzecie serwer bo niestety nie ma nic za darmo w dzisiejszym świecie. Więc skończcie póki co stawiać swoje śmieszne wymagania i cieszcie się, że Asgota z kilkoma osobami z tego forum wyszedł z inicjatywą utworzenia serwera. Także ode mnie C Itemy jak najbardziej na TAK w dotacji, druga profka może być ale i nie musi ale to też z tego względu, że chętnie zobaczę tych wszystkich płaczków walczących o możliwość gry na 5-6 kontach jak będą robić na wszystkich postaciach questy na Classe :D


Co do niezadowolenia spowodowanego itemami c za dote, przeczytaj sobie mój wcześniejszy post ( zwłaszcza ten dłuższy) skierowany do Asgoty w tym temacie : https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=62513.0    i przekonaj mnie jak bardzo się myliłem i że nie mam racji. Asgota na szczęście obiecał że itemki c z doty ( jeśli się pojawią ) to będą nietradowalne.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 17, 2018, 09:35:35 am »
sova na + 10 nie wbije się tak łatwo jak homka :p no i shoty tańsze ^^ a na x5 enchantów C grade z riftu i skrzynek i tak będzie kilka razy za dużo
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 09:50:23 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 17, 2018, 09:54:43 am »
Brutal, nie, nie masz racji. Płaczesz jedynie jakie to złe i niedobre w Twojej opinii. Piszesz o kolejnych grade, nazywając je trofeami lol. Ta gra ma XX lat. Piszesz o jakimś spłycaniu gry bo wg Ciebie każdy potencjalny donator C grade od razu będzie się ubierać w A albo nawet S grade. Czyli rozumiem, że możesz mnie zapewnić, że każda osoba, która złoży sobie sama C grade będzie później składać B itd żeby przypadkiem nie spłycić gry? Płaczesz też, że ktoś wbije szybciej set+6? Tak bardzo Cię to boli? Przecież nawet donator może mieć problem z enchantem. Wbije powiedzmy trzy części sety na +6 i nie będzie mógł ostatniej. Uważasz że będzie on do skutku donejtowac full set żeby próbować wbić tylko jedna, ostatnia jego część? Enchant jest zależny od naszego szczęścia. Więc nawet zwykły gracz może złożyć i wbić na plus taki set szybciej niż donator. Pozdro
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 10:36:00 am wysłana przez Lodzia69 »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 17, 2018, 10:05:34 am »
chyba największy błąd  powstał przy pracach nad tym serwerem to zbyt poważne branie pod uwagę opinii graczy :D widać we wszystkim trzeba znaleźć jakiś umiar

Asgota pisze "jak chcecie to wprowadzimy" "jeśli szersza grupa będzie za " " większośc wybrała" i kompletnie zdaje się bagatelizować możliwe tego skutku. Jeśli to ma być serwer fanów old school l2 to zdecydowanie za mało tych fanów  dookoła żeby coś z opinii innych sensownego wyciągnąć. Na takiej populacji lepiej postawić ten serwer tak jak Wy, i teraz mówię do adminów, uważacie że będzie najlepiej i heja.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 10:30:41 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 17, 2018, 10:58:33 am »
Brutal, nie, nie masz racji. Płaczesz jedynie jakie to złe i niedobre w Twojej opinii. Piszesz o kolejnych grade, nazywając je trofeami lol. Ta gra ma XX lat. Piszesz o jakimś spłycaniu gry bo wg Ciebie każdy potencjalny donator C grade od razu będzie się ubierać w A albo nawet S grade. Czyli rozumiem, że możesz mnie zapewnić, że każda osoba, która złoży sobie sama C grade będzie później składać B itd żeby przypadkiem nie spłycić gry? Płaczesz też, że ktoś wbije szybciej set+6? Tak bardzo Cię to boli? Przecież nawet donator może mieć problem z enchantem. Wbije powiedzmy trzy części sety na +6 i nie będzie mógł ostatniej. Uważasz że będzie on do skutku donejtowac full set żeby próbować wbić tylko jedna, ostatnia jego część? Enchantem jest zależny od naszego szczęścia. Więc nawet zwykły gracz może złożyć i wbić n plus taki set szybciej niż donator. Pozdro

Wybacz, ale niczego nie zrozumiałaś z tego co napisałem. Sorry za spam ale wkleję tutaj swoje wcześniejsze posty żeby nie było wątpliwości.

Post 1 ( fragment dotyczący tematu)

"Dla jednych c graty to tylko c graty ale dla innych c graty to aż c graty. Mógłbym zaakceptować kompromis z c gratami za dote ale tylko tymi z luxory. Nie akceptuje np. full plate seta czy topowych broni c za dote ( jeżeli to wprowadzicie, zajrzę na serwer ale uważam to za spory minus dla serwera). Czy nie wydaje ci się że wprowadzając topowe itemki c grade za dote spłycacie ta gre ? Przecież i tak większość graczy gra w ten sposób że nie składają żadnych b gratów. Bijąc w c grade dobijają do 61 levela i od razu wskakują w a grade. Dając im na start sprzęt w którym wbiją sobie 21 leveli spłycacie tą gre wyłącznie do składania a i s gratów. Mówisz że to będzie miało swoja cene. Ale bądźmy realistami jak będzie za tanie to żle bo zniszczy ekonomie serwera, jak będzie za drogie to nikt nie będzie kupował ( a przecież serwer musi zarobić na siebie). Poza tym jest jeszcze coś. Wspomniałem w innym temacie o tzw. trofeach. Ja wiem że c graty to dla was szmelc. Ale czy szmelcem jest np. full plate set wbity na +6 ? Nie wydaje mi się. Jest wart tyle co czysty set a grade ( np. tallum). To samo tyczy się broni c wbitej na 10+++. Nawet jeśli ustawicie wysoka cene za te fanty dla przeciętnego gracza, zawsze znajdzie się ktoś komu nie brak kasy i żeby zabłyszczeć przed innymi narobi se latarek na pokaz. W takim przypadku satysfakcja z posiadania wspomnianego przeze mnie trofeum jest już znikoma."

Post 2

"Wiesz dlaczego nie razi mnie dota na c graty z luxory ? Bo ten badziew i tak można kupić za krysze w luxory. Ale jak chcesz mieć top c grade to musisz poświecić tak jak napisałeś minimum 1 - 2 godziny ( w przypadku full plate seta dużo więcej bo niektóre keye sa tylko z dropu ). Na broń top c też trzeba trochę zasobów (głównie AA) i mammon musi być w pobliżu więc tego też nie składa się od razu ( czasem trzeba na niego czekać cały tydzień). Jest taka broń c nazywa się Dwarven Hammer i bardzo ciężko ją zdobyć bo nie wymieni się u mammona a keye są tylko z dropu i to z najsilniejszych mobków na tym levelu ( Archaic laboratory). Gracz z nadmiarem siana kupi sobie 10 setów ( np. full plate) lub 10 sztuk jakiejkolwiek broni c w celu enchantowania a zwykły gracz zdobędzie maksymalnie 1 sztukę seta lub broni w danym dniu. Kto ma większe szanse na wbicie całego seta na +6 albo broni na 10++ ?

Napisałeś też że gracz z nadmiarem siana nawet bez dotacji kupi sobie adene od innych. To prawda. Ale zapomniałeś o tym że żeby zdobyć top c graty będzie musiał sam ruszyć po nie tyłek albo kupić od innych. A ci inni też będą musieli poświęcić swój czas żeby to zdobyć ( chociażby te 1 - 2 godz.) Wiec ten gracz z nadmiarem siana nie będzie miał dostępu do dużej liczby itemków do enchantowania  i równowaga miedzy nim a zwyczajnymi graczami zostanie zachowana.

Na koniec chciałem spytać ( pomijając elementy gry nie związane z wirtualnymi itemkami), Czy ta gra polega tylko na składaniu a i s gratów ? Bo według ciebie c graty to taki syf że wszyscy zapominają o nim gdy tylko wbiją 61 lvl. B grade też przecież prawie nikt nie składa. Są gracze którzy potrafią cieszyć się z każdego zdobytego itemku nawet c grade a jeśli dodatkowo uda się go wbić na wysoki enchant radocha jest jeszcze większa. Ponieważ low b grade ma być dostępne w luxory ( a topów b prawie nikt nie będzie krafcił), wprowadzając dotacje na c graty spłycasz ta grę wyłącznie do składania a i s grade. Zdobywanie i enchantowanie c gratów traci swój urok a przez to radocha jest mniejsza.

Są gracze którzy nienawidzą dotacji i nigdy nie zadotują. Jeśli chodzi o mnie to możliwe że zrobię dotacje ( jeśli serwer przypadnie mi do gustu i postanowię na nim zostać, ale to zależy głównie od graczy i atmosfery). Jedno raczej jest pewne. Na pewno nie zrobię takiej dotacji żeby masowo wbijać c graty na wysoki enchant ( a lubię się w to bawić ). Aż taki kasiasty nie jestem. Zatem moje szanse na wbicie c gratów względem kasiastych są mizerne. W ten sposób jedna z moich ulubionych zabaw traci sens. Całe szczęście że ta gra nie polega tylko na ulepszaniu c gratów. Mam nadzieje że inne aspekty gry na waszym serwerze zadowolą mnie na tyle bym został u was na dłużej."

Wyjaśnienia :

1) nie płacze tylko zwracam uwagę na problem
2) nie pisze o kolejnych gradach nazywając je trofeami ( przeczytaj uważnie). Trofeami nazywam c graty wbite na wysoki enchant.
3) ta gra ma xx lat. Zgadza się i dlatego w takim c 6 które jest już bardzo stare c graty robią większy boost niż w kronikach nowszych ( z s80, s84, r grade).
4)"Piszesz o jakimś spłycaniu gry bo wg Ciebie każdy potencjalny donator C grade od razu będzie się ubierać w A albo nawet S grade." - przekonaj mnie że tak nie będzie ( przecież ta gra polega na rozwijaniu postaci i zdobywaniu coraz lepszych itemków).
5)"Czyli rozumiem, że możesz mnie zapewnić, że każda osoba, która złoży sobie sama C grade będzie później składać B itd żeby przypadkiem nie spłycić gry?" - źle rozumiesz. Znaczy to tyle że osoba która zdotuje itemki c dostanie takiego boosta ( na starej kronice c6) że tak naprawdę jedynym problemem będzie dla niej złożyc a graty a później s graty. Wszystko co wcześniej (c,b graty) przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, bo już na start za dotę dostaną sprzęt w którym wbiją sobie 21 leveli ( do a grade). Osoba która sama złoży c grade (chociażby top w którym łatwiej dobić do 61) przynajmniej będzie musiała poświęcić troszkę czasu ( nie zbyt dużo) na zdobycie ich. Gra staje się mniej płytka mimo że b graty są w luxory ale ich w sumie to i tak mało kto składa.
6) nie, nie boli mnie że ktoś wbije set na +6 lub bron na 10 ++ szybciej ode mnie. Nie akceptuje jedynie niesprawiedliwości. Jeśli nie rozumiesz że równe szanse w dostępie do itemków gwarantują sprawiedliwą rozgrywkę ( w tym wypadku szansę na enchant) to nic na to nie poradzę. Nie wszyscy mają aż tyle kasy by zrobić dotę przebijającą możliwości innych.
7) to prawda że i donator może mieć problem z enchantem, ale i tak mniejszy od zwykłego gracza który nie zdotuje i ma mniej itemków do spalenia.
8) "Uważasz że będzie on do skutku donejtowac full set żeby próbować wbić tylko jedna, ostatnia jego część?" - Jeśli będzie chciał wbić set to przy odpowiednim uporze i zasobności portfela na pewno mu się uda ( zwłaszcza ze ten jeden part seta może sobie zdobyć w grze normalnie bez doty).
9) "Enchantem jest zależny od naszego szczęścia. Więc nawet zwykły gracz może złożyć i wbić n plus taki set szybciej niż donator." - bzdura. Dlaczego ? Odpowiedź masz już wcześniej.

Bez urazy. Również pozdrawiam.