Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Bulgaria - Low - Hellbound  (Przeczytany 4138 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Lineage 2 Bulgaria - Low - Hellbound
« dnia: Grudzień 21, 2007, 11:57:31 pm »
Lineage 2 BulgariaRates:
EXP: 3x
SP: 3x
DROP: 3x
SPOIL: 3x
ADENA: 3x

<klik>STRONA SERWERA<klik>

Opis jak połączyć się z serwerem i zrobić konto : <klik>
( nie spotkałem się z takim rozwiązaniem co do tworzenia konta , więc zamiesciłem ten link)

Serwer postawiony jest na l2off .

Liczba graczy online od 150-300

Wersja L2 : Interlude

Serwer działa od około miesiąca, z 3 osoby maja wstępne b grade  gra sporo polaków
(pewnie gdzies połowa wszystkich graczy ) . Powiem wrost że gram tu bo jak na razie od 8 miesiecy nie znalazlem zadnego sensownego serwera , gdzie grałoby ponad 1k graczy więc zostaje mi grac na serwerach o małym rozgłosie . Bug jaki znalazlem do tej pory to to ze nie dzialaja duele .. po kliknięciu dostajesz dc .. da sie obejsc bez tego . Na początku dostajemy w ramach świąt nie wiem  broń średnią ng , po wbiciu 1 profki średnią d . Cieżko jest z kasa , bo wiadomo ze handlu z taka iloscia graczy nie mozna porównać do zaludnionego serwera . Ogulnie jak by nie patrzeć mi się podoba , nic lepszego znaleźć nie moge bo nie mam na to czasu (
jeśli jest to mozliwe) , serwer polecam osobom które czekaja na wstanie l2paradise i tym podobnych , lub poprostu szperaja za jakimś zjadliwym serwem z zjadliwymi ratami a nie w stylu 10 exp 1 adena i odwrotnie . Dodam ze na serwie nie ma pustyni no ale przydałoby się wiecej graczy :) . Mi się serwer podoba , serdecznie zapraszam .

Nie będe raczej więcej udzielał się w tym poscie reklame napisałem na tym kończy się moje zadanie . Jeśli czegoś nie uwzględniłem co powinno znaleźć się w opisie serwera powiadomcie mnie o tym to dodam edytując.

Moj nick w grze : TropSzop ( jesli wejdziecie to mozecie napisac , odezwe się )

Finito Bene.





« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2008, 02:08:27 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2007, 05:20:03 am »
wszystko under connstruction......  to sie nie dziwie ze nikt nie gra... nawet rat nie ma na stronie  nic kompletnie... i ja tez nie bede:D 


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2007, 09:26:00 am »
Nie wspominam o częstych padach NPC i durnych Bułgarach...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2007, 12:22:11 pm »
Nie wspominam o częstych padach NPC i durnych Bułgarach...

Nie znam się może , ale pady npc jak to nazwałeś wystepuja zawsze 5 min po restarcie serwera potem npc sie zaladowuja i jest ok . Mi to tak strasznie nie przeszkadza , bo restart jest 1 raz dziennie czasami 2. Co do bułgarów , hmm jak z jakimś gadam to nie zdaja mi się absolutnymi durniami - moze jestes uprzedzony :P ,nie wiem . Jak mi wiadomo w polsce tez jest pelno durni :P

Co do "under construction" , wszystko masz na forum  - podpowiadam :p  bo zapewne przeciętna dzidzia z nesotrada (nie mam na mysli nikogo konkretnego) musi miec wszystko napisane czcionka 30 (najlepiej narysowane) . Nie chce bronic lenistwa administratorów , mogli by to zrobic ale nie robia , trudno trzeba sie z tym pogodzic :) .
Po rejstracji naprawde mozecie mi wierzyć na forum da się to znaleźć .

Nadal polecam ten serwer , codziennie przybywa nowych graczy :] i nie jest to serwer l2j na kotrym gra max 20 osób i wszyscy się znaja :P . Widac ze goscie co to prowadza maja jakie takie pojęcie ( nie znam się na sprawach serwerowych no ale widać tu lekka profeske )

Zapraszam do gry :)


Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2007, 12:36:06 pm »
Cytuj
i nie jest to serwer l2j na kotrym gra max 20 osób i wszyscy się znaja
sry ale przy nawet 300-500 osobach wszyscy sie znaja ...


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2007, 12:38:50 pm »
Cytuj
i nie jest to serwer l2j na kotrym gra max 20 osób i wszyscy się znaja
sry ale przy nawet 300-500 osobach wszyscy sie znaja ...

To jest twoje zdanie :) , ja tam wszystkich nie znam na tym serwie.


Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2007, 12:40:03 pm »
pograj ~miesiac i bedziesz znal wszystkich


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2007, 01:02:38 pm »
Za miesiąc bedzie tu grało 1k ludzi jak nic  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2007, 02:44:37 pm »
Za miesiąc bedzie tu grało 1k ludzi jak nic  :)

Albo za miesiąc nie będzie serwera ;]


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2007, 02:54:21 pm »
Za miesiąc bedzie tu grało 1k ludzi jak nic  :)

Albo za miesiąc nie będzie serwera ;]

Hehe :] , wierze w to ze się utrzyma bo jest juz online około miesiąc :P i prowadzą go ludzie dorośli i odpowiedzialni :] . Co kilka dni coś poprawiaja to geadoate to jakies npc itd. :) Wiec widać ze sie staraja a nie olewaja :) .
Bo po co by coś poprawiali jak miałby padać?? :D

Zapraszam do gry i pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2007, 07:08:53 pm »
co do strony niema nic napisane. na forum niby wszystko jest ale jest ale nie chce mi sie rejestrowac... po to tylko by zobaczec co tam pisze. nawet topikow o newsach  rules serva itp nie mozna przejzec;/ jak chca cos robic to niech chociaz powiedza co robia XD na stronie...


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2007, 10:19:23 pm »
Admini działają według własnego uznania.
A z tego co wiem serwery są dla ludzi - a nie dla adminów.

Strona nie wiem chyba dla zabawy nawet nie chce im się nic dodać lepiej zrobić temat na forum yh już widzę 1k online ... (może jak każdy odpali po 10charów)

Nie polecam (i jeszcze ci inteligenci co tam grają żal, nie mówie o całości ale o większości)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 22, 2007, 11:32:21 pm »
Admini działają według własnego uznania.
A z tego co wiem serwery są dla ludzi - a nie dla adminów.
To sporo wiesz . Widze że w przedszkolu teraz was tam cisna.
Strona nie wiem chyba dla zabawy nawet nie chce im się nic dodać lepiej zrobić temat na forum yh już widzę 1k online ... (może jak każdy odpali po 10charów)
Nie wiem jak ty postrzegasz l2  , no ale dla mnie to zabawa-gra moze dla ciebie jest to coś więcej (mozesz wczuc się w swoje alter ego zamiast snuć się po kątach jako przeciętny zjadacz chleba) .
Nie polecam (i jeszcze ci inteligenci co tam grają żal, nie mówie o całości ale o większości)
Rozumiem ze ty postrzegasz siebie jako inteligętna osobe więc boje się pomyśleć kogo nazywasz nie inteligentami . Hmm nie polecasz bardzo ciekawe myśle ze więcej do powiedzenia miała by osoba która tam grała chociaz godzine , a nie szczeniak .

btw. Szanuje twoją ocene/pogląd na temat tego serwera . Jesteś anonimowy w internecie to mozesz sobie pozwalać na takie oceny i obrażanie innych osób .
Tyle na ten temat.




  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 23, 2007, 02:00:21 pm »
Chciałbym zauważyć, że jednak to ty nie masz wpisanego wieku w profilu (nic nie sugerując).

PS: Zapraszam do Wrocławia :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:42:37 pm »
Myśle ze się zrozumieliśmy..
//////////////
Nadal zapraszam do gry , liczba graczy stale rośnie :)


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Bulgaria 3x
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 24, 2007, 08:13:52 pm »
Polecam fajny server, zero lagów no i w ogóle fajna atmosfera  :D Nie wiem co wy chcecie od tych Bułgarów, przecież gdyby nie oni niemielibyśmy sie z kim bić :)