Witaj
Gość

Wątek: PW / AW / TH Poradniki  (Przeczytany 11159 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

PW / AW / TH Poradniki
« dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:39:48 pm »
Witam wszystkich serdecznie.

To mój pierwszy post na tym forum. Z racji tego że opcją wyszukaj nie jest dostępna, mam pytanie do osób grających na serwerach z plikami oficjalnymi. Ja wraz z siostrą i koleżanką chcemy zagrać nożownikami. Każda z nas chce zrobić innego lecz mamy pewien problem. Nie możemy znaleźć poradników i opisów tych postaci do "nowszych" kronik, mam na myśli od Gracia Final wzwyż ( jest sporo do c4 lub c5 ). Grałyśmy tymi postaciami trochę na kronikach Interlude i C5, ale wiele osób nam mówi że sporo się zmieniło od tamtego czasu i warto sięgnąć porady ekspertów. Mówiono nam że zmiany dotyczą symboli (dye) oraz SA w broniach, a może zmieniło się coś jeszcze? Mam prośbę o napisanie takiego poradnika przez osobę która aktywnie gra TH / AW / PW na plikach oficjalnych ( na takich plikach gramy, a dobrze wiemy że na l2j nie wszystko działa tak jak należy i opis postaci może być inny ), lub podanie linka z czymś co może nam pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: PW / AW / TH Poradniki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2010, 02:53:37 pm »
Dziękuję za szybką odpowiedź:), znalazłam to co chciałam dla PW i TH, może macie coś więcej o AW? CHodzi mi o symbole.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: PW / AW / TH Poradniki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2010, 03:06:39 pm »
do koksu dajesz +str, do pvp +dex


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: PW / AW / TH Poradniki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2010, 03:07:15 pm »
Cytuj
+4wit -4int / +4con -4str ja takie miałem i grało mi się dobrze
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: PW / AW / TH Poradniki
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2010, 03:29:21 pm »
dzięki ;)