Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy-freya  (Przeczytany 11688 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 23, 2010, 04:30:30 pm »
niech ci jeszcze siądzie, kiedy na panterę przechodzą po kolei wszystkie UD + 4 magic UD z 81 lvla + ma ona również mentala z daggera.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 23, 2010, 05:11:48 pm »
No tak, tego cholerstwa (chyba? może to wina the abyss?) nie można enchantować, prawda?
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 23, 2010, 08:31:51 pm »
No tak, tego cholerstwa (chyba? może to wina the abyss?) nie można enchantować, prawda?
można, ale tez przechodza z summonera na summona buffy/certy wiec ogar sumon jest nadal DA kilerem


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 23, 2010, 08:38:08 pm »
Betray nie można enchantować  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 24, 2010, 08:44:55 am »
A betray na panterę? Nie ułatwia zabawy?
Predzej ubijesz panterę summonem niż ten skil wejdzie. On najlepiej wchodzi w summony o niższym lvlu niż twój. Zresztą teraz zabić panterę rzecz typu hard bo wszelkie celki nie celki ud nie ud odpalają się na niej niewspominając o selfach hk i buffach z oly(on bierze typowo dla woja a przeciętny bierze 1/2 dla woja reszta dla maga)

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:52:11 pm »
W świetle powyższych informacji... Solar, czemu grasz czymś takim na offie? Jesteś hero?  :P
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 24, 2010, 01:50:00 pm »
jeszcze jakiś czas temu wierzył, że to nie taka zła postać. Teraz pewnie już mu po prostu szkoda rerolować, a poza tym na takim PS-ie można wygodnie bocić sobie, prawda? : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 24, 2010, 03:09:01 pm »
W świetle powyższych informacji... Solar, czemu grasz czymś takim na offie? Jesteś hero?  :P
bardzo prosta odp teraz nie gram bo mnie to strasznie zdołowało :P Ale gram bo lubię te postać  Nie jest tak bezpłciowa jak np jak se/ee albo nie jest klasą dla bez mózgów jak destro(na oly wystarczy być wyfarmionym zbić sobie hp odpalić co się da i wciskać atak) po prostu ją lubię :P i jestem sadomasochistycznym fanatykiem:P. Co do hero to jak bym nie wyłapał bana na lunie to na 90% bym go miał :P Na franzie co najwyżej byłem 5. Na Nai się zdemotywowałem jak miałem walkę z ee który lorda 83lvl z mentalem ściągał mi jednym erasem i kładł mnie 3 nukami z agu oO albo jak stoję na prem stunie mam w chuj debuffów a smart zaczyna działać po 5/7 sekundach :p.
jeszcze jakiś czas temu wierzył, że to nie taka zła postać. Teraz pewnie już mu po prostu szkoda rerolować, a poza tym na takim PS-ie można wygodnie bocić sobie, prawda? : >
W l2 nie ma złych postaci są tylko przekołysane i te które programiści nc mają głęboko w "czekoladowej krainie". Co do wygody bocenia to nie jest zbyt kolorowo l2w nie jest rozwijany pod tym kontem(jeżeli w ogóle jest rozwijany pod innym niż kompatybilność) do l2net trzeba mieć nadprzyrodzone zdolności w dziedzinie pisania skryptów  i widzenia w przyszłość a za l2divine trzeba bulić:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:04:46 am »
Śmieszy mnie jak czytam to co piszecie, jacy summonerzy są słabi...
Wykoksany ps 1v1, oly itp jest w stanie rozwalić praktycznie każdego, czasem wyjątkiem są healerzy z ++++ erase.
Na mass pvp PS też sobie radzi, ofc nie mówię o lol 80 lvlach ze skillami na +10, bo tacy gówno mogą.
Na oly vs nuk, to chyba tylko konikarz jest bez szans - kociarz, ps walną mage bane i nawet enli nie pomoże.
Jeśli gracie na lol privach z 50 online, to może czas zmienić server i nie gadać głupot  o klasach, o których nie ma się pojęcia?


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:15:13 am »
ps jedzie all na oli okkkk


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:22:09 am »
Nie piszę tutaj o low gościach, którzy nie mają w ogóle ogaru i skilli wbitych. Problemem są helerzy i przekoksane kfc, z którymi cala walka leci na disarmie/paralu. W walce z tankiem trzeba uważać, aby nie wysrać się z many, bo wtedy to dupa. Wykoksani warriorzy, daje spokojnie radę, ale bez tp na +30 i talizmanu na tp nie ma mowy o wygraniu z wykoksanym gladem. VS nuk sprawa jest prosta, podobnie jak z gladem, tyle że pada 5x szybciej.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:41:28 am »
to juz wyglada lepiej, ale nie pisz ze ps jedzie all ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 26, 2010, 07:55:50 pm »
Nie piszę tutaj o low gościach, którzy nie mają w ogóle ogaru i skilli wbitych. Problemem są helerzy i przekoksane kfc, z którymi cala walka leci na disarmie/paralu. W walce z tankiem trzeba uważać, aby nie wysrać się z many, bo wtedy to dupa. Wykoksani warriorzy, daje spokojnie radę, ale bez tp na +30 i talizmanu na tp nie ma mowy o wygraniu z wykoksanym gladem. VS nuk sprawa jest prosta, podobnie jak z gladem, tyle że pada 5x szybciej.
GLad jak każdy wój zjedzie cię nawet jak jakimś cudem dobijesz sm do 85 i zrobisz sobie skille na 30+ to i tak glad zjedzie ci lorda na jedno kombo(jak nie na 2 skile)i gdzieś sobie będziesz mógł wsadzić tp na "30+" Wykoksanym tankom zbijesz co najwyżej cp i trochę hp(z da do tego czasu bedziędziesz bez buffów, pal zada ci taki dmg, że nie wyleczysz siebie ani summka, sk przywali ci całą linijke debuffow i nastuka ładny dmg a tk narobi ci niezły dmg a ty mu g zrobisz) z nukerami masz większe szanse ale tylko wtedy jak będziesz miał szczęście do krytyków a on nie. SE/EE/BISH zerasują ci summka nawet jak będziesz miał mental i "maks" echnat na nim. Z daggerami walki potrwają z 10 s góra. WS jak dobrze pójdzie bedzie ci trzymał summka na prem stunie. Naj łatwiej wygrać z łucznikiem, bh, olem i wc no i czasami bd i swsem(jak nie są uber koksami) Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich teoretyków l2

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 26, 2010, 10:21:33 pm »
Śmieszny jesteś. Kto normalny używa summona z 79? Na oly używa się beczki mądralo.  Widzę, że chciałeś zabłysnąć.
Nie wiem gdzie ty ps i ile czasu grałeś, ale jak krew w piach. Wszystko co napisałem post wyżej tyczy się ogarniętych summonerów, a nie solarów latających na oly z spectral lordem, bb.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2010, 10:23:58 pm wysłana przez troler »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 26, 2010, 10:45:04 pm »
Śmieszny jesteś. Kto normalny używa summona z 79? Na oly używa się beczki mądralo.  Widzę, że chciałeś zabłysnąć.
Nie wiem gdzie ty ps i ile czasu grałeś, ale jak krew w piach. Wszystko co napisałem post wyżej tyczy się ogarniętych summonerów, a nie solarów latających na oly z spectral lordem, bb.
Każdy normalny kto ogarnia XD Nakręć frapsa jak zabijasz full farmy swoimi skillami na 30 XD Co tam, że zbicie summkami z 2 profy 10k hp + cp tankowi w 5 min jest mało realne. Widzę, że ty tak ogarniasz psa, że aż potrafisz przekroczyć mechanikę gry ^^

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:06:15 pm »
Widzę, że u ciebie na servie beczki się używa do zadawania dps:))) ostro masz


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2010, 11:45:11 pm »
Śmieszy mnie jak czytam to co piszecie, jacy summonerzy są słabi...
Wykoksany ps 1v1, oly itp jest w stanie rozwalić praktycznie każdego, czasem wyjątkiem są healerzy z ++++ erase.
Na mass pvp PS też sobie radzi, ofc nie mówię o lol 80 lvlach ze skillami na +10, bo tacy -_-' mogą.
Na oly vs nuk, to chyba tylko konikarz jest bez szans - kociarz, ps walną mage bane i nawet enli nie pomoże.
Jeśli gracie na lol privach z 50 online, to może czas zmienić server i nie gadać głupot  o klasach, o których nie ma się pojęcia?
Grałem sporo ES 84 300 atri (Ruoff-lancer) ale widać jestem nubem z priva online 50 ;/

btw. kto mówi, że summonerzy są kiepscy na oly? ja twierdzę wręcz przeciwnie.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 27, 2010, 12:19:00 am »
My akurat piszemy o PS, a nie ES. Cóż, kolega wyżej uważa, że summoner może najwyżej z low supportem wygrać, niech uważa tak dalej. Nie piszę że ps to jest mega powah ownzor, ale jest to klasa, która występuje w czołówce farmerów oly i nikt nie zaprzeczy tego.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 27, 2010, 02:37:47 am »
ja zaprzeczę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:47:51 am »
ja zaprzeczę...
nie tylko ty XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 27, 2010, 11:40:42 am »
Skoro zaprzeczycie to koniec dyskusji i dalej bijcie swoimi spectral lordami na oly ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 27, 2010, 11:42:32 am »
ja tu poprostu widze kolejne wcielenie raziela.


jak koles ma vorpal set i bron vorpala na ps do tego 1800 atri w armorze skile na +30 lub +15 a bije sie z czlowiekiem w s80 150 atri i 300 w armorze to nie ma co sie dziwic ze go cisnie.


farmerem oly to ty jestes jak masz jakies sieroty do sklepania od koksow dostajesz takie baty ze nei wiesz gdzie jestes i co ci sie stalo :( jeszcze z nukami w ktorych wejda ci bany moze zdolasz sklepac tak z dd dla ktorych takich atrakcji nie masz juz wiele nei zrobisz :( jestem bardzo ciekawy jak ty ol klepiesz majac perma limita na sobie i beczce :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 27, 2010, 12:02:12 pm »
Walka z wykoksanymi ol/wc (wc niekoniecznie), ubranych w talizmany wygląda tak, że to zazwyczaj summoner jako pierwszy się wypluje z many,a tamci sobie dalej drainują/biją, więc domyśl się jak to wygląda. Z tym setem przesadziłeś, ale ja akurat nie mówię o walka ludzi ze skillami na +5, tylko już wyfarmionych. Liczy się miećna wszystko odpowiednią taktykę, a jak to nie pomaga talizmany i wszystko wygląda cacy. Jeszcze raz powtarzam że to nie jest 100% szansy na wygraną, bo tak mogliście zrozumieć, ale jak czytam o tych co na oly używają spectral lorda i jedyne walki jakie wygrywają to walki z low supportem to nie sposób się nie zirytować.

btw. wasze posty to tylko bezsensowne najeżdżanie na mnie, bez żadnych argumentów. Jedyny wasz argument: "bo tak jest i ch*j". Popiszemy jak ktoś napisze coś sensownego, z wyjatkiem tych, którzy ze spectral lordem wyskakują na oly ^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2010, 12:13:38 pm wysłana przez troler »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 27, 2010, 12:17:01 pm »
bo beczka nie zadaje dmg i tyle. PS to teraz taka elficka wersja necrusa i wtedy bierzesz beke ktora ma konska ilosc hp i agro albo jestes sumonerem i latasz z sumonem z 3 profy.

Co smieszniejsze to latwiej zrobic sumona z 3 profy na +15 niz z 2 na +30
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 27, 2010, 01:13:21 pm »
chu was wie o czym piszecie ale ostatnio wasz"pro wonzor ps ktory amu amu wszystko na oli" przegral z biednym wc 81 w heavy arm :(. Nadmienie iz byl takze 80+. No cóż mozna powiedziec ze nawet razielowi sie podwinie noga czasami na oli, wiec pewnie pro elo elo ps tez przegral przypadkiem :( a mysdlalem ze jestem fajny ; (

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama