Witaj
Gość

Wątek: Zestawy buffów dla SH i Destro.  (Przeczytany 12428 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Zestawy buffów dla SH i Destro.
« dnia: Styczeń 31, 2011, 02:33:10 pm »
Mam prośbę - liczę że jakaś dobra dusza z buffów wymienionych poniżej wypisze mi 31-32 buffy dla SH i Destro. Z góry dzięki ;))

Holy Weapon, Empower, Berserker Spirit, Might, Focus, Concentration, Acumen, Haste, Wind Walk, Guidance, Death Whisper, Vampiric Rage, Wild Magic, Elemental Protection, Greater Might, Mental Shield, Magic Barrier, Shield, Bless Body, Bless Soul, Agility, Resist Aqua, Resist Wind, Resist Fire, Bless Shield, Resist Shock, Divine Protection, Greater Shield, Holy Resistance, Unholy Resistance, Improved Combat, Improved Magic, Improved Condition, Improved Critical Attack, Improved Shield Defense, Improved Movement, Improved Blood Awekening, Advanced Block, Chant Of Protection, Chant Of Revenge, Prayer, Prophecy of Water; Fire; Wind, Chant of Victory, Magnus Chant, Victory of Paargio, Blessing Of Queen, Gift Of Queen, Blessing Of Seraphim, Gift Of Seraphim

Dance: Warrior, Inspiration, the Mystic, Fire, Fury, Concentration, Light, Aqua Guard, Earth Guard, the Vampire, Protection, Siren's Dance, Alignent, Berserker

Songi: Earth, Life, Water, Warding, Wind, Hunter, Invocation, Vitaly, Vengeance, Flame Guard, Storm Guard, Renewal, Meditation, Champion, Elemental


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2011, 02:38:55 pm »
To ja sie dolacze do prosby z ta roznica ze prosze o buffy dla Soul Breaker z ukierunkowaniem na mage

dzieki


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2011, 03:24:51 pm »
To ja sie dolacze do prosby z ta roznica ze prosze o buffy dla Soul Breaker z ukierunkowaniem na mage

dzieki
mi sie wydaje jak na maga to te same co sh?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2011, 03:27:10 pm »
Mniejsza o to, niech ktoś się zlituje, to jest dla mnie bardzo ważne.  :P :noob:


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2011, 03:32:53 pm »
SH; Acumen/Dance con/Dance Mistic/Dance Siren//Song earth/Song wind/Song warding/Song reneval/song Medition/Song vitality/Chant Movement/Chant Shield defense/Chant combat/Resist Schock/ Improved Magic/Greater Shield/Elemental Protection/Counter Critical/Chant of Protection/Magnus Chant/Concentration/Berserker Spirit(jak kto woli)/Mental Shield/Resisty Fire/Water/Wind jeśli masz miejsce=p Tak samo songi/dance na resist.

Deska:Berserker Spirit/Guidance,Elemental Protection/Greater Might,Mental Shield/Magic Barrie/Resist Shock/Improved Combat/Improved Condition, Improved Critical Attack/Improved Movement, Improved Blood Awekening, Chant Of Protection/Chant of Victory/Blessing Of Queen/Dance: Warrior, InspirationFire, Furythe Vampire/Songi: Earth,Warding, Wind, Hunter/Vitaly,Renewal, Champion Resisty jak kto chce= p Jesli masz w broni Divine, to bierz też Holy weapon i dance of light.

/Tirius: że Ci się chciało  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 04:49:44 pm wysłana przez Tirius »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2011, 04:06:53 pm »
dzieki wielkiewielkiewielkie :D

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 07:49:14 pm wysłana przez Eurephora »


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2011, 07:50:38 pm »
Sorry za duel posta, ale muszę up'nąć temat, chodzi o buffy dla Silver Ranger, zależy mi na jak najwyższym p.atku i atk.speedzie. Jakby ktoś miał jeszcze troche cierpliwości :noob: to byłoby fajnie.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2011, 07:53:58 pm »
Deska:Berserker Spirit/Guidance,Elemental Protection/Greater Might,Mental Shield/Magic Barrie/Resist Shock/Improved Combat/Improved Condition, Improved Critical Attack/Improved Movement, Improved Blood Awekening, Chant Of Protection/Chant of Victory/Blessing Of Queen/Dance: Warrior, InspirationFire, Furythe Vampire/Songi: Earth,Warding, Wind, Hunter/Vitaly,Renewal, Champion Resisty jak kto chce= p Jesli masz w broni Divine, to bierz też Holy weapon i dance of light.


To się sprawdzi bez problemów.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2011, 10:34:56 am »
XaX mały błąd. Nie ma Improved Blood Awekening tylko to jest Chant of Blood Awekening  :) Łatwo się pomylić bo ikonka ma ten sam kolor co improved....


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Zestawy buffów dla SH i Destro.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2011, 11:18:12 am »
Ja to skopiowałem od Jac0l-a po szybkim przeczytaniu buffów jakie zapodał.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: