Witaj
Gość

Wątek: Pasek skilli SK  (Przeczytany 2216 razy)

  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Pasek skilli SK
« dnia: Marzec 08, 2011, 11:44:47 pm »
Byłbym wdzięczny jakby ktoś wstawił screen / lub napisał jakie jest najlepsze ustawienie skilli na pasku dla SK/ST na PvP i PvE. Wiem, że był już taki temat, ale ostatni post jest z 2008 roku chyba, a od tamtej pory trochę się zmieniło.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 11:56:29 pm wysłana przez Liar »
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2011, 08:50:38 am »
Byłbym wdzięczny jakby ktoś wstawił screen / lub napisał jakie jest najlepsze ustawienie skilli na pasku dla SK/ST na PvP i PvE. Wiem, że był już taki temat, ale ostatni post jest z 2008 roku chyba, a od tamtej pory trochę się zmieniło.
Trochę źle podchodzisz do sprawy, to Ty powinieneś zrobić tak ten pasek aby Tobie się wygodnie grało, a nie na siłę starać się zrobić taki sam pasek jak ktoś inny, bo to mija się z celem ;)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2011, 02:40:18 pm »
Pasek powinieneś ustawić zdecydowanie sam. Każdy ma inny styl gry.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2011, 03:14:50 pm »
Najlepiej jakbys na 1 pasku trzymal skille, ktore zadaje dmg(judghment, drainy itp.). Na 2 skille debuffujace, a na 3 buffy cubiki itp itd. Oczywiscie warto pamietac o cp i hp potkach
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2011, 03:55:24 pm »
Ok dzięki za odpowiedź ;d
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2011, 12:02:52 am »
Jak znajde lub o ile mam screena z moimi paskami to ci moge pokazac tylko ja mialem wszystko rebindowane.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pasek skilli SK
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2011, 12:34:26 am »
dokladnie, przez kwestie bindowania paskow i trzymania czasem 3/4 skilli w macrach takie screenowanie mija sie z celem.

Co z tego, ze ja mam reza na 1 pasku na 12 pozycji, skoro odpalam go z F1, a Enli mam na 2 pasku gdzies na 7 pozycji, skoro odpalam go z F3 itd. itd. itd.


Kazdy kto chce wzglednie ogarnac pvp nie bedzie uzywal tylko samych "Efek", a klikanie skilli z myszki pozostawie juz bez komentarza, takze po co ci ten screen? Zrob swoje bindy jak ci wygodnie i tyle. Niekotrzy jeszcze korzystaja z nostromo i/lub myszki z softem, to juz w ogole zwieksza indywidualizm ustawien...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker