Witaj
Gość

Wątek: Najlepsza postac do AoE .  (Przeczytany 12627 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Najlepsza postac do AoE .
« dnia: Marzec 31, 2007, 07:53:19 pm »
Witam . Chciałbym sie was zapytac jaka postac jest najlepsza na aoe? warlord czy moze ktos inny? Prosze o odpowiedz


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2007, 07:54:37 pm »
Woj-Warlord
Mag-Sorc


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2007, 08:03:42 pm »
destro z pole


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2007, 11:21:22 pm »
destro z pole
Warlord jest na dluzsza mete wydajniejszy (wieksza zrecznosc, wiecej skilli, provoke). Destro tez moze tak latac, ale tak samo moga krasnale.
Z magow, jak Ryltar wyzej napisal - sorc.
Dodatkowo bardzo przydatny jest tank i bishop oraz OLek ;)


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2007, 11:48:17 pm »
destro z pole

Nie no kwa... ;/ Destro jest moze na AoE dobry ale jego orezem jest Blunt/tarcza lub miecz dwureczny a nie zadne pole, to tak samo jak w temacie tu rozpatrywanym i lukudla Destro lol ;/ Trzeba wykorzystywac potencjal danej klasy w tym co dla niej najlepsze to tak jak bys dal Warlordowi blunta z tarcza.
Jak pisal Ryltar:
woj - Warlord
mag- Sorc
AyGo


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2007, 11:55:59 pm »
destro z pole
Warlord jest na dluzsza mete wydajniejszy (wieksza zrecznosc, wiecej skilli, provoke). Destro tez moze tak latac, ale tak samo moga krasnale.
Z magow, jak Ryltar wyzej napisal - sorc.
Dodatkowo bardzo przydatny jest tank i bishop oraz OLek ;)
ale destro bedzie wolniej bic a wiecej


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2007, 11:57:27 pm »
tyle, tylko że Warlord nie ma blunt mastery, a Destro posiada mastery na Pole, więc jest różnica, poza tym nie wiem dalczego sądzisz, ze pole nie jest najlepszym roziwązaniem do expa, skoro tak jest...no bo jesli chodzi o AoE to raczej kox :> no chyba ze sflagowane alty bijesz ;p
League of Legends


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:09:05 am »
po 1 Ork jest najwolniejszy
po 2 jak sciagnie moby z 1 sali w cata bez provoke? bedzie podchodzic do kazdego i hitowac mu? klepnie z 8 i juz troche hp mu zleci. Zanim dobiegnie w kat tez troche minie a healnac go nie mozna bo healer padnie przejmujac healem traina na siebie ~~
po 3 Orkiem machanie pole jest ciekawe jak patrzenie za latajaca mucha, bije z predkoscia swiatla xP dmg to moze i ma, ale jak trafi w moba, a z tym jest problem jako ze dodatkowo pole zbyt duzo do acu nie daje
po 4 na AoE z Fighter class najlepszy WL


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:10:14 am »
destro z pole
Warlord jest na dluzsza mete wydajniejszy (wieksza zrecznosc, wiecej skilli, provoke). Destro tez moze tak latac, ale tak samo moga krasnale.
Z magow, jak Ryltar wyzej napisal - sorc.
Dodatkowo bardzo przydatny jest tank i bishop oraz OLek ;)
ale destro bedzie wolniej bic a wiecej
WL ma fajne skille no i dzieki nim bije znacznie szybciej od destro, poza tym ma troche lepsza celnosc i crit rate.

Nie no kwa... ;/ Destro jest moze na AoE dobry ale jego orezem jest Blunt/tarcza lub miecz dwureczny a nie zadne pole, to tak samo jak w temacie tu rozpatrywanym i lukudla Destro lol ;/ Trzeba wykorzystywac potencjal danej klasy w tym co dla niej najlepsze to tak jak bys dal Warlordowi blunta z tarcza.
Destro ma tyle samo mastery na pole co WL, ma rowniez pare skilli, wiec tez moze kosic, ale IMHO raczej jako pomoc dla WLa.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:18:44 am »
destro z pole
Warlord jest na dluzsza mete wydajniejszy (wieksza zrecznosc, wiecej skilli, provoke). Destro tez moze tak latac, ale tak samo moga krasnale.
Z magow, jak Ryltar wyzej napisal - sorc.
Dodatkowo bardzo przydatny jest tank i bishop oraz OLek ;)
ale destro bedzie wolniej bic a wiecej
WL ma fajne skille no i dzieki nim bije znacznie szybciej od destro, poza tym ma troche lepsza celnosc i crit rate.

Nie no kwa... ;/ Destro jest moze na AoE dobry ale jego orezem jest Blunt/tarcza lub miecz dwureczny a nie zadne pole, to tak samo jak w temacie tu rozpatrywanym i lukudla Destro lol ;/ Trzeba wykorzystywac potencjal danej klasy w tym co dla niej najlepsze to tak jak bys dal Warlordowi blunta z tarcza.
Destro ma tyle samo mastery na pole co WL, ma rowniez pare skilli, wiec tez moze kosic, ale IMHO raczej jako pomoc dla WLa.

Postac nalezy wykorzystywac w tym w czym jest najlepsza i dac jej takiie bronie z jakimi ma najlepszego kopa.... Z pole Destro sie moze w AoE bawic na Dragonie jak ma suba dragonowskiego na OLa lub WC... takie jest moje zdanie...
AyGo


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2007, 07:59:03 am »
do expa dla destro pole>sword/blunt oczywiscie tak jak u warlorda trzeba mieć se, nie zaprzeczam że warlord jest lepszy do pole mass stun, lepszy dex itp ale destro nie ustepuje mu wcale tak mocno
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:21:22 pm »
Destro ma jeden skill na Pole, Whirlwinda. Warlord od zaje...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:06:13 pm »
Ma tez wartha, ale to do pvp, a na 78 dostaje earthquake. Destro najlepiej sie spisuje jako support z pole dla WLa, tak jak krasie. Sami daja rade, ale do piet WLowi nie dorastaja.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:20:41 pm »
kto tu zapomnial o ESi jego kuniu


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:28:34 pm »
Tyż good ;)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 02, 2007, 10:23:35 am »
WC też się nadaje do AOE - BD + PP
Nie wiele ustępuje WL...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 02, 2007, 02:46:33 pm »
WC też się nadaje do AOE - BD + PP
Nie wiele ustępuje WL...
Mialo byc bez komentarza, ale nie moge. WC z pole jest moze i fajny ale jest za slaby. Kumpel expil WCtem z pole (on mial 68vl) i ledwo dawal rade. Ja moim WLem na ~55 wpadlem i na tych jego buffach sciagalem nawet 2x wiecej mobow i bez problemu je klepalem..


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2007, 02:55:35 pm »
mialo byc najlepsza a nie kto ew moglby...tak to ja se moge powiedziec ze tank bo duzo zniesie i blokuje z kazdej strony (elf ofc)..czyli WL rox w takiej zabawie a bh i destro z pole moga mu najzwyzej asystowac,proste i logiczne... fracti losiu co tam u twojej siostry?  :evil: :D


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2007, 04:51:58 pm »
WC też się nadaje do AOE - BD + PP
Nie wiele ustępuje WL...
Mialo byc bez komentarza, ale nie moge. WC z pole jest moze i fajny ale jest za slaby. Kumpel expil WCtem z pole (on mial 68vl) i ledwo dawal rade. Ja moim WLem na ~55 wpadlem i na tych jego buffach sciagalem nawet 2x wiecej mobow i bez problemu je klepalem..

Jak się nie potrafi grać WC...

mialo byc najlepsza a nie kto ew moglby...tak to ja se moge powiedziec ze tank bo duzo zniesie i blokuje z kazdej strony (elf ofc)..czyli WL rox w takiej zabawie a bh i destro z pole moga mu najzwyzej asystowac,proste i logiczne... fracti losiu co tam u twojej siostry?  :evil: :D

No, bo do tego jest WL nie :> ;]
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2007, 05:33:49 pm »
niektórzy wolą skromność i cnote elfek... :mrgreen:

niz wszystko na wierzchu


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 02, 2007, 05:51:11 pm »
Cytuj
kto tu zapomnial o ESi jego kuniu

Bedziesz sciagal sale raz na 30 minut? Chyba ze do wspracia to moze byc...

Cytuj
WC z pole jest moze i fajny ale jest za slaby

Ta -8 accuary i minusy do cast.speed...moj sk zamiata z pole...

Cytuj
ale destro bedzie wolniej bic a wiecej

Dlaczego wiecej? Warlord uzyje sobie Swoop i moze zagarniac wiecej celow.

Mam dalej argumentowac czemu Warlord jest lepszy od Destroyera?

Cytuj
po 1 Ork jest najwolniejszy
po 2 jak sciagnie moby z 1 sali w cata bez provoke? bedzie podchodzic do kazdego i hitowac mu? klepnie z 8 i juz troche hp mu zleci. Zanim dobiegnie w kat tez troche minie a healnac go nie mozna bo healer padnie przejmujac healem traina na siebie ~~
po 3 Orkiem machanie pole jest ciekawe jak patrzenie za latajaca mucha, bije z predkoscia swiatla xP dmg to moze i ma, ale jak trafi w moba, a z tym jest problem jako ze dodatkowo pole zbyt duzo do acu nie daje
po 4 na AoE z Fighter class najlepszy WL

/signed

Howl,Provoke,Thrill Fight,AoE Stunt,Revival oraz Detecty ktore zwieksza dmg na mobach.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:05:41 pm »
Expienie ESem w sumie na AoE polega, ale nigdy nie grałem i nie robiłem AoE summonem więc sie nie wypowiem. Na filmach wygląda w sumie na fajne i efektywne, ale miałem tylko z priva, a na retku jakoś ESa z AoE zabawami nie widziałem :)
WC+Pole= -12 Acuracy, mało stosunkowo p.atk, zero skilli i efektywnego mastery(tylko ogólne)suma sumarum - rotfl a nie dobry do AoE. Czasy C4 mineły bezpowrotnie....
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:41:20 pm »
Bierzesz party byle jakich magów [byle nie nie nekro] healera i tanka. Idziecie na moby x1 albo 1/2, tank ciągnie ile się da, każdy mag po 1 strzale i za cenę 1 bspsB z Valhali pada 20 mobów ;]
Dlatego zacząłem od przytoczenia party ponieważ AoE rzadko można stosować solo. Warlord potrzebuje drugiego polera pomocnika i healera, ES sam kiepsko sobie radzi chyba, że ma mózg jak szafa jak to ogarnia i kupę szczęścia. Każdy mag [expect necro] ma normalną obszarówkę a sorc nawet więcej dlatego jest trochę lepszy w AoE ale i tak sam raczej z tego nie pociśnie bo mimo, że bije na obszar to smyra...
Już konkretnie pod temat:

Wojownik AoE - WL i nie będę już powtarzał po kolegach, że WL to na prawdę najlepszy poler ;]
Mag AoE - Sorcerer

Ale... i tak najlepiej się podobierać w party i bardzo tanio, efektownie i szybko koksić.

Stoi 3 WLi w rogu, SE, ew. dla bezpieczeństwa jeszcze Bishop, przybywa TK albo inny WL z 2 pokojami mobów i zaczyna się zabawa. Wygląda świetnie, emocje, OSZCZĘDNOŚĆ i SZYBKOŚĆ koksu. WL sam by się męczył bo tym można solować nie lepiej od TK ;] a nawet z healerem wolno im idzie we dwoje.

Stoi 3-5 SPS, SH, Src, nukerów obojętnie jakich, SE i tank [TK bym brał bo szybki ;p]
Tank wlecze cały spot zagrowany, SE go podleczy, każdy z magów z empowerem oddaje 1 strzał praktycznie za darmo i zbierasz morze dropów a szary pasek skacze jak wściekły.

Wtedy nawet w L2 nie słynącym za bardzo z AoE można się świetnie tym pobawić i poexpić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2007, 08:43:04 pm wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 04, 2007, 12:48:23 am »
Aoe fajna sprawa zawsze gdy zaczynam sie nudzic zwyklym expem to go do cata i szukam Aoe party bije sie latwo, szybko i bezpiecznie przynajmniej dla mnie przeciez to nie mnie bije pokoj czasem wiecej mobow:D Ostatnio kumpel z klanu zrobil sobie wl i powiem wam jedno nie ma szybciej expiecaj postaci

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepsza postac do AoE .
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 04, 2007, 08:01:51 am »
Ja esem na 44lvu bralem pokoj w ct1 ;]