Witaj
Gość

Wątek: Łucznicy vs reszta  (Przeczytany 9421 razy)

  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 07, 2006, 08:55:12 pm »
Cytat: Feanor
Pamietajcie że totem krolika to minus 80% p.defa.


 :shock: Chodziło Ci o p. atack chyba
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 07, 2006, 09:01:55 pm »
Jesli tyrant nie zdazy zmienic totemu krolika i HE wejdzie stun to praktycznie juz po nim.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 07, 2006, 09:12:50 pm »
KRÓLIK OBNIŻA P.ATACK NIE P.DEF!

nio :wink:
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 08, 2006, 07:22:01 pm »
Ups :D sorki pomyłka :D Ale powinien obniżać i p atk. i p. def. Królik przecież bezbronny jest xD
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 09, 2006, 03:34:20 pm »
a powiedz kiedy ta gra logiczna byla XD
a lucznik versus summoner ??


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 09, 2006, 05:07:38 pm »
A archer vs gladiator? Necro? Lecieć wszystko co sie da :P

O gladiatorze powiem tyle... i jeszcze więcej... nie wiem jak walka przekłada się na arene, ale na open to mamy pozamiatane jeżeli łucznik ma dobrą biżuterie...


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 09, 2006, 07:33:48 pm »
jesli sie nie myle to wszytskie skile gladiatora sa oparte na p.atk to bizuteria niewiele tu pomoze.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2006, 07:33:51 pm »
jesli sie nie myle to wszytskie skile gladiatora sa oparte na p.atk, bizuteria niewiele tu pomoze.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2006, 08:41:35 am »
ja na moim pr mam kupilem sobie top c grade jawlery i czekam na pvp z jakims magiem:}
 :D


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2006, 07:13:43 pm »
Scroller, nie wiem czy dystansówki glada są od m.at. czy p.at. , ale nie możliwe chyba jest, że dostawał po 300 dmg jak był light.. już sam nie wiem :/ dobra nie było pytania.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2006, 09:07:54 pm »
Przeciwko He mam taka taktyke swsem. Entangle (zmora luczników). Jesli prubuje uciekac i tak go dogonie. MAm song of wind , sprint. Jak bedzie prubowal walic z ss mam defect arrow (czy jakos tak). Jak wejdzie entangle to po walce a tak to zmudna wlaka. JAsli mamy krytcznie HP to UD i jesziemy na healingach i heal. PO UD mamy amx hp i jadka od pocztku. A Summoner z lucznikiem NIEMA SZANS. Cóz taka jest prawda. Summoner przypuscmy (elemntal) to jak unicorn zacznie wlaic to on cuda zdziała)) a pan ulecza. Mysle ze z orkami tankami na otwrtej przestrzeni to zabije momentalnie bo zastosuje taktyke typu wal  :arrow: uciekaj  :arrow:  wal  :arrow: uceikaj. A jako ze speed nawet na full buffie jest przecietny to dobijemy chociaz to bydle ma DUUUUUZZZZOO Hp!! DUZO ! OGROMNIe). Z magami tez powinien wygrywac bez problemów a jak ma bidzuterie to w ogóle MASAKRA.




  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 13, 2006, 10:13:09 pm »
Cytat: WOD
A Summoner z lucznikiem NIEMA SZANS.

Chyba na odwrót.

Cytat: WOD
Summoner przypuscmy (elemntal) to jak unicorn zacznie wlaic to on cuda zdziała)) a pan ulecza.

Chyba byś sam sobie nie zaprzeczał, przeklawiszowało ci sie.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 14, 2006, 04:34:04 pm »
SwS raczej przegra z łucznikiem. Jeżeli walnie UD to stoi i sie nudzi, a łucznik może zwiać w siną dal. HE stanie dość blisko, wrzuci snipe i zacznie walić ze skilli nic sobie nie robiąc z deflect arrow. Jeżeli SwS walczy z PR to w ogóle nie ma szans, debuffy wszystkie oczywiście nie wejdą, ale nawet jak PR ma już mało HP to zdejmie SwSa jednym strzałem za pomocą FC.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 14, 2006, 05:09:20 pm »
Dobra, a który łucznik jako tako najlepszy do PvP, a który do party na PvE?



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 14, 2006, 05:27:24 pm »
Cytat: Feanor
Jeżeli SwS walczy z PR to w ogóle nie ma szans, debuffy wszystkie oczywiście nie wejdą, ale nawet jak PR ma już mało HP to zdejmie SwSa jednym strzałem za pomocą FC.


Tak duzo sie o tym mowi... 'tamten wlaczy swojego uber skila i rozwala wszystko jednym strzalem'.. moze jakis dowod ? Film, skriny, cokolwiek.. bo dla mnie po prostu staje sie to smieszne gdy ktos tak mowi, jeszcze nie spotkalem sie zeby FC dzialalo poprawnie na pirackich serwerach a lucznicy rozwalali mojego sword singera za pomoca stuna i normalnych shotow  :roll:


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 15, 2006, 06:46:54 pm »
ehh a bdw..

1. cyceron amsz racje troche namieszalem :P

2.
Cytat: Feanor
SwS raczej przegra z łucznikiem. Jeżeli walnie UD to stoi i sie nudzi, a łucznik może zwiać w siną dal.
Jakbys chcial zauwazyc to ja nie opisuje technike PK tylko technike pvp?? Co to za pvp ( czy to arena czy to otwarta przestrzen) jesli twuj przeciwnik ucieka. Moze gdyby sws byl Pk. To ja tez bym uciekal :P :oops:




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 15, 2006, 10:43:34 pm »
może to nei to samo, ale ja moim SK (też ma UD więc podobna sytuacja) gdy włączam UD i widze że koleś sie oddala to Shina +10 w ręke i koleś zara piach gryzie ^^ ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 16, 2006, 09:13:07 am »
Shina? Chodzi ci o Shining Bow? Czegoś takiego nie ma :P Jest jedynie The Bow , Draconic Bow i Infinity Bow. Przyzwoite privy już wprowadzają 3 klasy i retailowe S grade. Potencjalnie najlepszym łukiem jest infinity, ale jest to Hero Weapon. Najlepszy "ogólnodostępny" jest Draconic. Zabójcze SA - Focus, overenchantowany podobno wymiata lepiej niż Hero (Hero broni nie da sie enchantować, przynajmniej na retailu).
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 16, 2006, 10:45:21 am »
Ja swoim SK mialem zawsze BoP`a pod ręką i okazywal sie bardzo pomocny :D i tylko z 2-3 razy przegralem z lucznikiem w calej swojej karierze... i nie bylo to na arenie tylko podczas wojen klanowych ale mialem gorszy sprzet wtedy od nich...

a co do Tyranta vs łucznik... to sory ale na arenie nie widzialem by tyrant przegral z jakimkolwiek lucznikiem... ale w polu czesto padali ;)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 16, 2006, 05:10:54 pm »
To ja może powiem coś o necro vs.archers. jeśli necro ma summona ze sobą to lucznik się niemiło zaskoczy ile razy trzeba takiego necra walnąć żeby zabić. A w tym czasie necro na pewno nie bedzie stal (chyba że ciągle pod stunem:P). Ogólnie to jeśli wejdzie w archera sleep to od razu może się poddać. Necro wlepi sleepa, potem curse Chaos (kto dostał wie jak to może łucznika zaboleć) i curse Weakness, jak mamy 3rd occupation change zrobione to dochodzi curse of Abyss ( robi z przeciwnika małe, ruchome warzywko) i ewentualnie curse of Doom (wtedy juz maga nie zestunujemy). jesli jest jeszcze czas to mozna uzyc mojego ulubionego skilla czyli Anchor, jak to wejdzie to stracilismy tylko czas na rzucanie wczesniejszych klątw bo po tym to juz tylko plakac moze przeciwnik.
Nie twierdze tutaj że necro jest całkowicie Uber ale kto walczyl przeciwko niemu ten wie ze nie jest to latwy przeciwnik, nie bez powodu jest jedną z najlepszych postaci na pvp.
Osobiście to z lucznikami przegrywałem tylko gdy mieli niebywale szczescie i nie wszedl mi sleep albo gdy atakowali mnie z zaskoczenia


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 21, 2006, 06:39:45 am »
Necro w C4 jest jeszcze lepszy niż SpS w C3.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 24, 2006, 09:14:57 pm »
Necro z summonem wygra z łucznikiem bez problemu. Truposz atakuje łucznika (dogoni dogoni), a necro jak jest atakowany to VC wyssysa hp, w międzyczasie rzuci debuffki itp., a i taki łucznik nie może sobie pozwolić na użycie stun shota i ostrzeliwanie necro bo go summon dojedzie (na UE summon często trafia) Jak łucznik zacznie atakować pierwszy to necro szans zwykle nie ma.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2006, 09:38:23 pm »
co do walki z gladem moge cos powiedziec

to jest tak ze sie bardzo duzo zbiera na poczatku ... uzywajac samych ss wedlug mnei da sie wygrac
wiadomo ze po STUNie nie ma o czytm mowic bo prawie zawsze po stunie lucznik wygrywa
walka trwa nawet dosc sporo bo glad wcale nie ma malo defa a hp duzo


walka z wolnymi charami trwac moze dlugo ale czesto sie lucznikom udaje...  ( spierdulka, potem stun i ss) chyba ze ta chary maja jakies ostre debufy


co do magow to kazdy moze ci zdmuchnac szybko
ale jak zwykle po stunie albo bez jego sleepa nie ma szans
respect to be respected


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 21, 2006, 02:04:56 pm »
Cytuj
(na UE summon często trafia)


To jekis zonk bo trafia srednio summon(a summony WL,Es,PS sa lepsze).
Co do glada to jak ciebie dopadnie to potrafi zjechac hp.Ale duzo HP nie pomaga lepiej miec duzo defa na lucznika(tanki to klada magow).

Ale tak czy siak Hawk Rangera nic nie powali ;/ probowalem nie da jak przestal we mnie ladowac lukiem to mnie bluntem zjechal i blokowal kazdy atak.


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Łucznicy vs reszta
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 22, 2006, 10:31:59 am »
Cytat: Koni
Necro z summonem


podbiega biszkopt z party ucznikow (w c5) i necro nie ma summona :D
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5