Witaj
Gość

Wątek: Rasy najlepsze do pvp?  (Przeczytany 11267 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 31, 2006, 09:46:57 pm »
Cytuj
Wiadomo ze na pvp fighterzy nie maja szans

Zdziwisz sie.Glad lub Tyrant po osiagnieciu 3 klasy i jak dostana rage moga skonczyc walke zanim sie zacznie.Glad wali w Tanka za 1800 to w maga walnie za okolo 2400 i dobije z DSS(jak ragem/blasterem nie dostales).


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 01, 2007, 02:22:20 pm »
moim zdaniem SpS, SH i Necro wykoszą aLL :P
<<<L2-DeX>>>



  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 01, 2007, 07:24:28 pm »
Wszystko zalezy od tego kto jak potrafi grac swoja postacia ;] Moim zdaniem nie ma takiej zaleznosci necro>all, bo wystarczy ze ktos zna sie na swoim charze (i nie jest to np. TK ;P - wybacz Thorin ;P) i moze oklepac takiego necro przy odrobinie szczescia ;)
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:07:20 am »
Akurat ET oklepuje Necra ^^ sam widzialem.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 02, 2007, 02:51:14 pm »
O_o no to jak widac nawet nim mozna oklepac necro ;P
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 02, 2007, 03:53:44 pm »
Jakbys ty dostal polowe debuffow w siebie i by ci sie mp konczylo to tez bys padl :P


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:01:33 pm »
Nie rozumiem dlaczego uwazacie, ze necro jest taki dobry... :shock: Co on takiego ma? Ma klatwy ktorych pvp nikt nie uzywa, ma tego swojego glupka co smierdzi i za nim lazi :P i ma niezly cast. A co do vampiric claw to przeciez to nie jest az takie dobre..
owszem niezle uzdrawia ale co mu z tego? Moje walki z necro wygladaly tak: bije inferno, a on tymi kosciami szybko spamuje no i czasem wysylaja glupka ale zadko bo tylko zaslania cel... :) potem ja spamuje go szybko promienice a on leczy sie vampiric claw.
Lecz zwykle necro przegrywa bo claw nie leczy wszystkiego i malo zadaje,a poza tym promienice jest dosc mocne. Widzialem tylko jednego rzeczywiscie dobrego necro, w sumie u mnie w klanie:P Ale dal sobie duzo do wita+potiony greatery a na sobie DC.
Nie moglem wygrac jesli nie wszedl mi krytyk bo za szybko puszczal clawa a SS zbyt duzo zycia nie ma.

Ale to rzadkosc... Ale mam pytanie do necro maniakow jak wygracie z wysokopoziomowym OL jesli macie taki sam lvl?? 8)
OL ma wiecej CP, HP, rownie dobry drain, selfbuffy i moze nosic lepszy armor wiec ma lepszy def!!! Gwarantuje ze nacro przegra jesli oboje dobrze graja


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 02, 2007, 11:00:55 pm »
Wiesz czemu tak jest? bo nekro nad scorcem ma przewage na poczatku.Jest to spowodowane tym ze death spike masz na poczatku po 2x a potem juz pojedynczo.Promenance masz po 3 a potem po 2 razy dlatego przebija death spike(a to glowny nuk nekra).


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 03, 2007, 01:55:22 pm »
Nie rozumiem dlaczego uwazacie, ze necro jest taki dobry... :shock: Co on takiego ma? Ma klatwy ktorych pvp nikt nie uzywa, ma tego swojego glupka co smierdzi i za nim lazi :P i ma niezly cast. A co do vampiric claw to przeciez to nie jest az takie dobre..
owszem niezle uzdrawia ale co mu z tego? Moje walki z necro wygladaly tak: bije inferno, a on tymi kosciami szybko spamuje no i czasem wysylaja glupka ale zadko bo tylko zaslania cel... :) potem ja spamuje go szybko promienice a on leczy sie vampiric claw.
Lecz zwykle necro przegrywa bo claw nie leczy wszystkiego i malo zadaje,a poza tym promienice jest dosc mocne. Widzialem tylko jednego rzeczywiscie dobrego necro, w sumie u mnie w klanie:P Ale dal sobie duzo do wita+potiony greatery a na sobie DC.
Nie moglem wygrac jesli nie wszedl mi krytyk bo za szybko puszczal clawa a SS zbyt duzo zycia nie ma.

Ale to rzadkosc... Ale mam pytanie do necro maniakow jak wygracie z wysokopoziomowym OL jesli macie taki sam lvl?? 8)
OL ma wiecej CP, HP, rownie dobry drain, selfbuffy i moze nosic lepszy armor wiec ma lepszy def!!! Gwarantuje ze nacro przegra jesli oboje dobrze graja

Zaufaj że necor lamer może rozpykać 3 OL'ów. Na 1 anchor, na 2 slence, na 3 doom. To w necro jest owner, że ma kilka skilli, które cię wyłączanją z zabawy jak będzie pomyśln landing. Więc więcej w necro zależy od szczęścia niż od skilla.
Nie twierdze, że to jest postać dla nubów, bo necrem też trzeba umieć grać, ale bardzo dużo osób nie radzących sobie w pvp bieże necro.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 03, 2007, 02:02:40 pm »
OL vs Necro to jeden z ciekawszych pojedynkow, na self buffach OL powinien wygrac z necro, natomiast na full necro jest w stanie pojechac orka, jednak obydwa pojedynki bazuja na szczesciu, kto powinien wygrac to tylko uogolnienie.




  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:23:25 pm »
ja tak walczylem z ol na wyzszym lvlu to mu dalem glooma silence sleep wchodzil co 2 proby,  ale anchor nie chcial wejsc i to byl moj problem...probowalem nukami ale trudno jak uciakalem to mnie dogonil i zestunowal potem mnie okladal ale w koncu zwiewalem i walilem go koscia i padl... ale trudno bylo... ps po co uzywac w pvp vampiric clawa na sorca skoro mozna dac glooma i silence?;o wtedy bijesz jak chcesz i itak wygrasz


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 05, 2007, 06:41:41 pm »
po to ze jak nie wejdzie silience to walisz na zmiane claw i kość i masz szybszy cast przez to ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 24, 2007, 03:21:53 pm »
Mam pytanie - czemu ani razu w tym temacie nie został wymieniony PW???
PW =
-duuuzy atk.speed (ciut wolniej od TH),
-najwiecej speed'a w grze,
-ogromna ilosc M.def. (z wojownikow - ol/wc tu nie biore pod uwage),
-największa szansa na criticala (przerywa cast)

-dajemy mu bron z SA focus i mamy co 2-3 hit na full buffie jako crotical  :P

Moim zdaniem PW > all magów

Jak się myle - poprawcie.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2007, 06:23:42 pm wysłana przez Reapper97 »
<--- Reapper --->
---> Phantom Ranger <---
server: eXistance


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 24, 2007, 03:37:53 pm »
Cytuj
-ogromna ilosc M.def. (z wojownikow - ol/wc tu nie biore pod uwage),

Do jakiego wojownika porownujesz? Glada?


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 24, 2007, 03:53:23 pm »
tank to nie jakis tam prosty wój... to rycerz :D
wiec pw ma wiecej mdefa niz np glad czy destro ;p


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 25, 2007, 09:40:32 pm »
Reapper97:akurat taki pw co by probował walić jak ty napisałeś z krytyków jest <all którzy umieja grać
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."