Witaj
Gość

Wątek: Serwer oficjalny za darmo  (Przeczytany 58987 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Serwer oficjalny za darmo
« dnia: Grudzień 05, 2008, 12:49:33 pm »
Ncsoft sprzedał licencje l2 dla rosyjskiej firmie 4games,  i powsatje klika serwerów rosyjskich na których można grac za darmo serwery maja wszytko to co na retailu
więcej informacji tu
http://l2.ru/
http://translate.google.pl/translate...-8&sl=ru&tl=en
graczy z tego co wiem jest tyle że ciężko sie wbić na serwery, co do botów to na razie nie mam jak że gra jest darmowa to można sie pewnie spodziewać że boty będą zwalczane
co do minusów to przeszkadzać może na pewno wszech obecna cyrylica i podobno ma tez być tam jakiś system donate(słyszałem cos o wykupieniu exp x2)

na mój gust to spora cześć serwerów(zarówno oficjalnych jak i privów) dostanie spory -graczy, niby te donate na tym serwie będzie przeszkadzać ale czym to sie rożni od ebay, i z tego co wiem 4games ma walczyć także z wszelkimi programami wspomagającymi grę wiec będzie pewnie lepiej niż na retailu mimo tego donate
pozostaje tez sprawa kolejny upadate nie wiem czy te serwery będą dostawać kolejne kroniki na swoje serwery od ncsoftu ale tego to nie wiem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 12:56:04 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2008, 01:03:40 pm »
Nie no fajnie ,ale idz sie dogadaj chociaz sadze ze jakies En/Multi klany będa:P


Ncsoft sprzedał licencje l2 dla rosyjskiej firmie 4games,  i powsatje klika serwerów rosyjskich na których można grac za darmo serwery maja wszytko to co na retailu
więcej informacji tu
http://l2.ru/
http://translate.google.pl/translate...-8&sl=ru&tl=en
graczy z tego co wiem jest tyle że ciężko sie wbić na serwery, co do botów to na razie nie mam jak że gra jest darmowa to można sie pewnie spodziewać że boty będą zwalczane
co do minusów to przeszkadzać może na pewno wszech obecna cyrylica i podobno ma tez być tam jakiś system donate(słyszałem cos o wykupieniu exp x2)

na mój gust to spora cześć serwerów(zarówno oficjalnych jak i privów) dostanie spory -graczy, niby te donate na tym serwie będzie przeszkadzać ale czym to sie rożni od ebay, i z tego co wiem 4games ma walczyć także z wszelkimi programami wspomagającymi grę wiec będzie pewnie lepiej niż na retailu mimo tego donate
pozostaje tez sprawa kolejny upadate nie wiem czy te serwery będą dostawać kolejne kroniki na swoje serwery od ncsoftu ale tego to nie wiem

Tak najprawdopodobniej będą :)
Cieżko sie wbic bo na razie ob chyba...
Serwerow 6
Gracia ct 2 tam jest teraz mniejsza ....:P -tak to mniej wiecej wyglada.
Ale z 2ma jezykami urzedowymi to sciema :) 9x% graczy to będą rosjanie

Jak tak dalej pojdzie to moim skromnym zdaniem abyss=BB ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 01:10:22 pm wysłana przez Marvix »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2008, 01:22:05 pm »
Czy ja dobrze zrozumiałem darmowy Ruski off :D hahahah no ładnie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2008, 01:44:57 pm »
Rosjanie maja zawsze taniej.


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2008, 02:11:51 pm »
Czy ja dobrze zrozumiałem darmowy Ruski off :D hahahah no ładnie.

Tak dobrze zrozumiałeś :)
Updaty jak ncsoftu rejestrujes sie grasz na full gracja off ct2 niedlugo live(na razie ob)
Tylko ten ruski i raty x1 xaxaxa :P

Rosjanie maja zawsze taniej.

No bo oni w promocji xD


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2008, 03:47:59 pm »
Witam

Mam prosbe. Moglby mi ktos wytlumaczyc jak mozna sie polaczyc z tym serwerem??:)
Z gory dzieki


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2008, 04:00:18 pm »
To dobrze że coś takiego będzie, przynajmniej ruscy z privów odejdą i mniej z nimy problemów będzie
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2008, 09:04:20 pm »
Siemanko zeby zagrac na tym servie trzeba sciagac klijenta ze strony oficjalnej lineage2.com czy trzeba ze strony ruskiej??????


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2008, 09:26:36 pm »
To dobrze że coś takiego będzie, przynajmniej ruscy z privów odejdą i mniej z nimy problemów będzie
A mi sie wydaje ze wlasnie privy nie tylko stracą ruskich ale i wiekrzosc innych gracz :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2008, 10:25:24 pm »
no według mnie to więcej na tym stracą serwery oficjalny niż privy wszyscy ruscy z oficjala odejdą i sporo innych graczy i zostanie sie po 1k graczy na serwie i będzie retail serwer=dead serwer:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2008, 11:01:58 pm »
no według mnie to więcej na tym stracą serwery oficjalny niż privy wszyscy ruscy z oficjala odejdą i sporo innych graczy i zostanie sie po 1k graczy na serwie i będzie retail serwer=dead serwer:P

NCSOFT na pewno to wziął pod uwaga i na pewno tak nie będzie.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2008, 11:11:25 pm »
ncsoft zarabia na serwerach euro/amerykańskich malutki % tego co na koreańskich za sprzedasz licencji wzieli tyle kasy że na serwerach może zostać po kilka k graczy i tak im sie będzie opłacać
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2008, 11:32:27 pm »
ncsoft zarabia na serwerach euro/amerykańskich malutki % tego co na koreańskich za sprzedasz licencji wzieli tyle kasy że na serwerach może zostać po kilka k graczy i tak im sie będzie opłacać

/agree
Poza tym oni nie stracą tylko reklamę płatną mają


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2008, 01:18:11 pm »
wie ktos moze czy gra bedzie lokalizowana na ruski ?? i czy bedzie wybor angielskiego w ogóle ?? bo questy cyrylica mnie przerazaja:P i nazwy mobow w cyrylicy :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2008, 01:44:26 pm »
podobno ma być dodany klient w angielskim niedługo
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2008, 04:10:29 pm »
Napisze tylko, ROTFL.

Ten darmowy server L2 uderza w pierwszej kolejnosci w piracke serwery, poniewaz ludze majac do wyboru gre na zbugowanym pirace a darmowym offe, beda grali na offie

Luczba graczy ktora odeszla obecnie z offa platnego na offa darmowego jest niewielka, zaden rosjanin z mego klanu nie planuje przejsc, a w klanie mam 99% ruskich, to samo w innych klanach, nikt nie ma ochoty isc na darmowego offa.

Donate na tym darmowym offe jest bardzo rozbudonawe, roznego roczaju potki, buffy, przedmioty dajace bonus do exp po enchanty ze 100% EO wiec kase beda ciagneli ostro

Grac mozna tylko z rosji, wszystke nierosyjskie IP sa blokowane, gra jest w 100% po rosyjsku i bedzie tylko po rosyjsku

Wiec piracke servery l2 maja sie czego bac, oficjanle nie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2008, 05:08:22 pm »
Napisze tylko, ROTFL.

Ten darmowy server L2 uderza w pierwszej kolejnosci w piracke serwery, poniewaz ludze majac do wyboru gre na zbugowanym pirace a darmowym offe, beda grali na offie

Luczba graczy ktora odeszla obecnie z offa platnego na offa darmowego jest niewielka, zaden rosjanin z mego klanu nie planuje przejsc, a w klanie mam 99% ruskich, to samo w innych klanach, nikt nie ma ochoty isc na darmowego offa.

Donate na tym darmowym offe jest bardzo rozbudonawe, roznego roczaju potki, buffy, przedmioty dajace bonus do exp po enchanty ze 100% EO wiec kase beda ciagneli ostro

Grac mozna tylko z rosji, wszystke nierosyjskie IP sa blokowane, gra jest w 100% po rosyjsku i bedzie tylko po rosyjsku

Wiec piracke servery l2 maja sie czego bac, oficjanle nie.


Innymi słowy sam sobie zaprzeczyłeś :)
"Wszystkie nie rosyjskie ip są blokowan gra jest w 100% po rosyjku i będzie tylko po rosyjku"
Więc straci jakieś 50% -abyss,la2crazy i trochę mniejszych serwer .Reszta nic nie ucierpi:)

Pzdr


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2008, 05:14:31 pm »
No te trzy servery są jak najbardziej prywatne  :D.
Jeszcze zobaczymy czy privy nie spróbują tego wykorzystać aby podejrzeć jak na retku coś ma wygladać, bo jak to doprowadzi do szybszego (bardzo) rozwojów privóv, to może się okazać, że raty>pliki.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś rok-pół..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 05:16:37 pm wysłana przez TruTherion »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2008, 05:50:34 pm »
A ja przewiduje wyciek plików z rosyjskiego offa sooner or later :P


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2008, 05:52:58 pm »
sooner raczej ;)
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 06, 2008, 06:20:31 pm »
Ja przewiduje gracje part II na ragezone(full za 10 tyś $) do wakacji?:P
Lub grację final:p


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2008, 07:24:01 pm »
montezuma: no z tego co ja wiem to przynajmniej teraz na te serwy można sie wbić z każdego ip i czytałem że ma być tak dalej a klient ma być angielski niedługo dodany
ps. a jeśli jednak będzie tak jak napisałeś to jak ktoś już o tym niżej pisał ucierpi raptem kilka privów bo na reszcie raczej ruscy nie grają w przeciwieństwie do retaila na którym stanowią połowę end game userów
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 07:28:05 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2008, 11:07:45 pm »
Zapowiada się niezły przewrot w świecie lineage 2. Zobaczymy co z tego wyniknie  :P




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2008, 11:25:23 pm »
montezuma: no z tego co ja wiem to przynajmniej teraz na te serwy można sie wbić z każdego ip i czytałem że ma być tak dalej a klient ma być angielski niedługo dodany
ps. a jeśli jednak będzie tak jak napisałeś to jak ktoś już o tym niżej pisał ucierpi raptem kilka privów bo na reszcie raczej ruscy nie grają w przeciwieństwie do retaila na którym stanowią połowę end game userów

teraz jest Beta, od startu na serwerze beda mogli grac tylko ludzie z IP rosyjskim i tylko 1 konto na 1 osobe. Abyss to w tej chwili najlepszy i najwiekszy piracki server l2 i to od najbardziej oberwie.

Ci ruscy co graja na offie nie przejda bo i po co, dla nich placic za gre nie stanowi zadnego problemu a zrezygnowanie z postaci 80+ full epik zeby przejsc na jakis "darmowy" serwer jest dla nich bez sensu.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2008, 01:01:09 pm »
Hm, wg. mnie można się podłączyć z angielskim klientem, wystarczy zmienić IP w l2.ini lub przez hosta... Spróbuje ktoś? :D