Witaj
Gość

Wątek: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)  (Przeczytany 11588 razy)

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 17, 2014, 01:37:53 am »
pvp bron zwieksza obrazenia jakie zadajesz podczas pvp, kazde


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 17, 2014, 08:17:57 am »
W broni nie bede miał PvP bo mam nuki wiec pozostaje wbicie PvP w klacie armora.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 17, 2014, 09:42:05 am »
W broni nie bede miał PvP bo mam nuki
a co ma jedno do drugiego?


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 17, 2014, 09:50:52 am »
Nie widziałem jeszcze augu nuk+pvp atak

Sorki maj bad, w Aden gostek moze władować pvp do broni i armora. Mam pkt fame na armora ale na bron jeszcze musze dozbierac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2014, 12:36:50 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 17, 2014, 04:14:02 pm »
(...)
Last question - jak to jest z zapisywaniem się by miec szanse trafienia na konkretną osobę. Niestety ale na serwie panuje plaga feedu. Większość obecnych hero ma tytuł z feedu ale to zasługa ich klanów.
random jest random. Jedyną możliwością jest zapisywnaie się dosłownie w tych samych sekundach. Siedzicie na Vencie i ktoś mówi "już" i wciskacie Sign w tym samym czasie. Dokładnie tak samo działa feedowanie. Grupa klanowiczów zapisuje się w tym samym momencie i jest szansa, ze feedowany dostanie jednego z nich.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 18, 2014, 07:24:26 pm »
Nie pamiętam dokładnie ale mam chyba na 15 mana burn a nie wchodzi to znaczy ze przeciwnik resisted.
Ja myślę ze mój główny problem to brak konkretnego planu na walke oraz burdel techniczny. Chodzi o to że chyba źle ułożyłem sobie skille na pasku oraz makra na zmiane broni. Spróbuje inaczej, np na pasku nr1 wrzuce same bronie od f1 do f3 a na pasku 2 od 1 do 3 skile z tychże broni. Poza tym mam problem z targetowaniem, bo jak chce sie uleczyc to musze sie stargetowac a później złapać target przeciwnika. W ostatnim sezonie hero w klasie prophet było 4 graczy. Hero miał 51 pkt a ja po walkach tylko w ostatnim dniu 15. Mysle ze gdybym jakos swój chaos poogarniał to szansa jest.
No i mam dojście do epickiej bizu, kumpel mi pożyczy na walki antka, baiuma i b.zakena. Mogę również miec elegia robe set z pełnym resistem wbitym. Jeszcze taka kwestja, czy bonusy PvP w armorze np zwiększaja atak fizyczny czy magiczny tez?
Last question - jak to jest z zapisywaniem się by miec szanse trafienia na konkretną osobę. Niestety ale na serwie panuje plaga feedu. Większość obecnych hero ma tytuł z feedu ale to zasługa ich klanów.
/target me
/use skill battleheal

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 19, 2014, 08:15:17 am »
Jako jedno makro? Problem mam jeszcze z targetowaniem przeciwnika, myszka mi nie chodzi zbyt płynnie, próbowałem za pomocą next target ale nie łapało celu.
W augu w jednej z broni wszedł mi Wild Magic, jest sens rzucania go na siebie, da to cos w koncu to ma chyba zwiększac szanse na krytyki magiczne.
Tak wiec w broniach mam teraz: shadow flare x2 ( dwie bronie ), tempest i wild magic.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:06:50 pm »
jezeli masz 2x taki sam shadow flare ( 110 power, solo target) to beda dzielily cooldown czyli nie ma sensu tego trzymac


pewnie grasz na l2j, czyli robienie o robieniu makr mozesz zapomniec bo nigdy to nie bedzie dzialalo tak jak powinno i w 99% przypadkow makro przerwie ci sie samo z niewiadomo jakiego powodu, no chyba ze na l2off grasz, to wtedy mozna sie juz z makrami bawic


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:26:24 pm »
Skasowalem go i wszedł mi Stone power 110, wbije do tej broni earth element. Makra generalnie działają chociaż czasem faktycznie cois sie zatnie.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 19, 2014, 01:43:28 pm »
(...)
W augu w jednej z broni wszedł mi Wild Magic, jest sens rzucania go na siebie, da to cos w koncu to ma chyba zwiększac szanse na krytyki magiczne.
(...)
Jeśli
1. Nie będziesz przebufowany (w co bardzo wątpię)
2. Będziesz miał wystarczająco czasu (potestuj)
to pewnie że ma. Chociaż polowąłbym na Clarity (chyba ze macie i możecie na oly uzywać mana potionów). Albo Empower.
Pamiętaj, że jeszcze jedną "bronią" PP jest przebufowanie przeciwnika :P Wrzucasz mu śmieciowe bufy i jeśli nastąpi overbuf to może utracić któryś z ważnych dla niego :)
Ale pamiętaj, że kij ma 2 końce - Ciebie tez można przebufować :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 19, 2014, 02:11:59 pm »
OMG nie pomyślałem o przebufowaniu, np. warriorowi wrzucic acumeny, concentration itp ale to trudne bo musiałby stac na roocie np bym mial czas.
Wczoraj wygrałem jedna walke ale podejrzewam ze przeciwnik byl jeszcze wiekszym nubem niz ja. Wrzucilemmu na początku block ww, wszedł za 3 razem i padł na 2 nuki, wszedł krytyk.
Chyba musze zmienic jedna subke bo mam w tej chwili ud, prayer i spirit, zmienic prayera na celke.
NA oly nie mozna uzywac zadnych udziwnien priv serwow, buffy self albo od npc i enchant limit+6
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 19, 2014, 02:19:42 pm »
prayer jest bezuzyteczny, juz predzej heal empower/prayer augment


nie pamietam czy we freyi to bylo jeszcze mozliwe, ale mozesz przeciwnikowi wrzucic prophecy, o ile nie masz go wyenchantowanego na decrease penalty :D


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 19, 2014, 02:23:19 pm »
Skile mam juz wyenchantowane, PoF+15 decrease panlty, resisty+30 power wszystkie, root, blocki ww i shield na chance i mana burn na power - te są na maks +30 te ktore mozna i +15 reszta. Pozostałe skille mam na cost i enchant różny ale nie mniejszy niz 14
Jeszcze pytanie ten nuk Stone będzie sie sprawował tak samo dobrze jak inne, pytam bo grając nukerami kiedys nie spotkałem sie z tym skilem. Próbowałem na mobach i efekty takie same jak np. shadow flare czy prominance.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 19, 2014, 07:50:16 pm »
Skile mam juz wyenchantowane, PoF+15 decrease panlty, resisty+30 power wszystkie, root, blocki ww i shield na chance i mana burn na power - te są na maks +30 te ktore mozna i +15 reszta. Pozostałe skille mam na cost i enchant różny ale nie mniejszy niz 14
Jeszcze pytanie ten nuk Stone będzie sie sprawował tak samo dobrze jak inne, pytam bo grając nukerami kiedys nie spotkałem sie z tym skilem. Próbowałem na mobach i efekty takie same jak np. shadow flare czy prominance.
nuk jak kazdy inny, tylko ze rzucasz kamieniem

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 19, 2014, 09:19:00 pm »
I mozliwe ze na earth ludzie maja mniej resa niz na fire, dark czy holy

Najgorsi są sztyleciarze i ta ich zmiana targetu. Myszke chyba musze wymienic bo mam problem z targetowaniem przeciwnika jak mi zniesie swój target.
Same porażki dzisiaj. Największą bolączką jest to targetowanie, jak zmieniam target na siebie by sie uleczyc pozniej mam problem ze zlapaniem targetu przeciwnika.
No i dziwne ze wchodzą we mnie sleepy jak w maslo, mam full epiki pozyczone ale sa na walki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2014, 07:45:43 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 2

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 20, 2014, 04:45:19 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Hierophant Olympiad Interlude (prośba o porady)
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 08, 2014, 10:56:20 pm »
(...)
No i dziwne ze wchodzą we mnie sleepy jak w maslo, mam full epiki pozyczone ale sa na walki.
Witaj w świecie PP :P

Po wprowadzeniu Trance nigdy mi się nie udało wygrać z EE :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;