Witaj
Gość

Wątek: Zbieram drużynę na poważny projekt  (Przeczytany 2693 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Zbieram drużynę na poważny projekt
« dnia: Październik 06, 2015, 06:11:19 pm »
Witam.
Chciałbym zrobić serwer a w zasadzie dwa. Jeden pvp i jeden mid/low. Nie będę się dużo rozpisywał tutaj. Ja w teamie odpowiedzialny będę za reklamę i pozyskiwanie graczy. Szukam na prawdę ogarniętych ludzi do postawienia serwera , zrobienia www , naprawiania bugów etc Jestem graczem od kilku lat. Pracowałem przy różnych serwerach np l2blackbird jako gm czy też właśnie pozyskiwałem online. Mogę wszystko opłacić gdyż pracuje w niemczech. Bardziej jednak zależy mi na stworzeniu zespołu i potem dzieleniu się przychodami. Przy blackbirdzie zarobki wynosiły od 1000-2000 euro miesięcznie. Ja planuje zwiększyć tą kwotę. Myślę , że nawet jak każdy z drużyny dostawałby po 300-400 euro miesięcznie co jest bardzo realnym scenariuszem to też biedy nie ma bo to 1200zł dodatkowego przychodu do domowego budżetu. Nie chce mi się bawić z amatorami w jakieś podchody (już to przerabiałem) i robienie serwera na dwa miesiące z online 100-200 osób więc czekam na kontakt poważnych ludzi , którzy mają wiedzę i umiejętności żeby zrobić porządny serwer. Mam wizję tego ale jestem otwarty na sugestie.
Ewentualnie też mogę przyjąć posadę GM na istniejącym serwerze (miałem ten status 4 krotnie). Zainwestować coś i pozyskać więcej graczy.

Zgłoszenia proszę na PW tam możemy się wymienić nr tel itp