Witaj
Gość

Wątek: Telefony, telefony  (Przeczytany 2047 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Telefony, telefony
« dnia: Sierpień 11, 2009, 06:54:12 pm »
po dlugich poszukiwaniach w sieci jakiegos normalnego forum/strony zwiazanej z telefonami komorkowymi moje oczy skierowaly sie tutaj. Czy ktokolwiek zna jakies forum/strone gdzie nie wypowiadaja sie dzieci na temat Zaj3BiasZczYch f0nUw i laski marudzace ze codziennie musza ladowac baterie? Ewentualnie jakby ktos kto mial w reku dany telefon z listy ponizej moglby napisac cokolwiek jak sie sprawuje? Nie bede wnikal w szczegoly dlaczego te telefony itd, po prostu tylko te sa dostepne w sensownej cenie bez koniecznosci brania jakichs bezuzytecznych dla mnie abonamentow (w sensie ilosc darmowych minut itd, i tak w tej chwili za 30 zlotych bede mial 120 minut do wszystkich i 200 do wybranego numeru),nie mam zamiaru wydawac 300+ na telefon i juz :D , fakt ze wtedy problem bylby mniejszy

SE G502
Samsung j700i
LG KE 970 Shine
Samsung D900i
Samsung S3310
SE K770i (w/g parametrow podanych przez producenta moj faworyt, zwlaszcza bateria litowo-polimerowa  :D )

p.s. jedyna sensowna nokia najblizsza przedzialowi cenowemu jaki mnie interesuje to 5310 ale i tak kosztuje tyle ile juz nie mam ochoty wydawac na ten wnerwiajacy od rana kawalek plastiku i miedzi  :oops:


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2009, 07:05:02 pm »
Ja, szukając telefonu dla siebie, używałem tego forum:
http://telepolis.pl/forum/index.php

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2009, 08:33:32 pm »
o widzisz drogi panie, na tej stornie bylem ale na forum nie zagladalem po zobaczeniu w komentarzach do opisow wybranych telefonow JezYka PokEmonUf

forum dzieki Bogu wyglada normalnie


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:03:52 pm »
Samsung j700i

Odradzam samsunga maja słaby zasięg.
Sam miałem u Siebie problemy z zasięgiem w Samsungu zmieniałem na SE T630 i już zasięg był duuuzo lepszy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2009, 11:05:36 pm wysłana przez Kentaro »
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2009, 08:41:02 am »
no i wszystkie problemy rozwiane , k770i   - jedyny ktory nie bedzie gorszy od obecnie posiadanego przeze mnie k550i


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2009, 12:08:59 pm »
Polecam k770i, posiadam takie coś w domu(pomimo, że nie jest moje, moje wymagania są trochę inne jeżeli chodzi o telefon).
Telefon miło trzyma się w dłoni, nie wypada. Przyciski są ułożone raczej rozważnie, poza tym są wielkie przez co nawet jeżeli masz wielką łapę, nie będziesz stukał w klawisze obok. Wyświetlacz ma żywe kolory i szeroki kąt widzenia(nie powiem ci jaki typ ekranu został tam zastosowany, sprawdzisz to sobie na telepolisie itp.). Oczywiście jak na klasę Cyber-shot, liczy się tu aparat, który w porównaniu z k800i robi lepsze zdjęcia. Zdjęcia wychodzą lepiej niż przeciętnie, tak więc jeżeli musimy zrobić zdjęcie(a nie mamy aparatu przy sobie) to tym telefonem zrobimy zdjęcie, które nada się do pokazania innym. Minusem natomiast jest obecność zwykłej lampy doświetlającej, która jednak potrafi posłużyć jako latarka. Dodatkowo dołączono słabej jakości głośniczek, co czasami może przeszkadzać.
Chyba tyle, miałem też Shine'a, ale osobiście twierdzę i będę twierdził, że to telefon typowo dla pań.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2009, 12:22:09 pm »
Sony jest z regoly dobrym wyborem - przyjazne "sterowanie", masa opcji, dobry dzwiek, przyzwoita bateryjka.
Przyjrzyj sie jeszcze serii "W" - sa calkiem fajne modele z przyzwoitym mp3 playerem.
Jest to wprawdzie ewidentny "dodatek" do telefonu - jednak fajnie jest miec kilka swoich ulubionych kawalkow pod reka.
Mozna oczywiscie miec extra player ale kazdy, kto probowal wie ile dzwonkow przegapia sie w ten sposob ;).

Od lat uzywam soniakow i jestem / bylem bardzo zadowolony,
w tej chwili zmienily sie wymagania, wiec przesiadlem sie na iPhone.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2009, 09:44:28 pm »
Zarean akurat lampa doswietlajaca imo jest bez znaczenia, malo ktory telefon robi nadajace sie do czegokolwiek zdjecia w nocy , wiekszosc jest po prostu tragiczna


Koszalek a co ty na to >>>Klik<<<
Co do telefonow podalem konkretna liste i nic ponad to nie szukam, poniewaz niestety Era daje niewielki wybor telefonow , z drugiej strony Plus daje duzo dluzsza liste telefonow w cenie ponizej 300 ale polowa to jest jakis smiech na sali (k550i w najnizszym abonamencie 250 zlotych  :ork_5_1: , 2 lata temu w erze dostalem go za zlotowke) i bajecznie niskie ilosci darmowych minut  :oops: , fakt ze w erze jestem klientem od 2 lat wiec dostalem maly bonus ale i tak imo przepasc w cenie abonamentu i iloscia darmowych minut/cena telefonu jest duza dlatego lista jest dosc okrojona wyjeta tylko z cennika ery , no i bralem pod uwage tylko telefony ktore cos maja a nie przypominaja nokie 3310 tylko ze z kolorowym wyswietlaczem i obudowa do lasnu  :D

SE jedynym sensownym wyborem i tyle, ma w sumie duzo funkcji, swietna baterie  no i jak jakims cudem trafie do jakiegos kraju gdzie ludzie zeszli z drzewa i juz nie ma tam GSM tylko UMTS to majac SE nie bede musial szukac innego telefonu bo nawet gowniane modele tej firmy juz ta technologie obsluguja w przeciwienstwie do innych marek


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2009, 11:45:38 am »
Koszalek a co ty na to >>>Klik<<<

Dobre ;) - odbiegne troche od tematu glownego ;)

Model 3GS 32 GB

MMS - jest
Video Recording - jest
Videocall - sa Appsy na VC
Memory Karty - a po co?? 32 GB wystarczy ;), a oprocz tego mam extra 50 GB w Media Center :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 03:51:35 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2009, 01:50:13 pm »
BTW

J700i  sobie podaruj - moja mama go ma i to jest pasztet ;/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2009, 03:26:22 pm »
dzisiaj obejzalem s3310 i k770i i stwierdzilem ze s3310 nie jest taki zly, wyglada ladnie i przyjemnie w przeciwienstwie do k770i ktory wyglada jakby go siekiera z jakiegos wiekszego kawalka plastiku wycinali  :x chyba jednak dzisiaj wyglad bedzie wazniejszy od funkcjonalnosci  :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2009, 11:51:08 pm »
no i wszystkie problemy rozwiane , k770i   - jedyny ktory nie bedzie gorszy od obecnie posiadanego przeze mnie k550i

Przepraszam że odnawiam topic sprzed miecha, a może by ci przypasił K800i albo W595? Obydwa telefony bardzo fajne, ja użytkuję k800i już rok i mimo że telefon wszedł na rynek dawno to nadal jest bardzo dobry, przynajmniej dla mnie. W595 bawiłem się jak kolega pokazał i też jest ok, ogólnie parametry ma te same co k800i tyle że jest muzyczny :)




  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2009, 07:48:54 am »
juz mam k770i , troche okrojona wersja k550i z lepszym wyswietlaczem, aparatem i wideorozmowami ale imo gorzej wykonany, delikatna obudowa, karta pamieci wypada z zatrzaskow przy upadku no i przeslona aparatu otwierajaca sie przy delikatnym ruszeniu palcem


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 17, 2009, 04:03:18 pm »
Niestety K800i ma to samo z osłonką aparatu :( naprawdę mogę policzyć na palcu jednej ręki ile razy po wyjęciu z kieszeni nie był aparat odsłonięty :/ ale czyszczę go często także nie jest źle :P




  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Telefony, telefony
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2009, 07:38:12 pm »
liczylem na solidnosc nie gorsza od k550i niestety troche sie zawiodlem co nie zmienia faktu ze telefon jest ok , po prostu dopadl go kapitalizm i jest "lzejszy" delikatniejszy i trzeba na niego uwazac

ale i tka wszystkie niedogodnosci i niedorobki nadrabia litowo polimerowa bateria