Witaj
Gość

Wątek: Czy grajac orkiem mistykiem (wc/ol) moge wziac na sube tanka?  (Przeczytany 3801 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Czy grajac orkiem mistykiem (wc/ol) moge wziac na sube tanka?
« dnia: Luty 17, 2012, 02:22:10 pm »
 dualclassy: czy grajac orkiem mistykiem (wc/ol) moge wziac na sube tanka, np. dark avengera? a jesli tak, jakie bedzie miec staty? czy mistyka (niski con i wysoki int co by bylo bez sensu), czy moze jednak fajtera (wysoki con i niski int)?

i czy wystarczy zorbic quest na 80 lvlu , czy  potrzebny jest jakis item z doty?
oraz czy zostana mi skile rasowe z orka?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 11:44:05 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2012, 02:38:51 pm »
Na dual clasie masz skile i staty tej klasy/rasy.
Wystarczy Q na 80 lvl i potem drugi by przebudzic sube.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2012, 02:45:41 pm »
czyli jak na mainie mam ork iss , to biorac tanka (DA) , mam skile rasowe z czlowieka?


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2012, 03:11:16 pm »
czyli jak na mainie mam ork iss , to biorac tanka (DA) , mam skile rasowe z czlowieka?
Tutaj akurat spodziewałbym się orkowych.
A może by wrócić na oficjal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2012, 04:07:34 pm »
czyli jak na mainie mam ork iss , to biorac tanka (DA) , mam skile rasowe z czlowieka?
Tutaj akurat spodziewałbym się orkowych.
dokładnie.
@topic
jak masz powiedzmy na mainie orka, i wbijasz jakaś sube (np. tanka humana) do 80 - robisz questa. Bedziesz mógł po nim wbić mu lvl 85 i go przebudzić. Przy czym, zanim przebudzisz dualclasse będzie ona miała statystyki (STR,WIT,INT itd) swojej rasy, czyli dla human tanka bedą to statystyki człowieka, ALE po przebudzeniu jej na 85, będzie miała staty i skille rasowe z twojego miana, czyli u nas będzie to tank człowieka ze skillami rasowymi i statami orca.

opis q na 80: http://elliebellynet.blogspot.com/2011/06/other-of-destiny-quest-dual-class.html
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 04:09:20 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2012, 04:08:24 pm »
dzieki :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2012, 03:46:58 pm »
czyli jak na mainie mam ork iss , to biorac tanka (DA) , mam skile rasowe z czlowieka?
Tutaj akurat spodziewałbym się orkowych.
dokładnie.
@topic
jak masz powiedzmy na mainie orka, i wbijasz jakaś sube (np. tanka humana) do 80 - robisz questa. Bedziesz mógł po nim wbić mu lvl 85 i go przebudzić. Przy czym, zanim przebudzisz dualclasse będzie ona miała statystyki (STR,WIT,INT itd) swojej rasy, czyli dla human tanka bedą to statystyki człowieka, ALE po przebudzeniu jej na 85, będzie miała staty i skille rasowe z twojego miana, czyli u nas będzie to tank człowieka ze skillami rasowymi i statami orca.

opis q na 80: http://elliebellynet.blogspot.com/2011/06/other-of-destiny-quest-dual-class.html

Ale mowa o statach oraka fighter? czy lol tank z statami ork mystic?


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Dual subclass
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2012, 06:14:09 pm »
Jeżeli na orcu misticu zrobi tanka DA i go przebudzi to statystyki oraz skille rasowe otrzyma z orca fightera. W taki oto sposób postanie orczy tank.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.